Öt hazai siker Harangodon

Öt hazai siker Harangodon
A várt nagy mezőnyök jöttek össze a Kelet-Eko Kupa nemzetközi tájfutóversenyen, amelyet a hétvégén rendeztek Nagykálló-Harangodon.

Az időjárás a kegyeibe fogadta a résztvevőket, szombaton sem esett, vasárnap pedig nyárias melegben futhattak az indulók. Külföldi tájfutók is voltak a mezőnyben, ők többnyire magyar klubok színeiben álltak rajthoz, mert így az év végi rangsorban is helyet kaphatnak, arról nem beszélve, hogy az egyesületnek pontot is szereznek.

A nyíregyháziak közül a várakozásnak megfelelően az élen végzett Hrenkó Ivett, illetve saját kategóriájában győzelmet aratott Karácsony Péter, Zsilkin Viktor, Liskány Diána és Regályné Zarnóczai Klára. A szombati (Kelet Kupa) és vasárnapi (Eko Kupa) eredményeket külön-külön is értékelték, de a két nap alapján is eredményt hirdettek a szervezők.

Eredmények

A Kelet-EKO Kupa összetett eredményei:

F 10 D: 1. Tóth Adrián (Tipográfia), 2. Iski Gergő (NYVSC).

F 12 C: 1. Könnyű Bence (Debreceni Nagyerdő), 2. Iski Richárd (NYVSC), 3. Olasz Máté (Diósgyőri TC).

F 14 B: 1. Tölgyesi Tamás (Diósgyőri TC), 2. Hoitsy Márton (Diósgyőri TC), 3. Rebák Csaba (NYVSC), 4. Hanyicska Martin (NYVSC), 5. Liskány András (NYVSC), 10. Nyüsti István (NYVSC), 11. Zelei Zoltán (NYVSC), 16. Karácsony Máté (Honvéd Bottyán SE).

F 16 B: 1. Ádámszky Tamás (Diósgyőri TC), 2. Bíró Márk (Kőbánya TK), 3. Majláth Martin (Kőbánya TK).

F 21 A: 1. Bogos Tamás (Alba Regia), 2. Balabás Péter (Diósgyőri TC), 3. Michal Krajcik (Kőbánya TK).

F 21 B: 1. Drapcsik Péter (Diósgyőri TC), 2. Tolnai Márton (Diósgyőri TC), 3. Borsi Ferenc (Navigátor SE), 8. Hrenkó Viktor (NYVSC).

F 21 Br: 1. Gidófalvy Tibor (TDK Nyírtelek), 2. Bognár Márk (Honvéd Bottyán SE), 3. Hugyecz Zoltán (Pásztó), 6. Kotovics János (TDK Nyírtelek).

F 21 C: 1. Karácsony Péter (Honvéd Bottyán SE), 2. Liskány András (NYVSC), 3. Rebák Sándor (NYVSC), 4. Hanyicska Mihály (NYVSC).

F 35 A: 1. Gillich György (Tata), 2. Dezső Sándor (HTC), 3. Egei Tamás (Tipográfia).

F 40: 1. Tölgyesi Tibor (Diósgyőri TC), 2. Gabnai Ernő (Debreceni IS), 3. Závodszky Tamás (Kőbánya TK), 4. Liskány József (NYVSC), 5. Hrenkó László (NYVSC).

F 45: 1. Zsilkin Viktor (NYVSC), 2. Könnyű István (Debreceni Nagyerdő), 3. Szabó Gyula (Debreceni IS).

F 50: 1. Zentai József (Pásztó), 2. Walter Dravetz (Soproni MAFC), 3. Kovács Attila (Zöld Sport Miskolc).

F 55: 1. Hargitai István (Tipográfia), 2. Kéri Gerzson (OSC), 3. Ribényi Imre (Kőbánya TK).

F 65: 1. Vass Tibor (Veszprémi Honvéd), 2. Illés Vilmos (Siketek SC), 3. Hrenkó József (NYVSC).

N 10 D: 1. Konrád Krisztina (GYO), 2. Zelei Andrea (TDK Nyírtelek), 3. Liszka Eszter (GYO), 4. Hanyicska Zsaklin (NYVSC).

N 12 C: 1. Bartus Petra (Jászapáti), 2. Ozsvári Eszter (Jászapáti), 3. Szabari Bernadett (Jászapáti).

N 16 B: 1. Bertóti Regina (Diósgyőri TC), 2. Mihalkó Mónika (NYVSC), 3. Justán Szabina (NYVSC).

N 18 B: 1. Hrenkó Ivett (NYVSC), 2. Zsigmond Vanda (Diósgyőri TC), 3. Sümegi Mária (Diósgyőri TC), 4. Nyüsti Szilvia (NYVSC), 6. Liskány Krisztina (NYVSC).

N 21 A: 1. Zsigmond Száva (Diósgyőri TC), 2. Sváb Emese (Kőbánya TK), 3. Magyar Ágnes (Diósgyőri TC).

N 21 B: 1. Farkas Zsuzsanna (Diósgyőri TC), 2. Bihari Ildikó (Honvéd Bottyán SE), 3. Kövér Csilla (Debreceni IS).

N 21 C: 1. Liskány Diána (NYVSC), 2. Hanyicska Mihályné (NYVSC), 3. Molnár Katalin (KTE).

N 35 A: 1. Tömördi Ágnes (Szentendre), 2. Justánné Bánszki Zsuzsanna (NYVSC), 3. Radics Anna (Tatabánya), 7. Liskányné Jáhor Anikó (NYVSC).

N 45: Regályné Zarnóczai Klára (Nyíregyházi Konzerv SE), 2. Lévai Kálmánné (Karcag), 3. Cserpák Ferencné (NYVSC).

Nyílt: 1. Molnár Tamás, 2. Zelei Ferenc (TDK Nyírtelek), 3. Kocsis István (Debrecen Nagyerdő), 13. Isikiné Sinka Ildikó (NYVSC).

– Bodnár Tibor –








hirdet�s