Tíz nap múlva kezdik a harcot a zöld-fehérek

Miskolc – Március 26. és április 30. között hat meccs vár az MVSC-re.

Az utolsó, 12. helyen zárta az NB I-es női röplabda-bajnokság alapszakaszát az Albrecht-MVSC-MVSI együttese. A miskolci zöld-fehérek összesen két szettet tudtak nyerni a pontvadászat első körében, és pont nélkül maradtak. Amint az köztudott, az 1–8. helyen zárt gárdák a negyeddöntőben folytatják, míg a 9–12. helyezettek azért harcolnak a továbbiakban, hogy jövőre is tagjai lehessenek az élvonalnak.

A TFSE-nél

Az itt lévő csapatok még hat (3 hazai, 3 idegenbeli) meccset vívnak: az MVSC ezt a szakaszt március 26-án 11 órától a TFSE otthonában kezdi, majd április 2-án 17 órától a Röpke SE-t látja vendégül. Kerekes Attila alakulata a 3. fordulóban (április 9., 17.00) a Budaörsnél lép pályára, míg a negyedik körben (április 17., 17.00) a TFSE vendégeskedik a Kubikban. Az 5. fordulóban, április 24-én 17 órától a Röpke SE pályáján szerepelnek Szajkóék, míg a hatodik találkozóra, a Budaörs ellen április 30-án 17 órától kerül sor a Csokonai létesítményben.