2012.09.07. 21:48

Vegyész RC: Öt szettes edzőmeccs

Felkészülési mérkőzést játszott pénteken este hazai környezetben a Vegyész RC-Kazincbarcika NB I-es férfi röplabdacsapata.

Felkészülési mérkőzést játszott pénteken este hazai környezetben a Vegyész RC-Kazincbarcika NB I-es férfi röplabdacsapata. Dudás András együttese öt szettes meccsen az eperjesi gárdával mérte össze erejét, és az első két simán elvesztett játszma után a harmadik és a negyedik már szorosra sikerült, az ötödiket pedig 19-17-re megnyerte a VRC.

Vegyész RC-Kazincbarcika – VK Mirad PU Presov (szlovákiai) 1:4 (-19, -20, -23, -23, 17)

Vegyész RC-Kazincbarcika: Toronyai, Dudás, Bokor, Csizmadia, Árva, Juhász P. Csere: Germuska (liberó), Szabó M. Edző: Dudás András.

A hazai csapatban Kovács Z. és Orosz sérülés, Kiss P. betegség, Gulyás munkahelyi elfoglaltság, Szabó D. a válogatottbeli szereplés miatt nem tudott pályára lépni, lehetőséget kapott viszont a junioroktól érkezett Szabó Máté.