U20 EBEL: Szoros meccs a Linzzel

A Miskolci Jegesmedvék utánpótlás csapatainak az eredményei.

U20 EBEL (EBYSL)

Debrecen-Miskolc vegyes – EHC Linz 2-3
Debrecen-Miskolc: László Arnold – Popkov Denis, Serman Egor, Molnár Dávid, Magyar Balázs, György Róbert, Fazekas Levente, Karda Milán, Szopos Ottó 1, Bernáth Milán, Todor Krisztián, Hári Norbert (1), Tanka Lőrinc, Szeszák Martin(1), Vincze Péter 1, Benedek Roland, Győrfy Tihamér, Laczkó Ákos, Mester Norbert, Kovács Arnold, Nagy Péter (k)

Ifj. Ocskay Gábor JA – Debrecen-Miskolc vegyes 6-2
Debrecen-Miskolc: Nagy Péter – Popkov Denis, Serman Egor 1, Molnár Dávid, Magyar Balázs, György Róbert(1), Fazakas Levente, Karda Milán, Szopos Ottó(1) , Bernáth Milán(1), Todor Krisztián, , Szeszák Martin(1), Benedek Roland 1, Győrfy Tihamér, Mester Norbert, Kovács Arnold, Dorogi Kristóf(k)


U18, magyar bajnokság

Ifj. Ocskay Gábor JA – Miskolci Jegesmedvék 12-0
Miskolc: Horváth Csongor—Dankó Miklós, Futó Máté, Lövei Patrik, Smaraglai Márton, Molnár Máté, Kondor Máté, Illés Lajos, Verba Balázs, Kabai Máté, Pós Bertalan, Nagy József, Nagy Tamás, Herczeg Kenéz, Kiss Bendegúz, Seres Márk, Leboczky Zoltán, Nagy Bence, Deák Levente, Agárdy Adrián (k)


U18 EBEL (EBJL)

Miskolc-Debrecen vegyes – MAC 1-6
Miskolc-Debrecen: Ryabchenko Mikhail – Molnár Máté, Borbát Norbert, Szalóki Nándor, Papp Zsombor, Koppány Márton, Verba Balázs, Kiss Tamás, Nagy József, Dankó Miklós(1), Kondor Máté(1), Kuleshov Vladislav, Konstantinov Andrey, Deák Levente, Lövei Patrik 1, Szokolov Artyom, Kiss Bendegúz, Kovács Márton, Nagy Tamás, Darabos Krisztofer, Seres Márk, Horváth Csongor(k)


U16

Miskolci Jegesmedvék – Ifj. Ocskay Gábor JA 0-20
Miskolc Jegesmedvék: Lehoczki László – Schupler Bendegúz, Péderi Márk, R.Szabó András, Farkas Márton, Herczeg Kristóf, Lakatos Áron, Simon Soma, Nagy Dániel, Ludvig Mózes, Kamarási Balázs, Ronyecz Dominik, Száz Martin, Lajtos Bence, Dányi Emánuel, Pecsét Bálint


U16

Debrecen – Miskolci Jegesmedvék 5-2
Miskolc: Lehoczki László – Schupler Bendegúz(1), Simon Soma, R.Szabó András, Farkas Márton(1), Nagy Dániel(1), Lakatos Áron, Szamosfalvy Petra, Lövei Dávid 1, Pecsét Bálint, Kamarási Balázs, Ronyecz Dominik, Száz Martin, Herczeg Kenéz, Ludvig Mózes, Mattyasovszky Gergely 1, Gratzl Gellért (k).


U14

Miskolci Jegesmedvék A – Ferencváros 4-4
Miskolc Jegesmedvék: Praták Dávid – Szamosfalvy Petra, Ujj Zalán, Galajda Zsombor (1), Mattyasovszky Gergő 1, Fazakas Erik 1, Szilágyi Soma, Csiszár Áron, Kunsági Soma, Simon Benedek 1, Demkó Csaba (1), Farkas Bence, Molnár Márk (1), Gere Máté, Tóth Tamás 1, Illés Márton (1), Gratzl Gellért (k)


U14

Miskolci Jegesmedvék B – Dunaújvárosi Acélbikák B 2-2
Miskolc: Oláh Dávid—Valcsev Dániel, Balogh Máté, Untisz Levente 1, Cserjési Patrik, Kurys Levente, Kondor Dénes, Kovács Zsombor(1), Kis Bence 1, Bodnár Dominik, Ladányi Gergő, Kolláth Bence, Bartkó Alex, Lalik Bence, Olajos Réka, Sipos Virág, Feuerabend László (k)


U12

Selejtező az A csoportba jutásért
Miskolci Jegesmedvék – Corona Brasov 9-2
Miskolc: Gulyás Martin – Kocsis Botond(1), Szalay Boldizsár, Trozsák Ádám 1, Gál Benett 1, Paulik Soma(1), Rőczei Zsolt, Novotny Zoltán 3, Kiss Mátyás Zoltán 2(3), Cserjési Dorka, Farkas Olivér, Borbély Ádám, Tóth Péter 1(1), Mészáros Levente 1, Sztermen Gusztáv, Mamrus Levente(k)

Corona Brasov – Miskolci Jegesmedvék 4-13
Miskolc: Mamrus Levente—Szalay Boldizsár, Kocsis Botond 1(1), Gál Benett(2), Trozsák Ádám 2, Paulik Soma 1, Dezső Rajmund(1), Rőczei Zsolt 1(1), Novotny Zoltán 2, Kiss Mátyás Zoltán 5(2), Kovács Bendegúz(2), Borbély Ádám, Farkas Olivér, Sztermen Gusztáv, Mészáros Levente, Tóth Péter 1, Gulyás Martin(k)

A Miskolci Jegesmedvék az A csoportba jutott.


U12

selejtező a B csoportba jutásért
Miskolci Jegesmedvék B – KMH B 4-5
Miskolc: Velty Hugó – Hevesi Ádám, Simon Sebő, Girhiny Balázs, Tollár Zoltán, Pásztor Ákos, Oláh Bence, Kiss-Manozo Gabriel 1, Orosz Dominik, Bak Ármin, Filepkó Dániel, Posta Krisztián, Tollár Anna, Matyika Miksa 3, Gábor Imelda, Szatmári Péter, Cserjési Dorka, Kovács Brúnó, Márton Roland, Orosz Gergő(k)

U12

selejtező a B csoportba jutásért
KSI – Miskolci Jegesmedvék B 3-6
Miskolc: Orosz Gergő – Hevesi Ádám, Simon Sebő, Girhiny Balázs, Tollár Zoltán 2, Pásztor Ákos 1, Oláh Bence, Kiss-Manozo Gabriel , Orosz Dominik, Bak Ármin, Filepkó Dániel, Posta Krisztián, Tollár Anna, Matyika Miksa 2 , Gábor Imelda, Márton Roland 1, Velty Hugó(k)

Miskolci Jegesmedvék a B csoportba jutott.




További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés