A bajnokság dobogóját célozta meg a DVTK női-labdarúgócsapata

47 perce Miskolc - A hétvégén elkezdi a bajnokságot a DVTK női-labdarúgócsapata.
Négy hónapra tiltották el a kisvárdai légióst

21 órája | Budapest - A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága négy hónapra eltiltotta Anton Sindert, az újonc Kisvárda játékosát.

Labdarúgó NB I - A Honvéddal vív rangadót a Vidi

3 órája | Budapest - A már biztos európai kupafőtáblás MOL Vidi FC a százszázalékos Budapest Honvéd vendége lesz a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójában.

BL-selejtező - Kovács Zoltán szerint a bravúr és a szerencse is megvolt a Vidinél

4 órája | Budapest - Kovács Zoltán, a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének utolsó fordulójába jutott Vidi FC sportigazgatója szerint az együttes játéka folyamatosan javult a BL eddigi három selejtezős köre során, bravúrt is sikerült bemutatnia, s a szükséges szerencséje is megvolt a csapatnak.
Szerb csatárt igazolt a DVTK

1 napja | Miskolc - Branko Mihajlovic az NB I-es labdarúgócsapat negyedik igazolása.
Mario Mandzukic lemondta a válogatottságot

14.08.2018 | Zágráb - A világbajnoki ezüstérmes Mario Mandzukic kedden bejelentette, hogy nem szerepel többé a horvát labdarúgó-válogatottban.

MLSZ - Az MTK és Gulácsi az élen a produktivitási rendszerben

14.08.2018 | Budapest - A klubok között az MTK, a játékosoknál pedig Gulácsi Péter termelte a legtöbb pontot az elmúlt három szezon alapján a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) mostani idénytől bevezetett produktivitási rendszerében.
BL-selejtező - Marko Nikolic: százszázalékos koncentrációval kell játszani a svédek ellen

14.08.2018 | Székesfehérvár - A Vidi FC vezetőedzője szerint a csapatnak százszázalékos koncentrációval kell játszania a svéd Malmö ellen, és az apró részletek döntenek majd a továbbjutásról a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező keddi visszavágóján.
MTK vs. DVTK: Az elsőben még valami volt, a másodikban már semmi

13.08.2018 | Budapest, Miskolc - Szombaton Budapesten szerepelt a DVTK élvonalbeli labdarúgó­csapata.
Labdarúgó NB I - Mezőkövesden is százszázalékos maradt a Honvéd

13.08.2018 | Mezőkövesd - A Budapest Honvéd 1-0-s győzelmet aratott a Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában, így továbbra is százszázalékos.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista

12.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

12.08.2018 | Budapest - Az éllovas Ferencváros a negyedik fordulóban is begyűjtötte a három pontot labdarúgó OTP Bank Ligában, de nem tudott ellépni a Budapest Honvédtól, amely ugyancsak győzött vendégként.
„Jól kezdtük a mérkőzést, az első félidőt sikerült abszolút uralni”

12.08.2018 | Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 2. fordulójában egy megyei csapatunk játszott vasárnap.

Labdarúgó NB I - Pakson játszott döntetlent az Újpest

12.08.2018 | Paks - Az Újpest 1-1-es döntetlent játszott vasárnap a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában.
Fernando: „Erre lehet építeni”

12.08.2018 | Miskolc - „Jobb lenne, ha nem lennénk késésben a csapatjáték kialakításában, de 29 mérkőzés maradt még, optimista vagyok, hogy előrébb lépünk a tabellán” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedzője az MTK Budapest elleni 1-0-ás idegenbeli vereséggel zárult találkozó után.

11.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

11.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának eredményei és további programja:
BOON-ÉLŐ – MTK vs. DVTK 1-0 (0-0)

12.08.2018 | Budapest, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 2018/19-es szezonjának 4. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az MTK Budapest vendégeként lépett pályára szombaton 19.30 órától Budapesten. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!
Alves is bemutatkozhat Mezőkövesden

11.08.2018 | Mezőkövesd - Vasárnap hazai környezetben lép pályára a Mezőkövesd Zsóry FC NB I-es labdarúgócsapata.
Két DVTK játékos lett az áldozat

11.08.2018 | Miskolc - A szezonban eddig megrendezett három mérkőzés közül mindössze a Puskás Akadémia elleni hazai találkozó egyes szakaszaiban játszott úgy a Diósgyőri VTK élvonalbeli futballcsapata, ahogyan azt a szurkolók, a klubvezetés, a szakvezetés elvárja.

Labdarúgó NB I - A hosszabbításban mentett pontot a Vidi

10.08.2018 | Felcsút - A címvédő MOL Vidi FC hosszabbításban egyenlítve 1-1-es döntetlent játszott a vendég Debreceni VSC csapatával Felcsúton a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így mindkét együttes megőrizte a veretlenségét.
Labdarúgó NB I - Ugrai és Busai kikerült a DVTK első keretéből

10.08.2018 | Miskolc - A Diósgyőri VTK labdarúgócsapatának szakmai vezetése úgy döntött, hogy Busai Attila és az ötszörös válogatott Ugrai Roland péntektől a második csapat edzéseit látogatja.
Labdarúgó NB I - Két órával később kezdődik a Mezőkövesd-Honvéd meccs

10.08.2018 | Budapest - Vasárnap a tervezett 17 helyett 19 órakor kezdődik a Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd mérkőzés a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában.

Hétvégi országos sportműsor

10.08.2018 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.
Stadionüzemeltetés: a huszonegy lehet a nyerő Miskolcon

09.08.2018 | Miskolc - Szerdán sem dőlt el, hogy ki kapja meg 5 évre a Diósgyőri ­stadion üzemeltetési jogát.
Nem indul el a DVTK az Extraligában

09.08.2018 | Miskolc - A Diósgyőr nem kép­viselteti magát a leg­magasabb osztályban.
Sikerre éhes játékosokat gyűjtöttek a Vegyészek

08.08.2018 | Miskolc - Győzelemmel rajtolt az NB III-as labdarúgó-­bajnokság Keleti csoportjának­­­ újonca.

MLSZ - Három meccsre szóló eltiltást kapott a játékvezetőt megsértő Jagodics

07.08.2018 | Budapest - Jagodics Márkra három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást rótt ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.

Bajnokok Ligája - Skót vagy a görög ellenfele lehet a Vidi FC-nek

06.08.2018 | Budapest/Nyon - A skót Celtic Glasgow vagy a görög AEK Athén lesz a Vidi FC ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójában, amennyiben a székesfehérváriak a harmadik körben legyőzik a svéd Malmö csapatát.
DVSC vs. DVTK – Csak a szokásos

06.08.2018 | Debrecen, Miskolc - Most sem sikerült pontot szereznie a Debrecen vendégeként a Diósgyőrnek.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 3. forduló - 2018/2019.

05.08.2018 | Budapest/Debrecen/Kisvárda/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Labdarúgó NB I - A Paks ellen is győzött a Honvéd

05.08.2018 | Budapest - A Budapest Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Paks csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójában, így továbbra is százszázalékos.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 3. forduló - 2018/2019.

05.08.2018 | Budapest/Debrecen/Kisvárda/Mezőkövesd/Miskolc - A Ferencváros és a Honvéd is százszázalékos maradt a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulóját követően.
A Loki kapusáé lesz a szezon védése?

05.08.2018 | Debrecen - Nagy Sándor óriási bravúrt mutatott be a Diósgyőr elleni meccsen.

05.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

05.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati eredményei:

Labdarúgó NB I - A Ferencváros a Haladás ellen is hibátlan maradt

05.08.2018 | Budapest - A százszázalékos teljesítménnyel listavezető Ferencváros 3-1-re legyőzte a vendég Szombathelyi Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján.
„Önbizalom nélkül és félgőzzel egy nagyon átlagos csapat vagyunk”

04.08.2018 | Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoport 1. fordulójában három megyei csapatunk lépett pályára szombaton.
Labdarúgó NB I - Debreceni győzelem a keleti rangadón

04.08.2018 | Debrecen/Miskolc - A Debrecen 2-0-ra győzött a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati játéknapján.
Eldördül a startpisztoly az NB III-as bajnokságban

04.08.2018 | Miskolc - A hétvégén elstartol a labdarúgó NB III 2018/2019-es évada.
DVSC vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

04.08.2018 | Debrecen, Miskolc - A DVSC vs. DVTK (2-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Fernando Miguel Fernandez Escribano értékelte a látottakat.

Labdarúgó NB I - Továbbra is nyeretlen a Puskás Akadémia

04.08.2018 | Felcsút - Továbbra is nyeretlen a Puskás Akadémia, mivel 40 percet emberhátrányban játszva 2-1-re kikapott a vendég MTK Budapesttől a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján.
HAON-ÉLŐ - DVSC vs. DVTK 2-0 (0-0)

05.08.2018 | Debrecen, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 3. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Diósgyőri VTK együttesét fogadta szombaton 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!
DVSC vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr a Nagyerdei Stadionban

04.08.2018 | Miskolc - A szombaton 18 órakor kezdődő Debreceni VSC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphet pályára a DVTK a debreceni Nagyerdei Stadionban.
DVSC vs. DVTK: A volt hazai pályán, vendégként

04.08.2018 | Debrecen, Miskolc - Debrecenben lép pályára szombat este a diósgyőri labdarúgócsapat.