Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 7. fordulójában öt találkozót rendeztek meg vasárnap.

Gönc, 100 néző. V.: Tóth Zs.

Gönc: Parzignáth – Orosz (Bori), Molnár (Ivancsó), Szemán M., Lehoczki, Budai, Konkoly K., Mózes (Bodnár), Konkoly T., Fekete, Horváth. Edző: Vranyák György.

Tarcal: Lechner – Kamarási, Szegedi, Nagy, Ötvös, Szűkösdi, Czentnár, Rácz, Hojdák, Szárnya, Beör. Elnök: Soltész Csaba.

G.: Budai (2), Molnár, Lehoczki, ill. Szárnya, Szegedi.
Jók: Horváth, Budai, Lehoczki, Orosz, Molnár, Konkoly K., ill. az egész csapat. Ifi: 1-5.

Szarka Zsolt, szakosztályvezető: – Összezavartuk magunkat a 2-0-ás vezetésünkkel, de rendezni tudtuk a sorokat és hoztuk a hazai győzelmet.

Soltész Csaba: – Adtunk egy félidő előnyt az ellenfélnek, ez alapján megérdemelten nyertek. Kiváló volt a játékvezetés. Gratulálok az ifinek és egyben mielőbbi felépülést játékosunknak. Szeretnék köszönetet mondani ifjabb Éles Zoltán nagylelkű adományáért amelyből sikerült a csapatunknak egy kisbuszt venni.

Ináncs – Kenézlő    3-4 (2-4)

Ináncs, 150 néző. V:: Tóth II T.

Ináncs: Kádas – Csesznik (Boldizsár), Flaskó (Pockodi), Hódos, Árvai, Burai, Karaffa (Takács P.), Glonczi, Csizmár (Takács B.), Balogh F., Váradi (Pásztor). Edző: Montvajszki Bertalan.

Kenézlő: Horváth Z. – Tóth Á., Szemán, Helmeczi, Pápai, Záhonyi, Tóth D., Balogh M., Bilku, Tóth P., Gál (Tóth G.). Csapatvezető: Pápai Roland.

G.: Balogh F. (3, egyet 11-esből), ill. Szemán, Pápai, Záhonyi, Tóth Á.

Kiállítva: Árvai (35.). Jók: Glonczi, Burai, Balogh F., ill. senki. Ifi: 7-3

Montvajszki Bertalan: – Az első félidőben nagy előnyt adtunk az ellenfélnek, utána tíz emberrel csak mentünk az eredmény után. Sajnos a játékvezető azt gondolta, hogy a mérkőzés róla szól. További sok sikert a Kenézlőnek.

Pápai Roland: – Ma csak a három pontnak örülhettünk. Tűrhető első félidő után egy gyötrelmes második következett. Hozzáállásban tanulhatnánk az ellenféltől amire a soron következő mérkőzéseken nagy szükségünk lesz. Sok sikert a hazaiaknak.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Keleti csoportjában?

View Results

Loading ... Loading ...

Erdőhorváti – Garadna    1-1 (1-0)

Erdőhorváti, 150 néző. V.: Szoboszlay.

Erdőhorváti: Olajos – Novák, Gálya, Peimli (Prekob), Sáfrány, Kántor (Mészár), Engel, Kazsimér, Popovics, Lukács, Gulyás. Edző: Mata Sándor.

Garadna: Kiss B. – Beregi P., Kis, Beregi D., Sabján, Molnár M., Galajda, Szabó, Bujnóczki (Krajcz), Nyitrai, Molnár D. Edző: Berencsi László.

G.: Sáfrány, ill. Sabján. Jók: senki, ill. Kiss B. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 0-0.

Mata Sándor: – A helyzeteinket továbbra is sikerül elpazarolni, és ahelyett, hogy eldöntenénk a meccset az első félidőben így kell küszködnünk egy egyéni hiba miatt.

Berencsi László: – Hat pontos mérkőzésen a hazaiak rohamait egy kivételével kivédtük, úgy érzem jogosan szereztük meg az egy pontot. Gratulálunk az ifink pontszerzéséhez. További sok sikert a hazaiaknak.

Telkibánya – Cigánd II    1-2 (0-1)

Telkibánya, 50 néző. V.: Balázsi.

Telkibánya: Szobota – Galyas R., Mata, Pelles, Nyitrai, Dudás G., Galyas Zs. (Krajczár), Saláta, Dudás T., Krakkai, Dányi (Szendrey). Edző: Kovács Róbert.

Cigánd II: Fodor – Baráz, Dócs, Béres, Balogh, Buda, Kiss M. (Hogya), Makkai, Marozsán, Timkó, Jáger. Edző: Nagy Gábor.

G.: Nyitrai, ill. Balogh (11-esből), Béres. Kiállítva: Dudás G. (90.). Jók: az egész csapat, ill. Béres, Baráz.

Kovács Róbert: – Szoros mérkőzésen sajnos megint mi vagyunk a vesztes csapat, ami ismét nem „csak” rajtunk múlott. De hát „halottról, játékvezetésről” jót vagy semmit.

Nagy Gábor: – Szűkös kerettel jöttünk de három ponttal mentünk, gratulálok a győzelemhez.

Tokaj – Pálháza    2-3 (0-3)

Tokaj, 200 néző. V.: Rendek.

Tokaj: Tóth Á. – Bódi M., Cseh K., Molnár, Pásztor, Kassai, Fazekas (Bejó), Halász, Hauberger, Gégény (Bódi T.), Mihali. Edző: Juhász Zsolt.

Pálháza: Zubik – Ónodi, Erdei, Szabó S., Timkó (Bodnár), Szabó I., Lukács, Suták, Csizmár, Kóró, Besztercei. Edző: Horváth Mihály.

G.: Bódi (2), ill. Szabó I. (2), Ónodi. Jók: senki, ill. Szabó S., Ónodi, Szabó I., Erdei, Timkó. Ifi: 9-1.

Juhász Zsolt: – Sajnos későn kezdtünk lelkesedni illetve túl nagy előnyt adtunk ellenfelünknek.

Horváth Mihály: – A második félidőben kicsit bealudtunk de szerintem így is megérdemelten győztünk.

Abaújszántó vs. Pácin
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje. [poll id="1524"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 13.00: Telkibánya – Ináncs Sz., 17.00: Sárospatak – Garadna Sz., 17.00: Pálháza – Pácin Sz., 17.00: Tiszakarád – Tiszalad...