„A második félidőben elfogytunk”

Illusztráció - „A második félidőben elfogytunk”
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 19. fordulójában elmaradt mérkőzéseket pótoltak be kedden.

Onga – Sajóbábony 1-2 (1-0)

Onga, 80 néző. V.: Belicza.

Onga: Kokas – Tóth D., Varga Zs., Varga K., Tóth R., Monyók, Urszin (Petercsák), Szabó Zs., Matesz, Lakatos J., Berta. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

Sajóbábony: Varsányi – Kerényi, Sebők, Hronyecz, Lakatos R., Tóth I., Icsó, Tamás, Erdei Nagy (Jakab), Titkó (Bodnár), Tátrai. Edző: Huszák Géza.

G.: Monyók, ill. Erdei Nagy, Sebők. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 9-0.

Varacskai István: – Az első félidőben egyenrangú ellenfelei voltunk a vendégeknek, viszont a második félidőben elfogytunk, de így is voltak lehetőségeink a döntetlenre. Sok sikert Huszák mesternek!

Huszák Géza: – Aki ezen a pályán végigjátszotta a mérkőzést minden dicséretet megérdemelt.

Karcsa – Ózd 0-10 (0-4)

Karcsa, 120 néző. V.: Szobóczki.

Karcsa: Sveda – Rostás, Pósa, Horváth, Rendes, Kovács M., Váradi G., Váradi I., Matisz, Szabó, ifj. Petercsák. Játékos-edző: Petercsák Márton.

Ózd: Fodor – Marczis, Kis (Zöllei), Sóskúti (Ambrus), Ádám, Nagy Cs., Danyi (Agócs), Szemere, El-Sherif (Péchy), Havasi, Tönkő (Kurunci). Edző: Farkas Simon.

G.: Ádám (5), Danyi (2), Szemere, Havasi, Péchy. Jók: senki, ill. Ádám (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 1-8.

Petercsák Márton: – Gratulálok az Ózdnak, ilyen arányban is megérdemelten nyertek.

Farkas Simon: – Egy szimpatikus csapat ellen úgy gondolom ilyen arányban is megérdemelten nyertünk jó játékvezetés mellett.

Onga vs. Bánhorváti
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 25. fordulójában nyolc mérkőzést játszottak szombaton. [poll id="1486"] Edelény – Bőcs 0-2 (0-0) Edelény, 100 néző. V.: Nagy L. Edelény: Lövey – Jancsurák (Kecskeméti), Homonnay, Tóth N., Komjáti, Mészáros (Nadanicsek J.), Kótai, Fűzi (Szabó D.),...