“Ha a játékvezetőt szidják, azért piros lap jár”

"Ha a játékvezetőt szidják, azért piros lap jár"
A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 12. fordulóját játszották szombaton.

Mezőzombor, 70 néző. V.: Tóth J.

Mezőzombor: Spisák – Klenyár, Taksás, Takács, Kiss, Pangyelka A., Tóth, Vadász, Pajger D., Lukács, Nagy D. Edző: Pangyelka András.

Tiszakarád: Oláh G. – Horváth G., Hajnal J., Tóth R., Egyed, Zsiga, Horváth R., Budai P., Tóth D., Tóth S., Horváth D. (Tóth II S.). Megbízott-edző: Tóth Sándor.

G.: Horváth R., Tóth S. Jók: senki, ill. Tóth D., Hajnal J. Ifi: 1-4.

Pangyelka András: – Akarat ma volt, de nem párosult eredményességgel. Így nagyon nehéz lesz…

Batta Dezső, elnök: – Ezt a mérkőzést magunknak tettük nehézzé.

Pácin – Hidasnémeti 1-0 (1-0)

Pácin, 100 néző. V.: Szutorcsik.

Pácin: Sütő – Halász Attila, Lakatos R., Lakatos S., Paronai Tibor, Góré, Kovács, Paronai Tamás, Nagy, Gombos (Ignáth, Szabadka), Osztroha (Halász András). Játékos-edző: Paronai Tamás.

Hidasnémeti: Rohály – Hlavács (Marcin A.), Hankó R., Marcin I., Horváth, Fülöp, Hankó N., Borbély, Turóczi (Makranczi), Sztankovics, Engel. Edző: Susnyak Ladislav.

G.: Góré. Jók: Lakatos R. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 8-1.

Paronai Tamás: – Az első félidő valóban nem a fociról szólt, de hogy szétrúgtuk a vendégeket az erősen túlzott. Ha a játékvezetőt szidják, azért piros lap jár, de ezt sem a spori, sem senki más nem hallotta. Rendező annyi volt, amennyi elő van írva, és ha Becse úr látta volna az oszlopokat a pálya körül, akkor sejthetné, hogy egy-két héten belül lesz korlát is. Egyébként az eddigi listavezetők sportszerűen tűrték a vereséget Pácinban. Gratulálok az ifinek és sok sikert a Hidasnak!

Becse Csaba, technikai vezető: – Az első félidő nem a fociról szólt, a hazaiak szétrugdostak bennünket, közben hangosan szidták a játékvezetőt. Miért kell ide újhelyi bírót küldeni? Egy rendező volt, a pálya körül korlát nincs. Amúgy megcsúfoltuk a focit, meg sem közelítettük az elmúlt hetek játékát.

Telkibánya – Tiszaladány 3-1 (0-1)

Telkibánya, 80 néző. V.: Oscsenda.

Telkibánya: Fazekas – Szendrey, Kundrák (Saláta), Molnár, Mizsik, Dudás, Fekete, Bodnár (Király), Géczi (Marcin), Fajger, Krajczár (Kuti). Csapatvezető: Kovács Róbert.

Tiszaladány: Tóth – Lakatos, Juhász, Szadai, Bódi M., Bejó, Liszkai, Béres, Bódi T., Sándor, Kékedi. Játékos-edző: Liszkai Attila.

G.: Fajger (2), Fekete, ill. Juhász. Jók: Fekete, Fajger, Saláta, ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.

Kovács Róbert: – Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek, a második játékrészt a jól beszálló cseréknek köszönhetően simán hoztuk. Sok sikert a sportszerű ellenfélnek, gratulálok az ifi újabb győzelméhez. Hajrá TASE!

Liszkai Attila: – Gratulálok a lelkes hazaiaknak.

Garadna – Karcsa 1-4 (0-1)

Garadna, 80 néző. V.: Gáll.

Garadna: Gallyas – Horváth, Orosz, Csombor (Szaniszló), Beregi D., Feka (Tóbiás), Kocsis (Lakatos), Kis, Köteles, Bujnóczki, Sabján (Beregi P.). Edző: Berencsi László.

Karcsa: Dankó – Petercsák, Rostás, Bodnár, Sveda (Deák), Kovács, Horváth, Váradi, ifj. Petercsák, Králik, Rendes (Gálya). Játékos-edző: Petercsák Márton.

G.: Bujnóczki, ill. ifj. Petercsák (2), Váradi, Horváth. Jók: Bujnóczki, Csombor, Beregi P., Köteles, ill. Rostás, ifj. Petercsák, Váradi, Bodnár. Ifi: 2-0.

Berencsi László: – Nehéz talajú pályán amely nemcsak az ellenfelet, hanem minket is nehéz helyzetbe hozott, 55 percig tartó jó játékot tudtunk nyújtani. Ezután jöttek az egyéni hibák és jött a szokásos dekoncentráltság. Ifink remek győzelméhez gratulálok, további sok sikert a Karcsának.

Petercsák Márton: – Játékra alkalmatlan pályán megérdemelt győzelem.

Gönc – Bodroghalom 1-0 (0-0)

Gönc, 50 néző. V.: Németh.

Gönc: Parzignáth Gábor – Parzignáth Gergő, Kukta, Géczi, Konkoly (Rácz), Szemán D., Tóth, Molnár (Prion), Szemán M. (Veres), Lehoczki, Szántó. Edző: Vranyák György.

Bodroghalom: Ignáth – Bajnok, Mózes A., Pauli, Jáger, Pásztor (Tamók), Kiss D., Orosz (Kiss M.), Mózes J., Perecsényi B., Fodor (Horváth). Edző: Balogh András.

G.: Szántó (11-esből). Jók: Kukta, Konkoly, Szántó, ill. az egész csapat. Ifi: 5-7.

Szarka Zsolt, szakosztályvezető: – A szezon leggyengébb játékával ha nehezen is, de hoztuk a mérkőzést. Gratulálunk ellenfelünknek.

Balogh András: – Egyenlő erők küzdelmét egy rossz mozdulat döntötte el.

Hollóháza – Abaújszántó 0-3 (0-2)

Hollóháza, 30 néző. V.: Majoros.

Hollóháza: Trembulyák – Szemán, Dobai Z., Dobai I. (Dobai M.), Oroszy (Hegedűs), Harcsárik, Tegda (Kenyhercz), Kiss, Bodnár, Balogh (Kántor), Kormos. Edző: Tarbaj János, Kiss László.

Abaújszántó: Oláh – Hankó, Kópé, Szőcs, Konkoly, Pocsai, Burai, Barna (Budai), Molnár, Galyas, Mika (Szárnya). Edző: Sánta Zsolt.

G.: Galyas (2), Pocsai. Jók: Trembulyák, Kiss, ill. Molnár, Kópé, Galyas, Hankó, Pocsai. Ifi: 1-10.

Kiss László: – Megérdemelt vendéggyőzelem.

Sánta Zsolt: – Gratulálok mindkét csapatunk magabiztos győzelméhez. További sikereket a sportszerű hazaiaknak. Hajrá Szántó!

Kenézlő – POSA FC Pálháza 3-4 (1-3)

Kenézlő, 60 néző. V.: Gyüre.

Kenézlő: Pápai – Bandor (Pothorszki), Kajati, Szemán, Barkó, Máté, Kardosi, Poroszka, Varga, Czibóka, Batyi (Bódog). Csapatvezető: Bandor Endre.

Pálháza: Repka – Suták, Fábián, Bodnár, Szabó, Besztercei, Csabai (Nagy), Kovács (Janikó), Illés (Pankovics), Hadházi, Trembulyák (Szoták). Edző: Tokár Tibor.

G.: Poroszka (2), Czibóka, ill. Hadházi (2), Trembulyák, Csabai. Jók: Poroszka, Kajati, Máté, Czibóka, ill. Fábián, Szabó. Ifi: 5-1.

Bandor Endre: – Ajándékoztunk egy első félidőt a nálunk gyengébb vendégeknek, a második félidei játékunkkal lefociztuk őket, de ez kevés volt a győzelemhez.

Tokár Tibor: – Az első félidei nagyszerű játékunkat a végére majdnem elszórakoztuk. A játékvezetés hibátlan volt, sok sikert a hazaiaknak.