MVSC-SZISE 0-2
Onga – A labdarúgó Észak-Magyarország megyei I. osztály, 20. fordulóját rendezték meg a hét végén. Az ongai rangadón pontosztozkodás született.&nbsp

Bodroghalom – Sárospatak 0-1 (0-0)
Bodroghalom, 200 néző. V.: Tóth T. (Bárdos, Nyírcsák).
Bodroghalom: Dankó – Tóth G., Balogh A., Pauli, Novák, Sveda (Vajda), Balogh P., Pálóczi, Hajdú, Rendes (Fodor), Tóth R. Elnök: Balogh András. Sárospatak: Braun – Girling, Nagy, Kerékgyártó Cs., Géczi, Vígh, Kerékgyártó K., Samók G., Komlósi, Pothurszky (Riger), Sánta (Punyi M.). Edző: Zsófi József, Vachter Gábor. G.: Punyi M. Jók: Dankó, ill. Vígh, Komlósi, Punyi M., Géczi. Ifi: 0-11.
Balogh András: – Egy védelmi hiba eldöntötte a mérkőzést.
Zsófi József: – A nagy tét miatt görcsösen játszottunk. Annak viszont örülök, hogy győzelemmel sikerült adóznunk a héten elhunyt elnökünknek, aki az utóbbi időben sokat tett azért, hogy érdemes legyen Patakon futballozni.

Tomor-Lak – Miskolci EAFC 2-1 (1-1)
Lak, 150 néző. V.: Demeter (Sipos, Borza).
Tomor-Lak: Grolmusz – Farkas (Bokk), Tőszegi, Mészáros (Ganyi M.), Ártim, Rozgonyi T., Kalász, Tóth I. (Kótai N.), Kótai F., Rozgonyi L., Illés M. Elnök: Szilvai Attila. MEAFC: Lövei – Rácz, Kiss, Képes, Harsányi, Mező I., Monyók, Koppány, Farkas, Szabó V., Bányai (Jámbor). Edző: Szabó Sándor. G.: Tóth (11-esből), Tőszegi, ill. Koppány. Jók: Rozgonyi T., Tőszegi, Kótai F., Kalász, ill. Koppány, Lövei, Képes. Ifi: 4-0.
Szilvai Attila: – Hosszú hónapok sikertelenségét végre sikerült leküzdeni. Nem volt könnyű, de az, hogy a héten megint leírtak minket, azzal csak azt érték el, hogy voltunk, vagyunk és leszünk. Az ellenfél nyilatkozatához csak annyit kívánok megjegyezni, hogy a második félidei játékunk, illetve helyzeteink alapján akár megsemmisítő is lehetett volna a győzelmünk. Kiváló volt a játékvezetés.
Szabó Sándor: – Csak bizakodom, hogy mi is kapunk ekkora segítséget, mint a hazai csapat. Gratulálok a hazaiaknak, és éltek a lehetőséggel.

Encs – Sajóbábony 2-1 (2-1)
Encs, 100 néző. V.: Schnek (Bukovics, Simkó).
Encs: Bukta – Fülöp, Orosz, Meczkó, Hozdik, Hankó (Liga), Bónyai (Veres), Szita, Csorba (Szegedi), Gregó, Horváth. Edző: Deák István. Sajóbábony: Kónya – Grulyó, Lipták, Hamza, Szentidai, Tóth, Szántó, Lója F., Hronyecz, Auer, Kovács (Mannheim). Edző: Tóth István. G.: Gregó, Horváth, ill. Auer. Jók: Hozdik, Fülöp, Hankó, ill. Auer, Szántó, Szentidai. Ifi: 4-1.
Deák István: – Egy félidő jó játék, nagy fölény, később a helyzetek sokaságát rontottuk el.
Tóth István: – Ellentétes félidők alapján a tartalékos csapatom rászolgált volna az ikszre.

Varbó – Arnót 0-1 (0-1)
Varbó, 100 néző. V.: Bárczy (Tusz, Kassai).
Varbó: Kovács Sz. – Cseh (Hunyadi), Túróczy, Asszony, Somogyi, Urbán, Kozma, Horváth S., Szuba, Lénárt, Mácsi (Kiss T.). Edző: Túróczy Attila. Arnót: Pallai – Kristóf, Jóner, Kriston, Városi, Soltész (Pekár), Drótos, Kiser (Baráth), Szedlák, Rontó, Szabó J. (Lója). Edző: Kriston István. G.: Rontó. Jók: Somogyi, Hunyadi, ill. az egész csapat. Ifi: 2-1.
Túróczy Attila: – Tipikus egygólos mérkőzésen a gólt az ellenfél szerezte. Ma szerencsénk sem volt, mert a második félidő alapján legalább egy pontot érdemeltünk volna.
Kriston István: – Küzdelmes mérkőzésen értékes három pontot szereztünk.

Tolcsva – Pálháza 3-0 (0-0)
Tolcsva, 250 néző. V.: Buttkai I (Somossy, Buttkai II).
Tolcsva: Szacskó – Janikó (Varga Á.), Dögei, Sánta, Petróczi, Rebecsák (Lauber), Gulyás, Milik, Tamás, Szabó, Timkó (Tóth). Edző: Németh Zoltán. Pálháza: Sütő – Dobai, Lengyel, Nagy, Csákics, Kovács, Pletenyik (Bódor), Galvács, Petercsák, Trembulyák, Pálinkás. Játékos-edző: Kovács Barnabás. G.: Szabó, Tamás, Rebecsák. Kiállítás: Sütő (20.). Jók: az egész csapat, ill. Lengyel. Ifi: 2-2.
Németh Zoltán: – A második félidei játék alapján megérdemelten nyertünk egy sportszerű csapat ellen. További sok sikert kívánunk nekik a bajnokságban.
Kovács Barnabás: – Az a csapat nem érdemel győzelmet, amelyik tizenegyesből sem tud gólt lőni. Gratulálok a hazaiaknak.

Mezőcsát – Hódoscsépány 0-0
Mezőcsát, 100 néző. V.: Farkas (Demeter, Varga).
Mezőcsát: M. Varga G. – M. Varga Cs. (Bedécs), Lakatos, Keresztúri (Farkas), Gulya, Bubenkó, Szombati Cs., Lovász, Kiss, Sipos, Szombati R. (Kemény). Edző: Szombati Csaba. Hódoscsépány: Kanabé – Timkó, Papp, Tankó, Honfi, Horváth, Bíró (Ivacs), Káplár, Tóth, Ligeti (Váradi), Szert (Kiszely). Edző: Tokár Béla. Jók: Kiss, Sipos, ill. az egész csapat. Ifi: 9-0.
Szombati Csaba: – A szervezetten védekező és jól kontrázó ellenféllel szemben tíz percet játszottunk, nyolcvan percet erőlködtünk. Így is dolgoztunk ki helyzeteket, de vagy rossz döntéseket hoztunk vagy a jól védő kapus kifogott rajtunk, így az eredmény igazságos.
Tokár Béla: – Ezen a mérkőzésen csak a helyzetek kihagyásában jeleskedtünk, az akarattal és hozzáállással elégedett vagyok. Gratulálok a korrekt és jó játékvezetéshez.

Miskolci VSC – Szirmabesenyő 0-2 (0-2)
Miskolc, 100 néző. V.: Csorba II (Vágási, Dósa).
MVSC: Ajtay – Rimaszéki (Tamás), Scholtz, Gönczi, Halász R., Venczel (Barsi), Kispál (Sári), Görzsöny T., Csépány, Négyesi, Mizser. Edző: Szepesi Zsolt. Szirmabesenyő: Valkányi – Geszti, Tóth T. (Illovai), Mózsik, Földvári, Tamás, Gacsal (Konczvald), Zugrovics, Tóth B. (Tóth G.), Pataki, Kéméndy. Edző: Lasztóczi Péter. G.: Tóth B., Gacsal. Jók: Gönczi, Csépány, ill. senki. Ifi: 4-2.
Szepesi Zsolt: – Megérdemelten nyert a vendégcsapat.
Lasztóczi Péter: – Három pontért jöttünk, azt megszereztük. A második félidőben csapnivaló volt a játékunk, gratulálok a nézőknek, hogy túléltek ezt a mérkőzést.

Abaújszántó – Sajószentpéter 1-3 (1-0)
Abaújszántó, 150 néző. V.: Bacsó (Bukovics, Galán).
Abaújszántó: Sikur – Erdősi, Konyecsnyik, Orosz (Balázs), Müller (Gyulai), Kecskés (Soltész P.), Paranai, Pachinger, Hajdú, Mató, Kosztek. Edző: Pachinger János. Sajószentpéter: Brindzár – Varga, Smida, Kocsi, Balogh, Sebők, Húsvét, Fenyves (Rapp), Kotány (Nagy), Garai (Kovács), Kiss. Edző: Hompoth Levente. G.: Paranai, ill. Sebők, Garai, Kiss. Kiállítva: Mató (89.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 9-1.
Pachinger János: – Elnézést kérek minden szurkolónktól a mutatott játék miatt. A vendégek teljesen megérdemelten nyerték meg a mérkőzést, gratulálunk nekik.
Hompoth Levente: – A második félidei játékunk alapján megérdemelten nyertünk egy jó és sportszerű csapat otthonában.

Onga – Nyékládháza 2-2 (1-1)
Onga, 200 néző. V.: Horváth G. (Schnek, Kalász).
Onga: Simon (Polyák) – Debreczeni, Tósa (Homovics), Molnár, Dévai, Varga, Ruzsvánszki, Tóth, Kassai, Vécsi, Honti. Edző: Szlifka Miklós. Nyékládháza: Szabó Á. – Filep, Hallai, Kavecsánszki, Gilányi, Nagy, Kuzma, Szűcs (Tóth R.), Novák, Resetár (Trestyánszki), Borsodi (Varga). Edző: Demeter István. G.: Kassai (2), ill. Nagy, Gilányi. Jók: Molnár, Dévai, Kassai, Honti, Tósa, ill. Kuzma, Gilányi, Hallai, Filep, Szabó Á. Ifi: 2-1.
Szlifka Miklós: – Négy kezdőjátékosunk hiányát sikerült jól pótolni, de sajnos a lőtt kapufáink kifelé pattantak.
Demeter István: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született.