„Valami nagyon nagy baj van nálunk”

Sajószöged vs. Harsány
Sajószöged vs. Harsány - © Fotó: Ádám János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 14. fordulójában szombaton négy mérkőzést játszottak.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

View Results

Loading ... Loading ...

Vatta – Kisgyőr 3-0 (1-0)

Vatta, 30 néző. V.: Gáll V.

Vatta: Kónya- Orosz, Vass, Szarvas, Gunda, Kerekes, Atucsák (K. Tóth), Ferenczi, Vodicska, Kövesdi, Jáger. Edző: Kovalik Mihály.

Kisgyőr: Faragó – Török, Orgován, Bari, Kékedi, Rafael (Smidt), Kolompár Miklós, Vitárius, Kolompár Mihály, Gibók, Lakatos. Edző: Toperczer Tibor.

G.: Jáger (2), Ferenczi. ill. Jók: Kónya a mezőny legjobbja és az egész csapat, ill . senki. Ifi: 6-0.

Kovalik Mihály: – Nehéz talajú pályán, szakadó esőben mindkét csapat győzelmet érdemelt volna, de mi három góllal többet rúgtunk.

Toperczer Tibor: – Helyzeteink alapján gólarányt javíthattunk volna, ennek ellenére szégyenkezve vonultunk le a pályáról.

Sajószöged – Harsány 5-1 (1-0)

Sajószöged, 100 néző. V.: Sípos.

Sajószöged: Hornyák – Tóth, Farkas, Kiss, Gyuricskó, Pásztor (Migyu), Kondor (Antal), Nagy (Dobó), Szajevics, Fekete, Sebők. Edző: Antal József.

Harsány: Bene – Balogh, Gável, Farkas, Éliás, Simon (Gévai), Soltész, Dancs, Tóth, Burai (Nagy), Rafael. Edző: Gável András.

G.: Sebők (4), Szajevics, ill. Gável. Jók: Sebők (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Soltész. Ifi: 4-0.

Antal József: – Nehezen lendültünk bele, az első 15-20 perc a vendégeké volt, a második félidőt uraltuk, megérdemelt győzelmet arattunk.

Gável András : – Egy jó csapat ellen az első félidőben kihagyott ziccerek megbosszulták magukat. A második félidő alapján a hazaiak sikere megérdemelt, de nem volt ekkora különbség a két csapat között.

sajoszoged-harsany-12-aj

Ónod – Alsózsolca 1-3 (0-1)

Ónod, 50 néző. V.: Németh Z.

Ónod: Berecz – Takács, Fizer B., Győri, Tricskó, Krajnyák, Rontó, Stoff, Szalina (Szentpéteri), Bukta, Fizer R. (Bubenkó). Csapatvezető: Szendrei László.

Alsózsolca: Franczuz – Szegő, Bódi Gábor, Kun-Szabó, Baranyi (Hegedüs), Roha (Hajdu J.), Alföldi, Balogh, Vadász (Hajdú Á.), Erdei Nagy, Bódi Gergő. Edző: Borbély István.

G.: Bukta, ill. Bódi Gergő, Baranyi, Alföldi. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 2-11

Bubenkó András: – Lemásoltuk a múlt heti teljesítményünket, a helyzetek sokaságát kihagyva elvesztettük az utolsó szalmaszálat. Gratulálok az ellenfélnek. Köszönjük Kalmár Nándi eddigi munkáját.

Borbély István: – Álmosan kezdtük a mérkőzést, ha ellenfelünk helyzetkihasználása jobb, akkor most nem örülhetnénk. Lényeg a három pont, az akarattal elégedett vagyok.

Tibolddaróc – Nyékládháza 1-4 (0-1)

Tibolddaróc, 50 néző. V.: Matlyák.

Tibolddaróc: Besenyei – Gyökér (Molnár), Nagy (Lukács), Huszár, Tóth (Sályi), Hócza, Pásztor, Balázs, Holicskó G., Juhász, Holicskó Gy. Edző: Szűcs Levente.

Nyékládháza: Vajda – Csipi, Gilányi, Varga, Filep, Kuzma (Erős), Tóth M., Lakatos, Turcsányi, Burai, Bodnár (Horváth). Edző: Szlifka Miklós.

G.: Holicskó Gy. , ill. Burai (2), Filep (11-es), Turcsányi. Jók: senki. ill. az egész csapat. Ifi: 1-2

Szűcs Levente: – Valami nagyon nagy baj van nálunk. Az okát még nem tudom, remélem egyszer meg fogom tudni. Gratulálok a Nyékládházának.

Gilányi László csapatkapitány: – Megérdemelten győztünk. További sok sikert a Darócnak.