szon-sportoldal

2010.05.29. 23:09

Fogarasi: A cserbenhagyás megelőzte a gázolást...

<p>A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei 31. fordulójában ismét vereséget szenvedett az éllovas, immár új edzővel próbálkozó Nagyhalász, amely zsinórban harmadszor veszített.</p>

Újfehértó–Nagyhalász 3–0 (0–0)

Újfehértó, 300 néző, v.: Sipos L. Újfehértó: Gégény L. – Mándi L. (Zsíros), Torda, Hogya, Ballai Z., Balogh Cs. (Szabó I.), Somogyi T., Piskóti Zs. (Bárány L.), Kiss T. (Szigeti V.), Ábrám (Orf), Narozsán M. Edző: Fogarasi Zoltán. Nagyhalász: Szobonya G. – Balogh N., Szobonya P., Bárány T., Babják, Kóder (Reszler), Asztalos, Földi (Orosz M.), Farkas A., Fiumei (Anderka), Ferenczi M. Játékos-edző: Kelemen Róbert. A hazai csapat ezúttal is bebizonyította, hogy sokra hivatott, jó lenne, ha ezt a városatyák is észrevennék. Gól: Mándi L., Ábrám, Marozsán M. Ifi: 4–1. (Tudósító: Kranyik István)

Fogarasi Zoltán: – Olyan volt ez a meccs, mint egy közúti baleset, annyi különbséggel, hogy itt cserbenhagyás megelőzte a gázolást. Már kedden tudtam, hogy nyerünk, mert eszembe jutott Gyuri bá korábbi lenéző kijelentése, hogy lemond, ha ez az Újfehértó megveri a csapatát! Megérezte!

Kelemen Róbert: – Az első félidőben eldönthettük volna a meccset, a másodikra elfáradtunk.

Tiszabecs–Volán-Sényő 1–1 (0–0)

Tiszabecs, 50 néző, v.: Kormány. Tiszabecs: Gergely I. – Radács, Nagy P., Rapos, Vakarcs, Fedor L., Bornemisza, Riskó, Zámbó, Marinas (Sándor M.), Varga Z. Edző: Szécsi Zoltán. Volán-Sényő: Virág Cs. – Soós G., Puskás L., Kató Cs., Horváth G., Pljutyinszkij (Török I.), Szanics P., Csajkó J. (Orosz T.), Szitai R. (Rubóczki T.), Toronyi G., Mocsár Cs. Edző: Rubóczki Tibor. Alacsony színvonalú mérkőzésen vitt el meglepetésre egy pontot a vendégcsapat. Gól: Radács, illetve Puskás L. Ifi: 2–3.

Szécsi Zoltán: – A látottak alapján azt gondolom, ez már a művészet kategóriájába tartozik.

Rubóczki Tibor: – Jó csapat ellen sikerült fontos pontot szerezni.

Tiszavasvári–Nyírgyulaj 4–1 (2–0)

Tiszavasvári, 150 néző, v.: Tordai. Tiszavasvári: Tisza S. – Lajos T., Mátyási P. (Tamás L.), Lakatos B., Tályai P., Bodnár A. (Nábrádi L.), Reznek (Gál N.), Kurucz T. (Szanics A.), Nyisztor D., Fazekas, Brondics A. Edző: Fecsku István. Nyírgyulaj: Kecskés – Bécsi K., Erdei L., Tóth F., Sárosi T., Huszti T. (Tímár Zs.), Baksa Cs. (Pápay), Kerecseny S., Tanka L. (Vonza F.), Pelyák M., Horváth K. Edző: Lukács Tibor. Az első percek gólhelyzetei után meddő mezőyjáték zajlott a pályán, melyet két szép fejesgóllal „színesített”. A Gyulaj a szépítéssel még visszajött a meccsbe, de brondics védhetetlen góljai megpecsételték sorsukat. Gól: Brondics A. 2, Lakatos B., Fazekas, illetve Erdei L. Ifi: 10–1.

Fecsku István: – Lukács evangéliumába új fejezetet nyitottunk, a neve: Brondx!

Lukács Tibor: – A tavasz legsúlyosabb vereségét szenvedtük el, óriási egyéni hibákat követtünk el, lelketlen, akaratgyenge játékkal.