„Rendeztük sorainkat és három gólt is szereztünk”

Kazincbarcikai SC
Miskolc – A labdarúgó NB II 12. fordulójában idegenben nyert vasárnap a Kazincbarcika.

Ceglédi VSE – Kazincbarcikai SC 1-3 (1-1)

Tiszakécske, 150 néző. V.: Dolnegó.

Cegléd: Mursits – Farkas A., Nánási, Wild, Preklet – Albert, Nyilas, Ágoston (Nagy T., 68.), Rétyi – Oldal (Asztalos, 46.), Csirmaz (Kitl K., 67.). Vezetőedző: Nagy Tibor.

Kazinabrcika: Somodi – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Toma (Kovács O., 46.,), Oltean, Krausz, Kanalos (Gábor, 34.) – Tóth, Lukács (Belényesi, 67.). Vezetőedző: Gálhidi György.

11. perc: Csirmazt rántották le a tizenhatoson belül a büntetőt Oldal értékesítette, 1-0.
38. perc: Tóth tört be a tizenhatoson belülre ahol buktatták, a megítélt tizenegyesből Lukács laposan lőtt a hálóba, 1-1.
48. perc: Szabadrúgást Tóth ívelte be a kapu elé ahol Palmes visszafejelte a labdát Lukácsnak aki a rövid felső sarokba lőtt, 1-2.
78. perc: Tóth lépett ki a védők közül majd a kapus mellett 14 méterről a kapuba lőtt, 1-3.

Jók: senki, ill. Lukács, Tóth, Somodi, Fótyik, Oltean.

Nagy Tibor: – Ilyen óvodás gólokat nem lehet kapni az NB II-ben, így hétről hétre tönkretesszük a saját munkánkat. Amíg ezen nem vagyunk képesek változtatni, nem lesz eredmény.

Gálhidi György: – Gyengén kezdtünk, de a kapott gól után rendeztük sorainkat és három gólt is szereztünk. Az összkép alapján megérdemelten szereztük meg a három pontot.