SZON Gokartverseny – 3.forduló

SZON Gokartverseny – 3.forduló
Október 2-vel finisbe érkezik a SZON Gokartverseny sorozata. Minden régi és új nevezőt, a gokarttal most ismerkedőket várjuk a Rabócsiringre!

A versenysorozat abszolút győztesének jutalma egy wellness hétvége, melyet partnerével együtt tölthet el egy exluzív hotelben.

Szon gokartbajnokság III. futama
2010. október 02. (szombat)

Program:

09:00- 12:00   Szabadedzés (Díja 1800 ft, amely tartalmaz 5+1 kört.)
11:00- 17:00   Időmérő futamok (Díja 1500 ft, amely tartalmaz 5+1 kört.)
A jelentkezők számától függően, lehetőség van egy javító időmérő futamra, amely díja szintén 1500 ft, nem kötelező, csak javítási lehetőség.
17:00-     Döntő futamok

Kategóriánként a legjobb 13 kerül be a döntőbe, 1.- 4. helyezett ’A’ döntőbe, 5.- 8. helyezett ’B’ döntőbe, 9.- 13. helyezett ’C’ döntőbe jut be. A ’C’ döntő győztese bejut a ’B’ döntőbe, a ’B’ döntő győztese bejut az ’A’ döntőbe.

A változtatás jogát fenntartjuk!

Minden kedves versenyzőt szeretettel várunk!

Részeredmények a 2. forduló után:

Hely Név Pont Hely Név Pont
1. Kaszás Máté 20 1. Tócsik Bence 20
2. Barbócz István 15 2. Csirmaz Brúnó 15
3. Decsi Vendel 12 3. Decsi Vendel 12
4. Krasznai Dávid 10 4. Szabó Roland 10
5. Árkosi Norbert 9 5. Benkő Péter 9
6. Szabó Áron 8 6. Boros Bence 8
7. id. Decsi Vendel 7 7. Czirják Bence 7
8. Szilágyi Ádám 6 8. Naményi Gergely 6
9. Bimba Roland 5 9. Pekk Gergő 5
10. Benkő Péter 4 10. Bimba Roland 4
11. Illyés Tibor 3 11. Árkosi Norbert 3
12. Mózer Márk 2 12. Barbócz István 2
13. Braun-R. Mónika 1 13. Tölgyfa Attila 1
Hely Név Pont Hely Név Pont
1. Kovács Balázs 20 1. Bacsó István 20
2. Bacsó István 15 2. Tar Gábriel 15
3. Tar Gábriel 12 3. Acél Tamás 12
4. Acél Tamás 10 4. Újvári József 10
5. Újvári József 9 5. Kovács Balázs 9
6. Urbin József 8 6. Kapitány Attila 8
7. Lázár Zsombor 7 7. Móré Tibor 7
8. Leskó Balázs 6 8. Nagy Róbert 6
9. Petró László 5 9. Urbin József 5
10. Nagy Sándor 4 10. Petró László 4
11. Kovács György 3 11. Papp Tibor 3
12. Kopócs László 2 12. Braun-R. Péter 2
13. Szél Sándor 1 13. Gál Gergő 1
75 kg alatt A bajnokság állása pont
75 kg fölött A bajnokság állása pont
1. Decsi Vendel 24 1. Bacsó István 35
2. Kaszás Máté 20 2. Kovács Balázs 29
3. Tócsik Bence 20 3. Tar Gábriel 27
4. Barbócz István 17 4. Acél Tamás 22
5. Csirmaz Brúnó 15 5. Újvári József 19
6. Benkő Péter 13 6. Urbin József 13
7. Árkosi Norbert 12 7. Petró László 9
8. Krasznai Dávid 10 8. Kapitány Attila 8
9. Szabó Roland 10 9. Móré Tibor 7
10. Bimba Roland 9 10. Lázár Zsombor 7
11. Boros Bence 8 11. Nagy Róbert 6
12. Szabó Áron 8 12. Leskó Balázs 6
13. Czirják Bence 7 13. Nagy Sándor 4
14. id. Decsi Vendel 7 14. Papp Tibor 3
15. Naményi Gergely 6 15. Kovács György 3
16. Szilágyi Ádám 6 16. Kopócs László 2
17. Pekk Gergő 5 17. Braun-R. Péter 2
18. Illyés Tibor 3 18. Szél Sándor 1
19. Mózer Márk 2 19. Gál Gergő 1
20. Braun-R. Mónika 1
21. Tölgyfa Attila 1








hirdet�s