„Sokadik pontunkat szórtuk el, mint bolond pék a lisztet”

Illusztráció - „Sokadik pontunkat szórtuk el, mint bolond pék a lisztet”
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 24. fordulójában egy mérkőzést játszottak vasárnap.

Parasznya – Bódvaszilas 1-1 (0-1)

Parasznya, 70 néző. V.: Kormány.

Parasznya: Burai – Szaniszló, Illés, Galamb, Markov, Gál, Tóth, Szentidai, Hegedüs, Szamkó, Tóth (Hegedüs). Edző: Bodnár József.

Bódvaszilas: Kavicsányi – Turcsik, Silye, Spisák, Takács, Bári K., Fialka, Varga, Giba, Bári L. (Lóczi), Lukács. Csapatvezető: Takács László.

G.: Takács (öngól), ill. Takács. Jók: Szentidai, Markov, Galamb, Szaniszló, ill. Lukács, Takács Spisák. Ifi: 6-4.

Bodnár József: – Az elherdált első félidő után, amit lehetett megtettünk a győzelemért, de a kihagyott büntető és a a helyzetek miatt már sokadik pontunkat szórtuk el, mint bolond pék a lisztet. Sok sikert a vendégeknek.

Takács László: – Az első félidő a miénk volt a második a hazaiaké, így a döntetlen talán igazságos, bár maradt bennem egy kis hiányérzet.

Nagybarca visszalépése miatt Nyírjes-Szirma szabadnapos volt.

Jövő áprilisig eltiltották a tiszaladányi focistát – Labdarúgó fegyelmi határozatok

A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő határozatokat hozta a legutóbbi ülésén az elmúlt heti forduló után.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának tavaszi órarendje.