„Köszönjük a távolmaradt játékosainknak!”

Sajósenye-Arnót vs. Hidvégardó
Sajósenye-Arnót vs. Hidvégardó - © Fotó: Kozma István
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 16. fordulójában három mérkőzést játszottak vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Északi csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Szalonna – Varbó 3-6 (2-5)

Szalonna, 200 néző. V.: Tóth I. T.

Szalonna: Mida – Kalocsai R., Kertész Gy., Horváth Levente, Kálló G. (Kálló J.), Kalocsai I., Kalocsai B., Orgona, Horváth Lajos (Hankó G.), Káló, Kertész A. Edző: Kertész Attila.

Varbó: Éliás – Boholy (Mácsi), Balogh, Lastóczki (Magyar), Antal, Smida, Horváth, Tóth-Pál, Kálmán (Hankó, Szogeti), Verebélyi, Gaál. Edző: Dálnoki Miklós.

G.: Kalocsai, Horváth Lajos, Orgona, ill. Kálmán (2), Gaál (2), Horváth, Mácsi. Jók: senki, ill. Tóth-Pál, Horváth, Gaál, Kálmán. Ifi: 1-0.

Kertész Attila: – Nem játszottunk rosszul, de a futballt gólra játsszák. Ebből a vendégek többet szereztek.

Dálnoki Miklós: – Küzdelmes mérkőzésen értékes győzelmet arattunk. A játék még szezon eleji.

Sajósenye-Arnót – Hidvégardó 1-1 (1-0)

Arnót, 80 néző. V.: Vágási.

SASE: Kovács – Szabó, Bastyúr, Mata, Balog, Sándor, Kiss (Figeczki), Sáfár (Gulyás), Hankó, Horváth, Szántó. Edző: Takács István.

Hidvégardó: Juhász – Kalász, Gresó, Djubók, Ragyina, Ganyi, Toldi, Horváth (Csikó), Mida, Bok, Bari K. Edző: Szabó Béla.

G.: Sándor, ill. Bari K. Jók: Bastyúr, Mata, Sámdor, Szabó, ill. Djubók, Juhészm, Toldi, Mida, Ganyi. Ifi: 2-0.

Takács István: – Az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk a helyzetek alapján. Szünet után gyengébben ment, így a döntetlen igazságos.

Szabó Béla: – A pálya talaja megnehezítette mindkét csapat játékát. Az első félidő a hazaiaké, a második a miénk volt. Igazságos döntetlen.

Ináncs – Sajóvámos 0-8 (0-4)

Ináncs, 150 néző. V.: Kalló.

Ináncs: Nagy – Szolnoki, Poczkodi, Galajda, Papp, Szlobodnik (Makula), Hódos, Karaffa, Horváth R., Árvai, Gecse. Elnök: Montvajszki Bertalan.

Sajóvámos: Bordás (Szenti) – Hozdik, Hunyadi, Varga, Váradi, Pálinkás (Paszternák), Fejes, Apostol, Balázs, Mohácsi (Nagy), Tóth. Edző: Váradi Norbert.

G.: Mohácsi (3), Fejes (2), Apostol, Tóth, Nagy. Jók: Galajda, Árvai, Szolnoki, ill. Apostol, Hunyadi, Mohácsi, Fejes. Ifi: 1-8.

Montvajszki Bertalan: – Erősen tartalékos csapatunk próbált tisztességgel helytállni. Ilyen különbséggel is megérdemelt a vendégsiker. „Köszönjük” a távolmaradt játékosainknak! Jó játékvezetői hármas!

Váradi Norbert: – Gyengén, de eredményesen hoztuk a kötelezőt. Sok sikert a hazaiaknak.

„A mérkőzésből csak a gólok hiányoztak”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 16. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.