MKC: nyertek és bennmaradtak

5 órája | Mezőkövesd - A hajrában harcolták ki az értékes sikert Egerben, győztek szerdán a Mezőkövesdi KC NB I-es férfi kézilabdázói.
A szomszédban játszik a Mezőkövesdi KC

1 napja | Mezőkövesd - A sereghajtó Eger vendége lesz szerdán este a Mezőkövesd NB I-es férfi-kézilabdacsapata.

Férfi kézilabda NB I - Csak a Gyöngyös nyert házigazdaként

1 napja | Budapest - Csak a Gyöngyös nyert házigazdaként a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai játéknapján.

Férfi kézilabda NB I - Idegenbeli győzelemmel zárt a Tatabánya

22.05.2016 | Budapest - A bronzérmes Tatabánya öt góllal nyert Vácon vasárnap a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának utolsó mérkőzésén.
MKC: Kettőnek indult, végül egy is csak nehezen lett

22.05.2016 | Mezőkövesd - Élvonalbeli férfi kézilabdameccset játszottak péntek este Mezőkövesden.
A kövesdiek már pénteken pontot tehetnek a „mondat” végére

20.05.2016 | Mezőkövesd - Az alsóházi rájátszás 11. fordulója keretében pénteken lép pályára a borsodi alakulat.

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém 24-edszer vagy a Szeged harmadszor

20.05.2016 | Budapest - Szombaton eldől, hogy a Veszprém 24-edszer vagy a Szeged harmadszor lesz-e bajnok a férfi kézilabda NB I-ben.
Hatodik helyen zárt az ÓAM-Ózdi KC

19.05.2016 | Ózd - Az előző hét végén befejeződött az NB I/B-s férfi kézilabda-bajnokság.
Kézilabda NB II: második lett a miskolci csapat

18.05.2016 | Miskolc – A férfi kézilabda NB II Észak-keleti csoportjában az utolsó, 22. fordulóra került sor.
Szponzor és játékos is kell a magasabb osztályhoz

16.05.2016 | Miskolc - NB I/B-t érhet a második hely az NB II-es miskolci férfi kézilabda­csapat számára.
ÓAM-Ózdi KC: nagy csata, szoros vereség

16.05.2016 | Ózd - A hetedik helyen zárta az NB I/B-s kézilabda-bajnokságot az ÓAM-Ózdi KC együttese. A piros-kékek a záró fordulóban az ezüstérmes Ferencváros ellen egy rendkívül kiélezett, szoros csatában maradtak alul. Az ózdiak az első félidőben hat góllal is vezettek, de a fővárosiak fokozatosan ledolgozták a hátrányukat, és izgalmas végjátékban elvitték a két pontot Ózdról.
Mezőkövesdi KC: lélektani fiaskó a komlói derbin

15.05.2016 | Mezőkövesd, Komló - Elveszítette az alsóházi rájátszás 10. fordulójának meccsét a Mezőkövesdi KC.
ÓAM-Ózdi KC: szoros meccset várnak

14.05.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B keleti csoportjának 26. fordulójában az ÓAM-Ózdi KC hazai pályán fogadja a Ferencvárosi TC gárdáját szombaton 18.00-tól Ózdon.
Légiós szabályozás

13.05.2016 | Amiről eddig csak pletykaszinten szóltak a hírek, most hivatalossá vált: a Magyar Kézilabda Szövetség elnöksége úgy döntött, szabályozza a légiósok számát a honi bajnokságokban. Boros Norbert írása.
Pont nélkül maradt a Mezőkövesdi KC

12.05.2016 | Mezőkövesd, Orosháza - A férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszás 9. fordulójában idegenben kapott ki a kövesdi együttes.

Férfi kézilabda NB I - Négy góllal verte a Vácot a Balatonfüred

08.05.2016 | Budapest - A Balatonfüred hazai pályán négy góllal legyőzte a Vác csapatát a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának vasárnapi játéknapján.
Mezőkövesdi KC: lefújás után Laci bácsi nevét skandálta a publikum

08.05.2016 | Mezőkövesd - A 7-14. helyért zajló alsóházi rájátszás 8. fordulójában is győzelmet aratott a borsodi alakulat, amely ezen a sorozaton továbbra is veretlen.
ÓAM-Ózdi KC: A hatodik siker vendégként

08.05.2016 | Ózd - Az eredeti célkitűzés teljesítése szempontjából nagyon fontos győzelmet aratott az ÓAM-Ózdi KC férfi kézilabda-csapata.

Férfi kézilabdaliga - A felsőházban nyert a Veszprém és a Szeged is

07.05.2016 | Budapest - A Veszprém hazai pályán a Tatabányát győzte le, és szintén házigazdaként a Szeged is magabiztosan verte a Csurgót szombaton a férfi kézilabdaliga bajnoki rájátszásának felsőházában.
AM-Ózdi KC: utoljára vendégként tavasszal

07.05.2016 | Ózd - Ebben a naptári esztendőben a hetedik – egyben utolsó – idegenbeli mérkőzésére készül az ÓAM-Ózdi KC férfi kézilabda-csapata.

Férfi kézilabda NB I - Nyert a Veszprém és a Szeged

05.05.2016 | Budapest - A címvédő MVM Veszprém és az alapszakaszgyőztes MOL-Pick Szeged is győzött a K&H férfi kézilabdaliga szerdai játéknapján, így mindkét együttes százszázalékos a felsőházi rájátszásban.
Kézilabda NB II: gólzáporos meccsen nyert az MVSC

03.05.2016 | Miskolc – A női és a férfi kézilabda NB II-ben a 20. fordulóra került sor.
ÓAM-Ózdi KC: Ózdon lett bajnok az Algyő

01.05.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B 24. fordulójában a listavezető algyői együttes vendégszerepelt Ózdon. Az ÓAM-Ózdi KC igyekezett megnehezíteni a bajnokaspiráns dolgát, de a vendégek végül nyolc góllal győztek, ezzel bebiztosították a győzelmüket a keleti csoportban.

Férfi kézilabda NB I - Balatonfüreden nyert a Tatabánya

30.04.2016 | Budapest - A Tatabánya egy góllal nyert Balatonfüreden a férfi kézilabda NB I rájátszásának szombati játéknapján.
Férfi kézilabda BL - A Veszprém bejutott a négyes döntőbe

30.04.2016 | Veszprém - Sorozatban harmadszor jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe az MVM Veszprém.
MKC: kimagasló támadás és védekezés a Cegléd ellen

30.04.2016 | Mezőkövesd - Péntek este idegenben nyertek a mezőkövesdiek a kézilabda NB I-ben.
ÓAM-Ózdi KC: meglepetést okoznának a bajnok ellen

30.04.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 24. fordulójában hazai pályán lép pályára az ÓAM-Ózdi KC a Levendula Hotel-FKSE Algyő együttese ellen szombat este.

Férfi kézilabda NB I - Cegléden nyert a Mezőkövesd

30.04.2016 | Budapest - A Mezőkövesd két góllal győzött Cegléden a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, az alsóházi rájátszásban.
MKC: Ha húsz gól "táján" tartják ellenfelüket, nem kapnak ki

29.04.2016 | Mezőkövesd - Pénteken este vendégként küzd a pontokért a Mezőkövesdi KC élvonalbeli férfi kézilabdacsapata.
Kézilabda NB II: bőcsi pontszerzés Balmazújvárosban

Férfi kézilabda NB I - Hét góllal nyert a Veszprém Tatabányán

25.04.2016 | Budapest - A félidőben még döntetlenre állt, végül hét góllal nyert a Veszprém Tatabányán a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén.

Férfi kézilabda NB I - Hazai pályán nyert az Eger és a Gyöngyös

24.04.2016 | Budapest - Az Eger és a Gyöngyös is győzni tudott hazai pályán a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásának vasárnapi játéknapján.
ÓAM-Ózdi KC: fordulás után magabiztosan

24.04.2016 | Ózd - Háromgólos félidei hátrányból visszazárkózott, majd fordított, végül négy találattal nyerte meg a füzesabonyi bajnokit az ÓAM-Ózdi KC NB I/B-s gárdája.
MKC: Továbbra is veretlenek a kövesdi kézilabdázók

24.04.2016 | Mezőkövesd - Értékes pontot szerzett Budapesten a borsodiak NB I-es férfi együttese.
Mezőkövesdi KC: Jó irányba halad a szekerük

23.04.2016 | Mezőkövesd - Szombaton este Budapesten küzd a pontokért a Mezőkövesdi KC élvonalbeli férfi kézilabdacsapata.
ÓAM-Ózdi KC: nem lesz könnyű mérkőzés

23.04.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 23. fordulójában idegenben lép pályára az ÓAM-Ózdi KC a Juhász ’99 Füzesabonyi SC együttese ellen szombat este Füzesabonyban.

Hétvégi országos sportműsor

22.04.2016 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Férfi kézilabda BL - Nehéz párharcra számít a Veszprém

22.04.2016 | Budapest - Nehéz párharcra számít az MVM-Veszprém, amely a macedón Vardar Szkopje ellen vív negyeddöntőt a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában szombaton idegenben és jövő szombaton hazai pályán. A tét a május végi kölni Final Fourba jutás.

Férfi kézilabda NB I - Nehezen nyert a Tatabánya

22.04.2016 | Tatabánya - Nagy csatában, egy góllal nyert a Tatabánya a vendég Csurgó ellen a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának csütörtöki mérkőzésén.

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

21.04.2016 | Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
Mezőkövesdi KC: Ez a két pont a legjobbkor jött

21.04.2016 | Mezőkövesd - Hazai környezetben győzött az alsóházi rájátszás ötödik fordulójában a Mezőkövesdi KC együttese.

Férfi kézilabda NB I - Szerződést hosszabbított a Szeged spanyol kapusa

20.04.2016 | Szeged - Szerződést hosszabbított José Manuel Sierra, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának spanyol kapusa.