Rio 2016 – A magyarok teljes olimpiai programja

Akt.:
Rio 2016 - A magyarok teljes olimpiai programja
Rio 2016 - A magyarok teljes olimpiai programja - © Fotó: magyarolimpia.hu
Budapest/Debrecen/Miskolc/Nyíregyháza – A XXXI. nyári olimpia megnyitó ünnepségére augusztus 5-én, pénteken kerül sor, de a versenyek, pontosabban a labdarúgótorna mérkőzései már két nappal korábban, szerdán elkezdődnek. Magyar futballcsapat nem jutott ki a játékokra, s magyar íjász sem szerzett kvótát, így az első magyar sportolók a megnyitó utáni napon kezdik meg szereplésüket.

Augusztus 5-én kezdődnek Rio de Janeiróban a XXXI. nyári olimpiai játékok. Az ötkarikás versengésen 20 sportágban 160 sportoló képviseli a magyar színeket – az alábbi cikkünkben az olimpiának azokat az eseményeit gyűjtöttük össze, amelyeken magyar indulóval számolhatunk vagy előfordulhat magyar érdekeltség.


Nyári olimpiai játékok 1896-2016


Az időpontok minden esetben magyar idő szerint értendők és versenynapok szerinti bontásban közöljük őket. (Azaz például az augusztus 6-i férfi 400 méteres vegyes úszó szám döntője magyar idő szerint augusztus 7-én hajnali 3.00-kor kezdődik.)


rio-2016_graf2


A riói játékok műsora a magyarokkal:

augusztus 6., szombat (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
14.00-17.45 (09.00-12.45): női egyes (Póta Georgina, Lovas Petra), férfi egyes (Pattantyús Ádám) selejtező, női egyes első forduló
19.30-22.30 (14.30-17.30): női egyes, férfi egyes 1. forduló
VASÁRNAP 00.00-03.00 (19.00-22.00): férfi egyes 1. forduló, női egyes 2. forduló

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg (Csernoviczki Éva), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-18.10 (08.30-13.10): előfutamok
13.30-14.30 (08.30-09.30): férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)
15.30-16.00 (10.30-11.00): férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián)

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
13.30-14.20 (08.30-09.20): női légpuska (Miskolczi Julianna), alapverseny, 40 lövés
15.30-16.00 (10.30-11.00): női légpuska, döntő
18.00-19.15 (13.00-14.15): férfi légpisztoly (Tátrai Miklós), alapverseny, 60 lövés
20.30-21.00 (15.30-16.00): férfi légpisztoly döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): női egyes (Babos Tímea), női páros 1. forduló

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
15.30-02.00 (10.30-21.00): férfi selejtező (Hidvégi Vid)

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.30 (13.00-15.30) előfutamok:
18.00-18.24 (13.00-13.24): férfi 400 m vegyes (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)
18.27-18.45 (13.27-13.45): női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)
18.48-19.15 (13.48-14.15): férfi 400 m gyors (Bernek Péter, Kis Gergő)
19.18-19.50 (14.18-14.50): női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
19.53-20.14 (14.53-15.14): férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)
20.17-20.30 (15.17-15.30): női 4×100 m gyorsváltó

VASÁRNAP 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:
03.00 (22.00) férfi 400 m vegyes DÖNTŐ (Gyurta Gergely?, Verrasztó Dávid?)
03.11-03.21 (22.11-22.21): női 100 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)
03.24 (22.24): férfi 400 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter?, Kis Gergő?)
03.45 (22.45): női 400 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)
04.06-04.16 (23.06-23.16): férfi 100 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?)
04.19 (23.19): női 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-19.05 (09.00-14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig (Szász Emese)
21.00-23.05 (16.00-18.05): női párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 1. forduló:
A csoport:
14.00-15.20 (09.00-10.20): Magyarország-Szerbia


augusztus 7., vasárnap (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
14.00-21.30 (09.00-16.30): női (Póta Georgina, Lovas Petra?) és férfi egyes (Pattantyús Ádám?) 2. forduló
23.00-03.00 (18.00-22.00): női és férfi egyes 3. forduló

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-17.30 (08.30-12.30): reményfutamok
13.30-14.00 (08.30-09.00): férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
14.30-14.40 (09.30-09.40): férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
16.45-17.45 (11.45-12.45): férfi 69 kg (Bacskai Balázs?) mérkőzések a 32 között
22.45-23.45 (17.45-18.45): férfi 69 kg mérkőzések a 32 között

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-14.50 (09.00-09.50): női légpisztoly (Tobai-Sike Renáta, Egri Viktória), alapverseny, 40 lövés
16.00-16.30 (11.00-11.30): női légpisztoly, döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): női egyes (Babos Tímea?), női páros 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
14.45-03.00 (09.45-22.00): női selejtező (Kovács Zsófia)

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.20 (13.00-15.20) előfutamok:
18.00-18.18 (13.00-13.18): női 100 m hát (Hosszú Katinka)
18.21-18.49 (13.21-13.49): férfi 200 m gyors (Bernek Péter, Kozma Dominik)
18.52-19.11 (13.52-14.11): női 100 m mell (Sztankovics Anna)
19.14-19.31 (14.14-14.31): férfi 100 m hát (Balog Gábor)
19.34-20.03 (14.34-15.03): női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
20.06-20.17 (15.06-15.17): férfi 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

HÉTFŐ 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:
03.00 (22.00): női 100 m pillangó DÖNTŐ (Szilágyi Liliána?)
03.08-03.21 (22.08-22.21): férfi 200 m gyors elődöntő (Bernek Péter?, Kozma Dominik?)
03.24-03.34 (22.24-22.34): női 100 m mell (Sztankovics Anna?)
03.47 (22.47): férfi 100 m mell DÖNTŐ (Gyurta Dániel?)
03.55 (22.55): női 400 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka?, Késely Ajna?)
04.06-04.16 (23.06-23.16): férfi 100 m hát elődöntő (Balog Gábor?)
04.29-04.39 (23.29-23.39): női 100 m hát elődöntő (Hosszú Katinka?)
04.53 (23.53): férfi 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG?)


augusztus 8., hétfő (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-19.00 (10.00-14.00): női (Póta Georgina?) és férfi egyes (Pattantyús Ádám?) 3. forduló
21.00-03.30 (16.00-22.30): női és férfi egyes 4. forduló

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 57 kg (Karakas Hedvig) és férfi 73 kg (Ungvári Miklós), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): női 57 kg és férfi 73 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.10 (08.30-11.10): alsóági középfutamok E/F
13.30-13.50 (08.30-08.50): férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
17.00-18.00 (12.00-13.00): férfi 69 (Bacskai Balázs?) és 75 kg (Harcsa Zoltán?) mérkőzések a 32 között
23.00-00.00 (18.00-19.00): férfi 69 és 75 kg mérkőzések a 32 között

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.15 (09.00-10.15): férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter), alapverseny, 60 lövés
17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi légpuska, döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): női egyes (Babos Tímea?), női páros 2. forduló (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.30 (13.00-14.15) előfutamok:
18.00-18.22 (13.00-13.22): női 200 m gyors (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)
18.25-18.47. (13.25-13.47): férfi 200 m pillangó (Cseh László, Kenderesi Tamás)
18.50-19.11 (13.50-14.11): női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

KEDD 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:
03.00-03.13 (22.00-22.13): női 200 m gyors elődöntő (Késely Ajna?, Verrasztó Evelyn?)
03.16 (22.16): férfi 200 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter, Kozma Dominik?)
03.25 (22.25): női 100 m hát DÖNTŐ (Hosszú Katinka?)
03.33 (22.33): férfi 100 m hát DÖNTŐ (Balog Gábor?)
03.51 (22.51): női 100 m mell DÖNTŐ (Sztankovics Anna?)
04.09-04.22 (23.09-23.22): férfi 200 m pillangó elődöntő (Cseh László?, Kenderesi Tamás?)
04.35-04.48 (23.35-23.48): női 200 m vegyes elődöntő (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-20.40 (13.00-15.40): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 1., 2., 3. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női Laser (Érdi Mária) 1., 2. futam

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-17.55 (09.00-12.55): női kard egyéni a negyeddöntőig (Márton Anna)
21.00-23.00 (16.00-18.00): női kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 2. forduló:
A csoport:
18.00-19.20 (13.00-14.20): Magyarország-Ausztrália


augusztus 9., kedd (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-19.00 (10.00-14.00): női egyes (Póta Georgina?) negyeddöntő
21.00-03.30 (16.00-22.30): férfi egyes (Pattantyús Ádám?) negyeddöntő

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.50 (08.30-11.50): negyeddöntők és középfutamok
13.30-14.10 (08.30-09.10): férfi egypár negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
14.50-15.10 (09.50-10.10): férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
17.00-18.00 (12.00-13.00): férfi 75 kg (Harcsa Zoltán?) mérkőzések a 32 között
23.00-00.00 (18.00-19.00): férfi 75 kg mérkőzések a 32 között

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-16.30 (9.00-11.30): női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés
17.00-19.00 (12.00-14.00): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés
20.30-21.30 (15.30-16.30): női sportpisztoly, 25 m, döntő

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-19.40 (13.00-14.40) előfutamok:
18.00-18.22 (13.00-13.22): férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
18.25-18.44 (13.25-13.44): női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)
18.47-19.14 (13.47-14.14): férfi 200 m mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
19.17-19.37 (14.17-14.37): férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

SZERDA 03.00-05.10 (22.00-00.10) elődöntők, döntők:
03.00-03.10 (22.00-22.10): férfi 100 m gyors elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)
03.13 (22.13): női 200 m gyors DÖNTŐ (Verrasztó Evelyn)
03.22 (22.22): férfi 200 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László, Kenderesi Tamás)
03.31-03.44 (22.31-22.44): női 200 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)
03.57-04.10 (22.57-23.10): férfi 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)
03.23 (22.23): női 200 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
03.32 (23.32): férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország?)

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): női egyes (Babos Tímea?) 3. forduló, női páros 2. forduló/negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-20.40 (13.00-15.40): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam, női (Érdi Mária)és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-19.05 (09.00-14.05): férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András)
21.00-23.05 (16.00-18.05): férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
női csoportmérkőzés, 1. forduló:
B csoport:
14.00-15.20 (09.00-10.20): Magyarország-Kína


augusztus 10., szerda (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-17.00 (10.00-12.00): női egyes elődöntő (Póta Georgina?)
CSÜTÖRTÖK 01.30-02.30 (20.30-21.30): női egyes bronzmeccs
CSÜTÖRTÖK 02.30-03.30 (21.30-22.30): női egyes döntő

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 90 kg (Tóth Krisztián), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-17.50 (08.30-12.50): alsóági középfutamok
16.20-16.40 (11.20-11.40): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.30 (9.00-10.30): férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés
17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): női egyes (Babos Tímea?) negyeddöntő, női páros (Babos Tímea, Jani Réka Luca?) negyeddöntő

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.05 (13.00-15.05) előfutamok:
18.21-18.45 (13.21-13.45): férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
18.48-19.13 (13.48-14.13): női 200 m mell (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)
19.16-19.38 (14.16-14.38): férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid)
19.41-20.02 (14.41-15-02): női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

CSÜTÖRTÖK 03.00-05.10 (22.00-00.25) elődöntők, döntők:
03.00 (22.00): férfi 200 m mell DÖNTŐ (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)
03.22-03.35 (22.22-22.35): férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)
03.48 (22.48): női 200 m pillangó DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Szilágyi Liliána?)
03.57 (22.57): férfi 100 m gyors DÖNTŐ (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)
04.05-04.18 (23.05-23.18): női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)
04.21-04.34 (23.21-23.34): férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?)
04.47 (23.47): női 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Érdi Mária) és férfi Laser (Vadnai Benjámin) 5., 6. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam, női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) tartalék nap

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
13.30-21.00 (08.30-16.00): női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig
22.30-02.10 (17.30-21.10): női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 3. forduló:
A csoport:
15.20-16.40 (10.20-11.40): Magyarország-Görögország


augusztus 11., csütörtök (zárójelben a helyi idő):

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-17.00 (10.00-12.00): férfi egyes elődöntő (Pattantyús Ádám?)
PÉNTEK 01.30-02.30 (20.30-21.30): férfi egyes bronzmeccs
PÉNTEK 02.30-03.30 (21.30-22.30): férfi egyes döntő

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 78 kg (Joó Abigél) és férfi 100 kg (Cirjenics Miklós), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): női 78 kg és férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.10 (08.30-11.10) – B döntők, középfutamok és A döntők
13.30-13.40 (08.30-08.40): férfi kormányos nélküli kettes B döntő (Simon Béla, Juhász Adrián?)
14.10-14.30 (09.10-09.30): férfi egypár középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
15.00-15.20 (10.00-10.20): férfi kormányos nélküli kettes A döntő (Simon Béla, Juhász Adrián?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
17.30-18.30 (12.30-13.30): férfi 69 kg (Bacskai Balázs?) nyolcaddöntő
23.30-00.30 (18.30-19.30): férfi 69 kg nyolcaddöntő

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.45 (09.00-10.45): női kisöbű sportpuska 3×20 lövéses összetett (Miskolczi Julianna), alapverseny
17.00-18.00 (12.00-13.00): női kisöbű sportpuska 3×20 lövéses összetett, döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
17.00-01.00 (12.00-20.00): női egyes elődöntő (Babos Tímea?), női páros elődöntő (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.00-04.00 (08.00-23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
21.00-22.55 (16.00-17.55): női egyéni összetett döntő (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.15 (13.00-15.15) előfutamok:
18.00-18.25 (13.00-13.25): férfi 50 m gyors (Takács Krisztián)
18.28-19.19 (13.28-14.19): női 800 m gyors (Kapás Boglárka, Risztov Éva)
19.22-19.45 (14.22-14.45): férfi 100 m pillangó (Cseh László, Pulai Bence)
19.48-20.11 (14.48-15.11): női 200 m hát (György Réka, Hosszú Katinka)

PÉNTEK 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:
03.00-03.08 (22.00-22.08) férfi 50 m gyors elődöntő (Takács Krisztián?)
03.11 (22.11) női 200 m mell DÖNTŐ (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)
03.22 (22.22): férfi 200 m hát DÖNTŐ (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)
03.31-03.44 (22.31-22.44): női 200 m hát elődöntő (György Réka?, Hosszú Katinka?)
03.57: (22.57): férfi 200 m vegyes DÖNTŐ (Verrasztó Dávid?)
04.34-04.44 (23.34-23.44): férfi 100 m pillangó elődöntő (Cseh László, Pulai Bence?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 7., 8., 9. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 5., 6. futam, női (Érdi Mária) és férfi Laser (Vadnai Benjámin) tartaléknap

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
női csoportmérkőzés, 2. forduló:
B csoport:
18.00-19.20 (13.00-14.20): Magyarország-Spanyolország


augusztus 12., péntek (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)
14.30-17.20 (9.30-12.10) – délelőtti program
14.30-15.22 (09.30-10.22): férfi diszkoszvetés selejtező A csoport (Kővágó Zoltán?)
14.35-15.00 (9.35-10.00): hétpróba, 100 m gát (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)
15.05-15.53 (10.05-10.53): női súlylökés selejtező (Márton Anita)
15.50-18.08 (10.50-13.08): hétpróba, magasugrás (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)
15.55-16.47 (10.55-11.47): férfi diszkoszvetés selejtező B csoport (Kővágó Zoltán?)

19.30-21.10 (14.30-16.10)- délutáni program
19.30-21.10 (14.30-16.10): férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

SZOMBAT 01.20-04.25 (20.20-23.25) – esti program
01.35-02.23 (20.35-21.23): hétpróba, súlylökés (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)
01.40-02.36 (20.40-21.36): női kalapácsvetés selejtező, A csoport (?????)
03.00-04.00 (22.00-23.00): női súlylökés döntő (Márton?)
03.05-03.27 (22.05-02.27): hétpróba, 200 (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi +100 kg (Bor Barna), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi +100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.10 (08.30-11.10): alsóági döntők F és E
13.30-13.40 (08.30-08.40): férfi egypár F döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
13.50-14.00 (08.50-09.00): férfi egypár E döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
18.00-18.45 (13.00-13.45): férfi 75 kg nyolcaddöntő (Harcsa Zoltán?)
23.30-00.45 (18.30-19.45): férfi 75 kg nyolcaddöntő

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.00-04.00 (08.00-23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.15 (13.00-15.20) előfutamok:
18.00-18.21 (13.00-13.21): női 50 m gyors (Molnár Flóra)
18.24-19.48 (13.24-14.48): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)
20.06-20.19 (15.06-15.19): férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

SZOMBAT 03.00-04.55 (22.00-23.30) elődöntők, döntők:
03.00 (22.00): női 200 m hát DÖNTŐ (György Réka?, Hosszú Katinka?)
03.09 (22.09): férfi 100 m pillangó (Cseh László?, Pulai Bence?)
03.17 (22.17): női 800 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka?, Risztov Éva?)
03.41 (22.41): férfi 50 m gyors DÖNTŐ (Takács Krisztián?)
03.58-04.06 (22.58-23.06): női 50 m gyors elődöntő (Molnár Flóra?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi (Gádorfalvi Áron)szörf 10., 11., 12. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 7., 8. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) tartaléknap

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-14.50 (09.00-09.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert), alapverseny, 60 lövés
16.00-16.30 (11.00-11.30): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 4.forduló:
A csoport:
14.00-15.20 (09.00-10.20): Magyarország-Japán


augusztus 13., szombat (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
14.30-17.45 (09.30-12.45) – délelőtti program
15.50-16.55 (10.50-11.55): férfi diszkoszvetés döntő (Kővágó Zoltán?)
16-45.17.41 (11.45-12.41): hétpróba, távolugrás (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)

VASÁRNAP 01.00-04.05 (20.00-23.05) – esti program
01.00-01.45 (20.00-20.45): hétpróba, gerelyhajítás, A csoport (Zsivoczky-Farkas?, Krizsán?)
02.15-03.03 (21.15-22.03): hétpróba, gerelyhajítás, B csoport (Zsivoczky-Farkas?, Krizsán?)
03.53-04.12 (22.53-23.12): hétpróba, 800 m (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.50-16.10 (08.50-11.10): D, C, B és A döntők
13.50-14.00 (08.50-09.00): férfi egypár D döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
14.10-14.20 (09.10-09.20): férfi egypár C döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
14.30-14.40 (09.30-09.40): férfi egypár B döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
15.00-15.20 (10.00-10.20): férfi egypár A döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
17.15-17.45 (12.15-12.45): férfi 69 kg negyeddöntő (Bacskai Balázs?),
23.15-23.45 (18.15-18.45): férfi 69 kg negyeddöntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
17.00-01.00 (12.00-20.00): női páros (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?) bronzmérkőzés

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.00-04.00 (08.00-23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
VASÁRNAP 03.00-04.55 (22.00-23.40) döntők:
03.00 (22.00) női 50 m gyors (Molnár Flóra?)
03.07 (22.07): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely?, Rasovszky Kristóf?)
03.59 (22.59) férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 9., 10. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 7., 8. futam, férfi (Gádorfalvi Áron) és női (Cholnoky Sára) szörf

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
női csoportmérkőzés, 3. forduló:
B csoport:
18.00-19.20 (13.00-14.20): Magyarország-Egyesült Államok


augusztus 14., vasárnap (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Szambasétány, Olimpiai Stadion)
14.30-17.30 (09.30-12.30) – délelőtti program
14.30-17.30 (09.30-12.30): női maraton (Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde)

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 75 kg (Bácsi Péter) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): férfi kötöttfogás 75 kg vigaszág és éremmérkőzések

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-16.45 (9.00-11.45): férfi kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett (Péni István, Sidi Péter), alapverseny
18.00-19.00 (13.00-14.00): férfi kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett, döntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
17.00-01.00 (12.00-20.00): női páros döntő (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.00-03.30 (08.00-22.30): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
19.00-21.45 (14.00-16.45): szerenkénti döntők – férfiak: lólengés (Hidvégi Vid?) – nők: ugrás (Kovács Zsófia?), felemáskorlát (Kovács Zsófia?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): férfi (Gádorfalvi Áron?) és női (Cholnoky Sára?) szörf éremverseny, Finndingi (Berecz Zsombor) 9., 10. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser tartaléknap

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-20.30 (9.00-15.30): férfi párbajtőr csapatverseny az elődöntőig (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András, tartalék: Somfai Péter), illetve mérkőzések az 5-8. helyekért
22.00-00.30 (17.00-19.30): férfi párbajtőr csapatverseny, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 5. forduló:
A csoport:
HÉTFŐ 01.50-3.10 (20.50-22.10): Magyarország-Brazília


augusztus 15., hétfő (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
14.30-12.30 (09.30-12.10) – délelőtti program
15.40-17.00 (10.40-12.00): női kalapácsvetés, döntő

KEDD 01.15-03.50 (20.15-22.50) – esti program
01.40-02.13 (20.40-21.13): férfi 110 m gát előfutamok (Baji Balázs)

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 85 kg (Lőrincz Viktor) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): férfi kötöttfogás 85 kg vigaszág és éremmérkőzések

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-15.30 (9.00-10.30): előfutamok
14.00-14.24 (9.00-9.24): férfi C-1 1000 m (Vasbányai Henrik)
14.24-14.38 (9.24-9.38): női K-2 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta)
14.38-15.06 (9.38-10.06): női K-1 200 m (Douchev-Janics Natasa)
15.06-15.30 (10.06-10.30): férfi K-1 1000 m
15.30-16.30 (10.30-11.30): középfutamok
15.30-15.46 (10.30-10.46): férfi C-1 1000 m (Vasbányai Henrik?)
15.46-16.00 (10.46-11.00): női K-2 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)
16.00-16.14 (11.00-11.14): női K-1 200 m (Douchev-Janics Natasa?)
16.14-16.30 (11.14-11.30): férfi K-1 1000 m

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)
14.00-16.30 (09.00-11.30): női 10 km (Risztov Éva)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
17.30-18.15 (12.31-13.15): férfi 69 kg elődöntő (Bacskai Balázs?), férfi 75 kg negyeddöntő (Harcsa Zoltán?)
23.30-00.15 (18.30-19.15): férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-04.00 (08.30-23.00): női egyes nyolcaddöntő (Sárosi Laura?)

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
19.00-21.00 (14.00-16.00): szerenkénti döntők – nők: gerenda (Kovács Zsófia?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): férfi (Vadnai Benjámin?) és női (Érdi Mária?) Laser éremverseny, férfi (Gádorfalvi Áron) és női szörf (Cholnoky Sára), valamint Finndingi (Berecz Zsombor) tartaléknap

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
nők:
negyeddöntők 19.10-02.00 (14.10-21.00)
MAGYARORSZÁG-???


augusztus 16., kedd (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
SZERDA 01.15-03.50 (20.15-22.50) – esti program
01.40-01.57 (20.40-20.57): férfi 110 m gát elődöntő (Baji Balázs?)
03.45-03.46 (22.45-22.46): férfi 110 m gát döntő (Baji Balázs?)

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 66 kg (Lőrincz Tamás) és 98 kg (Kiss Balázs) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): férfi kötöttfogás 66 kg és 98 kg vigaszág és éremmérkőzések

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-15.20 (9.00-10.20): A és B-döntők
14.00-14.08 (9.00-9.08): férfi C-1 1000 m B döntő (Vasbányai Henrik?)
14.08-14.16 (9.08-9.16): férfi C-1 1000 m A döntő (Vasbányai Henrik?)
14.16-14.23 (9.16-9.23): női K-2 500 m B döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)
14.23-14.30 (9.23-9.30): női K-2 500 m A döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)
14.40-14.47 (9.40-9.47): női K-1 200 m B döntő (Douchev-Janics Natasa?)
14.47-14.54 (9.47-9.54): női K-1 200 m A döntő (Douchev-Janics Natasa?)
15.04-15.12 (10.04-10.12): férfi K-1 1000 m B döntő
15.12-15.20 (10.12-10.20): férfi K-1 1000 m A döntő

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)
14.00-16.30 (09.00-11.30): férfi 10 km (Papp Márk)

SÚLYEMELÉS (Riocentro – 2-es Pavilon)
20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi +105 kg B csoport (Nagy Péter)
SZERDA 00.00-01.40 (19.00-20.40): férfi +105 kg A csoport

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-04.00 (08.30-23.00): női egyes negyeddöntő (Sárosi Laura?)

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
19.00-21.00 (14.00-16.00) – szerenkénti döntők – nők: talaj (Kovács Zsófia?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): Finndingi éremverseny (Berecz Zsombor), férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser tartaléknap

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
16.00-22.50 (11.00-17.50): férfi negyeddöntő
MAGYARORSZÁG(?)-???


augusztus 17., szerda (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
14.30-18.05 (09.30-13.05) – délelőtti program
14.40-15.36 (09.40-10.36): férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Pars Krisztián?)
16.05-17.01 (11.05-12.01): férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Pars Krisztián?)

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-15.12 (09.00-10.12): előfutamok
14.00-14.16 (09.00-09.16): férfi K-2 1000 m
14.16-14.37 (09.16-09.37): férfi C-1 200 m (Hajdu Jonatán)
14.37-14.51 (09.37-09.51): férfi K-2 200 m (Horváth Bence, Szomolányi Máté)
14.51-15.12 (09.51-10.12): női K-1 500 m (Kozák Danuta)
15.12-16.02 (10.12-11.02): középfutamok
15.12-15.20 (10.12-10.20): férfi K-2 1000 m
15.20-15.34 (10.20-10.34): férfi C-1 200 m (Hajdu Jonatán?)
15.34-15.48 (10.34-10.48): férfi K-2 200 m (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)
15.48-16.02 (10.48-11.02): női K-1 500 m (Kozák Danuta?)

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)
20.00-23.10 (15.00-18.10): női toronyugrás selejtező (Kormos Villő)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
21.30-21.45 (16.30-16.45): férfi 69 kg döntő (Bacskai Balázs?)

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
16.00-22.50 (11.00-17.50): női mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
Magyarország-???


augusztus 18. csütörtök (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
14.30-21.25 (09.30-16.25) – délelőtti program
15.00-17.01 (10.00-12.01): női magasugrás selejtező (Szabó Barbara)

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 63 kg (Sastin Marianna) és 75 kg (Németh Zsanett) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): női 53 kg, 63 kg és 75 kg vigaszág és éremmérkőzések

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-15.10 (09.00-10.10): A és B-döntők
14.00-14.08 (09.00-09.08): férfi K-2 1000 m A döntő
14.08-14.15 (09.08-09.15): férfi C-1 200 m B döntő (Hajdu Jonatán?)
14.15-14.22 (09.15-09.22): férfi C-1 200 m A döntő (Hajdu Jonatán?)
14.32-14.39 (09.32-09.39): férfi K-2 200 m B döntő (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)
14.39-14.46 (09.39-09.46): férfi K-2 200 m A döntő (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)
14.56-15.03 (09.56-10.03): női K-1 500 m B döntő (Kozák Danuta?)
15.03-15.10 (10.03-10.10): női K-1 500 m A döntő (Kozák Danuta?)

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)
15.00-16.30 (10.00-11.30): női toronyugrás, elődöntő (Kormos Villő?)
21.00-22.15 (16.00-17.15): női toronyugrás, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
18.00-18.30 (15.00-15.30): férfi 75 kg elődöntő (Harcsa Zoltán?)

ÖTTUSA (Ifjúság Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női rangsoroló vívás (Kovács Sarolta, Földházi Zsófia)
19.30-22.30 (14.30-17.30): férfi rangsoroló vívás (Marosi Ádám, Demeter Bence)

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-18.30 (08.30-13.30): női egyes elődöntő (Sárosi Laura?)

TRIATLON (Copacabana Erőd)
16.00-18.15 (11.00-13.15): férfi verseny (ifj. Faldum Gábor, Tóth Tamás)

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
16.00-22.50 (11.00-17.50): férfi mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
Magyarország-????


augusztus 19., péntek (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)
13.00-17.20 (08.00-12.20) – délelőtti program
13.00-17.20 (08.00-12.20): férfi 50 km gyaloglás (Rácz Miklós, Srp Miklós, Venyercsán Bence)

19.00-21.15 (14.00-16.15) – délutáni program
19.00-21.15 (14.00-16.15): npi 20 km gyaloglás (Madarász Viktória, Kovács Barbara, Récsei Rita)

SZOMBAT 01.10-03.40 (20.10-22.40) – esti program
02.05-03.25 (21.05-22.25): férfi kalapácsvetés, döntő (Pars Krisztián?),

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-15.07 (09.00-10.07): előfutamok
14.00-14-21 (09.00-09.21): férfi K-1 200 m (Horváth Bence)
14.21-14.37 (09.21-09.37): férfi C-2 1000 m (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
14.37-14.51 (09.37-09.51): női K-4 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)
14.51-15.07 (09.51-10.07): férfi K-4 1000 m
15.07-15.44 (10.07-10.44): középfutamok
15.07-15.21 (10.07-10.21): férfi K-1 200 m (Horváth Bence?)
15.21-15.29 (10.21-10.29): férfi C-2 1000 m (Vasbányai Henrik, Mike Róbert?)
15.29-15.36 (10.29-10.36): női K-4 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina?)
15.36-15.44 (10.36-10.44): férfi K-4 1000 m

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)
17.00-17.30 (12.00-12.30): női úszás (Kovács Sarolta, Földházi Zsófia)
19.00-19.50 (14.00-14.50): női bónuszvívás
20.30-21.40 (15.30-16.40): női lovaglás
23.00-23.20 (18.00-18.20): női kombinált szám

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-18.30 (08.30-13.30): női egyes (Sárosi Laura?) bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
15.00-16.20 (10.00-11.20): női mérkőzés 7. helyért (MAGYARORSZÁG?-???)
16.20-17.40 (11.20-12.40): női bronzmérkőzés (MAGYARORSZÁG?-???)
19.10-20.30 (14.10-15.30): női mérkőzés 5. helyért (MAGYARORSZÁG?-???)
20.30-21.50 (15.30-16.50): női döntő (MAGYARORSZÁG?-???)


augusztus 20., szombat (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
VASÁRNAP 01.10-04.00 (20.10-23.00) – esti program
01.30-03.29 (20.30-22.29): női magasugrás döntő (Szabó Barbara?)

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 86 (Veréb István) és 125 kg (Ligeti Dániel) selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): férfi szabadfogású 86 és 125 kg vigaszág és éremmérkőzések

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-14.57 (09.00-09.57): A és B döntők
14.00-14.07 (09.00-09.07): férfi K-1 200 m B döntő (Horváth Bence?)
14.07-14.14 (09.07-09.14): férfi K-1 200 m A döntő (Horváth Bence?)
14.14-14.22 (09.14-09.22): férfi C-2 1000 m A döntő (Vasbányai Henrik, Mike Róbert?)
14.32-14.39 (09.32-09.39): női K-4 500 m A döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, FazekasZur Krisztina?)
14.49-14.57 (09.49-09.57): férfi K-4 1000 m A döntő

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
20.00-20.15 (15.00-15.15): férfi 75 kg döntő (Harcsa Zoltán?)

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)
17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi úszás (Marosi Ádám, Demeter Bence)
19.00-19.50 (14.00-14.50): férfi bónuszvívás
20.30-21.40 (15.30-16.40): férfi lovaglás
23.00-23.20 (18.00-18.20): férfi kombinált szám

TRIATLON (Copacabana Erőd)
16.00-18.25 (11.00-13.25): női verseny (Kovács Zsófia, Vanek Margit)

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
16.40-18.00 (11.40-13.00): férfi mérkőzés 7. helyért (MAGYARORSZÁG?-???)
18.00-19.20 (13.00-14.20): férfi bronzmérkőzés (MAGYARORSZÁG?-???)
21.30-22.50 (16.30-17.50): férfi mérkőzés 5. helyért (MAGYARORSZÁG?-???)
22.50-00.10 (17.50-19.10): férfi döntő (MAGYARORSZÁG?-???)


augusztus 21. vasárnap (zárójelben a helyi idő):

ATLÉTIKA (Szambasétány)
14.30-17.15 (09.30-12.15): férfi maraton (Csere Gáspár, Józsa Gábor)

HEGYIKERÉKPÁR (Hegyikerékpáros Központ)
17.30-19.15 (12.30-14.15): férfi verseny (Parti András)

– MTI –


Rio 2016 – Éremtáblázat

Rio de Janeiro – A magyar küldöttség 4 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérmével a két nagyhatalom, az Egyesült Államok és Kína mögött a harmadik helyen áll a negyedik, keddi versenynapot követően a riói olimpián.


Rio 2016 – Magyar érmesek és pontszerzők

Rio de Janeiro – A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek).









hirdetés