Aluinvent-DVTK: Az aranykapuba érkeztek a piros-fehérek

19 órája | Miskolc - Bejutott az NB I.-es női kosárlabda-bajnokság döntőjébe a DVTK együttese.
Aluinvent-DVTK: A harmadik, a ma esti meccs dönt

23.04.2019 | Miskolc - Idegenben játszott szombaton az Aluinvent DVTK női kosárlabdacsapata.

Női kosárlabda NB I - Döntőben a címvédő Sopron

21.04.2019 | Zalaegerszeg - A címvédő Sopron Basket jutott be elsőként a női kosárlabda NB I fináléjába, mivel vasárnap az elődöntő második mérkőzésén is legyőzte a ZTE-t.

Női kosárlabda NB I - Egyenlített a Győr az elődöntőben

21.04.2019 | Budapest/Győr - A Győr hosszabbítás után legyőzte otthont a DVTK-t a női kosárlabda NB I elődöntőjének második mérkőzésén, szombaton, ezzel egyenlített az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.
Aluinvent-DVTK: Közelinek tűnik, de nagyon távol van

20.04.2019 | Miskolc - Akár már szombaton véget érhet a diósgyőri kosarasok bajnoki elődöntője.

Női kosárlabda NB I - Magabiztos győzelemmel kezdett a címvédő Sopron az elődöntőben

18.04.2019 | Budapest - A címvédő Sopron Basket magabiztos győzelemmel kezdte meg a női kosárlabda NB I elődöntőjét, miután hazai pályán 35 ponttal nyert a ZTE ellen.
Aluinvent DVTK: Jól muzsikáló piros-fehérek

18.04.2019 | Miskolc - Az elődöntő első meccsét szerdán játszotta az Aluinvent DVTK és a Győr.

Női kosárlabda NB I - Miskolci előny az elődöntőben

17.04.2019 | Budapest/Miskolc - A DVTK házigazdaként 12 ponttal nyert a Győr ellen a női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén, szerdán.
Aluinvent-DVTK: Az extázisban lévő Győr jön

17.04.2019 | Miskolc - Az NB I/A-s női kosárlabda-bajnokság 2018/2019-es szezonja már az elődöntőnél tart, amelynek egyik ágán Aluinvent Diósgyőri VTK – CMB Cargo-UNI Győr csata esedékes, a párharc az egyik fél második győzelméig tart majd.

Női kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert Pécsen a Cegléd

17.04.2019 | Pécs - A Cegléd nagy küzdelem végén négy ponttal győzött a PEAC-Pécs vendégeként a női kosárlabda NB I rájátszásában, az 5-8. helyekért zajló párharcok első mérkőzésén.

Euroliga négyes döntő - Súlyos sérülést szenvedett a Kurszk legjobbja

15.04.2019 | Budapest - Súlyos sérülést szenvedett vasárnap Breanna Stewart, a női Euroliga soproni döntőjében alulmaradt Dinamo Kurszk kosarasa.

Euroliga négyes döntő - A szövetségi kapitány szerint a Sopron közel volt a csodához

13.04.2019 | Sopron - Székely Norbert, a női válogatott szövetségi kapitánya szerint a pénteken 81-59-re elvesztett elődöntő ellenére a Sopron Basket minden eddiginél közelebb járt a bravúrhoz a kosárlabda Euroliga négyes döntőjében.
Aluinvent-DVTK: A versenybizottság döntött

13.04.2019 | Miskolc - Kíváncsiak voltunk arra, hogy miért nem szombaton, miért csak szerdán kezdődik az elődöntő.

Euroliga négyes döntő - A soproni edző szerint a második félidőn múlt az elődöntő

13.04.2019 | Sopron - A nagyszünet után mutatott gyengébb teljesítménynek tulajdonítja a házigazda Sopron Basket vezetőedzője, Roberto Iniguez azt, hogy csapata 81-59-re kikapott pénteken az elődöntőben a címvédő orosz Jekatyerinburgtól a női kosárlabda Euroliga négyes döntőjében.
Euroliga négyes döntő - A bronzéremért küzdhet a Sopron

13.04.2019 | Sopron - A bronzéremért küzdhet vasárnap a házigazda Sopron Basket, miután a női kosárlabda Euroliga négyes döntőjének második elődöntőjében 22 ponttal kikapott pénteken a címvédő orosz Jekatyerinburgtól.

Euroliga négyes döntő - Fináléban a Dinamo Kurszk

12.04.2019 | Sopron - Elsőként az orosz Dinamo Kurszk jutott be a női kosárlabda Euroliga soproni négyes döntőjének a fináléjába, mivel a pénteki elődöntőben remek második félidei teljesítményével legyőzte a cseh USK Prahát.
Aluinvent-DVTK: Mégsem lesz kosárlabda-elődöntő szombaton

12.04.2019 | Miskolc - Hiába készült a hétvégére az Aluinvent-DVTK, csak a jövő héten szerdán érkezik a Győr.

A Győrt fogadja az Aluinvent-DVTK

11.04.2019 | Miskolc - A szombati elődöntőben mégsem a Szekszárd lesz a diósgyőri kosarasok ellenfele.

Női kosárlabda NB I - Húsz ponttal nyert a BEAC

11.04.2019 | Budapest - A BEAC Újbuda házigazdaként húsz ponttal legyőzte az MTK csapatát a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában, szerdán.

Női kosárlabda NB I - Két ezüstérem után a négy közé sem jutott a Szekszárd

10.04.2019 | Budapest/Szekszárd - Utolsóként a Győr jutott a női kosárlabda NB I elődöntőjébe, miután a negyeddöntő harmadik, szerdai mérkőzésén öt ponttal győzött Szekszárdon.

Női kosárlabda NB I - Fölényes Vasas-siker

10.04.2019 | Budapest/Kozármisleny - A Vasas Akadémia mind a négy negyedet megnyerte, így fölényesen győzött a PINKK-Pécs otthonában a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában, szerdán.
Aluinvent-DVTK: Csak a szombat biztos a kosárelődöntőben

10.04.2019 | Miskolc - Szerda este derül ki, hogy kivel játszik az Aluinvent-DVTK a fináléba jutásért.
Aluinvent-DVTK: Következhet az elődöntő

08.04.2019 | Miskolc - Magabiztosan nyerte a negyeddöntő második meccsét is az Aluinvent-DVTK.
Aluinvent-DVTK U23: „Végre megmutattuk a diósgyőri szívünket”

08.04.2019 | Miskolc - A női kosárlabda NB I./B Piros csoport, 21. fordulójában nyert a DVTK U23.

Női kosárlabda NB I - Elődöntőben a Sopron is

07.04.2019 | Budapest - A DVTK után a Sopron is bejutott a női kosárlabda NB I elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második, szombati mérkőzésén magabiztosan nyert a Cegléd ellen.

Női kosárlabda NB I - Elődöntős a DVTK

06.04.2019 | Budapest - Bejutott a női kosárlabda NB I elődöntőjébe a DVTK, miután a negyeddöntő második, szombati mérkőzésén legyőzte az NKE Csata együttesét.
Aluinvent-DVTK - Már ma elődöntősök lehetnek a diósgyőriek

06.04.2019 | Miskolc - Ha ma nem sikerül nyernie a DVTK-nak, akkor kedden Miskolcon is lesz még egy meccs.
Aluinvent-DVTK: Egy lépés az elődöntő felé

04.04.2019 | Miskolc - Az első meccsét megnyerte a negyeddöntőben a diósgyőri női kosárlabdacsapat.

Női kosárlabda NB I - Könnyed sikerrel előnyben a Sopron

03.04.2019 | Budapest - A címvédő és alapszakaszgyőztes Sopron könnyed hazai sikerrel szerzett előnyt a női kosárlabda NB I negyeddöntőjében: az első mérkőzésen szerdán 56 ponttal múlta felül a Ceglédet.
Aluinvent-DVTK: Eljött, amit vártak, itt a rájátszás

03.04.2019 | Miskolc - Szerda este hazai környezetben játszik bajnokit a diósgyőri női kosárlabdacsapat.
Aluinvent-DVTK: Holnaptól csata a Csatával

02.04.2019 | Miskolc - A Csata után a Szekszárd vagy a Győr lesz a Diósgyőr ellenfele a rájátszásban.
Kevés hiányzott a MEAFC-Miskolc győzelméhez

01.04.2019 | Miskolc - A kosárlabda NB I/B Piros csoportjában a nőknél a 20. fordulót, a férfiaknál a 26. fordulót játszották a hétvégén.
Aluinvent-DVTK: A meccs harmadik negyede volt a döntő

01.04.2019 | Miskolc - Szombaton idegenben zárta az alapszakaszt az Aluinvent DVTK.

Női kosárlabda NB I - Veretlenül zárta az alapszakaszt a Sopron

31.03.2019 | Budapest - A címvédő és az Euroligában négyes döntőbe jutott Sopron veretlenül zárta az alapszakaszt a női kosárlabda NB I-ben.
Aluinvent-DVTK: a Cegléd után a Csata együttese a következő ellenfél

30.03.2019 | Miskolc - Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának utolsó meccseit játsszák szombaton.

Női kosárlabda NB I - Idegenben nyert a Győr

29.03.2019 | Budapest/Kozármisleny - A Győr 79-53-ra győzött a PINKK vendégeként a női kosárlabda NB I pénteki találkozóján a Kozármislenyi Sportcsarnokban.

Női kosárlabda NB I - Győzött a Csata

25.03.2019 | Budapest - A Csata házigazdaként 22 ponttal legyőzte a Győr csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának hétfői mérkőzésén.

Aluinvent-DVTK U23: „Végre újra győztesként hagyhattuk el a pályát”

25.03.2019 | Miskolc - Női kosárlabda NB I/B, piros csoport, 9. fordulójában Kecskemétre utazott a Aluinvent-DVTK U23 csapata.
Megvan a Aluinvent-DVTK második helyezése

25.03.2019 | Miskolc - Medgyessy és Mokango nélkül is simán nyert a Diósgyőr a sereghajtó otthonában.
„Szeretnénk végre győzelmet szerezni”

24.03.2019 | Miskolc - A női kosárlabda NB I/B Piros csoportjának 9. fordulójában idegenben lép pályára az Aluinvent-DVTK U23.

Női kosárlabda NB I - Győzött a DVTK és a Szekszárd is

23.03.2019 | Budapest/Miskolc - A második DVTK és a harmadik Szekszárd is idegenben nyert a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.
Aluinvent-DVTK: Szélesebb rotációval az alapszakasz 2. helyéért

23.03.2019 | Miskolc - Az MTK legyőzésével válhat biztossá a DVTK alapszakaszbeli második helye.

Női kosárlabda NB I - PEAC-siker a pécsi rangadón

22.03.2019 | Pécs - A PEAC-Pécs házigazdaként 26 ponttal legyőzte a PINKK-Pécs csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki mérkőzésén.
Hat kosárpályányi játéktérrel

20.03.2019 | Miskolc - Megjelent a közbeszerzési értesítőben a diósgyőri kosárlabdacsarnok kiírása.
Aluinvent-DVTK: Bekeményítették a védekezést

19.03.2019 | Miskolc - Egy győzelemre van az Aluinvent-DVTK az alapszakasz második helyének elérésétől.