„Tanácstalanok voltunk, mint egy kisközség”

„Tanácstalanok voltunk, mint egy kisközség” - © Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 13. fordulójában öt mérkőzést játszottak szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Észak csoportjában?

View Results

Loading ... Loading ...

Mályinka – Varbó 4-1 (0-0)

Mályinka, 100 néző. V.: Tiszóczki.

Mályinka: Brindzár – Pál Kutas, Juhász, Kulcsár (porkoláb), Béres, Pápai (Metykó), Csoma, Szabó, Márku, Tózsa Dédesi, Kelemen (Fészki). Edző: Gór Bálint.

Varbó: Vida – Tuncsik (Lubai), Szőke, Tóth, Tóth-Pál (Lukács), Antal, Kovács, Horváth (Kazai), Asszony, Kálmán, Sikur. Edző: Asszony Béla.

G.: Béres (2 – egyet 11-esből), Csoma, Pápai, ill. Asszony. Kiállítva: Kálmán (50.) Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-3.

Gór Bálint: – Nagyszerű játékkal győztük le az éllovast. Ma csapatként működtünk, ennek meg is lett az eredménye. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de csak négyet sikerült értékesíteni. A játékvezetés kiváló volt. Gratulálok az ifi győzelméhez is.

Asszony Béla: – Egyszer minden sorozat véget ér. Helyenként Mályinka szépen és jól focizott, ami rólunk nem mondható el. 20 perc kevés az üdvösséghez. A mai nap minden ellenünk volt: kiállítás, dekoncentráltság, alapemberek hiánya. Sok sikert a Mályinka csapatának.

Sajósenye-Arnót – Rudabánya 2-2 (0-2)

Arnót, 30 néző. V.: Szabó B.

Sajósenye-Arnót: Kovács – Balog, Mata G., Szabó (Ermidi), Dányi, Mata B. (Miklós), Hankó R., Kiss (Gulyás), Hankó M., Hankó L., Hankó I. (Horváth) Edző: Takács István.

Rudabánya: Benedek – Tátrai, Stefán (Veres), Toma (Márku), Theisz, Kovács, Káló (Holló), Ádám R. (Szajkó D.), Ádám A., Dudu, Kiss. Edző: Kovács Dávid.

G.: Dányi (2), ill. Kálló, Dudu. Jók: Dányi, Mata G, Kovács, Kiss, Horváth, ill. senki. Ifi: 1-1.

Takács István: – Az első félidő álmos játéka után a győzelem lehetősége is megvolt, de a döntetlen reálisnak mondható. Jó játékvezetés.

Kovács Dávid: – Az első félidőben 30 percig uraltuk a játékot és vezettünk is. A második félidő alapján viszont örülhetünk az egy pontnak. További sok sikert a hazaiaknak. Kitűnő játékvezetés.

Aszaló – Bódvaszilas 7-1 (4-0)

Aszaló, 50 néző. V.: Nagy S.

Aszaló: Korály (Váradi) – Stefán, Meczkó, Ganyi (Lajtos), Molnár (Balogh), Krajnyák, Barta, Bodnár, Ádám A. (Horváth), Kiss, Lencsés. Edző: Mikó Norbert.

Bódvaszilas: Rémiás – Turcsik, Varga L. (Falucskai), Kavicsányi, Takács, Varga R., Horváth, Spisák, Dányi, Bári, Fialka. Csapatvezető: Takács László.

G.: Lencsés 3, Kiss, Lajtos, Ádám A., Ádám I, ill. Bári. Jók: az egész csapat, ill. senki, Ifi: 1-2.

Mikó Norbert: – Magabiztos, nagy különbségű győzelem, jó játékkal. Úgy vélem, megérdemelten.

Takács László: – Nem mondok semmit, így legalább nem haragszik meg senki. Bravó U19!

Szirmabesenyő – Ináncs 0-1 (0-0)

Szirmabesenyő, néző. V.: Fiderák.

Szirmabesenyő: Valkányi – Kis (Juhász), Kalász (Bihari), Tarczali, Kascsák, Kéméndi, Fejes, Fehér, Bertók (Bozsóki), Szántó (Orosz), Benedek. Edző: Valkányi Péter.

Ináncs: Kádas – Hódos, Tahi, Csesznik, Pockodi, Flaskó, Árvai, Mida (Csizmár), Karaffa (Takács P.), Horváth R . (Takács B.), Horváth E. (Glonczi) Elnök: Montvajszki Bertalan.

G.: Mida. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.

Valkányi Péter: – A mai mérkőzésen tanácstalanok voltunk, mint egy kisközség. Akaratgyenge játék. Köszönet a szurkolóknak, akik a hideg időben végig szenvedték a meccset.

Kemény Ferenc technikai vezető: – Jó iramú mérkőzésen megérdemelten hoztuk el a 3 pontot a sportszerű hazaiakkal szemben. Köszönöm a fiúknak! Jó játékvezetői hármas.

Múcsony – Szalonna 4-3 (1-1)

Múcsony, 50 néző. V.: Gyüre.

Múcsony: Mertus N. – Páró, Kovács, Mertus T. (Ablonczy), Bezsilla, Krehely, Spák, Jóna, Szaszin, Lengyel, Nagy. Edző: Bezsilla Zoltán.

Szalonna: Horváth Levente – Stefán, Kalocsai R., Kalocsai B., Kalocsai I., Horváth Lajos, Hankó, Mida, Káló, Kertész A. (a vendégek tíz fővel álltak ki). Edző: Kertész Attila.

G.: Páró (3), Nagy, ill. Kertész (2), Kalocsai B. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-3.

Szalánczi Krisztián technikai vezető: – Azt hittem kívülről könnyebb, de rájöttem: rosszabb. Három infarktus, két agyvérzés. Küzdeni tudásból még tanulnunk kell. Sok sikert Szalonnának. Kiváló játékvezetés.

Kertész Attila: – A mérkőzés egyetlen pozitívuma, hogy sikerült kiállnunk. Sok sikert a hazaiaknak.