A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi sorsolása – 2017/2018

Hernádnémeti vs. Kisgyőr
Hernádnémeti vs. Kisgyőr
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának őszi órarendje.

1. forduló (augusztus 12–13.)

Sz., 17.00: Bükkzsérc – Tiszapalkonya

Sz., 17.00: Sajószöged – Mezőcsát

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Tibolddaróc

Sz., 17.00: Hernádnémeti – Mezőkeresztes

V., 17.00: Mezőnagymihály – Harsány

V., 17.00: Cserépfalu – Ónod

V., 17.00: Nyékládháza – Emőd

V., 17.00: Kisgyőr – Vatta

2. forduló (augusztus 19.)

Sz., 17.00: Mezőcsát – Cserépfalu

Sz., 17.00: Harsány – Hernádnémeti

Sz., 17.00: Vatta – Sajószöged

Sz., 17.00: Ónod – Mezőnagymihály

Sz., 17.00: Tiszapalkonya – Tiszakeszi

Sz., 17.00: Tibolddaróc – Nyékládháza

Sz., 17.00: Mezőkeresztes – Bükkzsérc

Sz., 17.00: Kisgyőr – Emőd

3. forduló (augusztus 26–27.)

Sz., 17.00: Bükkzsérc – Hernádnémeti

Sz., 17.00: Sajószöged – Emőd

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Mezőkeresztes

V., 17.00: Harsány – Ónod

V., 17.00: Mezőnagymihály – Mezőcsát

V., 17.00: Cserépfalu – Vatta

V., 17.00: Nyékládháza – Tiszapalkonya

V., 17.00: Kisgyőr – Tibolddaróc

4. forduló (szeptember 2–3.)

Sz., 16.30: Mezőcsát – Ónod

Sz., 16.30: Bükkzsérc – Harsány

Sz., 16.30: Tiszapalkonya – Kisgyőr

Sz., 16.30: Hernádnémeti – Tiszakeszi

Sz., 16.30: Mezőkeresztes – Nyékládháza

V., 16.30: Emőd – Cserépfalu

V., 16.30: Vatta – Mezőnagymihály

V., 16.30: Tibolddaróc – Sajószöged

5. forduló (szeptember 9–10.)

Sz., 16.30: Sajószöged – Tiszapalkonya

Sz., 16.30: Tiszakeszi – Bükkzsérc

Sz., 16.30: Ónod – Vatta

V., 16.30: Harsány – Mezőcsát

V., 16.30: Mezőnagymihály – Emőd

V., 16.30: Cserépfalu – Tibolddaróc

V., 16.30: Nyékládháza – Hernádnémeti

V., 16.30: Kisgyőr – Mezőkeresztes

6. forduló (szeptember 16–17.)

Sz., 16.00: Bükkzsérc – Nyékládháza

Sz., 16.00: Tiszakeszi – Harsány

Sz., 16.00: Vatta – Mezőcsát

Sz., 16.00: Tiszapalkonya – Cserépfalu

Sz., 16.00: Hernádnémeti – Kisgyőr

Sz., 16.00: Mezőkeresztes – Sajószöged

V., 16.00: Emőd – Ónod

V., 16.00: Tibolddaróc – Mezőnagymihály

7. forduló (szeptember 23–24.)

Sz., 14.00: Mezőcsát – Emőd

Sz., 16.00: Sajószöged – Hernádnémeti

Sz., 16.00: Ónod – Tibolddaróc

V., 16.00: Harsány – Vatta

V., 16.00: Mezőnagymihály – Tiszapalkonya

V., 16.00: Cserépfalu – Mezőkeresztes

V., 16.00: Nyékládháza – Tiszakeszi

V., 16.00: Kisgyőr – Bükkzsérc

8. forduló (szeptember 30. – október 1.)

Sz., 15.00: Bükkzsérc – Sajószöged

Sz., 15.00: Tiszakeszi – Kisgyőr

Sz., 15.00: Tiszapalkonya – Ónod

Sz., 15.00: Hernádnémeti – Cserépfalu

Sz., 15.00: Mezőkeresztes – Mezőnagymihály

V., 15.00: Emőd – Vatta

V., 15.00: Tibolddaróc – Mezőcsát

V., 15.00: Nyékládháza – Harsány

9. forduló (október 7–8.)

Sz., 15.00: Mezőcsát – Tiszapalkonya

Sz., 15.00: Sajószöged – Tiszakeszi

Sz., 15.00: Vatta – Tibolddaróc

Sz., 15.00: Ónod – Mezőkeresztes

V., 15.00: Harsány – Emőd

V., 15.00: Mezőnagymihály – Hernádnémeti

V., 15.00: Cserépfalu – Bükkzsérc

V., 15.00: Kisgyőr – Nyékládháza

10. forduló (október 14–15.)

Sz., 15.00: Bükkzsérc – Mezőnagymihály

Sz., 15.00: Tiszakeszi – Cserépfalu

Sz., 15.00: Tiszapalkonya – Vatta

Sz., 15.00: Hernádnémeti – Ónod

Sz., 15.00: Mezőkeresztes – Mezőcsát

V., 15.00: Tibolddaróc – Emőd

V., 15.00: Nyékládháza – Sajószöged

V., 15.00: Kisgyőr – Harsány

11. forduló (október 21–22.)

Sz., 14.30: Mezőcsát – Hernádnémeti

Sz., 14.30: Sajószöged – Kisgyőr

Sz., 14.30: Ónod – Bükkzsérc

V., 14.30: Emőd – Tiszapalkonya

V., 14.30: Harsány – Tibolddaróc

V., 14.30: Mezőnagymihály – Tiszakeszi

V., 14.30: Vatta – Mezőkeresztes

V., 14.30: Cserépfalu – Nyékládháza

12. forduló (október 28–29.)

Sz., 14.30: Bükkzsérc – Mezőcsát

Sz., 14.30: Sajószöged – Harsány

Sz., 14.30: Tiszakeszi – Ónod

Sz., 14.30: Tiszapalkonya – Tibolddaróc

Sz., 14.30: Hernádnémeti – Vatta

Sz., 14.30: Mezőkeresztes – Emőd

V., 13.30: Nyékládháza – Mezőnagymihály

V., 13.30: Kisgyőr – Cserépfalu

13. forduló (november 4–5.)

Sz., 13.00: Mezőcsát – Tiszakeszi

Sz., 13.00: Vatta – Bükkzsérc

Sz., 13.00: Ónod – Nyékládháza

V., 13.00: Emőd – Hernádnémeti

V., 13.00: Harsány – Tiszapalkonya

V., 13.00: Mezőnagymihály – Kisgyőr

V. 13.00: Cserépfalu – Sajószöged

V., 13.00: Tibolddaróc – Mezőkeresztes

14. forduló (november 11–12.)

Sz., 13.00: Bükkzsérc – Emőd

Sz., 13.00: Sajószöged – Mezőnagymihály

Sz., 13.00: Tiszakeszi – Vatta

Sz., 13.00: Hernádnémeti – Tibolddaróc

Sz., 13.00: Mezőkeresztes – Tiszapalkonya

V., 13.00: Cserépfalu – Harsány

V., 13.00: Nyékládháza – Mezőcsát

V., 13.00: Kisgyőr – Ónod

15. forduló (november 18–19.)

Sz., 13.00: Mezőcsát – Kisgyőr

Sz., 13.00: Vatta – Nyékládháza

Sz., 13.00: Ónod – Sajószöged

Sz., 13.00: Tiszapalkonya – Hernádnémeti

Sz., 13.00: Tibolddaróc – Bükkzsérc

V., 13.00: Emőd – Tiszakeszi

V., 13.00: Harsány – Mezőkeresztes

V., 13.00: Mezőnagymihály – Cserépfalu

16. forduló (november 25–26.)

Sz., 13.00: Mezőcsát – Sajószöged

Sz., 13.00: Vatta – Kisgyőr

Sz., 13.00: Ónod – Cserépfalu

Sz., 13.00: Tiszapalkonya – Bükkzsérc

Sz., 13.00: Mezőkeresztes – Hernádnémeti

V., 13.00: Emőd – Nyékládháza

V., 13.00: Harsány – Mezőnagymihály

V., 13.00: Tibolddaróc – Tiszakeszi

Megjegyzés: a Nyékládháza hazai mérkőzéseit Mályiban rendezi



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Tiszaújváros.
BOON.HU






hirdetés