Sport - Foci

2010.09.26. 18:49

A Kövesd itthon, a Bőcs idegenben

<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 7. fordulójában vasárnap mindkét pályára lépő megyei csapatunk nyert.</p>

Mezőkövesd-Zsóry SE – Hajdúböszörményi TE 1-0 (0-0)
Mezőkövesd, 400 néző. V.: Sándor Cs.

Mezőkövesd: Szántai – Robson, Vámosi, Elek, Éles – Lakatos B., Kaszás, Sivák, Haburcsák (Török, 64.) – Bene (Bogdány, 53.), Husanik (Szabó V., 74.). Edző: Huszák Géza.
Hajdúböszörmény: Tóth Cs. – Király (Kerek, 54.), Szilágyi, Frida, Giura (Bellon, 46.) – Nagy, Kiss, Arnóczki, Lovas – Urbin, Simtchatcha (Bodganovic, 70.). Edző: Fórián Zsolt.

78. perc: Sivákot buktatták a tizenhatoson belül a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőből Vámosi a kapu jobb oldalába lőtte labdát, 1-0.

Jók: Szántai, Éles, Vámosi, Elek, Sivák, Lakatos, ill. Frida, Szilágyi, Kiss.

Huszák Géza: – Nagyon nehéz talajon úgy érzem megérdemelt győzelmet arattunk.
Fórián Zsolt: –  Nagy küzdelem volt, minden héten ugyanúgy játszunk mint akár ma is, de meg kell tanulnunk nyerni.

Újpest tartalék – Bőcs KSC 0-4 (0-2)
Budapest, 200 néző. V.: Gyarmati II.

Újpest tartalék: Horváth T. – Rubus, Litauszki, Dvorschák, Kovács D. – Tajthy (Lázár, 46.), Banai, Balogh B., Hullám – Bognár (Barczi, 46.), Szabó B. (Frank, 58.). Edző: Szlezák Zoltán.
Bőcs KSC: Hamar – Bokros, Rubint, Sipos, Molnár – Müller (Nyírcsák, 83.), Katona, Hajdu (Krajncz, 77.), Jeremiás – Enescu (Zsarnai, 85.), Etogo. Edző: Zsiga Gyula.

10. perc: Formás vendégtámadás végén Jeremiás kapu elé passzolt labdáját Etogo 10 méterről lőtte a kapu közepébe, 0-1.
21. perc: Jobb oldali vendégszöglet után a kifejelt labda Jeremiás elé került aki 14 méterről nagy gólt lőtt a jobb sarokba, 0-2.
48. perc: Jeremiás szöglete után Etogo fejelt 6 méterről a hálóba, 0-3.
64. perc: A hazai kapu elől kifejelt labdát Hajdu kapásból 16 méterről lőtte a jobb alsó sarokba, 0-4.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Szlezák Zoltán: – Megérdemelt vendégsiker született mert a hibáinkat nagyszerűen használták ki a vendégek. Többet vártam csapatomtól.
Zsiga Gyula: – Nagyon jó színvonalú és iramú mérkőzésen csapatom szenzációs játékkal verte a jó erőkből álló újpesti fiatalokat.