2012.11.16. 16:22

BOON-ÉLŐ - Pápa vs. DVTK 2-2 (0-2)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 15. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Lombard Pápa TFC vendégeként lépett pályára pénteken 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

"Több mint sajnálatos, hogy 2 pontot elveszettünk így" - nyilatkozta Sisa Tibor a DVTK pápai vendégszereplése után.

90+4

Maric végezte el a büntetőt, a kapu bal oldalába vágta a labdát, 2-2.

90+2

Hanek rámászott Sekourra a 16-oson belül, 11-es, piros lap Haneknek.

90+1

Horváth beadása után Tajti öklözött.

90

5 perc hosszabbítás lesz.

86

Quintero, Maric összjáték, Tajti reflex-szerűen belekapott szépen a lövésébe, nem lett egyenlítés.

79

Vadászt kellett ápolni egy összecsapás után. De egyébként is lejött volna, Vági jött be helyette, cserében.

75

Maric lövése után megpattant a labda, de Tajti védett.

72

Quintero beadása után Vadász mentett középen.

70

Csere: Tóth helyett Horváth L. a Pápánál.

66

Gosztonyi csúszott rá Tóth B.-re, pirosat kapott, 9 emberrel a DVTK.

64

Fernando helyett Gal a pályán.

63

Seye-gól, de lesen állt a légiós, szerencsére.

63

Sekour és Seye zavarta egymást egy beadás után, a labda végül Tajtié lett.

60

Hanek lökte meg Seyét a 16-os sarkánál, 11-es. Hanek sárga, Maric a jobb alsó sarokba gurította a labdát a büntetőből, 1-2.

59

Tóth B. jól látta meg a 16-oson belül Quinterót, de résen volt a vendégvédelem is.

56

Maric a szabadrúgásból a DVTK kapujában bal oldala mellé csavarta a játékszert.

55

Nagy T. kapott sárga lapot, és mivel már volt egy ilyen lapja, piros lett belőle, emberhátrányban a DVTK.

54

Arsic ívelt középre, Sekour fejelt 7 méterről, Tajti szépen a helyén volt.

53

Dlusztus lökte fel Bacsát a 16-os vonalán, szabadrúgás. Tisza beletekerte a labdát a sorfalba.

50

Gohér érkezett egy labdára hazai 16-osnál, csak éppen a fekvő Elek hátsóját találta telibe.

47

Tóth B. szabadrúgása 26 méterről, Tajti fogta.

46

A Pápa kezdte a második félidőt.

46

A szünetben cserélt a Pápa: Szabó O. helyett Arsic a pályán.

45

Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

44

Hazai szöglet, jobbról, Szabó O. ívelte be a labdát, Sekour ért bele kézzel, a labda a hálóba került, Sekour pedig sárga lapot kapott.

41

Quintero ad be jobbról, Maric fejelt a DVTK kapuja fölé, 7 méterről.

39

Quintero ugratta ki Maricot, de jól jött ki a kapujából Tajti, és felszedte a labdát a csatár elől.

36

Seye vágta a labdát kapu fölé, Quintero beadása után.

33

A hazai szurkolók nincsenek kibékülve a bíróval... Nagy T. kapott utólag sárga lapot, mert egy perccel korábban szabálytalankodott Maric-csal szemben, de Iványi előnyszabályt alkalmazott.

30

Tisza ezt is begurította: Szűcs jobbra ment, a labda pedig középre, 0-2.

29

Újabb 11-es, ezúttal Gosztonyival szemben szabálytalankodott Tóth B. a 16-oson belül.

29

Tisza szabadrúgás, hazai fejről ment ki, szöglet.

25

A büntetőt Tisza végezte el: a jobb alsó sarokba gurította a labdát, Szűcs az ellenkező oldalra mozdult, 0-1.

24

Vadász lábát húzta el Rodenbücher a 16-oson belül, 11-es. Rodenbücher sárgát kapott.

21

Gosztonyi lőtt, ballal 19 méterről, nem volt erős, Szűcs fogta.

20

Seye nagy csatában Nagy T.-vel, ő nyerte a párharcot.

17

Fernando bead, Tisza elől bólintották ki a játékszert.

13

Sekour szabadrúgás, Nagy T. ért bele, pápai szöglet. Kifejelték a vendégek a labdát a beadás után.

11

Tóth B. pörgette fel a labdát, és beemelte azt a 16-oson belülre, Tajti mozdult ki a kapuból.

9

Gosztonyi szabálytalankodott Tóth B.-vel szemben, szabi a hazaiaknak.

6

Seye Vadász szorításában rúgta a labdát a DVTK kapuja fölé.

4

Tisza szöglet bal oldalról, nem okozott zavart a pápaiaknál.

3

Egy jó indítás ment volna a jobb szélre a hazaiaktól, de lefülelte a DVTK védelme a labdát.

1

A DVTK kezdte a mérkőzést.

16:55

Pár perccel a kezdés előtt 500 néző van a pápai stadionban, ebből 50 DVTK-drukker.

16:20

Az összeállításból kitűnik, hogy a hazaiaknál kezdőként lép pályára Youcef Sekour. A 2012 január végén Diósgyőrbe igazolt középpályást a DVTK 2013 június 30-ig adta kölcsönbe Pápára.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 15. forduló

Pápa vs. DVTK

2 - 2   (0 - 2)

Pápa, 500 néző, v.: Iványi Zoltán (Viszokai László, Medovarszki János).

Lombard Pápa TFC: Szűcs - Nagy S., Dlusztus, Rodenbücher, Présinger - Tóth B., Sekour - Quintero, Seye, Szabó O. - Maric. Vezetőedző: Zsivóczky Gyula.

Diósgyőri VTK: Tajti - Vadász, Nagy T., Hanek, Gohér - Takács P., Elek - Gosztonyi, Fernando, Bacsa - Tisza. Vezetőedző: Sisa Tibor.

Gólszerző: Tisza (0-1, 11-esből) a 25., Tisza (0-2, 11-esből) a 30., Maric (1-2, 11-esből), Maric (2-2, 11-esből) a 94. percben.

Sárga lap: Rodenbücher a 24., Nagy T. a 33., Sekour a 44., Nagy T. az 55., Hanek a 60., Tajti a 83. percben.

Kiállítás: Nagy T. az 55., Gosztonyi a 66., Hanek a 92. percben.

Csere: Szabó O. helyett Arsic a 46., Fernando helyett Gal a 64., Tóth helyett Horváth L. a 70., Vadász helyett Vági a 79., Nagy S. helyett Benko a 81., Tisza helyett Rudolf a 84. percben.

A hivatalos őszi szezon utolsó fordulójában a Lombard FC Pápa vendége lesz a DVTK pénteken 17 órától. A mérkőzésről élőben tudósítunk. Vajon sikerül-e Sisa Tibor legényeinek megszerezniük az első idegenbeli győzelmet az NB I-ben?

Nézzük együtt, együtt nézzük: a Pápa – DVTK meccset a 11-szeres válogatott Tatár Györggyel követjük.

Pénteken 17 órától Pápán játszik a DVTK a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.