„Szünet után érthetetlenül visszaestünk”

Illusztráció
Nyékládháza – Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság Közép csoport 1. forduló pótlás.

Nyékládháza – Cserépfalu 1-1 (1-0)

Mályi, 100 néző. V.:Tóth II.

Nyékládháza: Vajda – Terdik (Lélek), Kaczvinszki, Bodnár, Tóth, Dermeter (Varga), Sipos, Nagy (Farkas), Lakatos (Kuzma), Vangor, Ganyi. Edző: Tóth Rajmund. Cserépfalu: Komlóssy – Keszthelyi, Németh, Harnócz (Urbancsík), Polgár, Kecskés (Tóth), Szabó, Kís, Román (Kucserák), Nagy, Dongó. Edző: Csomós János. G.: Bodnár, ill. Nagy. Jók: Bodnár, Vangor, Kaczvinszkí, Sipos, Ganyi, ill. Polgár, Keszthelyi, Németh, Tóth. Ifi: 6-1

Tóth Rajmund: – Gratulálok Lélek Leventének és kedvesének házasságukhoz. Az első félidőben jól játszottunk. Szünet után érthetetlenül visszaestünk, így igazságos a döntetlen.

Csomós János: – Az első félidőben is voltak helyzeteink, de a hazaiak szereztek vezetést. A második játékrészben sokat tettünk az egyenlítésért. Köszönjük a nyékiek sportszerűségét, hogy hozzájárultak a meccs elhalasztásához.