A labdarúgó megyei I. osztály 4. fordulójában öt találkozót rendeztek meg szombaton.

Sajóbábony: Éliás – Kerényi (Titkó), Sebők, Hronyecz (Szegő), Lázi, Tóth I., Lakatos R. (Kovács), Tamás, Balogh, Erdei Nagy, Tátrai. Edző: Huszák Géza.
Onga: Homa – Bazsányi, Tóth D., Varga Zs., Varga K., Tóth R., Hegedűs, Szabó Zs., Matesz (Kun-Szabó), Berta, Bozik. Edző: Varacskai István, Simon Imre.
G.: Sebők (3), Erdei Nagy, Balogh, Lázi, ill. Varga Zs.
Kiállítva: Hegedűs (69.).
Jók: Sebők (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-4.

Huszák Géza: – Már az első félidőben is többször az ellenfél védelme mögött voltunk de rosszul oldottuk meg a helyzeteket, a második félidőben viszont teljesen a magunk javára fordítottuk a mérkőzést.

Varacskai István: – A 70. percig mérkőzésben voltunk utána teljesen fölénk nőtt a hazai csapat, főleg a kiállítás után. Ennyi gól nincs a két csapat között.

Bőcs – Szendrő 3-2 (0-1)

Bőcs, 80 néző. v.: Németh.
Bőcs: Mertus – Nyircsák G., Pálinkás, Szabó (Blaskó), Sramkó (Bereczki), Balogh, Orosz (Horváth), Vadász, Balázs, Tóth T., Pásztor. Edző: Zsiga Gyula.
Szendrő: Rézműves – Jancsurák (Lakatos Cs.), Richter (Ádám R.), Szinai, Varga, Ádám A., Bári, Dányi, Káló (Pusi), Strekáf (Lázok), Béres. Edző: Bernai Béla.
G.: Orosz, Vadász, Balázs, ill. Strekáf, Dányi.
Jók: az egész csapat, ill. Rézműves, Bari, Ádám A. Ifi: 3-3.

Zsiga Gyula: – Az első félidőben tompán játszottunk, de a második játékrész gólra törő játékának meg lett az eredménye. Kiváló volt a játékvezetés.

Szaniszló Richárd, elnök: – Az első félidő rendben volt, de a második első 20 percében aludtunk, és ez döntőnek bizonyult. Sok sikert a hazaiaknak. Jó volt a játékvezetés.

Encs – Edelény 4-3 (0-3)

Encs, 120 néző. V.: Molnár.
Encs: Éliás – Molnár L., Szita, Csengő (Tatár), Lencsés, Leskó, Kerekes (Molnár J.), Hankó, Kontra, Gregó (Kovács), Kádár (Ferenczi). Edző: Kocsis Nándor.
Edelény: Lövey – Homonnay, Tóth N., Komjáti, Kótai, Fűzi (Szabó), Boros L., Hanász, Nagy Cs. (Boros M.), Pataki, Huszti. Edző: Szlifka Csaba.
G.: Gregó (11-esből), Molnár, Kádár (11-esből), Lencsés, ill. Kótai (2), Komjáti.
Kiállítva: Komjáti (79.).
Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 8-0.

Kocsis Nándor: – A mai napon a csapat bebizonyította hogy van tartása és 0-3 után sikerült fordítani. Ez a jövőre nézve is önbizalommal kell hogy eltöltsön minket. Gratulálok a csapatunk és az ifi győzelméhez, további sok sikert a vendégcsapatnak.

Szilvai Attila, elnök: – 3-0 után lerendeztük magunkat, ok: ebben társra találtunk.

Ózd – Karcsa 7-1 (4-1)

Ózd, 600 néző. V.: Szobóczki.
Ózd: Fodor – Ambrus, Kis, Budovinszky (Ficzere), Ádám, Ponczók (Agócs), Danyi (Farkas), Sóskúti (El-Sherif), Péchy, Gál, Tönkő. Edző: Farkas Simon.
Karcsa: Dankó – Petercsák, Rostás, Fodor, Horváth, Rendes, Váradi G. (Szabó), Csóka, Petró, Matisz, ifj. Petercsák. Játékos-edző: Petercsák Márton.
G.: Kis (2), Danyi, Ponczók, Ádám, Ficzere, Agócs, ill. Horváth.
Jók: Kis (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 9-0.

Farkas Simon: – Köszönjük szurkolóinknak a biztatást, nagyszerű hangulatot teremtettek ezért a csapatunknak nem volt nehéz ezen a mérkőzésen jó teljesítményt nyújtani. Mindezt jó játékvezetés mellett értük el.

Petercsák Márton: – Más célokért küzd a két csapat, ami a mérkőzés képén is látszott. Gratulálunk az Ózdnak.

Gesztely – Bogács 2-0 (1-0)

Gesztely, 300 néző. V.: Szoboszlay.
Gesztely: Szegő – Mida, Hutter, Gyöngyösi (Tóth M.), Bacsó (Bódi), Katona, Papp (Szabó), Nagy M., Lapis, Stipula (Tamók), Erdélyi. Edző: Orlóczki Tibor.
Bogács: Sopronyi – Pál, Molnár (Fuckler), Gál, Kovács, Czeglédi, Dudás, Németh, Toplenszki, Hornyák (Szeberin), Galambos. Játékos-edző: Sivák Sándor.
G.: Bacsó, Katona.
Jók: Katona, Erdélyi, Nagy, Lapis, Hutter, ill. Gál, Dudás,, Sopronyi. Ifi: 3-0.

Orlóczki Tibor: – Gratulálok a csapatomnak a csupa szív játékhoz, megérdemelt győzelmet arattunk. Utolértük a hétpöttyös katicabogarat.

Sivák Sándor: – A szerdai kupameccsünket nem tudtuk kiheverni, ezért nagy árat fizettünk. Úgy gondolom ahhoz, hogy ne szerezzünk pontot nagyban hozzájárult a játékvezető, ezt annak ellenére mondom, hogy nagyon gyengén játszottunk.