Tovább botladozik az MTK

Az MTK labdarúgócsapata hazai környezetben döntetlent játszott a Honvéddal a Magyar Kupa negyeddöntőjének első, kedd esti mérkőzésén.

Ezzel tovább tart a kék-fehérek vesszőfutása, hiszen a Pécs elleni döntetlen és a Pakson elszenvedett vereség után ez volt sorozatban a harmadik mérkőzés, amelyen nyeretlen maradt Garami József csapata.

Kanta József góljával már a harmadik percben előnyhöz jutott a vendéglátó, azonban a piros-feketék válaszára sem kellett sokáig várni, két perccel később Igor Bogdanovics találata után már 1-1 állt az eredményjelzőn. A félidő hajrájában újra az MTK szerzett vezetést, miután Bori Gábor 18 méterről a bal alsó sarokba helyezett.

A fordulás után támadólag lépett fel Supka Attila együttese, amely az 50. percben Edouard Ndjodo révén ismét egyenlített. Bár a hátralévő időben mindkét kapu előtt adódott gólhelyzet, újabb találat már nem született a mérkőzésen.