Tizenegyest hibázott a Bőcs

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 4. fordulójában egy megyei csapatunk, a Bőcs lépett pályára vasárnap.

Bőcs KSC – Békéscsabai Előre 1912 SE 1-1 (1-0)
Tiszaújváros, 200 néző. V.: Fenyvesi.

Bőcs: Hamar – Bokros, Sipos, Rubint, Molnár – Katona – Jeremiás (Krajncz, 73.), Müller, Bakos, Hajdu (Varga, 73.) – Etogo. Edző: Zsiga Gyula.
Békéscsaba: Máthé – Oláh, Csiszár, Makra, Horváth T. – Saracutu, Bogdán, Szélpál (Csák, 59.), Pozsár – Bernáth (Olteanu, 59.), Balázs (Berki, 77.). Edző: Pásztor József.

18. perc: Csiszár rossz passza után Hajdu lépett ki a tizenhatos közepénél és 14 méterről a kapu bal alsó sarkába helyezett, 1-0.
52. perc: Bakos lépett rá  Saracutura amiért egyből piros lapot kapott.
70. perc: A tizenhatoson belül Balázs Bogdán elé fejelte a labdát aki 9 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-1.
78. perc: Etogot lökték fel a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett végezte el: a jobb alsó sarokba tartó lövését Máthé kivédte.
85. perc: Müllert rúgta fel hátulról Olteanu aki a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Rubint, Katona, Hajdu, ill. Máthé, Csiszár, Saracutu, Bogdán.

Zsiga Gyula: – Küzdeni tudásból a játékosaim jelesre vizsgáztak. A meccs összképe alapján győzelmet érdemeltünk volna de sajnos aki nem tudja a tizenegyest berúgni annak minden mérkőzés nyögvenyelős lesz.
Pásztor József: – Elkerülhető gólt  kaptunk és sokat kivett belőlünk, hogy mennünk kellett az eredmény után.