A Nyíregyháza (fehérben) győzött Putnokon
A Nyíregyháza (fehérben) győzött Putnokon - © Fotó: Kozma István

Kazincbarcikai SC – Nyíregyháza SFC 1–2 (0–1)

Putnok, 200 néző. V.: Nagy.

Kazincbarcikai SC: Fila – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Oltean, Kiss B. – Szabó L. (Tóth L., 46.), Toma (Krausz 76.), Kanalos – Olasz (Lukács R. 64.) Vezetőedző: Gálhidi György.

Nyíregyháza SFC: Jova – Forró, Fodor, Rubus, Farkas – Végső, Polényi – Dragóner (Starosta, 72.), Rezes (Kártik 86.), Pekár – Hornyák (Daru 61.). Vezetőedző: Lengyel Roland.

29. perc: Egy felívelést követően a kifejelt labdára Pekár csapott le és a rövid felső sarokba lőtt, 0–1.
54. perc: Kanalos szerzett labdát, majd védőjét kicselezve 16 méterről laposan lőtt a kapuba, 1–1.
63. perc: Egy oldalról belőtt labdát Rezes a védő mellett becsúszva juttatta a hálóba, 1–2.
96. perc: Fila reklamálásért a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Fótyik, Kanalos, Oltean, ill. az egész csapat.

Gálhidi György: – A Nyíregyháza megérdemelten győzött, mert ami eddig az erényünk volt, a küzdés és a hajtás, az most nem volt jellemző a csapatra. Sok párharcot veszítettünk, pontatlanul játszottunk, ennek nem is lehetett más az eredménye, mint vereség.

Lengyel Roland: – Büszke vagyok a csapatomra, mert nehéz talajon játszottunk, de végig remekül küzdöttünk. Sok párharcot sikerült megnyerni, ezen a területen nagyot léptünk előre. Fontos volt számunkra ez a siker.