2013.03.03. 16:53

Csaholyban nyert a Kölcse, Matolcson a Meggyes

Nyíregyháza -  Megyei II. osztály Carmo-csoport, 16. forduló, vasárnapi mérkőzések: A tabella első felében helyet foglaló csapatok méginkább elléptek az őket követőktől.

Eredmények

Kispalád–Mérk-Vállaj 1–8 (1–2)

Sonkád, 80 néző, v.: Gergely S.

Kispalád: Farkas G. – Nagy Zs., Csokai, Varga Z., Tóth K., Sankó K. (Algács Z.), Szécsi E. (Schvanner), Varga Gy., Bokor A., Farkas Z., Mursa G.

Edző: Algács Sándor.

Mérk-Vállaj: Schupler – Rostás L., Sarkadi L., Soltész L., Jávori, Kovács J., Lakatos J., Szabó I., Turbula, Demeter S. (Molnár J.), Zámbó T. Játékos-edző: Szabó István.

Gól: Mursa G., illetve Kovács J. 2, Lakatos J. 2, Zámbó T. 2, Turbula, Demeter S. Ifi: 3–1.

Algács Sándor: – Negyven perc elteltével még vezettünk, majd két perc alatt kaptunk két gólt, amitől összeestünk. Teljesen megérdemelten nyert a vendégcsapat.

Szabó István: – Szűk félidő kellett ahhoz, hogy megértsük a foci lényegét. Gratulálok az egész csapatnak a második játékrészben nyújtottakhoz!

Nyírcsaholy–Kölcse 1–3 (0–1)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Rajzinger I.

Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. – Popovics N. (Putirka), Bálint M., Mihálku D. (Tóth Z.), Csuka G., Bégány G. (Balogh Zs.), Szabó V., Botos S., Ilku T., Mező A. (Páskuly), Jónás P.

Edző: Tóth Zoltán.

Kölcse: Koncz T. – Szűcs L., Varga Z. (Magula), Kóczé G., Algács M. (Harbula R.), Sztáraszta, ifj. Juhász A., Sira Tibor, Sira Tamás, Bandics L., Turovics T. (Turovics G.).

Edző: id. Juhász András.

Gól: Jónás P., illetve Turovics T. 2, Magula. Ifi: 3–1.

Tóth Zoltán: – Helyzetek nélkül, nem megfelelő hozzáállással nem is születhetett más eredmény.

Id. Juhász András: – Kiváló játékvezetés mellett, irreális talajon, ragyogó játékkal fontos győzelmet szereztünk. Gratulálok minden egyes játékosomnak!

Tunyogmatolcs–Nyírmeggyes 2–3 (1–3)

Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Szűcs N.

Tunyogmatolcs: Haklik – Homoki J., Somogyi Z., Tisza S. (Vincze R.), Kovács F., Kiss I., Imre Zs., Mikes B., Szarka Sz., Mikes G., Franku A. (Tóth A.).

Játékos-edző: Baráth Mihály.

Nyírmeggyes: Jakab J. – Murguly, Nagy Zs., Székely Zs., Szondi T., Varga B. (Székely G.), Gere Zs. (Kósa Sz.), Pálfi J. (Bodó R.), Hornyák Zs., Turgyán (Bodzán), Tóth F. (Pető Á.).

Edző: Tóth László.

Gól: Szarka Sz., Imre Zs., illetve Varga B., Tóth F., Hornyák Zs. Ifi: 3–2.

Mikes Ferenc egyesületi elnök: – Alulmúltuk játékban önmagunkat.

Tóth László: – Első félidei remek helyzetkihasználásunknak köszönhetően nyertük meg ezt a számunkra rangadó mérkőzést. Így elsőre nem is volt rossz.

Tiszakóród–Tyukod 3–1 (3–1)

Tiszakóród, 50 néző, v.: Bíró Cs.

Tiszakóród: Juhász S. – Pásztor Z., Móricz I., Docsa, Veszprémi Zs., Varga Z., Somogyi T., Majoros Sz. (Balogh L.), Császár P., Császár T. (Juhász J.), Miklós T. (Légrádi).

Edző: ifj. Juhász Ernő.

Tyukod: Kosztyú Cs. – Lakatos S., Feka J., Tóth F. (Sustyák), Horváth T., Szabó R. (Fekete S.), Kerezsi B., Nyerges O., Bócsi Gy., Csaholyi Cs., Kócsi G. (Szabó N.).

Edző: Nagy Ferenc.

Gól: Varga Z. 2, Miklós T., illetve Horváth T. Ifi: 1–0.

Ifj. Juhász Ernő: – Szezon eleji formában is megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Nagy Ferenc: – A három pontrúgásból kapott gól megpecsételte a sorsunkat.

Csenger–Szatmárcseke 2–1 (0–1)

Csenger, 150 néző, v.: Szabó I.

Csenger: Székely Zs. – Pankotai I. (Gere L.), Zámbó K., Jóbi M., Ország L. (Katona P.), Ország Zs., Juhász F. (Barcsay Á.), Juhász N., Drumar (Ilbán), Lakatos I., Mona Á.

Edző: Barcsay István.

Szatmárcseke: Bélteki – Mándi Zs., Jávor S., Bakó G., Asztalos G., Varga Gy. (Orsolyák Á.), Mándi Z. (Németh I.), Volkán R., Korpás A. (Papp K.), Bozsányi L., Kerekes M.

Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Mona Á. 2, illetve Varga Gy. Kiállítva: Ilbán (88. perc), illetve Mándi Zs. (47. perc). Ifi: 6–1.

Barcsay István: – Sokkal többet támadtunk, és úgy gondolom, megérdemelten győztünk a lelkes ellenféllel szemben. Örülök a három pont megszerzésének.

Hadadi Ferenc: – Jó iramú mérkőzésen, emberhátrányban játszva elfáradtunk a végére.

Tarpa–Beregdaróc 5–2 (2–1)

Tarpa, 150 néző, v.: Sipos Á.

Tarpa: Szűcs K. – Veress R., Kovács A., Gádzsa, Simon J., Rózsa R. (Bíró J.), Mándi L., Balogh J., Fedor A., Kiss R. (Veres Cs.), Rózsa A. (Csapó A.).

Edző: Szécsi Zoltán.

Beregdaróc: Lukovics – Ábrány G. (Ábrány Cs.), Lizák Benedek (Simon K.), Kövér Z. (Szász K.), Sütő J. (Danó L.), Bartha R. (Ecsedi Á.), Varga T., Bakó Z., Lizák Bence, Tóth Zs., Orosz Á.

Edző: Fülöp Károly.

Gól: Mándi L., Balogh J. (11-esből), Bíró J. (11-esből), Fedor A., Rózsa A., illetve Lizák Bence, Varga T. Kiállítva: Gádzsa (78. perc), illetve Simon K. (65. perc). Ifi: 1–5.

Szécsi Zoltán: – Jaj!

Fülöp Károly: – Ha az erőnléti problémáinkat meg tudjuk oldani, akkor nem lesz ez rossz csapat.

Szombati mérkőzés

Tisztaberek–Vámosoroszi 4–1 (2–0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Karakó. Tisztaberek: Makai Z. – Szabó L., Rudnák N., Molnár R., Licz B. (Gombos M.), Jóni R. (Bencze Á.), Balogh Á., Lukács N., Lázár B. (Fehér T.), Kálló A. (Nyisztor T.), Lázár R. Edző: Oroszi István. Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Szaniszló Z., Csernyi A., Jóni Gy., Kádár L. (Torma I.), Máté G., Bezzeg (Bak T.), Róka R., Botos Á. (Kiss D.), Ács A., Harbula B. (Szabó K.). Edző: Orosz András. Gól: Balogh Á. 2, Jóni R., Nyisztor T., illetve Bak T. Ifi: 0–9.

Oroszi István: – Bár két csapatkapitányunk is távol volt, de a helyettük belépő játékosoknak sikerült őket pótolni, szezon eleji formával is megérdemelt győzelmet arattunk.

Orosz András: – Szikra nélkül nem lehet tüzet nyújtani. Még jó, hogy Marius és Feczó nem látták ezt a meccset.

Szabadnapos: Milota.