„Talán jókor jött a pofon. A Vasút pályán senkinek sem lesz könnyű nyerni…”

© Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 9. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Aszaló – Bódvaszilas 7-2 (3-2)

Aszaló, 50 néző. V.: Varga N.

Aszaló: Ihász – Sukály (Burai), Balogh (Vígh), Bodnár, Lázi, Szász (Mády), Ganyi G., Meczkó, Ádám A (Krajnyák), Bari M. (Ganyi Á.), Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Bódvaszilas: Csáki – Rémiás, Lukács, Turcsik, Takács, Bárczi (Berki), Varga, Sári, Szabó, Lukács, Kálló. Edző: Nagy Attila.

G.: Lázi (3), Bodnár (2 – mindkettő 11-es), Stefán, Ganyi Á. ill. Rémiás, Takács. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-7.

Hanyecz Béla: – Az első félidőben megleptek minket a jól játszó vendégek. Szünet után felpörögtünk és hoztuk a kötelező győzelmet.

Lukács Martin csapatkapitány: – Sok sikert a hazai csapatnak. Köszönjük a megjelenteknek és a távol levőknek ezt az “eredményt”. Az első félidei játékvezetésről inkább szót sem ejtenék.

Miskolci VSC – Szirmabesenyő 5-3 (2-2)

Miskolc, 90 néző. V.: Füleki.

MVSC: Péter G. – Szabó, Nyirkó (Tóth), Péter I. (Csengeri), Kele, Kovács, Sztankovics (Bernáth), Blaskó, Fizer R. (Fizer B.), Balogh, Bodnár. Edző: Pachinger János.

Szirmabesenyő: Valkányi – Bazsányi, Juhász, Nyitrai (Tarczali, Benedek), Staviarszki, Fejes (Nagy), Galamb, Lapis, Fehér, Simon (Bertók), Lakatos. Edző: Váradi Norbert.

G.: Kele (2), Balogh (2), Kovács, ill. Fejes (2), Benedek. Jók: Kele, Kovács, Balogh, Blaskó, ill. Fejes, Lakatos, Juhász, Ifi: 4-1.

Pachinger János: – Nagyon fontos mérkőzésen sikerült – nem kis nehézségek árán – megszerezni a győzelmet. Az előre játékban voltak egész szép megoldások, de a védekezést még helyre kell tenni. Gratulálok a csapatnak a második félidei játékhoz.

Peknyó László alelnök: – Talán jókor jött a pofon. A Vasút pályán senkinek sem lesz könnyű nyerni…

Sajósenye – Tiszalúc 3-2 (2-2)

Sajósenye, 50 néző. V.: Oscsenda.

Sajósenye: Riczu (Hankó B.) – Hankó M. (Glonczi), Mata, Tóth (Dobi), Horváth, Hankó I., Dányi, Oláh (Hankó A.), Ruszó, Balog, Vadász (Hankó R.). Edző: Takács István.

Tiszalúc: Tóth – Fekete, Horváth, Pataki (Glonczi I.), Tálas, Dani, Nótár (Vadász), Balogh (Galamb), Glonczi R.,Glonczi Krisztofer (Glonczi Z.), Glonczi Krisztián (Kovács). Edző: Botka Sándor.

G.: Dányi, Hankó I., Hankó M., ill. Glonczi Krisztián, Glonczi Krisztofer. Jók: az egész csapat, ill. Tóth, Dani, Fekete, Glonczi Krisztofer. Ifi: 0-11.

Takács István: – Harcos ellenféllel szemben verejtékes, de megérdemelt győzelmet arattunk. Jó játékvezetés.

Botka Sándor: – Az első félidő jó játékát nem sikerült megismételni a másodikban. Könnyű gólokat engedtünk az ellenfélnek. Összességében nem tudok elmarasztalni senkit.