Fernando: „Úgy érzem, hogy a mai napon egy csapat volt a pályán”

3 órája | Miskolc - „Ahogy az anyukám mondaná, aki nem ért a focihoz: a lényeg, hogy labdát minél többször kell valahogy az ellenfél kapujába juttatni a labdát” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedzője az Paksi FC elleni 1-0-ás hazai győzelemmel zárult találkozó után.
Labdarúgó NB I - A Debrecen legyőzte a sereghajtó Haladást

3 órája | Debrecen - Otthon tartotta a három pontot a Debrecen, miután a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának szombati mérkőzésén 2-1-re legyőzte a sereghajtó Haladás együttesét.

Labdarúgó NB I - Diósgyőrben is gólképtelen volt a Paks

3 órája | Miskolc - A Diósgyőr 1-0-ra legyőzte a mérkőzés nagy részében emberhátrányban játszó, vendég Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 29. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Kikapott a Mezőkövesd Felcsúton

3 órája | Felcsút - A Puskás Akadémia 1-0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 29. fordulójában.

Labdarúgó NB I - A szezonban harmadszor sem bírt egymással az Újpest és a Honvéd

3 órája | Budapest, 2019. április 20., szombat (MTI) - Az Újpest gól nélküli döntetlent játszott a vendég Budapest Honvéddal a labdarúgó OTP Bank Liga a 29. fordulóban szombaton.
Labdarúgó NB I - Harmadszor is legyőzte a Kisvárda az MTK-t

2 órája | Budapest - A Kisvárda vendégként 1-0-ra nyert az MTK ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában, ezzel harmadszor is legyőzte fővárosi ellenfelét.
BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Paks 1-0 (1-0)

4 órája | Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 29. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesét fogadta hazai pályán szombaton 17 órától Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítozzunk a Borsod Online-on!
DVTK vs. Paks: Nyugalom után idegeskedés

14 órája | Miskolc - A Paksi FC lesz a DVTK vendége szombaton 17 órától a Diósgyőri stadionban.
Labdarúgó Magyar Kupa - Kétmeccses eltiltást kapott Marko Nikolic

19.04.2019 | Budapest - Két Magyar Kupa-mérkőzésről tiltotta el Marko Nikolicot, a MOL Vidi FC labdarúgócsapatának vezetőedzőjét a magyar szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Labdarúgó Magyar Kupa - Egygólos előnyben a Honvéd

17.04.2019 | Budapest - A Budapest Honvéd pályaválasztóként 2-1-re legyőzte a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, szerdán.
Labdarúgó Magyar Kupa - Egygólos előnyt szerzett a Vidi a Debrecen ellen

16.04.2019 | Székesfehérvár - A MOL Vidi FC 1-0-ra legyőzte a vendég Debrecent kedden a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén.

DVTK női: „Egy küzdelmes meccset nyertünk meg”

15.04.2019 | Miskolc - A női labdarúgó NB I., 17. fordulójában győzött a DVTK csapata.
Kisvárda vs. DVTK - Kicsúszott, mint a görcsösen szorongatott vizes szappan

15.04.2019 | Miskolc - A várdai öngól a hosszabbításban történt nagy hiba miatt nem hozott DVTK győzelmet.
„Sima meccsnek kellett volna lennie, de feltámasztottuk az ellenfelet”

14.04.2019 | Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 23. fordulóját rendezték vasárnap. Megyénk csapatainak eredményei.
Kisvárda vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

14.04.2019 | Kisvárda, Miskolc - A Kisvárda vs. DVTK (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Dajka László és Ferando Miguel Fernandez Escribano értékelte a látottakat.

Labdarúgó NB I - A Vidi legyőzte az Újpestet

13.04.2019 | Székesfehérvár - A MOL Vidi 2-1-re nyert a vendég Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának zárómérkőzésén.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista

13.04.2019 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

13.04.2019 | Budapest - Az éllovas Ferencváros és a második helyezett, címvédő Vidi FC is kiharcolta a győzelmet a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában, ezzel maradt a nyolcpontos különbség a két csapat között.
Labdarúgó NB I - Fordított és Mezőkövesden is nyert a Ferencváros

14.04.2019 | Mezőkövesd - A listavezető Ferencváros hátrányból fordítva 2-1-re nyert a Mezőkövesd otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 28. fordulójában.
Labdarúgó NB I - A Kisvárda hajrában lőtt góllal mentett fontos pontot a Diósgyőr ellen

13.04.2019 | Kisvárda - A Kisvárda Seco 91. percben szerzett góljával ért el döntetlent a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is egy ponttal előzi meg a kieső, 11. helyen álló riválisát.

Labdarúgó NB I - A Honvéd emberhátrányban játszott döntetlent a Debrecennel

13.04.2019 | Budapest - A Budapest Honvéd az 59. perctől emberhátrányban futballozva ért el 1-1-es döntetlent a vendég Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 28. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Fontos három pontot szerzett a Haladás az MTK ellen

13.04.2019 | Szombathely - Az MTK 1-0-ra kikapott a sereghajtó Haladástól Szombathelyen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában szombaton.

Labdarúgó NB I - Nem született gól Pakson

13.04.2019 | Paks - A Paks hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában, szombaton.
BOON-ÉLŐ – Kisvárda vs. DVTK 1-1 (0-1)

13.04.2019 | Kisvárda, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 28. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Kisvárda Master Good vendégeként lépett pályára szombaton 17 órától Kisvárdán. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!
Kisvárda vs. DVTK: A legjobb formára lenne szükség

13.04.2019 | Miskolc - Szombaton 17 órától Kisvárdán lép pályára a DVTK a labdarúgó NB I-ben.
Videó: Kisvárda vs. DVTK - „Hat döntő mérkőzés következik”

12.04.2019 | Miskolc - A DVTK labdarúgó csapata Kisvárdára látogat az OTP Bank Liga 28. fordulójában. Szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatónkon Fernando Fernández válaszolt az újságírók kérdéseire.

Azeri-magyar - Szerdától vásárolhatók meg a jegyek

12.04.2019 | Budapest - Szerdától vásárolhatók meg a belépők a magyar labdarúgó-válogatott Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőjére, amely június 8-án lesz Bakuban.

Labdarúgó NB I - Nem halasztják el a Haladás-MTK bajnokit

12.04.2019 | Budapest - Nem halasztják el szombatról a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában sorra kerülő Szombathelyi Haladás-MTK Budapest mérkőzést.

Hétvégi országos sportműsor

12.04.2019 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.
Öt újabb sportág a DVTK-nál

11.04.2019 | Miskolc - Újabb mérföldkőhöz érkezett a DVTK-család – ezzel a motóval tartottak csütörtökön sajtótájékoztatót.
Labdarúgó NB I - Mérsékelték Király Gábor eltiltását

11.04.2019 | Szombathely - A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fellebbviteli bizottsága mérsékelte Király Gábor, az élvonalban sereghajtó Haladás kapusának eltiltását.
Ki marad bent? Lehet számolni!

11.04.2019 | Miskolc - A labdarúgó NB I hajrájában a kiesés elkerüléséért zajló harc lehet a legérdekesebb.

Labdarúgó NB I - Halasztást kér szombati bajnokijára az MTK

11.04.2019 | Budapest - Vírusfertőzés miatt halasztást kér a szombati, Haladás elleni bajnoki mérkőzésére az MTK Budapest labdarúgócsapata.
DVTK vs. Haladás - Haladás hátra, már vonal alatti, kiesőjelölt a DVTK

08.04.2019 | Miskolc - Az utolsó helyezett szombathelyi gárda is megmutatta, hogy jobb csapat a Diósgyőrnél.
„Ha bárki legyintene, hogy sima az eredmény érdemes megnézni...”

07.04.2019 | Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 22. fordulóját rendezték meg vasárnap. Megyénk csapatainak eredményei.

Labdarúgó NB I - Felmentették Radoki Jánost, a Puskás Akadémia vezetőedzőjét

07.04.2019 | Budapest - - Menesztették posztjáról Radoki Jánost, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Puskás Akadémia vezetőedzőjét.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 27. forduló - 2018/2019.

06.04.2019 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 27. forduló - 2018/2019.

06.04.2019 | Budapest - A listavezető Ferencváros hazai pályán a Paksot, míg a címvédő és második MOL Vidi FC vendégként a Budapest Honvédot győzte le a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, ezzel megmaradt a két csapat közötti nyolcpontos különbség a tabellán.

Labdarúgó NB I - A Vidi a 90. percben szerzett góllal gyűrte le a Honvédot

06.04.2019 | Budapest - A címvédő Mol Vidi 1-0-ra nyert a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának zárómérkőzésén, a győztes gól a 90. percben esett.
Labdarúgó NB I - Folytatta jó sorozatát, idegenben nyert a Haladás

06.04.2019 | Miskolc - A Haladás vendégként nyert szombaton a Diósgyőr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában.
Fernando: „Fel kell állnunk a földről”

07.04.2019 | Miskolc - „Büszke vagyok a játékosokra, mindent megpróbáltak elsősorban a második félidőben, nem lehet azt mondani, hogy ne akartak volna” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedzője a Szombathelyi Haladás elleni 1-0-ás hazai vereséggel zárult találkozó után.
Labdarúgó NB I - Győzött és harmadik maradt az Újpest

17.04.2019 | Budapest - A házigazda Újpest a hajrában fordítva 2-1-re nyert a Mezőkövesd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, szombaton, ezzel megőrizte harmadik helyét a tabellán.

Labdarúgó NB I - Fölényesen nyert Felcsúton a Kisvárda

06.04.2019 | Felcsút - A bennmaradásért küzdő Kisvárda négygólos győzelmet aratott szombaton a közel 75 percen át emberhátrányban futballozó Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának egyik "kiesési rangadóján".

Labdarúgó NB I - A Ferencváros három év után győzte le otthon a paksiakat

06.04.2019 | Budapest - Az éllovas Ferencváros 3-0-ra nyert a vendég Paks ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Magabiztos debreceni siker

06.04.2019 | Debrecen - A Debrecen hazai pályán 3-1-re legyőzte az MTK Budapestet a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, szombaton. A fővárosi csapat 2012 óta nyeretlen Debrecenben.