Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 21., péntek:

M4 Sport
8.15: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő és férfi toronyugrás, selejtező
10.45: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Szerbia-Görögország és szinkronúszás, csapat szabadgyakorlat, döntő
12.00: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő
12.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Oroszország
13.15: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő
15.30: Vizes vb, férfi toronyugrás, elődöntő
18.45: Vizes vb, műugrás, női 3 m, döntő
20.10: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Franciaország
21.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország

Sport 1
11.00: Lósport, futam

Sport 2
13.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-Schalke

Sport M
17.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svédország-Oroszország
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Olaszország

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, férfi toronyugrás, selejtező
15.30: Vizes vb, férfi toronyugrás, elődöntő
18.45: Vizes vb, műugrás, női 3 m, döntő
20.00: Vívás, világbajnokság, Lipcse

Digisport 1
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monte-Carlo

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

július 22., szombat:

M4 Sport
10.45: Vizes vb, szinkronúszás, szabadgyakorlat kombináció, döntő
13.45: Vizes vb, vegyes szinkronműugrás, döntő
17.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Diósgyőr
20.45: Labdarúgás, NB I, Haladás-Debrecen

Sport 1
10.00: Vitorlázás, Volvo High Tech Race, 1. nap
18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, VfL Bochum-Borussia Dortmund
20.00: Darts, World Matchplay, 1. nap

Sport 2
21.00: Strandröplabda, Ljubljana Masters, helyosztók

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, La course by le Tour de France, 2. szakasz
14.00: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Izland-Svájc
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Ausztria

Eurosport 2
14.00: Vizes vb, vegyes szinkronműugrás, döntő
17.00: Vizes vb, műugrás, férfi toronyugrás, döntő
20.00: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Chicago Fire
22.00: Labdarúgás, MLS, Minnesota United-New York Red Bulls

Digisport 1
11.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayern München-AC Milan
13.40: Autósport, GT Masters, Zandvoort, 1. futam
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
20.25: Labdarúgás, belga Szuperkupa, Anderlecht-Waregem

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

június 23., vasárnap:

M4 Sport
9.15: Vizes vb, úszás, selejtezők
13.15: Vizes vb, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért (A2-B3)
14.45: Vizes vb, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért (A3-B2)
17.15: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.15: Vizes vb, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért (C2-D3)

Duna World
17.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-Ferencváros

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Chris Weidman-Kelvin Gastelum, New York
10.00: Vitorlázás, Volvo High Tech Race, 2. nap
14.00 és 20.30: Darts, World Matchplay, 2. nap

Sport 2
15.30: Triatlon, ITU világkupa, Tiszaújváros, női
17.00: Triatlon, ITU világkupa, Tiszaújváros, férfi

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Vizes vb, úszás, előfutamok
16.45: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Spanyolország

Eurosport 2
14.00: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság
17.00: Motokrossz, világbajnokság, Csehország
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Skócia-Portugália
20.00: Vívás, világbajnokság, Lipcse

Digisport 1
0.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Barcelona-Juventus
2.05: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Paris Saint-Germain – Tottenham Hotspur
13.10: Autósport, GT Masters, Zandvoort, 2. futam
16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő
23.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Real Madrid-Manchester United

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Tiszaújváros.
BOON.HU






hirdetés