Két Magyar Kupa-meccs kedden lesz

Akt.:
A DVTK Veszprém után Balassagyarmaton lép pályára a Magyar Kupában
A DVTK Veszprém után Balassagyarmaton lép pályára a Magyar Kupában - © Fotó: Homoky György
Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa főtábla második fordulójának pontos menetrendjét, a tét a 32 közé jutás.

A megyei érdekeltségű meccsek:

Október 24., kedd:

  • 13.30: Tiszaújváros (NB III) – Haladás,
  • 13.30: Cigánd SE (NB III) – Füzesgyarmati SK (NB III).

Október 25., szerda:

  • 13.30: Mád (megyei I) – Békéscsaba (NB II),
  • 13.30: Putnok (NB III) – Dorog (NB II),
  • 13.30: Balassagyarmati VSE (NB III) – DVTK,
  • 17.00: Gyirmót FC Győr (NB II) – Mezőkövesd-Zsóry.

További párosítások:

2017. október 24., 13.30

  • Kisvárda Master Good SE–Ferencváros (a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti)
  • Dabas–Videoton FC

Október 25., szerda, 13.30:

  • Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC
  • Monor (NB III)–DVSC
  • Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
  • Eger (megyei I)–Puskás Akadémia
  • Balatonfüred (megyei I)–Paksi FC
  • Szekszárd (NB III)–Csákvár (NB II)
  • Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II)
  • Törtel (megyei II)–Sényő (megyei )
  • Andráshida (NB III)–Siófok (NB II)
  • Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE (megyei I)
  • Pilisi LK (megyei I)–ZTE FC (NB II)
  • Tatabánya (megyei II)–Nagyecsed (megyei )
  • Csorna (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
  • Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érd (NB III)
  • SZEOL (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
  • Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II)
  • Ibrány (megyei II)–Budafok (NB II)
  • Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác (NB II)
  • Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III)
  • Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
  • Gyöngyös (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
  • Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvas (megyei I)

2017. október 25., 18.00:

  • Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd

2017. október 25., 20.00:

  • Dunaújváros (NB III)–Vasas (a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti)



Putnok.
BOON.HU






hirdetés