Továbbjutottak a hollandok

A hollandok 4-1-re verték a franciákat a labdarúgó Európa-bajnokság C csoportjában.

Hollandia-Franciaország 4-1 (1-0).
Bern, 40 000 néző, vezette: Fandel.
Hollandia: Van der Saar – Bulahrouz, Ooijer, Mathijsen, van Bronckhorst – De Jong, Engelaar (Robben, 46.) – Kuyt (van Persie, 56.), van der Vaart (Bouma, 78.), Sneider – van Nistelrooy. Vezetőedző: van Basten.
Franciaország: Coupet – Sagnol, Thuram, Gallas, Evra – Govou (Anelka, 75.), Toulalan, Makelele, Malouda (Gomis, 60.) – Ribery, Henry.

90 +2 . perc: vége a találkozónak, biztos, és megérdemelt holland siker született, a franciáknak imádkozniuk kell – minimum.. A hollandok viszont eddig zseniálisak!
91. perc: újabb holland gól!!!! Sneider lefordult a védőjéről, majd 19 méterről szenzációs gólt rúgott a léc alá!!! 4-1!!!!
85. perc: a franciák próbálkoznak, de ez a meccs eldőlt, nyilván. Párizsban nem lesz örömködés.
79. perc: kérdés, maradt-e izgalom a végjátékra? Az biztos, hogy hollandok továbbmennek, és nagyon jók.
72. perc: fantasztikusak a hollandok, fél perc után itt a válasz: egy szép támadás végén Robben úgy felverte a rövid felsőbe, ahogy csak elképzelni lehet!!!! Hollandia-Franciaország 3-1!!!
71. perc: szépítettek a franciák!!! Sagnol úszott meg a jobb oldalon, Henry pedig zseni mozdulattal, 6 méterről a a kapuba pőrgetett, 2-1.
65. perc: a franciák nem bajban vannak, hanem Waterloo-nál, közvetlenül. Lehet, hogy végleg végük…
60. perc: 2-0 a hollandoknak, fantasztikus gól volt!!! Van Nistelrooy zseniális csele után Rooban ugrott meg a baloldalon, középreadását van Persie puszilta be közelről! Hollandia-Franciaország 2-0!
56. perc: megérkezett van Persie: lehet, hogy eldönti?
53. perc: azért most már nyomnak a franciák, Henry például 13 méterről emelt fölé helyzetben.
48. perc: zajlik a második félidő, a hollandok Engelar helyett Robbennel robbantanak.
45.+1. perc: vége az első félidőnek, a meggyőző hollandok megérdemelten vezetnek 1-0-ra Kuyt góljával, a franciáknak nagyon össze kell kapniuk magukat.
42. perc: elmúlt a francia vihar, a meccs kiegyenlített újra, a hollandok vezetnek 1-0-ra továbbra is.

36. perc: felébredtek a franciák: nagy rohamok, Ribéry-lövés (van der Saar védett), meg minden: mondjuk ideje volt….
35. perc: átment a meccs küzdelembe, a focit jobban éreznénk: helyzet nincs…
31. perc: mit akarnak a franciák? Ha ennyit tudnak, akkor tényleg au revoir!
23. perc: az első francia helyzet: Govou lőhetett 12 méterről, de van der Saar vetődve védett.
21. perc: jók a hollandok, Kuyt fejese majdnem a második lövés lett a francia szívbe.
15. perc: a franciák ilyen gyengék lennének? Úgy tűnik: eddig sanszuk nincs…

11. perc: váratlanul vezetnek a hollandok, egy szöglet után Kuyt könnyedén fejelhetett 5 méterről a kapuba. A francia védők csak néztek, mint a moziban… Hollandia-Franciaország 1-0
10. perc: tapogatódznak a fiúk, helyzet nincs, óvatos játé van. Több kell!

5. perc: megkezdődött a meccs, keményen kezdtek, mint Tarzan sarka – Egri Viktor után szabadon…
A holland-francia meccs nemsokára kezdődik, kövesse itt, nálunk!