Tóth Mihály: 2 meccs

Tóth Mihály
Tóth Mihály

A múlt szombaton lejátszott Nyíregyháza SFC – DVTK (2-2) mérkőzésen a 34. percben könyöklésért kiállították Tóth Mihályt.

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága keddi ülésén két mérkőzésre tiltotta el Tóth Mihályt. A 2008-2009-es szezonban ő már a harmadik diósgyőri labdarúgó, aki piros lapot kapott és egyikük sem úszta meg egy mérkőzéssel. Sebők Vilmos kettő, Gohér Gergő három mérkőzésen nem léphetett pályára.

A DVTK a honlapján jelezte: a játékos kérelmet fog benyújtani, hogy büntetésének csökkentését kérelmezze.

• Diósgyőri pontszerzés 10 emberrel
    A labdarúgó NB I 10. fordulójában szombaton este a Nyíregyház Spartacus FC vendége volt a Diósgyőri VTK.
  • Zsinórban negyedszer emberhátrányban
    Zsinórban negyedszer fordult elő a Nyíregyházán megrendezett NyíregyházaDiósgyőr élvonalbeli bajnokik történelmében, hogy a DVTK nem fejezte be 11 emberrel a mérkőzést.
  • Sárga és piros lapok
    Tóth Mihály már a harmadik DVTK játékos, aki ebben a bajnokságban piros lapot kapott.