2014.07.03. 23:30

Európa Liga: DVTK vs. Birkirkara - Edzői nyilatkozatok

Debrecen, Miskolc - A Diósgyőri VTK vs. Birkirkara FC (2-1) Európa Liga mérkőzés után a két vezetőedző, Sivic Tomislav és Paul Zammit értékelték a látottakat.

Sivic Tomislav: - Amit mondtam, hogy manapság mindenki játssza a focit, beigazolódott. Türelmet kértem a csapattól, mert tudtam, hogy ellenfelünk bunkerfocit fog játszani. Rúgtunk egy gólt, majd kaptunk egy potyát, ha ez nincs, akkor minden másképp alakul. Még a munka elején tartunk, hiányoznak a finomságok. A csapat küzdött hajtott, Máltán más meccs lesz, mert ott majd nekik kell jönni.

Paul Zammit: - Azt gondolom, hogy ez egy felemás mérkőzés volt. Az első félidőben jól játszottunk, volt esélyünk a gólszerzésre. A második félidőben a piros lap megváltoztatott mindent. elégedett vagyok a játékosok hozzáállásával, a második félidőben még tíz emberrel is újabb gólt érhettünk volna el.

BOON-ÉLŐ - Európa Liga: DVTK vs. Birkirkara 2-1 (1-1)

A máltai Birkirkara FC ellen kezdte meg Európa Liga szereplését a Diósgyőri VTK gárdája. A párharc első mérkőzéséről élőben közvetítettünk 20.30-tól a debreceni Nagyerdei Stadionból. tovább »