„Sajnos a mai mérkőzésen még edzőpartnernek is kevesek voltunk”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 20. fordulójában vasárnap három meccset játszottak.

Füzér – Bodroghalom 2-2 (2-0)

Füzér, 60 néző. V.: Majoros.

Füzér: Vaszlavik – Korotki, Dandás, Tamás, Petróczi, Ónodi, Iglai (Sárga), Báder, Reskó, Csizmár, Dobai. Edző: Tóth László.

Bodroghalom: Jósvai – Horváth, Orosz, Kiss M., Solymosi, Mózes, Perecsényi B., Kiss D., Kovács, Pandák, Leitner (Fodor). Játékos-edző: Mózes András.

G.: Báder (2), ill. Kiss M., Fodor. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-3.

Tóth László: – Az első félidőben rúgtunk két gólt lelkes játékkal, a második játékrész közepén elfáradtunk, amit az ellenfél ki is használt.

Mózes András: – Az első félidőben ajándékoztunk két gólt, utána hiába küzdöttünk. A másodikban már fociztunk, amire lehet alapozni.

Telkibánya – Erdőhorváti 2-3 (0-0)

Telkibánya, 100 néző. V.: Csikai.

Telkibánya: Dudás R. – Mata, Pelles, Galyas, Dudás G. (Dányi), Saláta (Fajger), Dudás T., Bodnár (Szendrey), Tegda, Kormos, Krakkai. Edző: Kovács Róbert.

Erdőhorváti: Olajos – Novák, Gálya, Peimli, Szutorcsik, Gulyás, Kazsimér, Kajati (Matisz), Farkas, Kántor, Engel. Edző: Vojnár István.

G.: Fajger (2), ill. Farkas (2), Kántor. Kiállítva: Galyas (19.), Dányi (79.). Jók: Mata, Dudás R., Fajger, ill. Szutorcsik, Kazsimér. Ifi: 1-2.

Kovács Róbert: – 80 percen át emberhátrányban, majd kettős emberhátrányban játszva is egyenrangú partnerek voltunk. Túl fegyelmezetlenek vagyunk, a játékvezetés pedig kicsit érdekes felfogásban folyt.

Vojnár István: – A szezon legrosszabb és leggyengébb játékával szereztünk három pontot jó játékvezetés mellett.

Hidasnémeti – Tarcal 8-0 (4-0)

Hidasnémeti, 150 néző. V.: Sveda.

Hidasnémeti: Rohály – Eperjesi, Fülöp N., Hankó N., Konya (Kozsurek), Sztankovics, Galyas (Makranczi), Hankó R., Turoczi (Horváth), Borbély, Balint. Edző: Susnyak Ladislav.

Tarcal: Lechner – Liszek (Kamarási), Hojdák, Szegedi (Gál), Kádas (Németh), Szárnya, Mérész, Czentnár (Szegedi), Sárosi, Spéder, Beör (Rácz). Elnök: Soltész Csaba.

G.: Galyas (3), Fülöp N. (2), Konya, Hankó N., Sztankovics. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-1.

Susnyak Ladislav: – Sportszerű mérkőzésen sikerült begyűjtenünk a három pontot. Remélem, hogy szebb napokat is megél majd ez a tarcali csapat, az biztos, hogy mi mindannyian szurkolunk nekik, hogy bennmaradjanak ebben az osztályban. Gratulálok az ificsapat szép győzelméhez.

Soltész Csaba: – Sajnos a mai mérkőzésen még edzőpartnernek is kevesek voltunk. Gratulálok a hazaiaknak.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának tavaszi órarendje.