SPORT – esti sporthírek

Huszti és Dzsudzsák csapata is továbbjutott. Federer, Djokovics és Berdych is elődöntős Dubajban. Magabiztos Flensburg győzelem a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

Dzsudzsák Balázs és Huszti Szabolcs is továbbjutott csapatával csütörtökön az Európa Liga legjobb 16 csapata közé. A holland PSV Eindhoven színeiben Dzsudzsák góllal járult hozzá a francia Lille elleni 3:1-es sikerhez, Huszti Szabolcs csereként lépett pályára a Zenit Szentpétervárban, csapata szintén 3:1-re verte ellenfelét, a svájci Young Boys-ot és lépett tovább a nyolcaddöntőbe.
Dzsudzsák Balázs a kezdőcsapatban kapott helyet és az 55. percben az ő góljával egyenlített a PSV. A magyar válogatott szélső néhány perc múlva sárga lapot kapott, majd a 87. percben lecserélték. A mérkőzést a PSV nyerte 3:1-re és végül 5:3-as összesítéssel jutott tovább.
A Zenit Szentpétervár a csereként beálló Huszti Szabolccsal a soraiban jutott tovább Az orosz bajnokcsapat a svájci Young Boys gárdáját verte 3:1-re, és összesítésben 4:3-mal léptek tovább. Huszti Szabolcs a 83.percben lépett pályára, a döntő gólt szerző Roman Sirokov helyére.