csak a diósgyőri hírek!

Ligakupa: Fél lábbal már a döntőben a DVTK

7 órája | Budapest, Miskolc - A kihagyott ziccerek miatt csak egy góllal nyert a DVTK az FTC vendégeként.
tovább »
MLSZ - Nem volt pénzbüntetés

1 napja | Budapest, 2014. április 23., szerda (MTI) - Ezúttal egyetlen pénzbüntetést sem szabott ki az OTP Bank Liga múlt hétvégi fordulójával kapcsolatban a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, amely szerdán tartotta ülését.
tovább »

Labdarúgó NB I - Folytatódhat a DVSC és a Győr versenyfutása az aranyért

7 órája | Budapest, 2014. április 24., csütörtök (MTI) - A listavezető Debrecen és az őt hárompontos hátránnyal üldöző címvédő Győr is otthon lép pályára a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában, így a papírforma szerint a hétvégén folytatódhat a versenyfutás az elsőségért.
tovább »

Ligakupa - Idegenben szerzett előnyt a Diósgyőr

11 órája | Budapest, 2014. április 23., szerda (MTI) - A címvédő Ferencváros a szünetben még vezetett, végül azonban 2-1-re kikapott a vendég Diósgyőrtől a labdarúgó Ligakupa elődöntőjében zajló párharc első, szerdai mérkőzésén.
tovább »
Ön szerint ki volt a DVTK legjobbja az FTC ellen?

12 órája | Budapest, Miskolc - A Ligakupa elődöntőjének első összecsapásán 2-1-re győzedelmeskedett a DVTK az FTC vendégeként szerdán. Ön szerint ki volt a Diósgyőri VTK legjobbja a Ferencvárosi TC ellen?
tovább »
Ligakupa: FTC vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

22 órája | Budapest, Miskolc - A Ferencvárosi TC vs. Diósgyőri VTK (1-2) Ligakupa mérkőzés után a két vezetőedző, Thomas Doll és Sivic Tomislav értékelték a látottakat.
tovább »
BOON-ÉLŐ - Ligakupa: FTC vs. DVTK 1-2 (1-0)

22 órája | Budapest, Miskolc - A labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Diósgyőri VTK gárdája a Ferencvárosi TC vendégeként lépett pályára szerdán 18 órától Budapesten. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.
tovább »
Múltidéző: Diósgyőr a (volt) Népstadionban

1 napja | Budapest, Miskolc - A diósgyőri labdarúgócsapat legutóbb 31 éve játszott meccset a mai Puskás Ferenc stadionban, amelyet akkor még Népstadionnak neveztek – tudtuk meg dr. Nagy Jánostól, a DVTK „történészétől", aki azt is elmondta, hogy első ízben a piros-fehérek 1955-ben léptek pályára ebben a létesítményben.
tovább »
Ligakupa: "csak" harmadik

1 napja | Lesz változás a DVTK kezdőcsapatában a Ferencváros ellen, de nem olyan mérvű, ami miatt szégyenkezni kellene.
tovább »
Felhívás a lengyel-magyar barátság jegyében

1 napja | A szervezett diósgyőri szurkolói csoportok köszönik az eddigi segítséget és továbbra is várják a felajánlásokat a lengyel barátaik vendéglátására.
tovább »
Küldjön hírt - Komlóstetőn is: "Csak a Diósgyőr!"

1 napja | Miskolc - "A szurkoló szeretete kimutatásának egyik példája a Komlóstetőn készült kép. Hiába, ha megy a csapatnak, drukkol a város minden módon" - írja Olvasónk.
tovább »
Bacsa és a kövesdi bankcsőd

22.04.2014 | Mezőkövesd - A DVTK győzött a Mezőkövesden vasárnap este rendezett NB I-es labdarúgó mérkőzésen.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK fotókon és videókon

21.04.2014 | Pillanatok választották el a Mezőkövesd Zsóry FC és a Diósgyőri VTK csapatát, hogy 25 forduló elteltével első gól nélküli mérkőzésüket játsszák az NB I-ben, azonban jött Bacsa Patrik és eldöntötte a három pont sorsát a diósgyőri szurkolók által varázsolt remek hangulatú borsodi derbin. Nézze meg Ön is a mérkőzés felvételeit!
tovább »
Ön szerint ki volt a Mezőkövesd legjobbja a DVTK ellen?

21.04.2014 | Mezőkövesd - Izgalmas csatában végül a hosszabbítás során szerzett góllal nyert a Diósgyőri VTK csapata a Mezőkövesd Zsóry FC vendégeként a labdarúgó NB I. 25. fordulójában. Ön szerint ki volt a Mezőkövesd legjobbja a mérkőzésen?
tovább »
Ön szerint ki volt a DVTK legjobbja a Mezőkövesd ellen?

21.04.2014 | Mezőkövesd, Miskolc - A hosszabbítás első percében sikerült a DVTK-nak elrabolni a három pontot a Mezőkövesd Zsóry FC vendégeként a labdarúgó NB I. 25. fordulójában. Ön szerint ki volt a Diósgyőri VTK legjobbja a mérkőzésen?
tovább »

Labdarúgó NB I - A 91. percben szerzett góllal nyert a Diósgyőr

20.04.2014 | Mezőkövesd, 2014. április 20., vasárnap (MTI) - A Diósgyőr Bacsa Patrik 91. percben szerzett góljával nyert a bennmaradásért küzdő Mezőkövesd otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
tovább »

Labdarúgó NB I - Góllövőlista

20.04.2014 | Budapest, 2014. április 20., vasárnap (MTI) - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:
tovább »

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

20.04.2014 | Budapest, 2014. április 20., vasárnap (MTI) - Három pontra csökkent a listavezető Debrecen előnye a labdarúgó OTP Bank Liga hétvégi, 25. fordulójában, ugyanis a hajdúságiak meglepetésre 0-0-s döntetlent értek el a 15., azaz kieső helyen álló Paks vendégeként, míg legfőbb üldözőjük, a címvédő Győr 2-1-re győzött Pápán.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

21.04.2014 | Mezőkövesd - A Mezőkövesd Zsóry FC vs. Diósgyőri VTK (0-1) NB I-es mérkőzés után a két vezetőedző, Véber György és Sivic Tomislav értékelték a látottakat.
tovább »
BOON-ÉLŐ - Mezőkövesd Zsóry FC vs. DVTK 0-1 (0-0)

21.04.2014 | Mezőkövesd - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 25. fordulójában a Mezőkövesd Zsóry FC gárdája a Diósgyőri VTK csapatát fogadta vasárnap 18:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Barca-focira nem számít Sivic

19.04.2014 | Miskolc - Vasárnap 18.30-tól a megyei rivális, Mezőkövesd-Zsóry otthonában játszik a DVTK. A mérkőzésről élőben tudósítunk.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - A jó széljárásra alapoznak

19.04.2014 | Mezőkövesd - Az NB I-es labdarúgó-bajnokság megyei rangadóján a mezőkövesdiek három pontra számítanak.
tovább »
Kádár Tamás: Kifelé a gödörből

19.04.2014 | A vasárnapi Mezőkövesd Zsóry FC - Diósgyőri VTK bajnoki előtt a piros-fehérek válogatott védője, Kádár Tamás latolgatta az esélyeket.
tovább »
Futács még nem foglalkozik a jövőjével

18.04.2014 | Miskolc - A vasárnapi Mezőkövesd Zsóry FC - Diósgyőri VTK előtt a piros-fehérek csatára, Futács Márkó nyilatkozott, aki eltiltás miatt kihagyta a debreceni kupameccset kedden.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Mindkét csapat a maga céljáért

18.04.2014 | Miskolc - Gohér Gergő szerint egy harapós, feltüzelt Mezőkövesdre lehet számítani vasárnap.
tovább »
Választás 2014 | Sebestyén László biztos marad?

18.04.2014 | Miskolc - „Eddig is szerelemből dolgoztam Miskolcért, ha megbíznak, folytatom." A DVTK-stadion fejlesztéséről is kérdeztük Sebestyén Lászlót.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Három pont és jöhet a húsvét

18.04.2014 | Mezőkövesd - A sárga-kékek egészséges önbizalommal várják a vasárnap esti megyei rangadót.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Fokozott ellenőrzés a labdarúgó mérkőzés napján

18.04.2014 | Mezőkövesd - A mezőkövesdi stadionban 2014. április 20-án, vasárnap 18 óra 30 perctől rendezik a Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK labdarúgó mérkőzést. A rendőrség a rendezvény helyszínét és az oda vezető közlekedési útvonalakat is biztosítja.
tovább »

Ligakupa - Diósgyőrben vagy Budapesten lesz a döntő

18.04.2014 | Budapest, 2014. április 17., csütörtök (MTI) - A Diósgyőr-Ferencváros elődöntős párharc győztese rendezheti a labdarúgó Ligakupa döntőjét.
tovább »
Mezőkövesd vs. DVTK - Telt ház lesz

17.04.2014 | Mezőkövesd, Miskolc - Április 20-án, vasárnap 18 óra 30 perctől játsszák a Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK NB I-es labdarúgó mérkőzést, amelyre – amint azt Bocsi Anna, a kövesdiek ügyvezető igazgatója szerdán délután érdeklődésünkre elmondta – az előzetes jegyeladások és -igénylések alapján, telt házat (mintegy 4000-4500 nézőt) várnak.
tovább »
A DVTK-Ferencváros párharc továbbjutója rendezheti a Ligakupa-döntőt

17.04.2014 | Az MLSZ Versenybizottságának csütörtöki ülésén kisorsolták a május 13-án megrendezésre kerülő Ligakupa-döntő helyszínét.
tovább »
Egy szögletrúgás miatt lett téma a Debrecen - Diósgyőr kupameccs

17.04.2014 | Minden idők legrosszabb szögletrúgásának titulálják Gohér Gergő második félidőben elvégzett sarokrúgását. A labda a kamera látószögét is elhagyta, úgy hullott vissza a játéktérre.
tovább »
Diósgyőri futballtoborzó

17.04.2014 | Miskolc - Toborzót tart a Diósgyőri VTK, mégpedig április 22-én, kedden 10 órától – az eseményre várják a focizni vágyó és szerető gyerekeket (a labdarúgó előképzettség előnyt jelenthet).
tovább »
Magyar Kupa: DVSC vs. DVTK - Nincs kettő négy nélkül

16.04.2014 | Elek Ákos egyéni akciója után maradt még nem remény a visszavágóra.
tovább »
Labdarúgó MK - Kétgólos előnyt szerzett a Debrecen

15.04.2014 | Debrecen, 2014. április 15., kedd (MTI) - A címvédő Debrecen kétgólos előnyt szerzett a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
tovább »
Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

15.04.2014 | Debrecen - A DVSC-TEVA vs. DVTK (4-2) Magyar Kupa mérkőzés után a két vezetőedző, Szivics Tomiszláv és Kondás Elemér értékelték a látottakat
tovább »

MLSZ - A Diósgyőrt kizárták az átigazolásokból

15.04.2014 | Budapest, 2014. április 15., kedd (MTI) - A Diósgyőrt kizárta az átigazolásokból a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, míg a Videoton 300 ezer forintos pénzbüntetést kapott.
tovább »
MLSZ - Április 15-i fegyelmi határozatok

15.04.2014 | A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága keddi ülésén a Diósgyőrt az igazolásból és az átigazolásból kizárta mindaddig, ameddig a Tisza Tibor labdarúgóval szembeni, az eljárásban szereplő összegű tartozását nem fizeti meg.
tovább »
HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. DVTK 4-2 (3-1)

16.04.2014 | Debrecen - A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a DVSC-TEVA gárdája a DVTK csapatát fogadta kedden 18 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.
tovább »
A DVTK és a kupa: utoljára 81-ben döntőztek

15.04.2014 | A keddi DVSC – DVTK kupaelődöntő a Diósgyőr 243. Magyar Kupa mérkőzése.
tovább »
Beíratná magukat a történelembe

15.04.2014 | DVSC-TEVA – DVTK Magyar Kupa elődöntő első mérkőzés kedden 18 órától Debrecenben. A mérkőzésről élőben tudósítunk.
tovább »
Ön szerint a DVSC vagy a DVTK jut a Magyar Kupa döntőjébe?

14.04.2014 | Debrecen, Miskolc - Kedden rendezik a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseit, az OTP Bank Liga legutóbbi fordulójában a Kaposvárt verő Diósgyőr együttese a hétvégén hatalmas pofonba beleszaladó Debrecenhez látogat. Ön szerint ki lesz a párharc végső nyertese?
tovább »
Elek Ákos jött és befejelte

14.04.2014 | Miskolc - Egy gól elég volt a DVTK-nak a három pont begyűjtéséhez a szombat esti bajnokin.
tovább »

tovább »

13.04.2014 | Budapest, 2014. április 13., vasárnap (MTI) - Ötpontosra csökkent a listavezető Debrecen előnye a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában, ugyanis 5-2-re kikapott az MTK vendégeként, míg legfőbb üldözője, a Győr hazai pályán a hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re legyőzte a Kecskemétet.