Sándor-napi Bagin-dupla Nyírmadán

Balkány–Volán-Sényő 1–0 (1–0)
Labdarúgó NB III. Tisza-csoport: győzelemmel avatta fel megszépült pályáját a listavezető Balkány, mátészalkai pontszerzés Ibrányban, három piros lap Rakamazon.

Ibrány–Mátészalka 0–0
Ibrány, 300 néző, v.: Sinka.
Ibrány: Tóth N. – Kató (Novák), Kántor, Kovács M., Csáki I., Korsoveczki, Milka, Laskai M., Szilágyi V., Fekete Á., Varga K. (Imre). Edző: Németh Károly.
Mátészalka: Gergely – Magyari, Garamvölgyi, Czvik, Bellon, Nagy Cs., Molnár, Rézműves, Patály, Puskás (Tóth B.), Török T. Edző: Tóth Zoltán.
Végig a hazai csapat játszott mezőnyfölényben, az első félidőben többnyire átlövésekkel próbálkozott az Ibrány. Szünet után már több helyzete volt a házigazdának, amely kapufáig is jutott, illetve a szalkai kapus több bravúrt is bemutatott. A tavaly tavaszihoz hasonlóan újra megtréfálta a Szalka az Ibrányt, igaz, most „csak” egy pontot vitt el, nem hármat. Kiállítva: Török T. (második sárga lap után, 75. perc). : Laskai M., Milka, illetve az egész vendégcsapat.
Németh Károly: Ellenfelünk nagyon zártan, és mindent a védekezésnek alárendelve játszott. Hiába voltunk mezőnyfölényben és hiába nyitottunk hosszú hajrát, a góllövéshez szükséges plusz ma nem volt bennünk.
Tóth Zoltán: Reális eredmény született. Figyelembe véve, hogy az utolsó negyedórát emberhátrányban játszottuk, az egy pontra mindenképpen rászolgáltunk a nagyon jól játszó Ibrány otthonában.

Balkány, 250 néző, v.: Tatár.
Balkány: Vadon – Dán, Szabó P., Dobos Z., Vass Z., Czifrák, Tóth Z. (Meszesán), Szabó J., Lovas M., Ulveczki (Mezei), Balás (Szabó I.). Edző: Mirgai László.
Volán-Sényő: Fucsovics – Pljutyinszkij, Torda, Jeddi, Fiumei, Bagoly, Farkas M. (Tóth Cs.), Rubóczki (Orosz T.), Asztalos, Haburcsák, Tóth T. Játékos-edző: Rubóczki Tibor.
A pályaavató mérkőzésen kiegyensúlyozott volt a küzdelem, a hazaiak azért többet kezdeményeztek. Ha az 59. percben Dán Ferenc nem hibázza el a tizenegyest, akkor valószínűleg magabiztosan nyer a listavezető, így viszont végig izgulnia kellett a találkozó kimenetele miatt. Gól: Lovas M. (20.). : Lovas M., Szabó J., Szabó P., Dobos Z., illetve Fucsovics, Tóth T., Bagoly.
Mirgai László: Nagyon szimpatikusan küzdő ellenfelet sikerült legyőznünk. Sajnos, büntetőt hibáztunk, így a végén nehezen született meg a győzelem.
Rubóczki Tibor: A mai napon tisztességgel helytálltunk, a második félidőben akár meglepetést is okozhattunk volna.

Rakamaz–Létavértes 1–2 (0–1)
Rakamaz, 200 néző, v.: Tóth T.
Rakamaz: Lippa – Galambosi, Székely, Kelemen (Venczel), Koskovits, Zsarnai (Farkas), Riczu, Gáspár, Török I. (Bodnár), Marcsek, Ondó. Edző: Veigli Géza.
Létavértes: Szalánczi – Szeles, Oláh, Jakab, Korhut, Iszák, Éles, Nagy D. (Barabás), Berecz, Varga. Edző: Kondás Elemér.
A vendégek két kontratámadása közül az egyik eredményre vezetett az első félidőben. Szünet után a szél segítségével nagy támadásokba kezdett a Rakamaz, sikerült is kiegyenlítenie, de a hajrában egy jól eltalált szabadrúgás és a kiállítások miatt végül elvesztette a mérkőzést a házigazda. Gól: Ondó (54.), illetve Berecz (45. és 75. – az elsőt 11-esből). Kiállítva: Riczu (80.), Lippa (87.), illetve Berecz (82. – mindhárman második sárga lap után). : Székely, Koskovits, illetve Oláh, Éles, Berecz, Varga.
Veigli Géza: Durva egyéni hibák miatt vesztettünk.
Kondás Elemér: A helyzetek alapján rászolgáltunk a győzelemre.

Nyírmada–Balmazújváros 2–0 (0–0)
Nyírmada, 400 néző, v.: Kassai.
Nyírmada: Papp G. – Fejes, Tóth Sz., Benkő, Vadicska, Szőke, Danku (Ponczók), Orosz Zs., Bagin, Papp Z. (Bíró A.), Bancsi. Edző: Szilágyi Bertalan.
Balmazújváros: Barna – Németi, Rédai (Szabó B.), Tornyai, Borza (Tóth Z.), Nagy D., Kiss M., Kiss A., Kállai, Nagy Cs., Virág. Edző: Nagy Lajos.
A papírforma hazai sikert ígért, de cseppet sem volt könnyű dolga a Nyírmadának. A hazaiak az első félidőben is többet támadtak már, de a lendületes újvárosi gárda sem vallott szégyent. Végül a hajrában törte meg ellenfelét a Mada: a névnapját ünneplő Bagin Sándor előbb szabadrúgásból, majd egy szép ellentámadás végén talált be. Gól: Bagin (75. és 87.). : Bagin, Tóth Sz., Benkő, Bancsi, illetve Tornyai, Kállai, Nagy Cs.
Szilágyi Bertalan: Fiatal, lendületes ellenfelünket a második félidőre tudtuk megtörni.
Nagy Lajos: A hajrában már nem bírtuk a hazaiak nyomását. Jobb csapattól kaptunk ki.

További eredmények: Hajdúnánás–Berettyóújfalu 2–2, Hajdúszoboszló–Sátoraljaújhely 2–1, Hajdúböszörmény–Nyíradony 4–2.