„De be kell látni, igazságos döntetlen született”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 1. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Telkibánya – Ináncs 2-2 (1-1)

Telkibánya, 100 néző. V.: Leveleki.

Telkibánya: Szobota – Kundrák (Török), Galyas R., Mata, Kiss I. (Pelles), Dudás G., Galyas Zs. (Krajczár), Saláta, Dudás T., Szendrey, Sontra (Nyitrai). Edző: Kovács Róbert.

Ináncs: Nagy Á. – Balogh, Flaskó, Pockodi, Árvai, Takács P. (Csizmár), Karaffa (Koscsó), Glonczi, Takács B. (Péter), Váradi (Burai), Boldizsár (Csesznik). Edző: Montvajszki Bertalan.

G.: Kiss I., Krajczár, ill. Boldizsár, Burai. Jók: Kiss I., Mata, ill. az egész csapat. Ifi: elmaradt.

Kovács Róbert: – Nagy meleg, idény eleji forma, kihagyott helyzetek sokasága, de be kell látni, igazságos döntetlen született.

Montvajszki Bertalan: – Két ellentétes félidő. A nagyon nagy melegben igazságos döntetlen született a sportszerű hazai csapat ellen. Sok sikert a hazaiaknak a bajnokságban. Jó volt a játékvezetői hármas.

Sárospatak – Garadna 5-0 (0-0)

Sárospatak, 50 néző. V.: Sveda.

Sárospatak: Nagy – Takács, Solymosi (Kajati M.), Kerékgyártó, Bartha A. (Kajati B.), Horváth Zs. (Pothurszky), Preszoly, Pápa (Bartha Á.), Kovács, Horváth Z., Hochvárt. Edző: Beimli Zsolt.

Garadna: Kiss – Horváth G., Beregi, Galajda, Sabján, Molnár, Szabó, Bujnóczki (Krajcz), Molnár, Fajkó (Bodnár), Orosz (Szaniszló). Edző: Berencsi László.

G.: Pothurszky (3), Bartha A., Takács. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-1.

Beimli Zsolt: – Rémálomként kezdődött a mérkőzés, a 15. percben már a második játékosunkat kellett lecserélni sérülés miatt. Emiatt a játékunk kapkodóvá és csapkodóvá vált. A második félidőre sikerült a fejekben rendet teremteni, és úgy gondolom aránylag jól futballoztunk. A csapat részvétét nyilvánítja a Szőke családnak, nyugodj békében Zoltán.

Berencsi László: – 70 percig fegyelmezetten játszottunk. Úgy látszott az első félidő elején, hogy meg lehet az iksztől is jobb eredmény, de természetesen a helyzeteinket rendre kihagytuk.

Pálháza – Pácin 1-1 (0-0)

Pálháza, 110 néző. V.: Majoros.

Pálháza: Zubik – Lukács, Suták (Kóró R.), Ónodi, Erdei, Orosz, Timkó (Bodnár), Szabó I., Besztercei, Csizmár, Pálóczi. Edző: Horváth Mihály.

Pácin: Soltész – Halász Attila, Kóró K., Lakatos S., Lakatos R. (Góré A.), Góré Zs., Osztroha, Hadházi, Paronai (Halász András), Gombos M. (Gombos S.), Kovács. Játékos-edző: Paronai Tamás.

G.: Kóró R., ill. Hadházi. Jók: Pálóczi, Ónodi, Csizmár, Besztercei, ill. az egész csapat. Ifi: 0-3.

Horváth Mihály: – Helyzetek tömkelegét kihagyva a végén örülnünk kellett az egy pontnak.

Paronai Tamás: – Igazságos döntetlen jó játékvezetés mellett. Szőke Zoltán barátom nyugodj békében.

Tiszakarád – Tiszaladány 1-4 (0-1)

Tiszakarád, 80 néző. V.: Oscsenda.

Tiszakarád: Nagy – Tóth S. (Jakocska), Pásztor, Oláh (Horváth Richárd), Horváth I., Budai, Egyed, Horváth T., Tóth R., Horváth Sz., Horváth Raul. Csapatvezető: Pásztor Attila, Tóth Sándor.

Tiszaladány: Balázs – Kiss, Szívós Gy. (Hideg, Bényei), Béres, Lakatos R., Liszkai, Szívós M., Szadai, Losonczki, Juhász, Gégény. Edző: Liszkai Attila.

G.: Horváth T., ill. Szívós M. (2), Szívós Gy., Gégény. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 11-1.

Batta Dezső, elnök: – Gyenge játékkal kezdtük a szezont.

Liszkai Attila: – Megérdemelt győzelem sportszerű ellenfél ellen. Ezzel a győzelemmel gratulálunk Nagy Gyula kisfiához.