„Gratulálok a csapatnak mert győzelemmel köszöntötte az új stadiont”

© Fotók: Kozma István
Miskolc – Megyei II. osztály Észak csoport, 5. fordulójában négy mérkőzést játszottak szombaton.

Aszaló – Szirmabesenyő 1-3 (1-1)

Aszaló, 50 néző. V.: Séra.

Aszaló: Ihász – Sukály, Balogh, Bodnár, Lázi, Szász (Ganyi Á.), Ganyi G., Meczkó, Ádám A., Bari (Mády), Stefán (Vígh). Edző: Hanyecz Béla.

Szirmabesenyő: Valkányi – Bazsányi (Jesztrebi), Juhász, Staviarszki (Váradi), Lakatos (Balogh), Fehér (Miskolci), Fejes, Galamb, Lapis, Nyitrai, Dancs (Bertók). Edző: Váradi Norbert.

G.: Balogh, ill. Bazsányi, Fejes, Galamb. Jók: Ádám A., Meczkó, ill. az egész csapat. Ifi: 4-5.

Hanyecz Béla: – Saját magunkat vertük meg. Három kapura lövésből kaptunk 3 gólt, míg elől újfent képtelenek voltunk kihasználni ziccereinket.

Váradi Norbert: – Nagyon jó erőben évő csapatot sikerült legyőzni. Büszke vagyok együttesemre. Nagyot küzdöttek.

Bódvaszilas – Sajóvámos 1-2 (1-1)

Bódvaszilas, 100 néző. V.: Szoboszlay.

Bódvaszilas: Bubenkó – Lukács Máté, Turcsik, Varga P., Takács, Bári K. (Rémiás), Bárczi, Kalász, Varga R. (Kertész), Lukács Martin, Bári L. (Sári). Edző: Nagy Attila.

Sajóvámos: Szendi – Varga (Tóth), Barcsai, Fejes, Apostol, Kópé, (Lévai) Hunyadi, Balogh, Szilágyi, Sugár, Gelyeta. Edző: Tóth Barnabás.

G.: Lukács, ill. Sugár, Apostol. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 6-1.

Nagy Attila: – Rosszul, odaadás nélkül játszottunk. A második félidőben vesztettük el a mérkőzést. Gratulálok az ellenfélnek. Mielőbbi gyógyulást Takács László sporttársunknak.

Tóth Barnabás: – Kő kemény mérkőzésen bravúros győzelmet arattunk. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak.

Sajószentpéter – Rudabánya 2-1 (1-0)

Sajószentpéter, 50 néző. V.: Tóth I. T.

Sajószentpéter: Szaszin – Takács, Bihari (Demeter), Sáfár Zs., Rapp (Kelemen), Budai, Balogh I., Páró, Sáfár A. (Balogh J.), Balogh N. (Szikszai), Guba. Edző: Balogh József.

Rudabánya: Lakatos – Theisz, Kiss, Dányi, Szajkó (Kálló), Káló, Guba, Kovács, Fülöp, Ádám A., Holló (Sike). Edző: Veres Béla.

G.: Balogh I., Kelemen, ill. Káló. Jók: Budai, Guba, Takács I., Bihari, ill. az egész csapat. Ifi: 4-6.

Balogh József: – Végre megérezhettük a győzelem ízét. Jobbulást a két sérült vendégjátékosnak. Ennyi helyzetünk nem volt az eddig mérkőzéseinken összesen mint ma. Sajnos csak kettőt tudtunk kihasználni belőlük. Jó játékvezetés.

Veres Béla: – Az első félidőben megnyerhettük volna a mérkőzést. Rengeteg helyzet kimaradt. A második félidőt tíz emberrel kellett végig játszani sérülések miatt. Jobbulást két sérültünknek Ádám Alexnek és Szajkó Dávidnak. Gratulálok a hazaiaknak. Jó volt a játékvezetés.

Miskolci VSC – Szendrő 6-1 (3-0)

Miskolc, Csokonai utca, 300 néző. V.: Csikai.

MVSC: Péter G. – Szabó, Nyirkó, Péter I., Kele, Kovács, Sztankovics, Blaskó, Fizer R., Tóth, Bodnár. Edző: Pachinger János.

Szendrő: Rézműves – Berki, Fialka, Beri, Bényei, Oláh, Mida, Djubók, Glonczi, Lakatos J., Lakatos R. Edző: Veres Lajos.

G.: Kovács (3), Nyirkó, Péter I., Bodnár, ill. Lakatos J. Kiállítva: Berki (32.) Jók: Péter G., Péter I., Bodnár, Kovács, ill. senki. Ifi: 10-1

Pachinger János: – A második félidőben volt egy jelentősebb holtpontunk, amit csak a negyedik gól billentett át. A helyzet kihasználásunkon még sokat kell dolgozni, de mindezektől függetlenül gratulálok a csapatnak mert győzelemmel köszöntötte az új stadiont és a szurkolókat!

Szaniszló Richárd elnök: – Na ezt már nem lehet megmagyarázni. A kiállítás után csak asszisztáltunk. Gratulálok a hazaiaknak!