MKC: kimagasló támadás és védekezés a Cegléd ellen

6 órája | Mezőkövesd - Péntek este idegenben nyertek a mezőkövesdiek a kézilabda NB I-ben.
ÓAM-Ózdi KC: meglepetést okoznának a bajnok ellen

6 órája | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 24. fordulójában hazai pályán lép pályára az ÓAM-Ózdi KC a Levendula Hotel-FKSE Algyő együttese ellen szombat este.

Férfi kézilabda NB I - Cegléden nyert a Mezőkövesd

7 órája | Budapest - A Mezőkövesd két góllal győzött Cegléden a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, az alsóházi rájátszásban.
MKC: Ha húsz gól "táján" tartják ellenfelüket, nem kapnak ki

1 napja | Mezőkövesd - Pénteken este vendégként küzd a pontokért a Mezőkövesdi KC élvonalbeli férfi kézilabdacsapata.
Kézilabda NB II: bőcsi pontszerzés Balmazújvárosban

26.04.2016 | Miskolc – A női és a férfi kézilabda NB II-ben a 19. fordulóra került sor.

Férfi kézilabda NB I - Hét góllal nyert a Veszprém Tatabányán

25.04.2016 | Budapest - A félidőben még döntetlenre állt, végül hét góllal nyert a Veszprém Tatabányán a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén.

Férfi kézilabda NB I - Hazai pályán nyert az Eger és a Gyöngyös

24.04.2016 | Budapest - Az Eger és a Gyöngyös is győzni tudott hazai pályán a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásának vasárnapi játéknapján.
ÓAM-Ózdi KC: fordulás után magabiztosan

24.04.2016 | Ózd - Háromgólos félidei hátrányból visszazárkózott, majd fordított, végül négy találattal nyerte meg a füzesabonyi bajnokit az ÓAM-Ózdi KC NB I/B-s gárdája.
MKC: Továbbra is veretlenek a kövesdi kézilabdázók

24.04.2016 | Mezőkövesd - Értékes pontot szerzett Budapesten a borsodiak NB I-es férfi együttese.
Mezőkövesdi KC: Jó irányba halad a szekerük

23.04.2016 | Mezőkövesd - Szombaton este Budapesten küzd a pontokért a Mezőkövesdi KC élvonalbeli férfi kézilabdacsapata.
ÓAM-Ózdi KC: nem lesz könnyű mérkőzés

23.04.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 23. fordulójában idegenben lép pályára az ÓAM-Ózdi KC a Juhász ’99 Füzesabonyi SC együttese ellen szombat este Füzesabonyban.

Hétvégi országos sportműsor

22.04.2016 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Férfi kézilabda BL - Nehéz párharcra számít a Veszprém

22.04.2016 | Budapest - Nehéz párharcra számít az MVM-Veszprém, amely a macedón Vardar Szkopje ellen vív negyeddöntőt a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában szombaton idegenben és jövő szombaton hazai pályán. A tét a május végi kölni Final Fourba jutás.

Férfi kézilabda NB I - Nehezen nyert a Tatabánya

22.04.2016 | Tatabánya - Nagy csatában, egy góllal nyert a Tatabánya a vendég Csurgó ellen a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának csütörtöki mérkőzésén.

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

21.04.2016 | Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
Mezőkövesdi KC: Ez a két pont a legjobbkor jött

21.04.2016 | Mezőkövesd - Hazai környezetben győzött az alsóházi rájátszás ötödik fordulójában a Mezőkövesdi KC együttese.

Férfi kézilabda NB I - Szerződést hosszabbított a Szeged spanyol kapusa

20.04.2016 | Szeged - Szerződést hosszabbított José Manuel Sierra, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának spanyol kapusa.
Az egy hét alatti négy meccsen négy pont a mezőkövesdi álom

20.04.2016 | Mezőkövesd - Szerdán este élvonalbeli férfi kézilabda-­összecsapást rendeznek a matyóvárosi sportcsarnokban.
Kézilabda NB II: miskolci győzelem Hajdúnánáson

Veszprémi sikerrel zárult a „kézithriller”

18.04.2016 | Debrecen - Lékai Máté szerint a Szeged jobb teljesítményt nyújtott a Veszprémnél az MK fináléjában.
Mezőkövesdi KC: A kiválóak között élvezték a napfény ízét a színpadon

17.04.2016 | Debrecen, Mezőkövesd - Negyedik lett a férfi kézilabda Magyar Kupában a Mezőkövesdi KC együttese.
ÓAM-Ózdi KC: nagy feltámadás lehetett volna

17.04.2016 | Ózd - Jelentős félidei hátrányt ledolgozva jött vissza mérkőzésbe a Nyíregyháza ellen az ÓAM-Ózdi KC férfi kézilabda-csapata. A rangadó hajrájában azonban több hazai lehetőség is kimaradt, ezért a fordítás nem jött össze a piros-kékeknek. A második harminc percben Szakál György csapata óriási szívvel kézilabdázott, ám a meccs első felében látott pontatlanságot, gyenge teljesítményt így sem tudták ellensúlyozni.
Nem borult a papírforma

16.04.2016 | Debrecen - A Szeged és a Veszprém játssza az aranycsatát.

Férfi kézilabda Magyar Kupa - Veszprém-Szeged döntő lesz

16.04.2016 | Debrecen - A címvédő MVM Veszprém bejutott a férfi kézilabda Magyar Kupa fináléjába, miután szombaton 19 góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát Debrecenben, a második elődöntőben.

Férfi kézilabda Magyar Kupa - A Szeged az első döntős

16.04.2016 | Debrecen - Elsőként a MOL-Pick Szeged csapata jutott be szombaton a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután hat góllal legyőzte a Mezőkövesdet Debrecenben, az első elődöntőben.
MKC: a realitás talaján marad a Mezőkövesd

16.04.2016 | Debrecen, Mezőkövesd - A debreceni Főnix Csarnok ad otthont a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének.
Dobogóst fogad az ÓAM-Ózdi KC

16.04.2016 | Ózd - A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjának 22. fordulójában Ózdon lép pályára az ÓAM-Ózdi KC a Nyíregyházi KC együttese ellen szombat este.
Csodák a mesében vannak, a kézilabdát ez nem jellemzi

15.04.2016 | Debrecen, Mezőkövesd - Péntektől három napig Debrecen lesz a Mezőkövesdi KC férfi kézilabdázóinak főhadiszállása.
MKC: A tavalyi bronz után jutalomjátékra készülnek

14.04.2016 | Debrecen, Mezőkövesd - A hét végén Debrecenben rendezik a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét.
Debrecenből az EHF Kupába

12.04.2016 | Debrecen - Gerdán Tibor és csapata, a Balatonfüred szeretné elhódítani a bronzérmet.
Kézilabda NB II: az MVSC nyerte a megyeit

12.04.2016 | Miskolc – A női kézilabda NB II Észak-keleti csoportjában a 18. fordulóra került sor.
Kézilabda NB II: bőcsi siker az Ózd elleni megyein

Férfi kézilabda NB I - Simán nyert Vácon a Balatonfüred

03.04.2016 | Budapest - A Balatonfüred nagyon simán, 12 góllal győzött a Vác vendégeként a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának vasárnapi mérkőzésén.
ÓAM-Ózdi KC: a legsimább idegenbeli siker

03.04.2016 | Törökszentmiklós, Ózd - Végig vezetve, nyolcgólos győzelemmel zárta első törökszentmiklósi vendégjátékát az ÓAM-Ózdi KC együttese. A piros-kékek a keleti csoport 21. fordulójában a Székács vendégeként gyűjtötték be a két bajnoki pontot. A borsodiaknál a lőtt gólok szépen megosztottak, de a biztos sikerhez a kapus Tóth Koppány remek teljesítményére is szükség volt.

MKC: egy pont, amely még sokat jelenthet

03.04.2016 | Balmazújváros, Mezőkövesd - A férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásában a 7-14. helyért küzdenek a kövesdiek.
MKC: Játékosai hájjal kenegették a mezőkövesdi mester szívét

02.04.2016 | Mezőkövesd - Szombat este Balmazújvárosban szerepelnek, és pontot remélnek a Mezőkövesdi KC NB I-es férfi kézilabdázói.

01.04.2016 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

01.04.2016 | Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Férfi kézilabda BL - Április 23-án és 30-án játszik negyeddöntőt a Veszprém

01.04.2016 | Budapest/Bécs - Április 23-án Szkopjében, 30-án pedig hazai pályán vívja a macedón Vardar elleni férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjét az MVM Veszprém.

Horvát kézilabdázót igazol a Szeged

31.03.2016 | Szeged - Denis Buntic személyében horvát válogatott jobbátlövőt igazol nyártól a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata.

Kézilabda SEHA Liga - Ilic a legértékesebb játékos

31.03.2016 | Budapest - Momir Ilicet, az címvédő MVM Veszprém kézilabdázóját választották a SEHA Liga alapszakaszának legértékesebb játékosává (MVP).

MKC U23: magabiztos hazai siker

31.03.2016 | Mezőkövesd - A férfi kézilabda NB II Észak-keleti csoportjának 17. fordulójában otthon játszott a Mezőkövesdi KC U23-as csapat.
Szepesi és Holló szállította az MKC sikerét

31.03.2016 | Mezőkövesd - A férfi kézilabda NB I-ben szerdán hazai mérkőzést játszott a Mezőkövesdi KC.
Győzelem esetén nagyot lép előre a mezőkövesdi csapat

30.03.2016 | Mezőkövesd - Az alsóházi rájátszás harmadik fordulója keretében szerdán este szerepel az MKC.

Férfi kézilabda NB I - Magabiztos veszprémi siker

28.03.2016 | Balatonfüred - A címvédő MVM Veszprém magabiztos, 33-24-es győzelmet aratott a Balatonfüred otthonában a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának hétfői mérkőzésén.