A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

Akt.:
Varbó vs. Sajósenye-Arnót
Varbó vs. Sajósenye-Arnót
Miskolc – A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának tavaszi órarendje.

17. forduló (március 11-12.)

Sz., 14.30: Gesztely – Parasznya
Sz., 14.30: Aszaló – Nyírjes-Szirma
Sz., 14.30: Sajósenye-Arnót – Dédestapolcsány (Arnóton)
Sz., 14.30: Mályinka – Sajóvámos
Sz., 14.30: Rudabánya – Bódvaszilas (Kurityánban)
Sz., 14.30: Szirmabesenyő – Mucsony
V., 14.30: Szalonna – Ináncs

18. forduló (március 18-19.)

Sz., 15.00: Mucsony – Bódvaszilas
Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Gesztely
V., 15.00: Dédestapolcsány – Mályinka
V., 15.00: Ináncs – Varbó
V., 15.00: Sajóvámos – Szalonna
V., 15.00: Nyírjes-Szirma – Sajósenye-Arnót
V., 15.00: Parasznya – Aszaló

19. forduló (március 25-26.)

Sz., 15.00: Sajósenye-Arnót – Parasznya (Sajósenyén)
Sz., 15.00: Mályinka – Nyírjes-Szirma
Sz., 15.00: Varbó – Sajóvámos
Sz., 15.00: Rudabánya – Ináncs
Sz., 15.00: Aszaló – Szirmabesenyő
Sz., 15.00: Gesztely – Mucsony
V., 16.00: Szalonna – Dédestapolcsány

20. forduló (április 1-2.)

Sz., 16.30: Dédestapolcsány – Varbó
Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Sajósenye-Arnót
Sz., 16.30: Gesztely – Aszaló
V., 16.30: Ináncs – Bódvaszilas
V., 16.30: Sajóvámos – Rudabánya
V., 16.30: Nyírjes-Szirma – Szalonna
V., 16.30: Parasznya – Mályinka

21. forduló (április 8-9.)

Sz., 16.30: Varbó – Nyírjes-Szirma
Sz., 16:30: Rudabánya – Dédestapolcsány
Sz., 16.30: Bódvaszilas – Sajóvámos
Sz., 16.30: Sajósenye-Arnót – Gesztely (Arnóton)
Sz., 16.30: Aszaló – Mucsony
V., 16.30: Mályinka – Szirmabesenyő
V., 16.30: Szalonna – Parasznya

22. forduló (április 15-16.)

Sz., 16.30: Mucsony – Ináncs
Sz., 16.30: Dédestapolcsány – Bódvaszilas
Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Szalonna
Sz., 16.30: Gesztely – Mályinka
Sz., 16.30: Aszaló – Sajósenye-Arnót
V., 16.30: Nyírjes-Szirma – Rudabánya
V., 16.30: Parasznya – Varbó

23. forduló (április 22-23.)

Sz., 17.00: Rudabánya – Parasznya
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Nyírjes-Szirma
Sz., 17.00: Mályinka – Aszaló
Sz., 17.00: Varbó – Szirmabesenyő
Sz., 17.00: Mucsony – Sajósenye-Arnót
V., 17.00: Ináncs – Sajóvámos
V., 17.00: Szalonna – Gesztely

24. forduló (április 29-30.)

Sz., 17.00: Mucsony – Sajóvámos
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Ináncs
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Rudabánya
Sz., 17.00: Gesztely – Varbó
Sz., 17.00: Aszaló – Szalonna
Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Mályinka (Sajósenyén)
V., 17.00: Parasznya – Bódvaszilas

25. forduló (május 6-7.)

Sz., 17.00: Varbó – Aszaló
Sz., 17.00: Rudabánya – Gesztely
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Szirmabesenyő
Sz., 17.00: Mályinka – Mucsony
V., 17.00: Ináncs – Nyírjes-Szirma
V., 17.00: Sajóvámos – Dédestapolcsány (Sajósenyén)
V., 17.00: Szalonna – Sajósenye-Arnót

26. forduló (május 13-14.)

Sz., 17.00: Múcsony – Dédestapolcsány
Sz., 17.00: Gesztely – Bódvaszilas
Sz., 17.00: Aszaló – Rudabánya
Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Varbó (Arnóton)
Sz., 17.00: Mályinka – Szalonna
V., 17.00: Nyírjes-Szirma – Sajóvámos
V., 17.00: Parasznya – Ináncs

27. forduló (május 20-21.)

Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Nyírjes-Szirma
Sz., 17.00: Varbó – Mályinka
Sz., 17.00: Rudabánya – Sajósenye-Arnót
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Aszaló
V., 17.00: Sajóvámos – Parasznya (Sajósenyén)
V., 17.00: Ináncs – Szirmabesenyő
V., 17.00: Szalonna – Mucsony

28. forduló (május 27-28.)

Sz., 17.00: Mucsony – Nyírjes-Szirma
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Sajóvámos
Sz., 17.00: Gesztely – Ináncs
Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Bódvaszilas (Sajósenyén)
Sz., 17.00: Mályinka – Rudabánya
V., 17.00: Parasznya – Dédestapolcsány
V., 17.00: Szalonna – Varbó

29. forduló (június 3-4.)

Sz., 17.00: Rudabánya – Szalonna
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Mályinka
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Szirmabesenyő
Sz., 17.00: Varbó – Mucsony
V., 17.00: Nyírjes-Szirma – Parasznya
V., 17.00: Ináncs – Aszaló
V., 17.00: Sajóvámos – Gesztely (Sajósenyén)

30. forduló (június 11.)

V., 17.00: Bódvaszilas – Varbó
V., 17.00: Dédestapolcsány – Aszaló
V., 17.00: Rudabánya – Mucsony
V., 17.00: Ináncs – Mályinka
V., 17.00: Sajóvámos – Sajósenye-Arnót
V., 17.00: Nyírjes-Szirma – Gesztely
V., 17.00: Parasznya – Szirmabesenyő

Megjegyzés

  • A Sajósenye-Arnót hazai mérkőzéseit felváltva rendezi Arnóton és Sajósenyén
  • A Sajóvámos a 25., a 27., és a 29. fordulóbeli hazai mérkőzését Sajósenyén játssza



Rudabánya.
BOON.HU






hirdetés