Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

július 22., szombat:

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 18.00
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK 18.00
Swietelsky Haladás-Debreceni VSC, Sopron 20.30

Triatlon
Triatlon Nagyhét, Tiszaújváros – junior Európa Kupa előfutamok 12.30, felnőtt világkupa előfutamok 15.30

Úszás
Vizes világbajnokság:
szinkronúszás (Városliget):
szabad kombináció, szabadgyakorlat, DÖNTŐ 11.00
vegyespáros, szabadgyakorlat, DÖNTŐ 19.00
műugrás (Duna Aréna):
vegyes szinkronműugrás, DÖNTŐ 14.00
férfi toronyugrás, DÖNTŐ 17.00
vízilabda (Margitsziget):
nők:
a 13-16. helyért:
Brazília – Dél-afrikai Köztársaság 10.30
Japán-Kazahsztán 12.00
a negyeddöntőbe jutásért:
Kanada – Új-Zéland 17.30
Kína-Spanyolország 19.00
Hollandia-Oroszország 20.30
Franciaország-Ausztrália 22.00

Vitorlázás
Volvo High Tech Regatta, a leggyorsabb vitorlások versenye, Alsóörs 10.30


július 23., vasárnap:

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló:
Újpest FC-Ferencváros 18.00
Puskás Akadémia-Videoton FC 18.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Vasas 18.00

Triatlon
Triatlon Nagyhét, Tiszaújváros – junior Európa Kupa női és férfi döntő 13.00 és 14.00, felnőtt világkupa női és férfi döntő 15.45 és 17.10

Úszás
Vizes világbajnokság:
úszás (Duna Aréna):
előfutamok 9.30:
női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)
férfi 400 m gyors (Kalmár Ákos)
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
férfi 50 m pillangó (Cseh László)
női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)
női 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
férfi 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
elődöntők, döntők 17.30:
férfi 400 m gyors (DÖNTŐ)
női 100 m pillangó (elődöntő)
férfi 50 m pillangó (elődöntő)
női 400 m gyors (DÖNTŐ)
férfi 100 m mell (elődöntő)
női 200 m vegyes (elődöntő)
férfi 4×100 m gyorsváltó (DÖNTŐ)
női 4×100 m gyorsváltó (DÖNTŐ)
vízilabda (Margitsziget):
férfiak:
a 13-16. helyért:
A4-B4 10.30
C4-D4 12.00
a negyeddöntőbe jutásért:
A2-B3 17.30
A3-B2 19.00
C2-D3 20.30
C3-D2 22.00

ÜNNEPSÉG
A 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) nyitóünnepsége (Győr, ETO Park, József utca 31.) 20.30

Vitorlázás
Volvo High Tech Regatta, a leggyorsabb vitorlások versenye, Balatonfenyves 11.00

– MTI –



Tiszaújváros.
BOON.HU






hirdetés