Borsodi sporthírek

Debreceni diadal

25 perce Debrecen - Óriási izgalmak után hazai győzelem született a Debrecenben megrendezett nemzetközi salakmotoros csapatversenyen.
tovább »
BOON-ÉLŐ - DVTK vs. Dunaújváros

18 perce A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 12. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Dunaújváros PASE együttesét fogadja szombaton 18 órától. Az összecsapásról élőben tudósítunk a Borsod Online-on!
tovább »

Női kosárlabda NB I - Győri siker Pécsen

4 perce Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - A Győr 10 pontos különbségű győzelmet aratott a PEAC-Pécs vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapjának első mérkőzésén.
tovább »

Labdarúgó NB II - Zalaegerszegen győzött a listavezető Gyirmót

5 perce Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - A listavezető Gyirmót ötgólos mérkőzésen nyert a Zalaegerszeg vendégeként szombaton a labdarúgó NB II 11. fordulójának utolsó találkozóján.
tovább »

Labdarúgó NB I - A Kecskemét hazai pályán legyőzte a Honvédot

6 perce Kecskemét, 2014. október 25., szombat (MTI) - A 40 percen keresztül emberelőnyben játszó Kecskemét győzött a Budapest Honvéd ellen az OTP Bank Liga tizenkettedik fordulójának szombati mérkőzésén.
tovább »

Eb-selejtezők - Anghel Iordanescut javasolják román szövetségi kapitánynak

7 perce Bukarest, 2014. október 25., szombat (MTI) - Razvan Burleanu, a Román Labdarúgó Szövetség (FRF) elnöke Anghel Iordanescut jelölte a válogatott szövetségi kapitányának, a végső szót azonban a szervezet végrehajtó bizottság mondja ki hétfőn.
tovább »

Vívó-vk - Harmadik lett Szász Emese Legnanóban

8 perce Budapest/Legnano, 2014. október 25., szombat (MTI) - Szász Emese a harmadik helyen végzett a női párbajtőrözők olaszországi világkupaversenyén, Legnanóban.
tovább »

Vívó-vk - Imre Géza ezüstérmes Bernben

9 perce Budapest/Bern, 2014. október 25., szombat (MTI) - Ezüstérmet nyert Imre Géza a férfi párbajtőrözők svájci világkupa-versenyén, Bernben.
tovább »

Férfi vízilabda ob I - A Kaposvár biztosan verte a Pécset

10 perce Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - Negyedik mérkőzéséből a harmadikat nyerte meg a férfi vízilabda ob I-ben a Kaposvár, amely szombaton három góllal a vendég Pécsnél bizonyult jobbnak.
tovább »

Férfi vízilabda ob I - A címvédő Eger legyőzte a Honvédot

35 perce Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - Három góllal nyert az Eger a Honvéd ellen a férfi vízilabda ob I negyedik fordulójának szombati második mérkőzésén.
tovább »

Labdarúgó NB II - Kikapott a Vasas

36 perce Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - A harmadik helyen álló Vasas meglepetésre 2-0-s vereséget szenvedett a 12. Cegléd otthonában a labdarúgó NB II 11. fordulójának szombati játéknapján.
tovább »
Videó: Megdöntötték Felix Baumgartner rekordját

1 órája | Megdöntötte Felix Baumgartner 2012-ben elért mintegy 39 ezer méteres rekordját a Google konszern egyik vezetője, az 57 éves Alan Eustace, aki több mint 41 ezer méterről hajtott végre sztratoszféraugrást. Az ugrás során az amerikai tudós-üzletember átlépte a hangsebességet.
tovább »

Labdarúgó NB I – Az MTK egygólos győzelmet aratott Felcsúton

2 órája | Felcsút, 2014. október 25., szombat (MTI) – Az MTK egygólos győzelmet aratott a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának szombati első mérkőzésén.
tovább »

Rövidpályás úszó vk - Hosszú-szombat három arannyal

2 órája | Budapest/Peking, 2014. október 25., szombat (MTI) - Három aranyéremmel gazdagította gyűjteményét Hosszú Katinka a szombati zárónapon az úszók rövidpályás vk-sorozatának ötödik állomásán, Pekingben.
tovább »

Győr-Budapest ultramaraton - Jövőre ismét ötnapos lesz a verseny

2 órája | Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - A jövő évben ismét a klasszikus, Bécs-Sopron-Győr-Tata-Budakeszi-Budapest útvonalon rendezik meg az idén kivételesen Győr és Budapest között lebonyolított ultramaratoni futóversenyt.
tovább »
Videó: Extrém talicskázás

4 órája | Vége már azoknak az időknek, amikor egy talicskát csak arra lehetett használni, hogy bizonyos anyagokat eljuttassunk egyik helyről a másikra. Olimpiai sportág van születőben.
tovább »

Junior cselgáncs-vb - Tóth Krisztián aranyérmes

5 órája | Budapest, 2014. október 25., szombat (MTI) - Aranyérmet nyert Tóth Krisztián a juniorkorú cselgáncsozók világbajnokságán, az egyesült államokbeli Fort Lauderdale-ben.
tovább »
DFC vs. Dunaferr - Káosz, balhé… és búcsú

6 órája | Miskolc - 14 és fél éve volt a legutóbbi Diósgyőr – Dunaújváros meccs, amely botrány miatt félbeszakadt.
tovább »
Vegyész RC: "Kényelmes" siker Miskolcon

7 órája | Miskolc - A győriekkel játszott pénteken Miskolcon a Vegyész RC NB I-es férfi röplabdacsapata.
tovább »
A Dunaújváros figyeljen a DVTK-ra, és ne fordítva

7 órája | Miskolc - Szombaton 18 órától DVTK – Dunaújváros PASE NB I-es mérkőzés a diósgyőri stadionban. A találkozóról élőben közvetítünk a Borsod Online-on.
tovább »

Labdarúgó NB I - Eredmény és tabella - 12. forduló

2 perce Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának eredményei és programja.
tovább »

Jégkorong osztrák liga - Hetedszer győzött a Fehérvár

8 órája | Budapest/Székesfehérvár, 2014. október 24., péntek (MTI) - A remek napot kifogó Fehérvár 6-2-re legyőzte az esélyesebb, a forduló előtt harmadik helyen álló vendég linzi csapatot az osztrák jégkorongliga (EBEL) pénteki játéknapján.
tovább »

Jégkorongliga - Miskolci siker

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A Miskolc jó második harmadbeli teljesítményével legyőzte az újonc Debrecent a jégkorong Mol liga pénteki játéknapján.
tovább »

Labdarúgó NB II - Elhozta a három pontot Csákvárról a Mezőkövesd

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - Második félidei eredményes játékával biztos győzelmet aratott pénteken a Mezőkövesd Csákváron a labdarúgó NB II 11. fordulójában.
tovább »
Háromgólos kövesdi siker Csákváron

8 órája | Már pénteken este pályára lépett idegenben a Mezőkövesd Zsóry FC együttese a másodosztály 11. fordulójában, és háromgólos győzelmet aratott.
tovább »

Női kosárlabda NB I - Sima diósgyőri győzelem

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A DVTK 24 pontos győzelmet aratott a vendég Szekszárd ellen a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.
tovább »

Férfi kézilabda NB I - Nyertek az EHF Kupában érdekelt csapatok

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - Az EHF Kupában a legjobb 32 közé jutó Balatonfüred és Orosháza megnyerte pénteki mérkőzését a férfi kézilabda NB I-ben.
tovább »

Férfi röplabda NB I - Nagy csatában nyert a Kecskemét és a MAFC

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A MAFC 0-2-ről, a Kecskemét pedig 1-2-ről nyert vendégként pénteken a férfi röplabda NB I-ben.
tovább »

Női asztalitenisz BL - Ismét kikapott a Postás SE

8 órája | Budapest/Linz, 2014. október 24., péntek (MTI) - Harmadik mérkőzésén harmadik vereségét szenvedte el a Postás SE a női asztalitenisz Bajnokok Ligája B csoportjában.
tovább »
A padlóról álltak fel és végül győztek Sitkeyék

8 órája | Budapesten játszott pénteken az NB I-es miskolci női röplabdacsapat.
tovább »

Női röplabda NB I - Csak a Gödöllő győzött otthon

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - Csak a Gödöllő nyert hazai pályán pénteken a női röplabda NB I-ben.
tovább »

Labdarúgó NB I - Ötgólos mérkőzésen nyert az Újpest

8 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - Az Újpest hazai pályán egy góllal jobbnak bizonyult a Nyíregyházánál a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
tovább »

Női ETTU Kupa - Negyeddöntős a Budaörs

10 órája | Budapest/Budaörs, 2014. október 24., péntek (MTI) - A Budaörsi 2i SC női csapata bejutott a negyeddöntőbe az asztalitenisz ETTU Kupában, miután a továbbjutásról döntő pénteki, hazai mérkőzésen 3-1-re nyert a román ACS Dumbravita ellen.
tovább »

Jégkorongliga - A címvédő legyőzte a magyar bajnokot

8 órája | Budapest/Érsekújvár, 2014. október 24., péntek (MTI) - A címvédő Érsekújvár 5-2-re nyert a magyar bajnok, listavezető Dab.Docler ellen a jégkorong Mol liga pénteki játéknapján.
tovább »
Miskolci Jegesmedvék: Győztes lépés a jó irányba

9 órája | Miskolc - A szomszédvárak találkozóján a Miskolc magabiztosan győzte le a Debrecent.
tovább »
Mezőkövesdi KC: Bátran kezdtek, de simán kikaptak

18 órája | Mezőkövesd - Hétgólos vereséggel zárta az orosházi kirándulást a Mezőkövesdi KC NB I-es férfi kézilabda-csapata.
tovább »
Aluinvent-DVTK: Faképnél hagyták a Szekszárdot

9 órája | Miskolc - A sok elfutással, futással kerekedett felül a Diósgyőr az első hazai bajnokiján.
tovább »
Soha nem látott fotók a botrányba fulladt Diósgyőr meccsről

21 órája | Miskolc - Emlékszik a történtekre? A Diósgyőr szurkolóinak alighanem beleégett a legrosszabb emlékeik közé a Dunaferr elleni botrányos befejezés. Akkor legtöbben azt hittük meghalt a diósgyőri foci.
tovább »

Labdarúgó NB II - Szolnokon nyert a Békéscsaba

22 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A Békéscsaba a hajrában fordítva győzött Szolnokon a labdarúgó NB II 11. fordulójának pénteki játéknapján.
tovább »

Női labdarúgó Bajnokok Ligája - Elutasították az MTK óvását

22 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - Elutasította az MTK Hungária női labdarúgócsapatának óvását az európai szövetség (UEFA).
tovább »

Női asztalitenisz Extraliga - Győzött az Univer

22 órája | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A kecskeméti Univer-Sport Kft. biztosan nyert a vendég Soltvadkert ellen a női asztalitenisz Extraliga egyetlen pénteki mérkőzésén.
tovább »
Román-magyar - A héten nem várható fegyelmi döntés

1 napja | Budapest, 2014. október 24., péntek (MTI) - A korábban jelzettől eltérően a héten nem várható döntés az Európai Labdarúgó Szövetségben (UEFA) az október 11-én lejátszott román-magyar Európa-bajnoki selejtezőn történ rendbontások ügyében.
tovább »
Rövidpályás úszó vk - Hosszú országos csúcsot és vk-rekordot döntött Pekingben

1 napja | Budapest/Peking, 2014. október 24., péntek (MTI) - Nyolcszáz méter gyorson országos csúcsot, az elsőségek számát tekintve pedig világkupa-rekordot döntött Hosszú Katinka az úszók rövidpályás vk-sorozatának pekingi állomásán.
tovább »
Ózdi KC: igazi erőfelmérő előtt

1 napja | Ózd - Két hazai győzelmet már elkönyvelhetett a most futó NB I/B-s bajnokságban az Ózdi KC együttese. A piros-kékek a Békés után a Törökszentmiklóst is legyőzték, ám most szombaton egy sokkal nagyobb feladat áll a csapat előtt. A veretlenül, százszázalékos teljesítménnyel rendelkező SBS Eger Eszterházy SZSE érkezik a Városi Sportcsarnokba. A rangadó 17 órakor kezdődik.
tovább »

MKC U23: Sokat kell tenni a kötelezőért

1 napja | Mezőkövesd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 7. fordulójában hazai pályán fogadja a Mezőkövesdi KC U23 gárdája az Orosházi FKSE U23 együttesét szombaton este.