Végén mentett pontot a Diósgyőr

Elek Norbert
Elek Norbert góljával mentett pontot az MTK elleni mérkőzés utolsó pillanatában a DVTK. A mérkőzést élőben közvetítettük a Borsod Online-on.

90+2. perc: vége a mérkőzésnek.

90+1. perc: Még egy hazai szöglet: Sipeki beadását kifejelték, majd Lakatos bólintotta a labdát Elekhez, aki fordulásból, 11 méterről a bal felső sarokba lőtt, 2-2.

85. perc: Garami József lecseréli cseréjét: Ladóczky helyett Lencse a pályán.

82. perc: Lakatos jobbról belőtt labdáját Végh kiejtette középen, Douva érkezett és 11 méterről nagy helyzetben fölé lőtt.

79. perc: Simon vezette fel a labdát majd 26 méterről rászúrta a játékszert melyet Végh szögletre tenyerelt.

78. perc: Egy bal odalról visszagurított labda után Katona célozta meg a kaput de lökete fölé-mellé szállt.

76. perc: Egy kényszerítő után Urbán került nagy helyzetbe, az ötös jobb sarkáról lőtt, de Köteles remekül zárva a szöget és hárított.

73. perc: Egy jobbról beívelt labdát Simon középen 12 méterről kapásból a kapu fölé lőtte.

72. perc: A csereként Szabó ahogy beállt helyzetbe került: 22 méterről tekerte rá a labdát mely a kapufáról pattant a kapu mögé.

64. perc: Sipeki jobb oldali szögletére Victor ugrott a leggyorsabban az ötös vonala előtt, ám fejese a bal kapufa mellett elsuhant

63. perc: Douva 17 méterről ballal alig lőtt a bal kapufa mellé

60. perc: átvette a játék irányítását az MTK. Ebala hiánya érződik a diósgyőri középpályán.

56. perc: Cserél a DVTK: Fodor helyett Simon

55. perc: Vezet az MTK! Kanta jobb oldali szögletét Pollák fejelte 7 méterről kapura, amit bravúrral védett Köteles. A kipattanót 3 lépésről Urbán lőtte a hálóba, 1-2.

53. perc: Kanta magasan belőtt labdáját húzta le Köteles

48. perc: Horváth L. adott Kanta elé, akinek 18 méterről leadott lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a pályát.

46. perc: Mindkét csapat cserélt: Bonifert helyett Ladóczky és Ebala helyett Katona.

Szünet.

45. perc: Urbán két védőt rázott le a bal oldalon az ötös magasságában, középre cselezett majd éles szögből jobbal a bal felső sarokba bombázott, 1-1.

44. perc:Kanta jobb oldali szabadrúgása után a hosszú oldalon Pollák fejelt kapura, ám a labda a jobb kapufa mellé szállt.

37. perc: Elek lépett ki a bal oldalon majd lapos beadásáról Victor és Douva csúszott le, utóbbi még visszakanalazta a labdát, melyet Végh szedett fel.

30. perc: Victor iramodott meg az MTK kapuja felé Lambuliccsal a nyakán, majd futtából 17 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba, 1-0.

29. perc: Pollák beívelése után Pátkai kapásból 14 méterről lőtt: nem sokkal a bal kapufa mellé.

25. perc: Kulcsár bedása után Kanta 8 méteres kísérletét hárította bravúrral Köteles, majd a kipattanó labda után Bonifert közeli lövésével tette ugyanezt.

24. perc: Kulcsár középen kapott jó labdát majd 13 méterről középről lőtt: Köteles kitolta a labdát.

22. perc: Lüktetőbbé vált a játék, de a kapusoknak nem volt dolga.

18. perc: Victor kevergetett a bal oldalon remekül tálalt középre, Sipeki centiméterekkel maradt le a centerezésről.

15. perc: Urbán kapott jó labdát a kaputól 12 méterre, felfordulatból lőtt, de a labda egy hazai védő lábáról szögletre pattant.

Az elmúlt percekben a mezőnyben folyik a játék, helyzet nélkül.

8. perc: Urbán kapott labdát a 16-oson belül és kapásből a bal kapufa mellé lőtt.

3. perc: Fodor kanyarított be a jobb oldalról a beadást kifejelték a védők, a labda Victor elé került de lövése nem veszélyeztette a kaput.

1. perc: Arany Tamás sípjelére a Diósgyőr kezdte a mérkőzést, a találkozón a DVTK csapatánál már pályára lépett két új légiós Victor és Ebala is.

Labdarúgó NB I., 4. forduló

Diósgyőri VTK – MTK 2-2 (1-1)

Miskolc, Diósgyőri Stadion, 3500 néző. V.: Arany Tamás (Kelemen Attila, Tóth István)

DVTK: Köteles – Elek, Vámosi, Hegedűs, Fodor – Lakatos, Ebala, Sipeki, Vitelki, – Victor, Douva. Vezetőedző: Pajkos János
MTK: Végh – Horváth L., Lambulics, Pintér Á., Pollák – Bonifert, Pátkai, Zsidai, Kanta J. – Urbán, Kulcsár. Szakmai igazgató: Garami József

Csere:  Ebala helyett Katona a 46., Bonifert helyett Ladóczky a 46., Fodor helyett Simon az 56., Kanta helyett Szabó Á. a 71., Victor helyett Kanga a 71., Ladóczky helyett Lencse 85. percben.
Gólszerző: Victor (1-0) a 30., Urbán (1-1) a 45., Urbán (1-2) az 55., Elek (2-2) a 92. percben.