Aluinvent-DVTK: "Vita" nélkül, simán nyertek

8 órája | Miskolc - Az 5. helyért, a PEAC-Pécs ellen küzdhet a rájátszás utolsó körében az Aluinvent-DVTK együttese.
DVTK vs. ZTE - Már ott lenne Jovanovic is

20 órája | Miskolc - Vasárnap 18.30-tól a Zalaegerszeggel játszik az Aluinvent-DVTK.

Női kosárlabda NB I - A Diósgyőr játszhat az ötödik helyért

8 órája | Miskolc - A Diósgyőr hazai pályán fölényes győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a párharcot eldöntő harmadik mérkőzésén, így a folytatásban az ötödik helyért játszhat majd a női kosárlabda NB I-ben.

Női kosárlabda NB I - Legyőzte az MTK-t a BEAC

19 órája | Budapest - A BEAC 11 ponttal győzött az MTK vendégeként a női kosárlabda NB I alsóházának szombati mérkőzésén.

Hétvégi országos sportműsor

21.04.2017 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.
Aluinvent-DVTK: A vasárnapi harmadik dönt a ZTE ellen

20.04.2017 | Miskolc - Zalaegerszegen játszott bajnoki mérkőzést csütörtökön az Aluinvent-DVTK.

Női kosárlabda NB I - Egyenlített a ZTE a Diósgyőr ellen

20.04.2017 | Zalaegerszeg/Miskolc - A Zalaegerszeg hazai pályán nyolc ponttal legyőzte a Diósgyőrt, így egyenlített az egyik fél második sikeréig tartó párharcban, a női kosárlabda NB I 5-8. helyéért zajló küzdelemben.
XXXI. Kamarás Kupa Miskolcon

20.04.2017 | Miskolc - A XXXI. Kamarás Kupa középiskolás leány és fiú kosárlabdatornát rendezik meg Miskolcon a Diósgyőri Gimnáziumban.
Aluinvent-DVTK: Lezárul-e a csata Zalaegerszegen?

20.04.2017 | Miskolc - Ha a diósgyőri kosárlabdacsapat csütörtökön nyerni tud Zalában, akkor már a rájátszás utolsó körére készülhet.

Női kosárlabda NB I - Sopron-Szekszárd döntő lesz

20.04.2017 | Budapest - A Sopron és a Szekszárd játssza a női kosárlabda NB I döntőjét.
Helyenként jó játékkal csorbát köszörültek a diósgyőriek

18.04.2017 | Miskolc - Az NB I-es női kosárlabda-bajnokságban az 5–8. helyért küzd az Aluinvent-DVTK.
Női kosárlabda NB I - Otthon győzött a DVTK

17.04.2017 | Miskolc - A DVTK otthon győzött a Zalaegerszeg ellen a női kosárlabda NB I vasárnapi helyosztóján, ezzel megőrizte pályaelőnyét.
Aluinvent-DVTK: A ZTE ellen, az 5–8. helyért

16.04.2017 | Miskolc - Az Aluinvent-DVTK kosarasai a rájátszás második fordulóját hazai környezetben kezdik.

Női kosárlabda NB I - Soproni sikerrel rajtolt az euroligások elődöntője

15.04.2017 | Sopron - A címvédő Sopron könnyedén legyőzte hazai pályán a Győrt a női kosárlabda NB I elődöntőjének szombati nyitányán.

Női kosárlabda NB I - Pályaválasztóként nyert a PINKK-Pécsi 424

15.04.2017 | Budapest - A PINKK-Pécsi 424 hazai környezetben négy ponttal nyert a BEAC Újbuda ellen a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában.

Női kosárlabda EK - Vajda Anna és Vandersloot Courtney csapata, a török YDÜ nyerte a kupát

13.04.2017 | Budapest/Isztambul - Vajda Anna és a szintén magyar Vandersloot Courtney csapata, a török Yakin Dogu Üniversitesi nyerte meg a női kosárlabda Európa Kupát.

Női kosárlabda NB I - Másodszor nyert az MTK

13.04.2017 | Budapest - Az MTK hazai pályán kilenc ponttal legyőzte a PINKK-Pécs csapatát a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai mérkőzésén.

Női kosárlabda NB I - A Cegléd és a Győr is a négy között

13.04.2017 | Budapest - A Cegléd és a Győr is ott lesz a női kosárlabda NB I elődöntőjében.
Aluinvent-DVTK: Elúszott az idei elődöntő

13.04.2017 | Győr, Miskolc - A negyeddöntő harmadik meccsét szerdán idegenben vívta az Aluinvent-DVTK.
Pályán a diósgyőri kosaras utánpótlás

12.04.2017 | Miskolc - A DVTK női kosárlabdacsapat utánpótlás-együtteseinek legutóbbi eredményei.
A Győr vagy a Diósgyőr? – ez itt a (nagy) kérdés

12.04.2017 | Miskolc - Szerdán a Rába partján dől el, hogy melyik csapat jut a négy közé a női kosárlabda-bajnokságban.

Női kosárlabda Eb - Kihirdette keretét Stefan Svitek

12.04.2017 | Budapest - Stefan Svitek, a magyar női kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette a júniusi csehországi Európa-bajnokságra készülő keretét.
Aluinvent-DVTK: Szerződést bontanak a „klub érdekében” az amerikaival

11.04.2017 | Miskolc - Samantha Prahalis hétfőtől hivatalosan nem az Aluinvent-DVTK játékosa.

Női kosárlabda NB I - Egyenlített a Cegléd

11.04.2017 | Cegléd - A Cegléd hazai pályán tíz ponttal legyőzte a PEAC-Pécs csapatát a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének második, hétfői mérkőzésén, ezzel egyenlített a párharcban.
Aluinvent-DVTK U23: Ledolgozható a hátrány

11.04.2017 | Miskolc – A női kosárlabda NB I/B 9–16. helyért zajló rájátszásban Baján lépett pályára az Aluinvent-DVTK U23-as csapata.
A diósgyőri kosarasok fizetik a szurkolóbuszt Győrbe

10.04.2017 | Miskolc - Ingyenes szurkolóbusz indul a szerdai, mindent eldöntő Győr - Diósgyőr női kosárlabda negyeddöntő mérkőzésre.

Aluinvent-DVTK U23: Megfogyatkozva Baján

10.04.2017 | Miskolc - A női kosárlabda NB I/B 9–16. helyért zajló rájátszásban Baján lép pályára az Aluinvent-DVTK U23-as csapata hétfőn.
Aluinvent-DVTK: Az óriási akarat átsegít a nehézségeken

09.04.2017 | Miskolc - A Diósgyőr változatos, élvezetes csatában győzte le a Győrt, és harcolta ki a harmadik meccset.

Női kosárlabda NB I - A Szekszárd is elődöntős

09.04.2017 | Budapest - A Szekszárd magabiztosan győzött a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének vasárnapi, második mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.

Női kosárlabda NB I - A címvédő Sopron az első elődöntős

09.04.2017 | Budapest - A címvédő Sopron jutott elsőként a női kosárlabda NB I elődöntőjébe, mivel vasárnap, a negyeddöntő második mérkőzésén is legyőzte a ZTE-t.
DVTK vs. Győr - Nagy a tét: ha nincs siker, akkor nem lesz érem sem

09.04.2017 | Miskolc - Vasárnap 18.30-tól játssza a negyeddöntő következő meccsét az Aluinvent-DVTK, távozott a klubtól az amerikai irányító, Samantha Prahalis.

Női kosárlabda NB I - A BEAC legyőzte az MTK-t

08.04.2017 | Budapest - A BEAC házigazdaként kilenc ponttal legyőzte a sereghajtó MTK-t a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szombati mérkőzésén.

07.04.2017 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Női kosárlabda NB I - Könnyed győzelemmel kezdte a negyeddöntőt a címvédő Sopron

07.04.2017 | Sopron - Könnyed győzelemmel kezdte meg a címvédő Sopron a női kosárlabda NB I negyeddöntőjét csütörtökön a ZTE ellen.

Női kosárlabda NB I - Sima sikerrel előnyben a Győr

07.04.2017 | Budapest - A Győr magabiztosan legyőzte a vendég DVTK együttesét a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének csütörtöki nyitányán.
Győr vs. DVTK - Tulajdonképpen az első negyedben eldőlt

06.04.2017 | Győr, Miskolc - A rossz kezdés után próbált kapaszkodni a DVTK, de vereséget szenvedett a rájátszás első meccsén Győrben.
Diósgyőri kosaras utánpótlás eredmények

06.04.2017 | Miskolc – A DVTK női kosárlabdacsapat utánpótlás együtteseinek legutóbbi eredményei.
Vigasztalódni akar az Aluinvent-DVTK

06.04.2017 | Miskolc - Csütörtökön vívják első negyeddöntős mérkőzésüket az Aluinvent-DVTK NB I-es női kosárlabdázói a Győr otthonában.
Női kosárlabda MK - Hetedszer aranyérmes a Sopron

02.04.2017 | Pécs - A Sopron fennállása során hetedszer hódította el vasárnap a női kosárlabda Magyar Kupát, mivel a pécsi döntőben 94-64-re legyőzte a Ceglédet.

Női kosárlabda MK - A Győré a bronzérem

02.04.2017 | Pécs - A Győr szerezte meg a harmadik helyet vasárnap a női kosárlabda Magyar Kupában, mivel a bronzmérkőzésen legyőzte a házigazda Pécset.
Aluinvent-DVTK: Nem volt nyerő a huszonegy eladott labda

01.04.2017 | Miskolc - Az Aluinvent-DVTK-nak címvédőként nem sikerült a 4 közé jutnia Magyar Kupában.

Női kosárlabda MK - Négy között a házigazda Pécs, búcsúzott a címvédő

01.04.2017 | Pécs - A Sopron és a Győr után este a házigazda Pécs és a címvédő DVTK-t legyőző Cegléd jutott be az elődöntőbe pénteken a női kosárlabda Magyar Kupában.

Női kosárlabda MK - Elődöntőben a Sopron és a Győr, kiesett az alapszakaszgyőztes

31.03.2017 | Pécs - A Sopron és az alapszakaszgyőztes Szekszárdot legyőző Győr jutott be az elődöntőbe pénteken délután a női kosárlabda Magyar Kupában, a pécsi Lauber Dezső Sportcsarnokban.
Aluinvent-DVTK: Negyeddöntős siker a vágy

31.03.2017 | Miskolc - Péntek estére kiderül, hogy az Aluinvent-DVTK MK-hétvégéje egy- vagy háromnapos lesz.
A bajnok jégkorongozókat köszöntötték Miskolcon

27.03.2017 | Miskolc - Nyitott autóbusszal járta be Miskolcot szombaton a DVTK Jegesmedvék Mol Liga-nyertes és magyar bajnok hokicsapata.