Startol az NB III-as küzdelemsorozat is

DVTK tartalék vs. Putnok FC - illusztráció
DVTK tartalék vs. Putnok FC - illusztráció
Miskolc – A hétvégén elkezdődik a labdarúgó NB III. 2017/2018-as sorozata. A Keleti csoportban ezúttal is öt Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapat küzd majd meg a helyezésekért, hiszen a Kazincbarcikai SC bajnokként feljutott az NB II-be, a cigándiak viszont onnan kiestek az NB III-ba.

Fontos tudnivaló, hogy a tállyaiak és a putnokiak a bajnoki találkozóikat Mucsonyban rendezik, miként – lapunk információi szerint – a DVTK tartalék is, amíg el nem készül a pályájuk a Diósgyőri Edzőcentrumban. A célokról a szakvezetők korábban elmondták: Tiszaújvárosban a 4–8. hely elérése, míg a másik négy helyen (Cigánd, DVTK tartalék, Putnok FC, Tállya) a biztos bennmaradás kivívása az elsődleges terv.

A csapatok keretei, illetve a holt­szezonban történt változások:

Cigánd SE

Kapusok: Sánta Tibor, Deme Tamás (Cigánd SE U19).

Védők: Baksa Zoltán, Horváth Attila (Cigánd SE U19), Jáger Csaba (Cigánd SE II), Kovács Gergő (Hajdúböszörmény), Oravecz Zénó (Cigánd SE II), Pásztor Alex (Cigánd SE II).

Középpályások: Balla János (Tiszakanyár), Benke Bálint (Dunaharaszti), Certicky Márk (Cigánd SE U19), Molnár László (Tiszaújváros), Oláh Levente, Ötvös Bence (Nyíregyháza), Sánta Kázmér (Cigánd SE II), Szöllősi Ferenc (Jászberény), Toma György (Kisvárda).

Csatárok: Makkai Ádám (Cigánd SE U19), Molnár Tamás (Hajdúböszörmény), Németh Szabolcs (Hatvan).

Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Távoztak: Angyal Norbert (Szolnok), Balogh Alex (Putnok), Balogh Tamás (Békéscsaba), Barcsay Márk (Sényő), Csicsvári Milán (Putnok), Egyed Balázs (Putnok), Kasza Dániel (REAC), Katona György (Szolnok), Kuti Krisztián (DVSC), Molnár Róbert (Szolnok), Nicorec Onisor (Szeged), Oltean Sergiu (Kisvárda), Popa Ovidiu (Románia), Popescu Robert (Füzesgyarmat), Raducu Sorin (Otelul Galati), Sándor Tamás (Dunaújváros), Szilágyi Lóránd (Spanyolország), Varga Kevin (DVSC).


Diósgyőri VTK tartalék

Kapusok: Konyecsik Ferenc, Málik Mihály.

Védők: Bárdos Bence, Farkas Marcell, Galambosi Máté, Géringer Tamás, Orosz Marcell, Nemes Milán, Ivánka Patrik, Mahalek Marcell.

Középpályások: Jambrich Sámuel, Kitl Krisztián, Korbély Kristóf, Molnár Martin, Szabó I Balázs, Szabó II Balázs, Szalóczy Dávid, Vitelki Balázs, Géringer László, Fazekas Máté, Gergely Ákos, Gantner Bence.

Csatárok: Lakatos László, Kacsó Attila, Mertse Ábel.

Vezetőedző: Kriston István.

A csapatba lejátszhatnak az NB I-es keretben eltiltott, sérült játékosok, valamint feljátszhatnak U19-esek csapatból is.


Putnok FC

Kapusok: Tóth András, Egyed Balázs (Cigánd).

Védők: Fehér Balázs, Nagy Csaba, Czető Márk, Nyisalovits Donát, Bocsi Patrik, Zimányi Adrián, Csicsvári Milán (Cigánd), Bodnár Dominik (DVTK).

Középpályások: Sápi József, Tóth Szabolcs, Zimányi Ádám, Illés Richárd, Madarász János, Csirszki Martin, Kovács Bence.

Csatárok: Katona Bence, Icsó Zsolt, Balogh Alex (Cigánd). Dávid Ferenc és Fábián Bence sérülés után, de a keret tagjai.

Vezetőedző: Koszta Péter.

Távoztak: Botló Ádám (Kazincbarcika), Szala Ákos (?), Marcinaskó Marcell (sérülés miatt abbahagyta).


Tállya KSE

Kapusok: Tarr Tibor, Hegedűs István.

Védők: Bihari Gyula, Horváth Norman, Molnár Zsolt, Paranai Gábor, Németh Dénes, Lakatos Bence (Tiszavasvári).

Középpályások: Horváth Benjámin, Irhás Ignác, Lippai Ákos, Mihálszki Csaba, Németh Béla, Polényi Tamás, Sztankovics Péter (Hidasnémeti), Minczér Tibor (Kisvárda).

Csatárok: Ondó János, Balogh Richárd (DVTK U19), Kovács Szilárd (Felsőzsolca).

Vezetőedző: Pachinger János.

Távoztak: Galambos Norbert (Ausztria), Tóth Szabolcs (Kazincbarcika), Pataki Zalán (Füzesgyarmat), Tóth Alex (abbahagyta?), Mihálszki Norbert (visszavonult).


Termálfürdő FC Tiszaújváros

Kapusok: Tóth Csaba, Herceg Péter, Péter Gergő (TFC U17).

Védők: Fodor Péter, Orosz Máté, Horváth Tamás, Balogh Gábor, Dajka László, Nagy Péter (Hajdúböszörmény), Márton András (Budapest Honvéd), Illés Gábor (Kazincbarcika).

Középpályások: Bussy Dávid, Hussein Shadi, Kovács Péter (Kazincbarcika), Turcsik Tamás (Jászberény), Pap Zsolt (DVSC), Bucz Bence (DVSC).

Csatárok: Nagy Dávid, Lukács Bence, Nagy Róbert (Hajdúböszörmény), Lipusz Norbert (Kazincbarcika), Kapacina Kevin (Balmazújváros), Száraz Ádám (TFC U17).

Vezetőedző: Gerliczki Máté.

Távoztak: Somogyi Tibor (Nyíradony), Kerekes István (csapat nélkül), Kristófi Sándor (Kazincbarcika), Molnár László (Cigánd), Molnár Ferenc (csapat nélkül), Gál Richárd (Fehérgyarmat), Viscsák György (Fehérgyarmat), Istenes Erik (Fehérgyarmat), Fabu Márton (Sényő), Farkas Márton (Ibrány), Szegő Márk Botond (Gesztely), Nagy Márk (Gesztely), Tóth Marcell (Gesztely), Papp István (Gesztely).

Az NB III Keleti csoport mezőnye (2017/2018): Balassagyarmat, Cigánd SE, Debreceni EAC, Diósgyőri VTK tartalék, ESMTK, Füzesgyarmat, Gyöngyös, Jászberény, Monor, MTK tartalék, Nyírbátor, Putnok FC, Salgótarján, Tállya KSE, Termálfürdő FC Tiszaújváros, Tiszafüred.


Tiszaújváros vs. Putnok - illusztráció
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2017/18-as évad sorsolása és órarendje. 1. forduló (augusztus 12-13.) Sz, 17.30: Cigánd SE – Füzesgyarmati SK Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Putnok FC Sz, 17.30: Balassagyarmati VSE – Nyírbátori FC Sz, 17.30: Salgótarjáni TC – Monori SE Sz, 17.30: Gy...



Putnok.
BOON.HU






hirdetés