Búcsúznak iskolájuktól megyénk középfokú oktatási intézményeinek végzős diákjai

Akt.:
Ballagás a Zrínyi Ilona gimnáziumban
Ballagás a Zrínyi Ilona gimnáziumban - © Fotó: Kozma István
Miskolc – A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középiskolák végzőseinek névsora.

MISKOLC

Avasi Gimnázium

12/1 angol-magyar két tanítási nyelvű/német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Juhászné Gál Anikó
Albert Fanni, Bári Olivér, Bencze Dzsenifer, Ferenczi Adél, Fóris Árpád Ábel, Géczi Emese, Gombos Éva Eszter, Gratzl Apor Dezső, Kálmán Orsolya, Kalóczkai Kinga, Kapitány Erik, Kapitány Kevin, Kelemen Regina, Kertész Emőke, Lanczki Regina, Majorosi Gergely, Medve Dorottya, Nyíri Virág Tünde, Puskás Amina, Rácsok Adrienn, Rechnitzer László, Száva Péter, Tusay Ádám, Varga Luca Marianna, Virág Bora

12/2 német-magyar két tanítási nyelvű/emelt szintű angol-francia
Osztályfőnök: Molnár Marianna
Balogh Alexandra Petra, Bérces Regina, Budai Antónia, Czaga Krisztián, Császár Ákos, Ducsai Eszter, Durai Valentin, Farkas Fanni, Fekri Fatime Szonja, Galambos Patrik, Hegedűs Orsolya, Horváth Szabolcs, Kádas Panna Boglárka, Kázsmér Zsófia Sára, Kollárcsik Petra, Köpeczi Alex Gergely, Krajnyák Tímea, Kriston Vivien, Lévai Gábor, Ludvig Gergő, Mátyás Anita, Révész Emese, Szalóczy Kamilla, Tanyik Tamara, Tóth Laura, Ujj Balázs Máté, Veréb Tamás, Visnyovszky Enikő, Zouaoui Ibrahim

12/3 általános tantervű emelt szintű vizuális kultúra/emelt szintű biológia
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán
Bárány Anna, Bregó Dávid, Dojcsák Marcell, Dorogi Enikő, Dula Doroti Krisztina, Dulai Eszter, Faragó Annabella, Garancsi Fanni, Kiss Virág, Komjáti Kitti, Krajnyák Anna, Kundráth Márk, Majoros Lilla, Matiscsák Blanka, Molnár Fanni, Molnár Virág, Nádasi Fanni, Óvári Péter, Restás Dávid Alex, Rigó Mirtill, Rohály Eszter, Sebe Patrícia Nikoletta, Simon Gerda, Soliman Leila, Szabó Andrea, Szabó Kíra Barbara, Szabó Petra, Tóth Virág, Ujj Bercel, Vass Virág, Zvolenszki Anna

12/5 hat évfolyamos képzés
Osztályfőnök: Komor Katalin
Ágh Róbert, Asztalos Péter, Bajusz Máté Bence, Balga Kata, Bokros Gyula Ádám, Bruck Renáta, Bukta Bettina, Duber Vivien, Figeczki Blanka, Frank Boglárka, Horváth László Gergő, Kovács Flóra, Mulató Patrik, Nagy Bendegúz, Nagy Soma, Novek László, Pauliscsák Alexandra, Pozsa Rita, Spéth Gábor György, Szabó Angelika, Szőke Áron, Török Ádám, Vukicevic Andjela

Balázs Győző Református Gimnázium

12. M
Osztályfőnök: Szűcs Krisztina
Huszár Patrik, Juhász Levente, Képes Döniz, Kiss Zsófia, Koleszár Klaudia, Kolumbán Szabolcs, Kottman Zénó, Mészáros Marcell, Miklós Marcellina, Miklós Ramóna, Molnár Virág, Nagy Cintia, Osváth Réka Flóra, Szabó Maja, Szekeres Fruzsina, Szujó Cintia, Tekse Krisztina, Tóth László Csaba, Üveges Bence

Diósgyőri Gimnázium

12. A általános tantervű és emelt szintű testnevelés osztály
Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva
Béresy Renáta, Csík Barnabás, Dobi Attila, Dobóczi Lívia, Edőcs Fanni Andrea, Eperjesi Nóra, Fazekas Máté, Hajdók Szilvia, Ivánka Patrik, Jónás Máté, Kopcsó Dénes, Krucsai Erik, Lengyel Gabriella, Lipák Szabina Beatrix, Lukács Patrik, Málik Mihály András, Mészáros Gyula, Mida Ákos, Palágyi Milán, Pócsi Alex, Sándor Teodóra, Somody Levente, Szabó Benedek, Szabó Levente, Tóth Jázmin, Tökölyi Csilla, Trembeczki Dávid, Varga Ágnes Dóra, Varga Dominik, Varga Máté, Wachter Luca

12. C 5 évfolyamos emelt szintű angol nyelvi és 5 évfolyamos emelt szintű német nyelvi osztály
Osztályfőnök: Komlósi Imre
Ács Petra, Bódi Bence Zoltán, Bohán Bálint, Czine Zsuzsanna Szonja, Csizik Marcell, Dobos Martina, Ésik Ákos, Fazekas Soma Zsolt, Flekács Alexandra,
Flich Tamás, Garabuczi Zsófia, Gotthardt Adolf Zsolt, Győry Ramóna, Hajdú Dorottya, Hegedűs Eszter, Homoki Kinga, Katona Zsófia, Lates Laura, Maticsek Klára, Matula Márk, Molnár Viktor, Németh Dávid, Rónyai Kornél, Szakács Vivien, Szedlák Ármin, Szirmai Zsófia, Taba Márk Bence, Tavaszi Alexa

12. H angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde
Balázs Zsolt, Bánhalmi Kristóf, Birinyi Alexa, Birinyi Laura, Boros Ádám, Bósz Tamás, Czeczán Dalma, Csapó Placida Modeszta, Darnyi Petra, Fazekas László, Fekete Antal Kristóf, Gonda Gergely, Ilku Zsófia Fruzsina, Koós Anita, Kovács Dávid, Lénárt Anna, Lévai Roland, Máthé Ádám, Molnár Máté, Pekár Alexa, Suba Renáta, Szabó Balázs, Szalai Szabolcs Attila, Szárnya Róbert Tamás, Szendi Gerda, Szentesi Áron, Varga Zsófia Kincső, Varsás Gábor, Vas Marcell

Fáy András Görögkatolikus Köz­gazdasági Szakgimnázium

12. A magyar-angol és magyar-­francia két tanítási nyelvű osztály
Osztályfőnök: Homonnáné Béres Katalin
Aczél Klaudia, Bari Bianka, Farkas Beáta, Gecs Laura, Horváth Zsófia, Kazsuba Roland, Kecskeméti Réka Ramóna, Kis Eszter, Kondrát Adrienn, Kristóf Patrícia, Lőrincz Bence, Molnár Réka, Nagy Diána, Nagy Márton Ábris, Németh Edina, Pelek Dávid, Ster Ákos, Szendrei Adrienn, Takács Dávid, Takács Márk Csaba, Várady Barbara, Veres Alex

12. B nyelvi előkészítő, közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Ignácz Izolda, volt osztályfőnök: Perédi-Király Dóra
Árvai Márk, Balog Milán Patrik, Dojcsák Dorina, Dukát Vivien, Fekete Richárd, File Dániel, Fodor Fanni, Gál Vanessza, Gombos Lili, Góré Noémi, Hacsa Evelin, † Harsági Zsombor, Hurták Ágnes, Illés Viktória, Kalina Lilla, Link Zsuzsanna, Petruska Máté, Pongrácz Laura, Popovics Emese, Spisák Evelin, Szabó Kitti, Szabó Vivien, Szanyi Rebeka, Szarka László, Tomcsik Boglárka, Tóth Martin Dominik, Varga Áron

12. C nyelvi előkészítő, közgazdaság ágazat, nyelvi előkészítő, sport ágazat
Osztályfőnök: Pocsai Emese
Bakos Eszter, Béres Alexandra, Bori Dominik, Csépke Tímea Noémi, Gyöngyösi Evelin, Hajdú Ákos, Halász Anna, Jónás Ivett, Juhász Daniella, Kletz Klaudia Katalin, Králik Ádám, Kuli Szabolcs, Lélek Ádám Flórián, Leskó Balázs Szabolcs, Lestál László, Lipták Aida Albertina, Nácsa Csaba, Nagy Réka, Nagy Róbert Károly, Pásztor Levente, Raduly Zsolt, Rék Regina Ilona

12. D közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Tóthné Szarka Beáta
Bakos Barbara Krisztina, Barna Gábor, Csató Fanni, Demeter Zsolt, Felházi Lajos István, Groff Gabriella, Haraszti Vanessza, Hudák Vivien, Kánya Norbert, Kis Adrián, Kiss Enikő, Kiss Patrícia, Kósik Bence, Kostoláni Klaudia, Kovács Kristóf, Madzin Milán, Nagy Erzsébet, Nagy Máté, Nagy Nikoletta, Nagy Stefánia Margit, Onder Tünde, Orosz Imre István, Pikhely Orsolya, Popovics Ákos, Salamon Viktória, Simon Nikolett, Spisák Szilvia, Supák Erika, Szanyi Sándor, Szegő Zoltán, Szűcs Zsófia, Tóth Petra, Tóth Péter, Tőkés Fatime, Várnai Réka, Veres Melinda

12. E ügyvitel ágazat
Osztályfőnök: Medgyesiné Szabó Éva, volt osztályfőnök: Elek Zoltán
Balogh Kincső Kármen, Bócsi Milán, Bori Barbara Erika, Cselepák Nikolett, Farkas Gabriella, Gyenes Evelin, Hajdu Adrienn, Holbusz Martina, Karikó Fruzsina Martina, Klima Renáta Szilvia, Lengyel Száva Olimpia, Lukács Szabina, Marczis Alexandra Mercédesz, Nyeste Laura, Nyitrai Dániel, Papp Milán, Seres Flóra, Simon Enikő Katalin, Szabó Réka Szabina, Tóth Nikolett, Vasas Vivien

12. S sport ágazat
Osztályfőnök: Martis Ferenc
Árvai Dániel, Bagány Ádám, Bálint Csanád, Bodnár Rebeka, Czipa Dávid, Encsi Gábor, Káli Milán, Kiss Levente, Marada Gábor, Nagy Dorottya, Nemes Zoltán, Spéth Gréta Judit, Szekk Patrik, Tóth Tamás, Urbán Viktor, Varga Ákos

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12. A osztály
Osztályfőnök: Bodrogi Tamás
Társosztályfőnök: Szabó Dalma
Ágoston Zsófia, Baranyai Zoltán, Béres Vera, Bozsik András, Bulla Bettina, Csapó Máté Attila, Csokai Levente Bálint, Dráviczki Eszter, Feczkó Botond, Gedeon András, Gramantik Boglárka Anna, Gulyás István Flórián, György Klára, Józsa Judit, Kocsis Fanni, Kuripla János, Lövei Patrik, Mondok Dávid, Nagy Fanni, Nagy Fruzsina, Nemes Márk, Oláh Bence, Sallai Réka, Szabó Alen, Szabó Bence, Szalóki Anna Csenge, Szemerszki Mihály, Szőcs Tamás, Török Tamás Levente, Utry Máté

12. B osztály
Osztályfőnök: Buzáné Kiss Judit
Társosztályfőnök: Jancsó Árpád
Béres Dávid, Bihari Kristóf, Bíró Imola, Brezsnyák Nóra, Brogli Panna, Enyedi Áron, Farkas Zsófia, Fogarasi Virág, Hejczei Laura, Kapi Boglárka, Kovács Eszter, Kucsma Norbert, Papp Péter, Pákozdi Máté Márk, Polyák Sára, Prokopics Máté, Raisz Dorottya Csenge, Riz Henrietta, Sallai Gábor, Sándor Petra, Sike Botond, Somosi Gábor László, Szelenge Anand Bertalan, Szemán Gergely, Szemán Richárd, Szentkirályi-Tóth Anna, Szrenka Ágoston, Tallós Petra, Torma Rebeka, Tóth Marcell, Tringel István, Vajda Réka Erika, Zemánek Hajnalka

12. C osztály
Osztályfőnök: Nagy Attila
Társosztályfőnök: Udvarhelyiné Hyross Amelita
Ambrus Virág, Balczó Ákos, Bársony Kata, Báthory Bernadett, Berta Zoltán, Demjén Krisztián, Dobos Dóra, Farkas Kinga, Gyenes Donát, Hári Zsófia, Hatala Réka Erzsébet, Jeviczki János, Jordán Mirjam, Kaposvári Lóránt Attila, Kmetz Ákos, Kocsis Zsombor, Korpa Julianna, Kriston Ágnes, Ládi Krisztina Zoé, Molnár Eszter Panni, Németh B. Nóra, Nyeste Pál László, Oravecz Fábián, Pénzeli Gabriella, Polyák Rebeka, Porubszki Judit, Soltész Liliána, Somoskői Dóra, Szabó Balázs, Szomolai Bálint Tibor, Zórád István

Földes Ferenc Gimnázium

12. B biológia-kémia tagozat
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bihari Soma, Bodnár Bence Ferenc, Bodrogi Julianna, Csák Dalma Enikő, Csécsi Kornél, Csonka Dalma, Csordás Alíz, Dancsó Bianka, Fegyverneki Bence, Gemela Georgina, Hajas Hanna, Hámori Ákos, Hegedüs Dominika Vanessza, Herman Lilla, Horváth Levente Dániel, Horváth Lívia, Jurkó Dávid, Kántor Mercédesz, Kecsmár Gergő, Kis Fanni, Kiséry Anna, Kiss Virág, Koleszár Réka, Korpás Kristóf Levente, Kosik Marcell, Machek Tamás, Magi Rebeka, Magyar Martin, Molnár Tamás, Nagy Máté, Ördögh János, Purzsa Ákos, Séra Viktória, Sinkovics Marcell, Szaszkó Tamás, Szobota Péter, Tóth Edina, Vajvoda Bálint, Varga Mercédesz, Veres Márton, Veszprémi Tamás Ferenc

12. C speciális matematika-fizika tagozat
Osztályfőnök: Győry Ákos
Antal Georgina, Bánóczi László, Bata Roland, Csongrádi Péter Csaba, Huszák Dominik, Jámbor Lili, Karsza Máté István, Kis Leila, Kiss László, Kocsis Gergely, Köteles Ádám, Kupcsok András, Laczkó Dániel, Lencsés Ádám, Lukács Miklós Ágoston, Mészáros Bálint, Novák Márk, Oláh Marcell, Orosz Kristóf, Papp Gábor, Paszternák Csenge, Seres Márk, Siomos Angelos Sylvester, Szabó Bence, Szabó Rebeka, Szobonya Csenge Dóra, Takács Márton, Tenkely Levente, Tompa Tamás Lajos, Tóth Tibor Áron, Tulipán Levente Zsolt, Zsúdel Szabolcs

12. E Arany János Tehetséggondozó Program – általános tagozat
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Bagány Viktor Csaba, Bodolai Máté István, Budai Gábor, Doszpoly Tekla Evelin, Fancsik Anna, Görcsös Krisztián, Haraszti Bernadett, Hencs Viktória Vivien, Horváth Tamara, Kardos Izabella, Kőhegyi Zsófia, Krasznai Roland, Litvin Vivien, Maczkanics Gergő, Mala Henrietta, Meskó Gréta, Miskolci Gábor, Nyíri Attila, Nyíri Vivien, Nyitrai Dorina, Planéta Dorina Cintia, Rab Zita, Szabó Eszter, Szamkó Izabella Kitti, Tamás Zsanett, Urbán Brigitta, Varga-Kovács István, Zoltai Diána

12. H hatosztályos speciális matematika-általános tagozat
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Ágh Norbert, Ambriskó Eszter, Bakos Eszter, Benkő Glória, Bodolai Előd, Borbély Ágoston, Boros Bence, Csendi Balázs, Dimény Eszter, Egyed Flóra, Elekes Huba Levente, Gáspárfalvi Péter, Juga Péter György, Kacsó Attila, Karajz Ágnes Fruzsina, Karancsi Zsófia Ágnes, Kertész Attila, Kiss Dorottya, Kiss Péter, Kovács Kristóf, Kozák Dániel Gyula, Letek Nóra, Luterán Péter, Major Ábel, Muri Levente, Nagy Bence, Osztermann Anna, Paréj Balázs, Petrik Eszter, Rémiás Noémi, Sillinger Péter, Szabadfalvi Dániel, Szabó Enikő, Taraszovics Péter, Tomkó Zsófia, Tóth Miklós, Vaktor Nelli Fanni, Vályi-Nagy Levente Zsolt, Veres Zsombor, Zöld Gergő

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
12. A osztály
Osztályfőnökök: Grallert László, Bíróné Várhegyi Judit
Bagyal Bálint László, Barna Miklós Balázs, Béres Anna, Dubabér Milán, Éliás Krisztián Emil, Galló Márk Lajos, Germán Viktor, Izrael Fáta, Izrók Luca Sára, Jordán Virág, Káposztássy Máté, Kiss Tamás János, Kovács Édua, Kovács Kinga, Lupkovics Anna Bianka, Matiscsák Eszter, Mészáros Viktor Tibor, Nagy Dalma, Orosz Máté, Orosz Tamás Miklós, Orosz Zsófia, Óvári Dorottya, Pelcz Inez, Rémiás Adél
Stefán Réka, Tátrai Richárd, Tóth Alíz, Tóth Antónia, Ulbrik Tamás, Váradi Gábor Krisztián

12. B osztály
Osztályfőnökök: Hernádiné Győri Zsuzsanna, Dr. Kovácsné Wirtz Erika
Balogh Milán Attila, Bertók Boglárka, Bukó Adél, Bukszár Donát, Czinke Ágnes, Csontos Marianna, Fekete Dávid, Gris Judit, Hegyi Luca, Körmöndi Viktória, Lukács Melissza Valentina, Majoros Petra, Német Viktor István, Répási Fruzsina, Suszter Gábor, Szabó István János, Szabó Noémi, Szögyéni Vivien, Takács Fanni

12. C osztály
Osztályfőnök: Szabados Zsolt
Adorján Sára Veronika, Beke Balázs, Bodnár Bernadett, Danás Máté, Farkas Zsófia, Gitta Nikolett, Horváth Eszter, Képes Krisztián, Kondás Gergely, Konkoly Dávid Tibor, Kovács Kende, Kriegel Bálint, Kucskár Bendegúz, Mészáros Anna Ilona, Molnár Fruzsina, Novák Bence, Orosz Petra, Partyka Eszter, Petrasovszky Dóra, Révész Richárd József, Rohály Nikolett, Sós Rita Veronika, Spisák Máté, Szepesi Mariann, Sztahó Bence, Szűcs Alexandra, Vilimszky Nándor Lóránt, Zsofnyák Márta

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium

12. A általános-biológia
Osztályfőnök: Tluszti Andrea
Ádom Bence György, Bencze Botond, Bodó Lili Mercédesz, Csontos János, Görcsös Dorina, Gyurcsó Kinga, József Dorina, Kárpáti Eszter, Major Eszter, Nagy Bence Attila, Oszlánszky Armand, Pál Klaudia, Papp Zsófia, Pataki Donát Attila, Sikorszki Kata, Székely Noémi, Takács Gergely, Turi Donát Renátó, Ungvári Gergely, Veres Győző Levente, Villás Marcell

12. B angol-magyar
Osztályfőnök: Magyari Judit
Balogh Valentina Roberta, Berta Dorina, Csipai Petra Felícia, Farkas Barbara, Goffa Gréta, Juhász Alexandra, Kanalas Gréta, Kiss Dóra, Kiss Gábor, Kubinyi Anna Mónika, Kulcsár Adrienn, Mayer Balázs Gábor, Miklós Viktória, Mucsi Csillag Virág, Nagy Edina Csilla, Németh Ágnes Fruzsina, Orosz Loretta, Pék Regina Zsófia, Petercsák Eszter, Ragány Zsófia Emőke, Szabó Dániel, Szabó Nikolett, Szabó Réka, Szabó Réka, Varga Zsófia, Zán Martin Márk

12. C általános-német
Osztályfőnök: Katona István
Balogh Luca, Baranyi Marietta, Domonkos Henriett, Domonkos Nóra Zita, Kalafusz Ivett, Király Karina, Kis Laura, Kozák Mercédesz, Krajnyák Dávid Endre, Lédig Viktória, Levelényi Ferenc Levente, Ligai Andrea, Nagy Kinga, Németh Réka, Ninausz Bianka, Papp Alexandra, Rutkó Martina, Sáfrány Viktória, Sebe Vanda Valéria, Soltész Balázs, Süle Kinga, Szabó Boglárka, Szakál Dávid Ferenc, Szögyéni Mónika Zsófia, Tamók Tamara, Tóth Viola, Ujvárosi Márk Tibor, Vajas Nikoletta, Zsiros Nikolett

12. D pedagógia
Osztályfőnök: Kubicskó Zsuzsanna
Ardó Bálint, Bernáth Patrícia, Bódi Fruzsina, Bognár Laura, Dankó Noel Milán, Erőss Klarissza, Füzér Enikő, Gábor Barbara, Glonczi Erzsébet, Göndör Cintia, Harnócz Liliána, Héjja Melani, Hornyák Fanni, Istók Fanni, Iván Patrícia Diána, Juhász Zsanett, Kárpáthy Lili Krisztina, Kiss Elizabet Lúcia, Kiss Renáta, Kovács Judit, Kundráth Dalma, Leskó Boglárka, Lukács Barbara, Miklós Dominika, Molnár Kinga, Orosz Viktória, Siroki Krisztina Dorina, Szilágyi Adrienn, Tóth Adrienn Katalin, Török Laura, Várhegyi Anett

12. E pedagógia
Osztályfőnök: Juhász Ildikó
Barnóczki Kinga, Béres Katalin Anita, Czerva Nikolett, Császár Alexandra, Halász Petra, Horváth Bianka, Horváth Edina, Horváth Mercédesz Ilona, Jurkó Viktória, Kavasánszki Szilvia, Kiss Adrienn, Kiss Petra, Kovács Alexandra Zsuzsanna, Kurucz Zsanett, Ludányi Nóra, Matavovszky Krisztina, Nagy Alexandra, Orosz Réka Gabriella, Piliczki Pénelopé, Pinczés Orsolya, Sasvári Vanda Piroska, Somodi Eszter Erzsébet, Szendrei Kata Zsuzsa, Szilágyi Szilvia, Takács Anna, Vass Nikolett, Vinter Mercédesz

Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

12. A matematika-informatika-­általános
Osztályfőnök: Sipos Tamás
Aranyosi Erik, Balla Levente, Bánfalvi Balázs, Barna Nikoletta, Barta Bernadett, Becsei Patrícia Tímea, Boros Bernadett, Csáki Bence, Dicső Adrienn, Dudás Dávid, Godó Petra, Gombár Dorottya, Gulyás Tamás, Halász András Péter, Hege Máté, Horváth Dorina, Kántor Józsua Máté, Kovács Hilda, Kozák Lídia, Krokavecz Klaudia, Krokos Levente, Lévai Gréta, Lövész Levente Péter, Mácsi Vanda Eszter, Rakaczki Máté, Soós Hajnalka, Taracközi Gerzson, Vitányi Zsófia Anna, Zádori Dávid

12. B angol-német
Osztályfőnök: Barócsi Angéla
Ágh Tamás, Bányai Fruzsina Ivett, Bukszár Fruzsina, Dékány Boglárka Judit, Dienes Mirtill Panna, Domahidi Petra, Gellérfi Erik Viktor, Herczeg Kenéz Márk, Kalász Réka, Kanyó Klaudia, Kasuba Lilla, Ketzer Nóra, Koren Ágnes, Kriston Laura, Lengyel Tamás, Lipták Dóra, Lobkovitz Klaudia, Papp Tamás, Rápoti-Fekete Andrea Blanka, Szabó Dominika, Szabó Dorottya, Szabó Máté, Szabó Petra, Szalai Bianka, Tóth Rebeka, Victor Jonatán, Vincze Ágoston

12. C történelem-média-általános
Osztályfőnök: Povázsayné Barkó Krisztina Éva
Árvai Vanda, Bakó Botond, Bolykó Dorina, Demjén Sándor, Fogarassi Eszter, Gáll Réka, Gombkötő Edina, Gombos Bence, Gödri Vanda, Grolmusz Fanni, Hangó Viola Réka, Horkay László Márk, Horváth Dóra Imola, Koterlán Dávid, Kőrösi Ferenc, Ludvig Milán Martin, Lupkovics Zsófia, Magyari Anna, Maródi Eszter, Molnár Vanessza, Nagy András, Nagy Eszter, Oláh Virginia, Pető Dániel, Rejtő Hanna, Simon Bálint István, Süttő Emese, Süttő Karola, Szabó Ádám, Szabó Flórián Benjámin, Szalontai Veronika Katalin, Tóth Viktória, Vályi-Nagy Eszter, Varga Levente Koppány

12. D matematika-fizika, biológia-kémia, általános
Osztályfőnök: Horváth László
Andrejkovics Alex, Bárdosi Balázs, Birgány Dávid, Bodnár Bence Gergő, Bojszkó Bence, Budai Ákos, Csizmadia Dénes, Csontos Enikő, Dunmade Eszter Kitti, Fűrész Orsolya Erzsébet, Gaganetz Dániel Zsolt, Hanyecz Máté, Hornyák Balázs Boldizsár, Hubi Dominika, Huszár Gergő, Juhász Balázs, Kiss Cintia, Kiss Gergő, Kolozsi Tóth Zita, Kozma Zsófia Kamilla, Kőszegi Áron, Oláh Kitti, Osváth Botond, Pergel Brigitta, Rublinszki Csaba, Sándor Ádám, Sipos Martin, Szilágyi Tibor Ábel, Szitás Petra, Tóth Boglárka, Tóth László Szilárd, Túri Helga

12. E angol-német-általános
Osztályfőnök: Madarász Péterné
Balázs Ágnes, Barkai Botond, Bátki Benjámin, Birkás Petra, Bodnár Botond, Cziczlavicz Réka, Csehes András, Devera Norbert, Dudás Dorina, Gőz Franciska Noémi, Gőz Katinka Csilla, Hadházi Tibor, Harsányi Lilla, Kékedi Rebeka Fanni, Kovács Botond, Kovács Gabriella, Kovács Vanda Viktória, Kupai Virág, Magyar Viktória, Mezőközy Virág Lili, Novadovszki Zoltán, Sepsi Cintia, Sidlóczki Zsófia, Szabados Zsófia, Szabó Bence, Szabó Boglárka, Szabó Melinda, T. Simon Izabella, Tóth Andrea Anikó, Tóth Csenge, Victor Luca Erzsébet, Závodni Dalma

Mentor Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola

11. szakács
Osztályfőnök: Kozák Tibor Pál
Balog Henrietta, Bánóczy Benjámin, Bíró Alex Attila, Budai Evelin, Homenszki Emil Benjámin, Juhász Péter, Kaulics Richárd, Mustea Diána, Pataki Szabolcs Ákos, Sipos Krisztián, Strázsi Patrícia, Tóth József, Varga István Egon, Varga Noémi

11. hegesztő
Osztályfőnök: Mészáros János
Angel Martin János, Balogh István Norbert, Bari Zoltán, Budai Roland, Burai Gergő, Dósa Sándor, Egri Sándor, Farkas Róbert, Hankó Richárd, Horváth Ábrahám, Horváth Attila, Kopasz Roland Kálmán, Kovács István, Kurmai István, Mika Martin, Russzó Martin, Sándor Péter, Szász Gábor László, Tőszegi Renátó, Varga Benjámin, Vass Richárd, Vass Valentin

11. pincér
Osztályfőnök: Kiss Veronika
Babcsány Dalma, Debreceni Orsolya, Engi József, Gombos Réka, Hangó Martin, Horváth Cintia, Kormos Fanni, Nagy Ákos, Szegedi Patrik, Varga Brigitta, Vincze Bence

11. vendéglátó eladó
Osztályfőnök: Polényi Tamás
Bagoly Klaudia, Bódi Szabolcs, Gyöngyösi Krisztina Tünde, Kovács Nikoletta Orsolya, Lapcon-Szaniszló Tímea, Seress Nikoletta Éva, Tóth Brigitta, Varga Nikoletta Orsolya, Veres Alexandra.

14. kisgyermekgondozó
Osztályfőnök: Balla Zsolt
Balogh Enikő, Csató Enikő, Farkas Klaudia, Gyüker Marianna, Németh Adrienn, Putnoki Vivien, Skarupa Bettina, Steványik Vivien, Suhajda Lilla, Tatár Dominika, Tóth Panna, Ulman Laura, Zsiros Dzsenifer, Nagy Boglárka

14. gyógy- és sportmasszőr
Osztályfőnök: Bodnárné Sári Andrea
Bari Georgina, Bársony István Dávid, Csikós Lívia Gyöngyi, Együd Gabriella, Henczel Norbert, Jacsman József, Kiss Dániel, Kosztyó Tamás, Kovács Gabriella Ingrid, Luhály Dóra, Madocsai Gergő, Mocsári Martin, Ongai Zoltán, Pásztor Tamás, Petrik Péter, Sinkó Tamás, Suhajda Barbara, Tóth Balázs, Zsiros Fanni

MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

11. B eladó
Osztályfőnök: Topor Mária
Bánk Alexa, Hankó Krisztina Julianna, Horváth Barbara, Horváth Klaudia, Iváncsuk Éva Dalma, Kiss Krisztina, Kovács Angéla, Kovács Katalin Kitti, Kovács Nikoletta, Molnár Alexandra, Orgon Zsolt, Rusznyák Margaréta, Török Renáta, Zsarnai Gizella Szimonetta

11. C hegesztő
Osztályfőnök: Molnár Gábor
Balog Gergő, Budai Benjámin, Daskó Gábor, Hisák Rómeó István, Horváth Zsolt, Juhász Róbert, Merucza Béla, Rontó Krisztián, Rontó Olivér Róbert, Ruha Dávid, Simon Csaba Szilárd, Szőcs Zoltán Dezső, Tóth Imre Dominik, Vadász Erik Krisztofer, Zupkó Patrik, Zsíros Lajos

11. D szociális gondozó és ápoló
Osztályfőnök: Hudák Andrea
Dénes Dzsenifer, Farkas Fiametta, Lakatos Erika, Nótár Anita, Patikás Viktória, Pinczés Judit, Rontó Petra, Szegő Szandra, Varga Lívia, Zékány Alexandra

11. E festő, mázoló, tapétázó
Osztályfőnök: Nagy-Szabó Dezső
Balog Richárd Attila, Budai József, Horváth Dávid Géza, Molnár Márk, Oláh Attila, Sikorszki Richárd Ferenc, Vilk Máté Gergely, Vincze László

12. Ifjúsági tagozat
Osztályfőnök: Szöllősi Emese
Anda Roxana Barbara, Balogh Ádám, Balogh Bettina, Balovics Petra Réka, Bánóczki Vivien, Bíró Alexa, Bodnár Tamara Zsuzsa, Dudás Zsuzsanna, Hanyecz Csilla, Hegedűs Róbert, Kelemen Ákos, Kiss Emese, Mészáros Réka, Mikola Dóra, Varró Vivien Csilla

MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

12. kereskedelem-turisztika Szakgimnázium
Osztályfőnök: Nagy Mária
Ankhelyi Csenge Florina, Cseh Barbara, Dudás Bettina, Glonczi Bianka, Henyecz Tamara, Máriási Dániel, Nemes Annamária, Ragó Fanni, Tóth Vivien, Vadász Nikolett

13. nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Kovács Anikó
Bihari Bianka, Bódi Kitti Zsanett, Bozik Dzsenifer, Chekakri Jázmina, Fogas Martin Zoltán, Gyuricskó Evelin, Henyecz Balázs, Huszár Eszter, Lázár Imola, Matyi Edina, Nagy Erika, Nagyzam István, Sánta Attila

Miskolci Herman Ottó Gimnázium

12/1 nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Vály György
Bárdos Bors Márton, Bialkó Petra, Botos Kamilla Blanka, Csokonay Gergő, Elek Zsófia, Farkas Péter, Farkas Viktor Áron, Fazekas Orsolya, Gulyás Angelika, Gyáni Virág, Hegedüs Noémi, Hegyi Farkas Manó, Juhász Áron, Kalmár Péter, Karetka-Ülkei Réka, Kiss Alex, Koncz Liliána Viktória, Kosáry Boglárka, Lackner Rolf Ákos, Lévai Tamás Ádám, Mercz Mónika, Németh Luca, Orosz Dávid, Orosz Máté, Orosz Petra, Pető Eszter, Schupler Abigél, Smidt Rajmund, Soós Bernadett, Soós Tamás, Suhajda Tamás József, Szabó Zsombor Attila, Tóth Amanda, Tóth Apor Imre, Tóth Gergely György, Tóth Viktória, Varsányi Virág

12/2 magyar-angol két tanítási nyelvű – magyar-spanyol két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Ehrlich Enikő
Bársony Réka, Bátori Júlia, Bihari Anikó, Czinege Ernő Márton, Csema Ákos Ernő, Enyedy Boglárka, Farkas Ildikó, Fűkő Fatime, Juhász Franciska, Katona Eszter, Kereszti Veronika, Kincsem Zsuzsanna, Kovács Laura, Kovács Luca, Kovács Viktor, Migléc Mercédesz, Molnár Bence, Nagy Dániel, Nagy Stella, Németh Ágnes, Ökrös Petra, Pomázi Petra Zsanett, Sándor Tamás, Smid Károly, Soltész Petra, Szabados Kornél József, Szabó Réka Eszter, Szajkó Szilárd, Szakács Zsombor, Szemler Ábel József, Szobeczki Szonja, Taraczközi Bence, Varga Fanni, Zabari Emma

12/3 emelt szintű német – angol nyelvi előkészítő éves
Osztályfőnök: Pilz Olivér
Ádám Zsófia, Balla Zsófia, Beke Dániel, Békési Zita Brigitta, Birta Dániel, Bujdosó Bernadett, Czókoly Fatime, Erdélyi Dalma, Gergely Ákos, Gyurcsán Sára Zsófia, Heinrich Attila Henrik, Jung Gyöngyi, Kántor László, Károly Laura Dóra, Kassay Krisztián, Kiss Martina Netta, Kohulák Helga Noémi, Kondás Dávid, Konecsni Flóra, Kovács Fanni, Kovács Fanni, Mihalec Melinda, Molnár Mariann, Oláh Eszter, Palla Péter, Pataki Anna, Pónus Ákos, Sáfrány Laura, Simon Eszter, Szabó Dóra Eszter, Szentesi Attila, Tóth Csilla, Tóth Fanni Boglárka, Trescsó Levente, Ujhelyi Milán, Varga Kristóf Péter

12/4 emelt szintű biológia – emelt szintű matematika
Osztályfőnök: Podhorszky Judit
Berndt Dóra, Dávid Kamilla Luca, Deményi Boglárka, Demeter Dóra Katalin, Erdős Viktor, Érsok Máté, Fedor Dávid Zsolt, Ferenci Daniella, Galgóczy Márton Ábel, Guzi Blanka, Iszlai Cintia, Jóna Kristóf, Joó Kata, Kolozsi Zsuzsanna Rebeka, Kósa Bálint, Kovács Gellért Gábor, Lőrincz Csilla, Madarász Zsuzsa, Magyar Attila, Mihály Bence, Nagy Fruzsina, Nagy Viktória, Orosz Sándor, Pecsét Levente, Szedlák Fanni, Szegeczki Imre, Szűcs Levente, Tóth Gergő, Tóth Péter, Újhelyi János Ábel, Ullaga György, Vanczák Zsolt, Varró Gabriella, Zsigrai Réka

Miskolci Magister Gimnázium

12/1.
Osztályfőnök: Tóth Andrea
Abdull Kareem Leila, Bernáth Bianka Boglárka, Bódi Zsófia Rebeka, Bordás Krisztián, Botka Rebeka, Bráz Gréta, Fekete Márk, Fekete Petra, Futó Alexandra, Ivácson Roland, Jakab Márton László, Juhász Csaba, Kádár Norbert, Konyecsik Ferenc Marcell, Kopcsó Dániel, Koutis Konstantinos, Kovács Ákos Henrik, Krakkai Máté, Mezőfi Márió, Molnár János, Molnár Szilvia Dóra, Müller Roland, Nagy József, Pusztai Martin István, Rácz Eszter Adrienn, Radácsi Milán Dávid, Ragány András, Smaraglai Márton, Smizsánszki Maura, Szabó Alex, Terpák Nikoletta, Tóth Tamara, Varga József, Zsoldos Richárd Gyula

12/2.
Osztályfőnök: Zárdai-Csintalan Anita
Balog Richárd, Balogh Zoárd Dorián, Bodnár Zsombor, Chikhaoui Adam, Daher Márk, Dojcsák Brúnó Vazul, Domokos Dzsenifer, Dudás Donát, Elhamarna Omár, Gazdag Bálint, Gergely Dorina, Gergely Gergő, Harsányi Balázs, Homoki Áron, Krajczár Patrik Zsolt, Nemes Alexandra, Papp István, Pavela Dusán, Repei Dóra, Szabó Evelin, Szabó Gréta, Szabó Szabina, Szabó Viktória, Szalóczy Dávid, Szárnyasi Napsugár, Takács Marcell, Tóvizi Patrik, Varga Zsófi, Visnyai Bianka, Vonga Alexandra, Zsiga Eszter

Miskolci Szakképzési Centrum Andrássy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12. A osztály
Osztályfőnök: Békésiné Bodnár Zsuzsanna
Barsi Valentin Péter, Bukovics Erik György, Csurilla Benjámin, Dendel Valter, Barnabás, Fényes Arnold Alex, Géczi Levente, Gulyás László, Iván Zoltán Dávid, Kókai Bálint Erik, Liptai-Faragó Péter, Lukács Dominik, Mihalik Róbert, Nyikes, Mátyás Gábor, Oszterman Dávid, Pálóczi Ádám, Petercsák Zoltán, Róth Richárd, Simon, Ferenc, Szabó Krisztián, Székely Bence, Szigeti Viktor, Talpas Adrián, Tóth, Patrik, Tóth Zoltán Gábor, Váradi László, Verebélyi András Zoltán, Veres Lajos Szabolcs

12. B osztály
Osztályfőnök: Fedor Edina
Ákos Richárd, Belina Dávid, Czeglédi Xavér Márton, Figeczki Péter, Helecz Bence, Helgert János Richárd, Iván Balázs, Jankovics László, Karczagi Krisztián, Kiss, Norbert, Kovács Dominik, Kovács Roland, Lévai Máté, Mata András, Montvajszki Endre, Nagy Alán, Nyircsák József, Nyistyák Tamás, Ottmár Tibor, Pásztor Máté, Schveitzer Richárd, Skarupa Tamás, Szabó Balázs, Szegedi Dániel, Tamás Bence, Tóth, Dávid Ferenc, Visnyai Viktória

12. C osztály
Osztályfőnök: Demján István
Árvai Tamás, Beke Máté, Bencze István, Burka Zsombor Zsolt, Butykai Ádám, Csirmaz, Brúnó Balázs, Dendők Richárd Zoltán, Fülep Martin Patrik, Gulyás Dániel, Holló, István, Kallus Gergely, Kavisánszki Levente Pál, Kiss Szabolcs, Korály Gábor, Lucskai Deniel, Morvai Bence, Nagy Endre, Oláh Péter, Pálfi Krisztián Máté, Pásztor Attila, Rusznyák Bence, Szabó Soma, Taksás Bence, Totok Martin, Tricskó, Patrik, Ujj Róbert Martin

12. D osztály
Osztályfőnök: Takács István
Bakos Norbert, Bárdos Dávid, Barsi Péter, Bölkény Attila, Farkas Kornél, Gácsi, Márk László, Hegedűs Csanád, Jakab Soma, Juhász Gábor, Kasalyák Máté, Kristóf Enikő, Molnár Ádám, Rublinszki Ákos, Szendi Mátyás, Szűcs Dániel, Tóth Roland, Krisztián, Varga Levente, Veres Viktor

12. E osztály
Osztályfőnök: Jakó Gyöngyi
Béres Máté, Czifra Márk, Dohányos Marcell, Homa Ádám, Homoki János, Kiss Marcell, Kovács Dominik, Kristóf Richárd, Lázár Sándor, Leczó Ádám, Magyari Márk, Melicher, Ádám, Molnár Norbert, Nics Gergő, Orosz Ferenc János, Orosz Péter, Tóth Zsombor, Gábor, Vencel Gábor, Veres Vince József

3/11. G osztály
Osztályfőnök: Farkas Krisztián Gábor
Antal Ignác, Balogh Róbert, Bari Patrik Róbert, Brezovszki Péter, Czapák Norbert, Császár Béla, Horváth Levente, Imri Zsolt Gergő, Kalocsai Gábor Krisztián, Kozák, Zsolt, Lengyel Dávid, Mihalec Viktor, Murvai Levente, Oláh Kristóf, Takács István, Viskolcz Roland

Miskolci Szakképzési Centrum Baross Gábor Közlekedési és Posta­forgalmi Szakgimnáziuma

12. A osztály
Osztályfőnök: Baloghné Erdődi Zsuzsanna
Baranyi Kristóf, Csaba László Dávid, Drahos Tamás Barnabás, Fedor Anton Larion, Göncfalvi Gábor, Gulyás Sándor, Hocza István Máté, Mázik Nándor, Murvai Zsolt, Nagy Kristóf, Pataki Gábor, Strébeli Péter, Szendrei Tamás, Szikszai Dominik, Tóbis Máté Patrik, Török Bálint

12. C osztály
Osztályfőnök: dr. Kottman Dezső
Balog Kimberli Diána, Barócsi Bianka, Benedek Martin, Csehovics Máté, Csesznák Gábor János, Garda Milán, Hegedűs Martin, Horváth Bianka, Jónás Zsolt, Katulyák Fanni, Kavasánszki Rita, Kótai Balázs, Majoros Márk, Mata Szilárd, Nagy Sándor Árpád, Popovics Milán, Sebő Bianka, Szabó Dávid, Szajkó Dávid, Tresánszki Tamás

12. E osztály
Osztályfőnök: Jaczenkó Rita
Balogh Ivett, Binda Brigitta, Dendők Evelin Kira, Galyas Laura, Kovács Eszter, Kovács Noémi, Kusiák Gréta Beáta, Lakatos Beáta, Mogyoró Alexandra, Molnár Viktória, Nagy Dzsenifer, Papp Lilla, Rusz Vanessza, Takács Viktória, Tarjányi Dóra, Valkovics Kinga Réka

13. N osztály
Osztályfőnök: Detki Zsófia
Balog Balázs, Bede Krisztina Daniella, Csömör Martin, Dienes Angéla, Dudás Dávid, Fekete Barbara, Kiss Dorina, Kónya Kitti, Köntös Klaudia, Lázár Laura, Lippai Nikolett, Nagy Mercédesz, Péderi Vanda, Tamás Henrietta, Tóbiás Barbara, Tóth Alexandra, Ujvári Levente, Veres Enikő, Vojtovics Henrietta

Miskolci Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium

12. osztály
Osztályfőnök: Mező István
Zenei osztályfőnök: Móczné Izsvák Csilla
Bari Zsolt, Bognár Lili Janka, Dobsi Sára, Járdán Erik, Katlan Enikő, Kavasánszki Máté Milán, Kövér Aida, Ladányi Tamás, Mészáros Gréta, Mészáros Mária Ágnes, Mihók Ilona Erzsébet, Orosz Balázs, Polányi Zalán, Tóth Fanni, Turcsányi Roberta, Urbanovics Vivien

Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

12. A kereskedelem szak
Osztályfőnök: Tóth Stella
Balajti Roland Dávid, Bélik Beatrix, Czikó Gábor, Csurkó Mónika, Dankó Dominik János, Dankó Zalán, Falucskai Brigitta, Guba Balázs, Hamzó Vanessza, Hornok Fanni, Kápolnai Laura, Kerekes Anna, Kocsis Csaba László, Kondrát Martin, Kopcsó Csaba Krisztián, Kui Viktória, Lévai Zsófia, Magyari Gabriella, Majoros Máté Tibor, Makula Fanni Gréta, Nagy Judit Eszter, Nagy Norbert Zoltán, Nagy-Pál Máté, Pusztai Ákos, Spisák Henrietta, Stucz Adrienn, Számadó Klaudia, Szepesi Márk, Terjék Dominika Edit, Tóth Gabriella, Tóth Klaudia

12. B
Osztályfőnök: Mezei Judit
Barsi Dávid István, Berczely Balázs, Budai Henrietta, Császár Dániel, Csóka Mária, Daragó Rebeka, Dojcsák Alexa, Farkas Gabriella, Gramantik Fanni, Hilóczki Blanka Zsófia, Hornyák Boglárka, Kádas Anikó, Kalóz Réka, Kardos Viktória, Kiss Simon Csaba, Ligeti Bianka, Miklósi Enikő Klaudia, Németh Fanni, Némethy Flóra Csenge, Pásztor Balázs, Petrik Vivien, Pogány Adrián, Tóth Brigitta Alexandra, Tóth Nikoletta, Tóth Viktória, Vályi Alexandra, Vantal Ádám, Varga Virág, Várhelyi Szilvia Fanni

13. C
Osztályfőnök: Doszpolyné Tompa Melinda
Alföldi Bence Máté, Balázs Krisztián, Barcsik Barbara, Bencze Bianka, Brünner Erik, Czudar Andrea, Cseh Márk, Deák Laura, Éles Blanka, Eszlári Sára Gabriella, Gyurkó Dóra Szilvia, Hollik Dániel, István Zsófia, Jantek Renáta, Jurecz Barbara, Krajnyák Patrik, Lossó Viktória, Nagy Nikolett, Orjovics Boglárka, Pozsgai Loretta, Takács Réka, Tomek Vanessza, Tóth Klaudia, Tóth Róbert, Turcsán Petra, Veres Orsoly Zsuzsa, Zurai Nikoletta

Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája

Szakgimnázium 12/A, 12/Sz osztály építészeti és gépészeti szakmacsoport, szakiskolát végzettek középiskolája
Osztályfőnök: Csipiné Sallai Andrea
Bogovics Ferenc, Bráz Máté, Csóka István, Drótár János Dávid, Galamb Róbert, Gulyás Márió, Horváth Hajnalka, Kiss Sándor, Kolacsek Ibolya Mária, Nagy Dávid, Olajos Máté, Petránszki Máté, Rácz István, Sebő Krisztián, Séllei József, Szabó Béla, Szabó Pál, Szoboszlai Zsolt, Vásárhelyi Levente Viktor, Vig András, Viski Evelin

Szakgimnázium 12/B-C osztály, informatika, környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoport
Osztályfőnök: Patakiné Csörghe Zsuzsanna
Bereczky Georgina Virág, Dudás Erik, Hernádi Gábor Alex, Kása Gergő Szilveszter, Képes Ferenc, Király Kiara, Kis Erika, Kleszó Gábor, Kovács Adrián, Lizák Roland, Oláh Norbert, Orczy Eszter, Novák Milán, Pacsai Vanda, Pellák Martina, Sütő Mihály, Szajkó Edina, Török Bence, Veres Armand, Vozár Martin

Szakgimnázium 12/M osztály, művészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Varsás Erzsébet
Alkalmazott grafikus: Gacsályi Patrik, Juhász Erika, Kozma Lívia, Kszel Klaudia, Labancz Letícia, Mata Szilvia, Péter Richárd, Sipos Krisztián László, Szalmen Renáta, Tóth Panna
Ötvös-fémműves: Dani Zsófia Rózsa, Gorszki Lejla, Holykó Bernadett Anikó, Karczag Katinka Emese, Szedlák Laura

Szakközépiskola 11/1, 11/1/2 osztály, központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő
Osztályfőnök: Kovács Mónika
Békési János Krisztián, Bölkény Gábor, Érsek Dávid Norbert, Feke Dávid, Fónagy Dávid, Gazda Tibor, Hajdu József, Horváth Sámuel, Illés Béla, Jakab Patrik, Kaufmann Viktor, Kiss István,
Krajpos Máté László, Molnár Dávid, Nagy Dávid, Pap László, Porcsalmi Levente, Subert Balázs, Szilágyi Balázs, Szonda Márk László, Tepliczki Ádám, Tepliczki Gergely, Tomori Krisztián, Zsiga Zsolt

Miskolci Szakképzési Centrum Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziuma

12. a egészségügyi ágazati szakképzés
Osztályfőnök: Dudás Imréné
Asztalos Petra, Balogh Margit, Buzás Barbara, Eszlári Helga, Gulyás Nikoletta Lídia, Horváth Adrienn, Horváth Amanda, Hudák Fanni, Jandl Bojána Brigitta, Kántor Vanda Andrea, Kapaló Barbara, Kapusztik Krisztina, Koncz Kornél, Láng Noémi, Mezei Barbara, Mezei Szilvia, Moszkál Eszter, Ortó Adrienn, Oszterman Fanni, Pálkovács Klaudia, Pekli Roberta Martina, Sallai Gréta, Sárogh Fanni, Seer Alex, Szabó Teodóra, Szlifka Bianka, Takács Martin László, Tóth Szilvia, Vadász Anna, Zupkó Annamária

12. b egészségügyi ágazati szakképzés
Osztályfőnök: Bálintné Ducsai Mónika
Bartók Péter, Bátor Lilla, Bolla Gergő Levente, Bukta Brigitta, Dudás Hanna, Horváth Gábor Norman, Juhász Bernadett Mária, Kovács Borbála, Kovács Renáta, Lakatos Gabriella, Lénárt Henrietta, Matkó Bianka, Mészáros Erik, Nagy Amanda, Nyiri Fruzsina,
Orosz László, Piaszkó Boglárka Erzsébet, Puskás Petra, Siroki Zoé Atala, Soltész Réka Fanni, Zima Mónika

12. c egészségügyi ágazati szakképzés
Osztályfőnök: Juza Adrienn
Báki Barbara, Bölkény Janka, Gál Réka, Halász Vivien, Hevesvári Melitta Eszter, Hudácskó Kinga, Juhász Dóra, Kulcsár Evelin Dorina, Kun Brigitta Erika, Majoros Tamás Csaba, Molnár Patrik, Nagy Barbara, Pálinkás Dorina, Pirkó Petra, Riegel Alexandra, Simon Valentina, Sontra Klaudia, Sümegi Vivien, Taksár Dorina, Tóth Krisztián, Urbánszki Cintia

12. d egészségügyi ágazati szakképzés
Osztályfőnök: Tomasovszky Viktória
Bertalan Anna, Bitó József, Böszörményi Dzsenifer, Dudás Blanka, Fehérfalvi Orsolya, Galváczki Klaudia, Girhiny Melinda, Gyöngyösi Balázs, Joó Vanda, Kalupka Patrícia, Kamarás Evelin, Kéri Kitti, Kiss Renáta, Kormos Veronika, Lakatos Dzsenifer, Lenkey Attila, Lukács Erika, Miliczki Nikolett, Nemesnyik Mónika, Pásztor Zoé Vanessza, Pomázi Gergő, Princz Diána, Stefán Fanni, Szemán Katalin, Szűcs Dániel, Vigh Martin

Miskolci Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakgimnáziuma

12. A elektronika
Osztályfőnök: Nagy Tibor
Balázs Dávid, Csetneki Roland, Dankó Zoltán, Farkas Bence János, György Erik, Heffler Márton, Helmeczi László, Juhász Péter, Kiss Dániel, Kozsik Erik István, Lipták Donát, Molnár Gábor, Muntyán Ákos Csaba, Nagy Bence, Palotás Sándor, Pocsai Péter, Puskás Marcell, Stefán Dorián, Szabó Tamás Bence, Száva László, Takács Bálint Dominik, Yahya Karim, Zima Dániel, Zsendovits Tamás

12.B informatika
Osztályfőnök: Tóth Istvánné
Bodolai Renátó, Bogdány Lionel Benjámin, Budai Csaba, Csuha Dénes, Derczó Gábor, Hegedűs Norbert, Horváth Attila, Juhász Kristóf, Kalocsai Ferenc László, Kiss-Kovács Zoltán, Lukács Csaba, Molnár Dániel Zsolt, Orosz Krisztián, Papp Márió, Plósz Péter, Sarkadi Valentin Zserald, Szász Marcell, Szegedi Dávid András, Szekeres Anita, Szőke Csilla, Turi Gábor, Turóczi Róbert, Vas Ádám

12.C informatika
Osztályfőnök: Prillné Csordás Csilla
Abóczki Judit, Antal Gergely, Bajnok Márk, Bara Bianka, Bari Mária, Bede Alexandra, Budai Evelin, Csulák Balázs, Czagány Dorina, Czagány Judit, Faragó Máté, Fonó Nikolett, Gadnai Ákos, Hajdú Zsófia, Kovács Lúcia, Kvaszta Árpád Roland, Lengyel Barbara, Mikolka Márk, Misuta Márk, Nagy Noel, Nyitrai Nikolett, Oláh Balázs, Plósz János, Szabó Bernát Béla, Szilágyi Anna Zsófia, Tóbiás Patrik, Tóth János, Vadnai Martin, Vályi-Nagy Zsófia, Veréb Bence Zoltán, Vigh Martin Sándor

Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma

12. A építőipar ágazat
Osztályfőnök: Csikai Judit
Böszörményi Bence, Gáspár Kristóf, Golopi Gergő, Hernádi Nadin, Illés Attila, Király Richárd, Kotroczó Bálint, Oláh János, Orosz Roland, Pecsenye Levente, Szunyogh Tamás, Tari Ákos, Vadászi Milán, Váradi Zsombor, Vas Zsófia, Vasas Rómeó Ronald

12. B épületgépészet ágazat
Osztályfőnök: Andrészky Péter
Barcsai Ábel, Bredács Krisztián, Csorba Krisztián, Fazekas Martin, Fekszi Ádám, Fodor Gergő, Kiss Dominik, Knizner Gyula, Lakatos Márk András, Márton Martin, Papp Gergő, Pleszkó Dávid, Sütő Tibor, Szilágyi Bence Gyula, Tóth Kevin, Tóth Péter Tamás, Zsiga Márk

12. D földmérés ágazat
Osztályfőnök: Szikói Péter
Barczi Szabolcs Alex, Berta Vivien, Bottyán Bálint, Czakó Alexandra, Doszpoly Gábor Alex, Ganyi Lajos, Hegedűs Erzsébet, Ivancsó Róbert, Jobbágy Márk, Kisfalusi Nikolett, Koczka Lilla Sarolta, Kővári Patrik Attila, Kukk Alexandra, Mirki Klaudia Rebeka, Toronya Diána, Tóth Eliza Evelin, Tóth Petra, Veres Ádám

12. E építőipar ágazat
Osztályfőnök: Galátné Dankó Katalin
Batta Patrik Levente, Bíró Norbert, Glonczi Anasztázia, Hegedüs Katalin, Hódos Milán, Jakab Patrik, Kálmán Sándor, Karuczka Máté, Kis Norbert, Lábas Loránd, Lövei Márk Tibor, Molnár István, Rózsa János, Szabó Zsombor, Szűcs Ferenc Sándor, Tóth Máté, Tőzsér Máté Mihály, Váradi Patrik Sándor, Veszprémi Axel
Miskolci Szakképzési Centrum Martin János Szakközépiskolája és Szakiskolája

10/1 parkgondozó
Osztályfőnök: Csoma Mária
Balázs Zoltán, Farkas Erik, Farkas Tamara, Gémes Dávid, Kiss István, Kiss Milán, Kovács Roland, Lakatos Patrícia, Orosz Gyula, Soltész Ákos, Turró László

10/2 bőrtárgykészítő
Osztályfőnök: Kőrösi Mónika
Balázs Rozália, Balog Beatrix, Balogh Dániel Lajos, Bódogh Bence, Korcz Cintia, Máté Szabrina Ágnes, Perczel Dominika, Puskás Péter, Szabó Kornél, Szűcs Dorina

10/3 asztalosipari szerelő
Osztályfőnök: Balláné Karsai Márta, Dobos János
Dinó József, Engi Márk, Gaál Zsolt, Kisgergely Ákos, Korotki Dániel, Rémiás Gergő, Zsák Zoltán

10/4 Textiltermék-összeállító
Osztályfőnök: Kissné Veres Erika
Almási Dalma Zsuzsanna, Balogh Bence, Bartus Gábor Kálmán, Galyas Edit, Glonczi Rozália Nikoletta, Kis-Leskó Beatrix Margit, Krizsán Viola Éva, Mázik Valentina, Mlinár Anna Bianka, Nagy Réka, Nagy Szabolcs, Németh Nikolett, Tegzes Mariann

10/5 Sütőipari és gyorspékségi munkás
Osztályfőnök: Németh Istvánné
Bártfai István, Budai Zoltán, Farkas Dóra, Klész Dávid, Kovács Johanna, Krepcsik Richárd, Köpöczi Dávid, Péter Dóra Piroska, Szemán Dániel, Török Boglárka, Varga Szabolcs

10/6 Szövött-tárgy-készítő
Osztályfőnök: Farkas Erzsébet
Dolyák Beatrix, Galkai Bence, Kasza Eszter, Kiss Gergely Lajos, Kozma Richárd, Mádli Gréta, Soltész László, Sándor Péter Alex, Tálas Lilla, Tóth Anna

10/7 Háztartástan
Osztályfőnök: Tari Istvánné
Bártfai Csilla, Eötvös Tamás Bence, Guba István Tamás, Kóródy Larina, Kovács Bence Viktor, Kovács Kitti Szilvia, Lajka Viktória, Matyi Dávid, Oláh Dávid, Pocsai Martin, Virág Attila

10/8 Udvaros
Osztályfőnök: Kristóf Anikó
Bodolai Vilmos, Kalocsai Nóra, Kanalas Viktor, Kiss Veronika, Kovács Zsófia Anna, Kristóf Péter, Lakatos Leila, Petróczki Erzsébet, Pintér Máté, Völgyesi Balázs

13/1 Gépi forgácsoló
Osztályfőnök: Behinya István
Boós Roland, Horváth Milán, Kolozsvári Miklós, Rontó Tihamér, Szabados Dániel, Szőcs Sándor József, Tima Roland, Tóth Bence, Umheizer Dániel, Varga Roland

13/2 Fazekas
Osztályfőnök: Gál Krisztina
Jaskó Boglárka, Juhász Laura Írisz, Lukács Péter, Nagy Alex, Pozsonyi Edina, Schein Máté, Szabó Noémi, Szemes Ádám, Szűcs Viktória

Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A
Osztályfőnök: Tolnainé Bogdánffy Ildikó
Kulturális ágazat: Baffy Robin, Germuska Fanni,György Klaudia,Kozsuk Péter,Márton Szonja,Virág Vivien Tünde
Képző- és iparművészeti ágazat: Bertalan Gitta, Csonga Csilla Renáta, Dobai Noémi, Gregor Dorina, Juhász Beatrix, Kopcsik Kinga, Kovács Alexandra, Kövér Fanni, Krisztián Viktória, Lengyel Aténa Katalin, Nyilas Alexandra

12. B
Osztályfőnök: Kaló Andrea
Szépészeti ágazat: Balogh Dzsenifer, Balogh Tímea Nelli, Csengő Dóra, Deák Bianka, Forgács Gábor, Gór Fatime, Kakukk Bettina, Kardos Vivien, Király Klaudia, Kovács Vivien Viktória, Mercz Réka, Nagy Cintia, Nagy Klaudia, Rivnyák Réka, Szabó Dominika, Székely Tünde, Tamás Mirtill, Tóth Bettina, Zsarnai Zsófia

12. C
Osztályfőnök: Kovácsné Lovász Éva
Közlekedésgépész ágazat:
sztalos Attila, Bajor Tibor, Baranyi Dávid Szabolcs, Barna Norbert, Bitó Adolf, Dudás Péter, Erdei Ádám, Filó Gergő, Kátai Krisztián, Katona Bence, Kavasánszki Márk, Lovász Krisztián, Marada Gergely, Muntyán Milán, Pelles Gergő, Pocsai Patrik Adolf, Rácz Albert Iván, Sallai Bence Ferenc, Sira Ferenc, Stupek Emese Barbara, Tornay Levente, Tóth Barnabás, Tóth Zoltán

12. D
Osztályfőnök: Lukovicsné Bián Katalin
Sport ágazat: Bernáth Melinda, Bor Dániel, Burinda Máté, Csik Patrik, Fekete Martin, Fukász Valentin, Kalassai Márk, Kiss Tamás, Klusóczki Cintia, Kocsis Richárd, Kungler Orsolya, Lénárth Levente Richárd, Lipták Levente, Lovász Tímea, Nadanicsek Cintia, Orosz Ákos, Ozsváth Patrik, Soós Réka Viktorina, Székely Péter, Tokaji Tamás, Tomkó Zoltán, Vitkovszki Marcell

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

12.D öt évfolyamos nyelvi tagozatos osztály
Osztályfőnök: Polonkainé Baksy Katalin
Balázs Fanni, Bencze Zsombor, Bodnár Kristóf, Bósa Gerda Bernadett, Darmos Kitti, Emri Bernadett, Ferenczi Adél Ágnes, Fogarasi Patrícia, Gál Alexandra, Hajde Máté, Hegyi Dorottya Anita, Kalász Eszter, Kálmán Kornélia, Kaulics Evelin, Kocsis Dorina, Lee Saeyan Sára, Makkai Ádám, Makkai Norbert, Mészáros Blanka, Nagy Petra, Pásztor Roberta, Pataki Szabolcs, Regős Karolina, Rémiás Kristóf, Ronyecz Adrienn, Rózsa Helga, Szűcs Vivien, Üveges Nikolett, Vanyur Vivien, Zámbó Anett, Zana Gergely

12.E hat évfolyamos osztály
Osztályfőnök: Szilágyi Anikó
Balogh Milán Gyula, Barabás Fanni, Danyi Dorina, Deme Soma, Duró Benedek, Nagyné Flender Tímea, Földesi Kitti, Fucskó Máté, Gál Virág, Hamar Dorina, Heck Tamara, Hilóczki Zsuzsanna, Hornyák Bence Botond, Horvát Péter, Horváth Tekla, Jaskó Dorina, Jónyer Raul, Király Bálint, Kis Luca, Kiszel Anna, Koós Dominik, Kozák Luca, Kruppa Stefánia, Marosán Tamás Csaba, Mata Béla, Mészáros Benjámin Zsolt, Pap Kálmán, Pogány Gábor, Rási László, Rási Réka, Somogyi Mercédesz, Svéd Mátyás, Szentpéteri Áron, Szilágyi Gábor Ákos


MEZŐCSÁT

Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Mezőcsáti Tagintézménye

12. a
Osztályfőnök: Szarkáné Dusicza Andrea
Barna Ferenc, Bódi Friderika, Bubenkó Barbara, Bubenkó Réka, Dukai Gergő, Farkas Szebasztián, Gályász Rebeka, Gyenge Imre, Mezei Noémi Boglárka, Pajtók Tamás Szabolcs, Pap Sarolta, Szabó Martin László, Thomas Vanessa Erika

12. b
Osztályfőnök: Tolvajné Tóth Klára
Balogh Anikó, Barna Zoltán, Farkas Henrietta, Ladányi Ivett, Ladányi Nikoletta, Nótár Brigitta, Rostás Mónika, Salap Anita

12. c
Osztályfőnök: Simonné Takács Tünde
Ambruzs Andrea, Balogh Imre, Barta János, Bogdán Szilvia, Farkas Ramóna, Fróna Friderika, Gályász Adrienn, Gremsperger Péter, Jeddi Bianka, Koós Lili, Lőrinc Fruzsina, Magyari Balázs, Molnár Dániel, Nagy László, Nemes Gréta, Sepsi Katalin, Tóth Gábor Roland, Viszlai Gábor


MEZŐKÖVESD

Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Középiskola

12. A informatika, kereskedelem-marketing
Osztályfőnök: Vavszeg Mária Anna
Androvics Balázs Márk, Antal Ábel Bence, Antal Vanessza Vivien, Buxbaum Zsanett Vanda, Csirmaz Martin, Dányi Máté, Fekete Bence, Gubek Dávid, Kada Nikolett Ilona, Koncz Patrik, Nagy József Alexander, Suszter Zoltán, Varga Erik

12. B gépészet szakközép
Osztályfőnök: Péter Zoltán
Bana István, Bogdán Sándor, Bogdány Erik, Csordás Vince, Dányi János, Forgács Bálint, Kálmán József, Kiss Martin Soma, Korpás Tamás, Kövesdi Alex, Lakatos Bence, Lantos Balázs, Lőrincz Zsolt, Orosz Ákos, Orosz Bence Gyula, Orosz Gergő, Rajna Viktor Károly, Szabó Dániel, Szalay Szabolcs, Tóth Dávid, Vass János, Vámos Richárd, Váradi Márk, Virág Csaba

2./12. G ifjúsági tagozat, gimnázium
Osztályfőnök: Farkas Hajnalka
Antal Krisztián, Bajzáth László, Csató Ádám, Filkor Andrea, Gulyás Nikoletta, Lipták Richárd, Lovász Ramóna, Molnár Tamás, Nagy László, Pásztor Viktor, Puporka Ramóna, Takács Máté, Telekes Levente, Tóth Alex
Tóth Renáta, Török Márk

3./11. D eladó, asztalos
Osztályfőnök: Bene Imre
Asztalos Szebasztián, Babics Tamás, Berki Dzsesszika Bítia, Bóta Adrienn, Emődi Veronika, Farkas Alexandra, Goór Balázs Máté, Kerekes Kristóf, Kis Márk, Lakatos Márk, Lakó Dávid, Nagy Nikolett Mónika, Négyesi Tibor, Paczók Evelin Ernesztia, Puporka Róbert, Szabó Nikolett Margit, Szabó Petra, Szitai Katalin, Szitai Virág Antónia, Tóth Réka, Vágó Dávid, Vámos Gergő, Zólyomi Viktória

3./11. E villanyszerelő, gépi forgácsoló, ipari gépész
Osztályfőnök: Papp Tamás
Alvégi Zsolt, Antal Zsolt, Balog Krisztián Richárd, Borza Dániel, Erdős Sándor, Fekete Krisztofer, Gonda Levente, Hajdú László, Hegedűs Ádám, Kada Dániel, Kiss Krisztián, Markó Dávid, Markó Máté, Markó Zoltán, Molnár Lajos, Nagy Richárd Máté, Nagy Roland Benjámin, Nótár Zsolt, Paczók Viktor, Poczik Gábor, Polgár Dániel Andor, Potencsik Szabolcs, Spiczmüller János, Sütő Szebasztián, Szamkó Géza, Tóth István

3./11. F mezőgazdasági gépész, kőműves és idegburkoló, női szabó, szerszámkészítő
Osztályfőnök: Bálintné Tóth Éva
Bajzát Dániel, Balázs Krisztián, Balog Ágota, Balog Krisztofer, Berki Máté György, Csikó Ernő, Kálmán Zoltán, Kázmér Tibor, Kiss Péter, Konkoly Mihály, Kusztván Zsolt, Molnár Bálint, Molnár Bálint, Murányi Márk, Nótár Zoltán, Nyeste Roland, Oláh László, Paczók Benjámin, Paczók Klaudia, Pontos Balázs, Radics Zsolt, Rendes Máté, Szolnoki Béla, Tari Patrik, Tarjányi Zsolt, Varga Krisztián

12. L felnőttképzés, esti tagozat
Osztályfőnök: Gyenes Gabriella
Baranyiné Stefán Márta, Biró József, Dudás Roland Attila, Fenyő Renáta, Hadiné Bodnár Melinda, Kocsisné Nagy Judit, Komlós Dávid, Kovács Nikoletta, Mirkóczki Henriett, Nagyné Juhász Hilda, Póra Romulusz, Révayová Klaudia, Révay Richard, Takács-Molnár Andrea, Tari Norbert


ÓZD

Ózdi József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Sáfrány Irma
Ádám Szabolcs, Bajusz István, Balázs Márk, Barta Péter, Benedek Dávid, Csakmag Vivien, Garics András, Huszár Liliána, Kanta Botond, Klisóczki Fanni, Kozma János, Magyar Brigitta, Mező Noémi, Obajed Al-Ali Aida, Pál Patrik, Pánti Réka, Soós Adriána, Steiner András Kristóf, Tellinger Luca, Turcsányi Soma Bálint, Varga Balázs, Vincze Bence

12. B
Osztályfőnök: Konczné Varga Edit
Berki Henrietta, Csendes Viktória, Fükő Krisztián, Gál Martin, Gyüre Márton, Harkály Ágnes, Kollár Viktor, Koták Alexandra Letícia, Kovács Kitti, Kovács Zsófia, Lakatos Letícia, László Eszter, László Krisztina, Lévai Kristóf, Máté Vivien, Molnár Marietta, Molnár Márton, Papp Vanessza, Rózsa Lívia Barbara, Rubint Emese, Szabó Lúcia, Szipola Anna, Tengely Zsuzsanna

12. C
Osztályfőnök: Restás Attila
Bebesi Dávid, Czifra Cintia, Csörögi Bence, Debreceni Petra, Dömötör Mihály, Gáspár Erik, Jónás Boglárka, Kovács Odett, Lemák Adrián, Lukács Eszter, Török Zsuzsanna, Varga Tímea

12. E
Osztályfőnök: Lőrincz Julianna Judit
Berki Julianna, Bogdán Laura, Farkas Szabina, Fehér Szabina, Gáspár Bianka, Kosztyu Viktória, Márton Stella, Mihály Mária, Nagy Bálint, Oláh Mária, Rolof Fanni, Szamkó Petra

12. F
Osztályfőnök: Pribék Csabáné
Bélteczki Orsolya, Berehánics Ágnes, Birta Bernadett, Dudás Lilla, Kozma Balázs, Lakatos Alex Lajos, Máté Lilla, Miller Barbara Anni, Molnár Éva, Németh Dániel, Rajnai Bence, Szűcs Fanni, Tóth Bálint, Váradi Róbert, Varga Réka, Vasas Patrícia, Zádor Marietta

Ózdi Szakképzési Centrum Gábor Áron Szakképző Iskolája

Szakácsok: Csépányi Kitti, Enyedy Patrik Tamás, Kisbenedek Ákos
Cukrászok: Barta-Dudás Erik, Farkas Noémi, Lakatos Mária Éva, Samu Virginia, Szabó Barnabás József, Váradi Alexandra, Vécsi Barbara, Vécsi Viktória
Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

12/A
Osztályfőnök: Molnár Márk
Árkosi Viktória, Báncs Vivien, Czékus Alexandra, Csóka Norbert, Fehér Virág, Fekete Dávid, Hornyák Anett, Horváth Zsófia, Ivacs Bernadett, Jaczkó László Dániel, Jóni Beáta Ivett, Kasza Dávid, Kisbenedek Lilla, Lendvai Orsolya, Lukács Balázs, Máhner Márk, Paskó Gergő Gábor, Simon Gellért, Surjánszki Fanni, Szirmai Evelin, Titi László Alex, Tóth Dominika, Tulipán Gergely, Vincze Erik

12/C
Osztályfőnök: Simkó Péter Gáborné
Andók Dorottya, Balázs Erik, Béni Nikolett, Borhidán Mercédesz, Csépányi Barbara, Fodor Petra, Híves Stefánia, Ivánkó Klaudia, Knapp Gergő, Kovács Krisztián Máté, Krisztián Vanda, Krizsán Noémi, Kusmiczki Hermina, Lévai Dominik, Mészáros Petra, Miklós Eszter Györgyi, Németh Mercédesz, Németh Vanessza, Oláh Roland, Pálfalvi Mercédesz, Sipos Gréta, Soós Krisztián, Szabó Krisztián, Váradi Evelin, Váradi Róbert, Váradi Szabina, Váradi Virág

12/E
Osztályfőnök: Puchreiner Gábor
Berki Bettina Katalin, Bialaszek Vivien, Biró Máté, Endrésik Márton, Fábián Hunor, Gárdosi Nikolett Napsugár, Hacsi Krisztina Zsófia, Havrán Vivien, Holló Eszter, Horacsek Richárd, Kolarovszki Márk, Kovács Bálint, Kozma Balázs, Lányi Bence, Magyar József, Miksztaj Ágnes, Obbágy Tamás, Obbágy Tamás, Pécsi Eszter, Rási Viktória Eszter, Szíjjártó Gábor Bence, Trenka Klaudia Kármen


PUTNOK

Gomba Levente Gimnázium

12/A
Osztályfőnök: Molnárné Varga Anita
Barnóczki Kristóf, Csák Emerencia, Gál Richárd, Horváth Réka, Kondás Norbert Gábor, Lőrincz Dalma, Pogány Fanni Zsófia, Ráki Viktória, Sasvári Tímea, Susányi Helga, Szabó Dániel, Tuza Gréta Judit

12/B
Osztályfőnökök: Pálovics-Papp Gabriella, Bánszky Miklós
Agócs István, Balogh Krisztián, Bari András, Bodnár Beatrix, Demeter József, Farkas Márton, Gál Patrik András, Holló Henrik Márk, Holló Martin, Jenei Cintia, Kolozsi Zsolt, Kondás Réka, Kovács József Bence, Mező Gábor, Palcsó Rebeka, Pozsgai Tamás, Ruszó Cintia Vivien, Ruszó Gábor Martin, Soltész Sándor, Szabó Richárd, Tóth Szabolcs, Veres Martin Márk

12/C
Osztályfőnökök: Gyalai Bálintné, Oszkocsil Zoltán
Balog Dániel, Baranyi Bernadett, Beri Kitti, Bódi Ádám, Borbás Liliána, Berger Máté, Deli Renáta, Dezső Barbara, Forgony Alex, Horkay Konstantin, Horváth Gyula, Kornics Milán, Lázár Ferenc Ádám, Lázi Noémi, Molnár Norbert, Nagy Benjámin, Novák Zsanett, Oláh Adrián, Reznek Katalin, Ruszó Bence, Ruszó Réka, Szamosi Máté Gábor, Vadnai Ágota, Varga Krisztián, Varga Zsófia Mária

Serényi Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola

12. c
Osztályfőnök: Henyeczné Antal Gabriella
Dorogi Kamilla Virág, Forgács Gergő, Herczeg Alex, Horváth Roland, Ivacs Zsófia Judit, Kiss Éva Eszter, Kuna Emese, Lakatos Attila Patrik, Manóczki Patrik Márk, Palugyai Attila, Póbis Gábor József, Pogonyi Roland, Szögedi Bálint Rafael, Tengely Lajos, Váradi Ádám, Várhegyi Virág, Görömbei Lucia

14. c
Osztályfőnök: Hajdukné Kovács Veronika
Bacskai Bálint, Balogh Gábor, Bene Dániel, Harnócz Dániel, Kovács Tamás, Magyar Gábor, Nagy Dániel, Pogány Szabolcs, Ruszó Valentin, Vígh Ágnes, Lindi Norbert, Kónya Gergely

11. c
Osztályfőnök: Kurtán Tibor
Ádám András, Demeter Bence, Kovács Réka, Miskolczi Ádám, Tamási Bence, Bodnár Lajos, Sós Gábor, Lőrinc Tamás, Lukács Imre, Bodnár Dániel, Elek Alex


SÁROSPATAK

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

12. B
Osztályfőnök: Bednarik Lászlóné
Antal Anna, Balog Cintia Deborah, Bányai Piroska, Barcsa Eszter, Bartók Balázs, Batta Bettina, Borjus Ádám, Dakos Orsolya, Elek Evelin, Fehér Brigitta, Géresi Gabriella, György Zoltán, Kácsándi Lívia, Koi Ferenc, Köblös Vivien, Lakatos Patrícia, Lengyel Erik, Lengyel Krisztina, Márkus Márk, Molnár Alexandra, Sarka Bernadett, Szabó Kinga, Tirpák Blanka, Varga Kinga Bianka, Vaszil István, Veres Mihály

12. C
Osztályfőnök: Tóth Tamás
Volt osztályfőnök: Kováts Imre
Bánkuti Zsófia, Frank Annabella, Göttli Vivien Zita, Harsányi Zoltán, Jobbágy Fanny, Laczkó Eszter, Leitner Csaba, Marczi Máté Tamás, Matta Médea, Orosz Bettina Mária, Orosz Mária, Pásztor Krisztián, Pásztor Levente, Schmiedt Balázs András, Séra Bianka Zsófia, Spiczmüller Lídia, Tarr Gábor, Tóth Péter, Trojna Dávid

12. D
Osztályfőnök: Remeczki Imre
Antal Dominika Rebeka, Aros Márk, Bodnár Zsombor, Boós Gabriella, Csontos Levente, Gál Dorottya, Gecse Bianka, Gulyás Roland, Illés Erika, Jaskó György, Jenei Szandra, Kecskés Imola, Koleszár Dávid, Korhuth Zsófia, Kovács Patrícia Arabella, Lénárt Bence, Lengyel Regina, Madarász Roland, Matisz Patrik, Mészáros Kinga, Móré Balázs, Orosz Kinga, Pingor Gergely, Sisán Máté, Tarbaj Viktória, Tarr Emese Petra, Tóth István, Vitányi Barbara, Zelina Márk

12. E osztály
Osztályfőnök: Bacsó Andrásné
Adu Lúcia, Barkó Barbara, Csizmadia István Dániel, Dékány Lea, Demeter Dóra, Fodor Ákos, Gáspár Lilla Ágota, Iván István, Kiss Eszter Flóra, Kocsomba Richárd, Kotán Fanni, Kovács Balázs, Kovács Kata, Kovács Kende Gyula, Kucsinka Kristóf, Molnár Klaudia, Nagy Nikoletta, Popovics Dominik, Szabó Réka, Tábori Regina, Tóth Zsófia, Ulimájer Donát, Ulrik Jolán
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

12. A
Osztályfőnök: Szatmáriné Tóth-Pál Ildikó
Bodnár Dorina, Czók Daniella Anna, Danyi Dóra, Didics Patrik László, Drotár Melinda, Farkas Szabolcs Soma, Feigel Hanna Dóra, Felföldi Mónika, Halász Enikő, Hársfalvi Roxána Krisztina, Herle Kornélia Andrea, Horváth Anett, Jakab Ádám Győző, Kajati Andrea, Kopcsik Noémi, Korán Laura, Koszty Rita Anasztázia, Kovács Kamilla, Laczkó Mónika Vivien, Matisz Ádám, Molnár Zsolt, Móré Zsófia, Pásztor Kitti, Pásztor Viktória, Rozgonyi Péter, Sisán Nikolett, Szabó Dominik, Takács Zoltán, Varró Zoltán Gergő, Zajácz Ákos

12. B
Osztályfőnök: Molnárné Klemm Ildikó
Aros Damján, Braun Ádám, Fedor Levente, Fedor Zsófia, Fejér Zakariás Zoltán, Fűzéri Gergő, Horváth Amanda, HutkaiPatricia, Kelemen István, Király Krisztián Béla, Koi Krisztián Imre, Madarász Gáspár, Márkus Beatrix, Monyók Helga, Pásztor Attila, Pauleczki Balázs, Sasvári Tamás, Siska Boldizsár Soma, Stefán Patrik, Szűcs Alexandra, Tanászi Ábel, Tomkó Dzsenifer, Vajda Kata, Váradi Zsolt, Varga Katalin, Varga Péter

13. E osztály
Osztályfőnök: Búzásné Nagy Gabriella
Aranyi Zsolt, Baksa Lóránt, Brezóczki Bianka, Csatlós Kornél, Frikker Gabriella, Gyarmati Ádám Bence, Györki Dóra, Horváth Tünde, Hutka Bianka, Kajla Bernadett, Lastóczki Lili, Lukács Dalma, Magyar Evelin, Mező Janka Fruzsina, Molnár Nóra, Petkes Piroska Judit, Sütő Vanda Inez, Szabó Bálint György, Szabó Fanni, Tóth Ádám, Tóth Melitta, Tóth Réka, Varga Petra, Várszegi Arnold, Vidrinszky Tamara, Zelenák Nikolett
Vay Miklós Református Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon

12. A
Osztályfőnök: Tölgyesi István
Ács Bettina, Bordás József Patrik, Csecskedi Balázs Bence, Kalocsai Alex, Kovács Gergő, Kövér Tamás, Migyu Márk, Miklódi Nikolett, Milik János, Molnár Attila, Molnár Márk, Oláh Sándor, Pouljucsák Beáta, Sipos Gábor, Szakál Mihály, Szuromi Dávid, Varga Gábor Mihály, Viczmándi Gábor, Vitányi Bence

11/1
Osztályfőnök: Krucsay Szilvia
Balogh Roland, Balogh Vanessza Rita, Barna Benjamin Máté, Botos Alex, Dancs Ádám, Fazekas Ádám , Gulyás Erika, Gulyás Markó, Ilok András Gergely, Kallóczki Ádám, Kanalas Patrik, Kazai Dániel, Kocsis Csaba, Nyiczki Dávid István, Paulovics Dávid Péter, Pápa Gergő, Rostás Gergő, Sándor Alexandra, Strausz Richárd, Szűcs Péter, Tóth Péter

14/1
Osztályfőnök: Fedorné Szabó Marianna
Csendes Gábor, Dvorák Imre, Dvorák Péter, Fischer Máté, Géczi Valentin, Győri Árpád, Kardosi Károly Kristóf, Matta Bence, Molnár Dávid, Peremiczki Alex, Rákosi Péter, Rusznyák Péter, Simai Virág, Takács Nándor, Takács Tamás Máté, Tóth József Dávid, Tóth Márió, Tóth Márk, Tóth Tibor, Vajóczki Dávid, Varga Dalma Fanni, Zubik József

14/2 Épületgépész technikus
Osztályfőnök: Molnár Péter
Balogh Viktor, Csizi Csanád Áron, Danóczi Roland, Gergácz Orsolya, Gulyás Róbert, Horváth Máté, Juhász Richárd Levente, Kaskó Dániel Márk, Kis Ákos, Kozsurek Gábor, Prihoda Olivér, Ráski Sándor Roland, Sárga János József, Sipos Zsolt, Szabó Dávid, Varga Richárd Mihály, Veréb Máté


SÁTORALJAÚJHELY

Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12. A
Osztályfőnök: Zámné Sivák Andrea
Balabás Boldizsár, Balogh Klaudia, Bártfai Panni, Bihari Luca Réka, Bodnár Petra, Botos Gergő, Csizmár Liliána Dóra, Durányik Roland, Gál Máté, Gáspár Blanka, Hosszú Bendegúz István, Kazár Patrícia, Kelemen Bettina, Koncsol Mihály, Lázár Enikő, Mihalik Martin, Mudris Nikoletta, NizzoliValerio Alessandro, Orosz Dániel, Steiner Dávid Imre, Szalontai Balázs, Szekeres Eszter, Tokacs Krisztián, Vinnai Balázs

12. B
Osztályfőnök: Biacsko Istvánné
Bacskai László, Balogh Bence Márió, Benkő Szabolcs, Bodnár Péter Bence, Harcsárik Norbert, Hörcsik Dániel János, Járosi László, Jónás Tamás, Körmöndi Balázs, Maros Boglárka, Miskolczy Viktória, Petercsák Patrícia, Scholder Klaudia, Sohajda Martin, Sütő Ádám, Vajóczki Bettina

12. C
Osztályfőnök: Török Endre
Czető Bianka, Csomós Kitti, Fazekas Zsófia, Frank Viktória, Hanuder Nikolett, Kálnási Boglárka, Keksz Máté János, Márkánics Alexandra, Molnár Tímea, Oláh Franciska, Spala Renáta, Szajko Klaudia, Török Tamás, Ulicsák Ágnes, Zsóka Kitti

12. IF
Osztályfőnök: Ráczné Gócs Ivett
Balla Mercédesz Boglárka, Balogh Barbara, Batta Noémi Evelin, Bulicska Eszter, Certický Márk, Csikó Alexandra, Csillik Amanda Anikó, Demko Dominik, Halász Patrícia, Haluska Laura, Horváth Anna Margaréta, Iván Bettina, Jánosi Zsófia, Kertész Dóra Kincső, Kondás Laura, Pletenyik Eszter, Pongó Julianna, Pracu Laura, Rapács Bettina, Rapács Izabella, Rickó Tímea, Tóth Imola, Zsarnai Judit

V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola Óvoda

12. A
Osztályfőnök: Kosárkó László
Behina Boglárka, Elek Zsófia, Espán Bence, Horváth Ákos András, Katona Krisztina Abigél, Krizsán Ákos, Migléc Melinda Izabella, Migléc Zoltán Erik, Nagy Dávid, Nagy Virág Réka, Nagy-Bozsoki Nimród, Orosz Alexandra, Orosz Réka, Pásztor Lili Sára, Pintér Szabina Zsuzsanna, Szabó Dominik, Szabó Szilárd, Szakál Miklós, Szűcs Zsófia

12. B
Osztályfőnök: Horváth Éva
Bari Bence, Császár Alexandra, Csomós Dóra, Csontos Máté, Czipf Dorina, Géczy Gábor, Gombos Dominika Emőke, Gombos Henrietta, Gombos Patricia, Götz Bettina, György Kitti, Juhász Vivien, Kajati Kitti, Kocsis Gergő, Kovács Kitti, Lombárszki Dorina, Magashegyi Mónika, Márton Emőke, Ondó Alexandra, Pápai Adrienn, Ruszó Melinda, Szabó Adrienn, Takács Kitti, Tompa Zsuzsanna, Urbán Zsófia Virág

12. C
Osztályfőnök: Zsitkó Sándor
Volt osztályfőnök: Búzás László
Bana Vencel, Berei Martin, Bognár Benjamin, Czető Bence, Czili János, Dupcsák Tamás János, Fejti Martin, Galyas Bianka, György Máté, Harda-Pál Erik, Horváth Alex, Horváth Dániel, Kendi Martin, Prokop Norbert, Rostás Áron, Spotilla Márk, Szabó Erik, Szabó Márk János, Tóth Annamária, Veres Botond, Zsiga Zsolt, Zubik Andrea

Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Várhomokiné Madák Kornélia
Balogh Mihály, Bari Noémi, Drengubák Csenge, Kaszonyiová Enikő, Lakatos Fanni Tünde, Székely Xénia, Tóth Marianna, Ulicsák András

12. B
Osztályfőnök: Várhomokiné Madák Kornélia
Balog Ákos Márk, Barna Botond, Fischinger Bence, Horváth József, Hunyadi Bálint, Kovács Bálint, Lukács Bence László, Miklós Máté, Olexa Krisztofer Tamás, Páricsi Péter Zoltán, Peimli Richárd, Tarjányi András, Vaszily Krisztián, Zalkodi Róbert

12. E
Osztályfőnök: Szerdi Hajnalka
Danóczi Csabáné, Fischinger Krisztián, Fügei Jánosné , Gerevich Bettina, Gyenes László, Juhász Győző János, Makkai Alexandra, Markovics Barnabásné, Mitróné Koncsol Csilla, Szabó Tibor, Szegediné Czinke Ida, Székelyné Markovics Katalin, Szigeti Márton, Szim Pál, Téglás Lajos, Tóth Péter Gábor, Veréb Ábel János

2/14
Osztályfőnök: Révész Orsolya
Balla Barnabás, Balogh Sándor, Bányász Alexandra, Batta Zsolt, Csomós Panni Lilla, Csurka Dávid, Dankó Eszter, Dávid Erik, Dupszki Krisztián, Fedor Leila, Gecző Regina, Gombos Viktor, Hegedűs Krisztián, Horváth Nikodémusz, Kertész Ákos, Koromházi Gergő, Mizsák Péter, Nagymihályi Norbert, Rácz János, Szabó Szabina, Szajkó Bettina Gerda, Tóth Ákos, Virág Krisztina

3/11
Osztályfőnök: Czizmadia Jánosné
Ableda Balázs, Dányi Adrienn, Dienes László, Fodor Kinga, Fodor Sándor Dániel, Juhász Aladár Ferenc, Mida Sarolta, Nagy Gellért Marcell, Perecsi Gábor, Rigacs Diána, Rigacs Dóra, Subert Mónika, Szabó Ernő, Szilva Anasztázia, Timkó Péter, Tóth Alex

Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

11. B
Osztályfőnök: Váradi Nóra
Balogh Dániel, Béres Gergő, Bulicska Mihály, Fidrám Alexandra, Kalocsai Renátó, Krizsai Péter,Matta Szilvia, Mundér Martin, Oláh Dzsenifer, Pankovics Attila, Páricsi Henriatta Evelin, Rajna Zsanett Vivien, Rontó Zsanett, Setét Szimonetta, Szabó Nikoletta

11. C
Osztályfőnök: Csernátonyiné Pataky Márta
Csontos Gyula, Dancs Gusztáv Zoltán, Fényes Dániel, Gombos Flórián, Gulyás Dezső, Kalocsai Márió, Kiss Márk, Körmöndi József, Márton Roland, Miklós Péter, Oláh Dávid, Panku Kristóf József, Papp Márk Róbert, †Szalai Szilárd


MISKOLC

Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A
Osztályfőnök: Tolnainé Bogdánffy Ildikó
Kulturális ágazat: Baffy Robin, Germuska Fanni,György Klaudia,Kozsuk Péter,Márton Szonja,Virág Vivien Tünde
Képző- és iparművészeti ágazat: Bertalan Gitta, Csonga Csilla Renáta, Dobai Noémi, Gregor Dorina, Juhász Beatrix, Kopcsik Kinga, Kovács Alexandra, Kövér Fanni, Krisztián Viktória, Lengyel Aténa Katalin, Nyilas Alexandra

12. B
Osztályfőnök: Kaló Andrea
Szépészeti ágazat: Balogh Dzsenifer, Balogh Tímea Nelli, Csengő Dóra, Deák Bianka, Forgács Gábor, Gór Fatime, Kakukk Bettina, Kardos Vivien, Király Klaudia, Kovács Vivien Viktória, Mercz Réka, Nagy Cintia, Nagy Klaudia, Rivnyák Réka, Szabó Dominika, Székely Tünde, Tamás Mirtill, Tóth Bettina, Zsarnai Zsófia

12. C
Osztályfőnök: Kovácsné Lovász Éva
Közlekedésgépész ágazat:
Asztalos Attila, Bajor Tibor, Baranyi Dávid Szabolcs, Barna Norbert, Bitó Adolf, Dudás Péter, Erdei Ádám, Filó Gergő, Kátai Krisztián, Katona Bence, Kavasánszki Márk, Lovász Krisztián, Marada Gergely, Muntyán Milán, Pelles Gergő, Pocsai Patrik Adolf, Rácz Albert Iván, Sallai Bence Ferenc, Sira Ferenc, Stupek Emese Barbara, Tornay Levente, Tóth Barnabás, Tóth Zoltán

12. D
Osztályfőnök: Lukovicsné Bián Katalin
Sport ágazat: Bernáth Melinda, Bor Dániel, Burinda Máté, Csik Patrik, Fekete Martin, Fukász Valentin, Kalassai Márk, Kiss Tamás, Klusóczki Cintia, Kocsis Richárd, Kungler Orsolya, Lénárth Levente Richárd, Lipták Levente, Lovász Tímea, Nadanicsek Cintia, Orosz Ákos, Ozsváth Patrik, Soós Réka Viktorina, Székely Péter, Tokaji Tamás, Tomkó Zoltán, Vitkovszki Marcell

12. E
Osztályfőnök: Orosz Györgyné
Optikai ágazat: Balog Ráhel Rebeka, Jászai Evelin, Jászai Mercédesz, Kabai Mercédesz, Kiss Gergő, Strukkel Laura Egészségügyi technikai ágazat: Butykai Brigitta, Gergely Stella, Kocsis Vivien, Lóczi Dominika, Lukács Laura, Mata Vivien, Nagy Erika, Szabó Csaba Márk, Veres Gréta

11. F
Osztályfőnök: Túriné Galambos Judit
Szociális gondozó és ápoló: Budai Dzsenifer, Homoki Vanda, Jesztrecki Barbara, Juhász Adrienn, Kótai Fruzsina, Lakatos Diána Kinga, Lakatos Mária, Lázár Renáta, Lengyel Renáta, Négyessy Dorina, Németh Szilvia Angelika, Orosz Judit, Pál Levente Dávid, Pozsa Szófia, Rádai Szilvia, Schülle Lilla, Simon Ivett, Szabó Dominika, Tamus Nikolett, Ujfalusi Kitti Klaudia

11. G
Osztályfőnök: Lénárt Levente
Elektronikai műszerész: Balogh Márk, Drótár Bence, Nótár Béla Attila, Szegedi Amadé, Varga László Ádám
Villanyszerelő: Balog Tamás, Balogh Géza, Bancsók Károly, Deres Zsombor, Doros Adrián Krisztián, Farkas Alex, Góré Gábor, Guba László, Hankó Roland, Hűse Attila Márk, Lakatos Szabolcs, Liscsei Viktor, Markó Balázs, Molnár Erik, Németh Ádám, Szakács Albert, Varga András Dávid, Vitányi Ádám Márk
Cipőkészítő: Laczkó Máté, Orosz Ramóna, Tóth Kristóf, Varga Csaba

Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Nagyné Juhász Judit
Antal Mercédesz, Bablena Vanda Judit, Bárány Boglárka Adrienn, Fazekas Réka, Fekete Bianka, Fenyvesi Gabriella, Fodor Anett, Fodor Erzsébet, Fónyad Katinka, Fucsku Natasa, Horváth Rita, Kasza Blanka Liliána, Katona Péter Dániel, Kirsch Nóra, Kormos Nóra, Koleszár Dávid Krisztián, Kucsma Dániel, Lőrincz Petra, Molnár Janka, Nagy Ildikó, Nagy Petra, Németh Erik Ferenc, Oprável Denise Melissa, Sasvári Delfin Zoé, Sóvári Dóra, Szopkó Barbara, Tar Petra, Terhes Dominika, Tornai Marcell Bence, Tóth Abigél Rebeka, Zsebeházi Stella

12. B
Osztályfőnök: Luterán Szilvia
Bodnár Erika, Bodnár Márk Ármin, Bogdányi Réka, Borbély Luca, Budai Mária, Burinda Gábor, Burinda Klaudia, Czinke Krisztina, Csirszki Edina, Domján Dániel, Galuska Petra, Gergely Andrea, Hegyi Szandra, Hegyközi Réka, Korpa Bence, Krakkai Alexandra, Mátyás Fanni, Orosz Rebeka, Pásztor Patrik, Pristyák Petra, Répási Cintia Dóra, Simon Csilla, Sutkó Krisztián Valentin, Szabó Dzsenifer Mária, Szamorodjuk Viktor, Tóth Amarilla Vivien, Tóth Evelin, Tóth Tamara, Varga Fanni, Varga Péter, Veres Gabriella, Vörös Dalma

12. C
Osztályfőnök: Mártonné Kiss Ágnes
Bukszár Péter, Búzás Lili, Csécsi Marcell, Darmos Márk, Daróczi Norbert, Dienes Réka, Faragó Márk, Fejes Csenge, Gáll Nikolett, Hercsik Vince István, Hock Laura, Kálmán András, Kiss Krisztián Péter, Kiss Tamás, Kleiber Brigitta, Laczkó Fanni, Lőrincz Patrik Márton, Mares Márta, Molnár Márton István, Nagy Fanni, Németh Helga, Orosz Lilian Anna, Pásztor Dzsenifer, Prém Kata Zsófia, Restás Réka, Sándor Gábor, Schweickhardt Bence, Szász Ákos Patrik, Szekrényes Ádám Milán, Szilvási Vivien, Szűcs Adriána, Szűcs Levente, Tahy Boglárka, Tar Nikolett, Tóth Áron, Váradi Anikó, Zavodni Tamás Ferenc

Miskolci Szakképzési Centrum Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

11. C eladó
Osztályfőnök: Zólyomi Gyöngyi
Balásdi-Szabó Izabella, Balog Piroska Anett, Balogh Gina, Bandzsók Alexandra, Hankó Erik, Horváth Edina, Illés Henrietta Ildikó, Kádár Bianka, Kántor Kitti Sarolta, Kovács Balázs Kristóf, Kovács Dominika, Lovász Barbara, Nagy Szonja, Németh Gyöngyi Enikő, Nyíri zsuzsanna, Ragály Eugénia, Sinka Barbara Márta, Soós Imre, Soós Péter, Szendrei Alexandra Dzsenifer, Szendrei Martina Bernadett, Szilágyi Eszter, Tar boglárka, Varga Nikoletta

11. E szakács
Osztályfőnök: Molnár Éva
Ambrus Dániel, Berecz adrián, Bessenyei László, Budai Valter, Danó Dávid, Gulyás Zsófia, Halász Laura, Hüvelyes Bianka Henriett, Iványi márk, Jablonszky Lilla Vanda, Kerek dániel, Király Gabriella, Molnár Cintia, Molnár Dávid, Pálinkás Márk, Rácz Szilvia, Szabó Csaba, Szabó Dániel, Szolnoki Fruzsina, Tóth Bence, Veres Viktor

11. F vendéglátó
Osztályfőnök: Ágfalviné Pető Mariann
Bak Anett, Balogh Fanni Katalin, Balogh Márton, Bánk Brigitta Tünde, Bernáth Márk, Bucskó Boglárka Alexandra, Budai Kitti, Czövek Máté, Farkas bernadett, Ferencz Gréta, Glonczi Zsuzsanna Nóra, Hegedűs Vivien, Horváth Lajos József, Krajnyák Vanessza, Lajsok Vanda, Maczó Dorina, Mezei Martin, Miknyóczki Tímea, Molnár Eszter, Preg Nikoletta, Rácz Roland, Varga Milán Erik, Virág Zénó, Záborszki Patrik

11. G pincér
Osztályfőnök: Bodolai-Bodnár Ágnes
Glonczi Loretta, Haluska Alexandra, Horvát Viktória, Horváth Dominika, Hrabovszky Róbert, Juhász Ramóna, Juhász Viktor Márk, Katona Barbara, Kósa szabina, Kőfalvy Áron Ákos, Lakatos Vivien Fanni, Manóczki Adrienn, Mezei Renáta Mihalik Richárd, Molnár Péter, Sándor Brigitta Erika, Somogyi Zoltán János, Sóvári Bátor, Szabó Dalma, Tóth Gabriella

KSZ/12. E szakács
Osztályfőnök: Bihari Jenő
Balázs Martin, Erdőháti Dániel Gábor, Juhász Dániel, Kökény Gábor, Kövér Violetta, Lőrincz Csaba Nándor, Mata Aladár, Molnár Krisztián, Nagy Ákos, Oláh Gergely, Papp Annamária, Pálfalvi Roland, Szabó Márk, Szajkó Márk, Székely Barnabás Ádám, Szilágyi Tímea, Szögedi Balázs, Tuka Tamás, Varga Brigitta

KSZ/12.G pincér
Osztályfőnök: Kissné Szigetvári Barbara
Balogh Imre, Csengő Martina, Csipkés Máté, Drotár Cintia, Kernács Márk, Kocsis Máté, Kovács Zsolt, Kulcsár Karina, Kulcsár Viktória, Lakatos Petra, Molnár Ilona Viktória, Sárkóczy Balázs, Simon Sándor, Szabó Kitti, Szkiba Martin Erik, Tóth Máté, Ujhelyi Ádám

KSZ/12. H cukrász
Osztályfőnök: Mesterné Imri Éva
Battyáni Klaudia, Benedek Ildikó Ágnes, Demján Karolina, Faragó Alexandra, Girhiny Zsuzsanna, Glonczi Erika, Hörcsik Kitti, Huszár Boglárka, Kopnyák Dóra
Moser Zsuzsanna Andrea, Orosz Anett, Paczári Mirtill, Pap Katalin, Papp Renáta, Puskás Laura, Renyó Evelin, Silye Cintia Réka, Timkó Liliána Zsaklin, Tóth Kinga, Vladár Tamás

12. K kereskedelem, marketing, üzleti adminisztráció
Osztályfőnök: Vécsi Edit Anna
Bacsó Hajnalka, Buri julianna, Csóka Julianna, Deák Mária, Ducza Emese, Fazekas Ádám, Gályász Boglárka, Ganyi Nikolett, Kiss Réka, Lakatos loretta, László Bernadett, Nagy márk attila, Oláh Eszter, Őze Sebestyén, Pásztor Tamás, Puskás Adrienn, Rabóczki Ádám, Szanyi Vivien, Tóth Bettina, Turró Mária, Zsebesi Lívia

12. V vendéglátás-turisztika
Osztályfőnök: Krajnyák Attila
Asztalos Péter, Bendik Nikolett, Beri Ariéla Gréta, Dendel Kitti, Dobai Anita Ildikó, Dohány Barbara Nóra, Dudás Álmos Dániel, Gecsei Andrea, György Péter, Hajdú Anikó, Hajdu Benjámin Máté, Harsányi Eszter, Enyecz Vivien, Holczreiter Melinda, Kalocsai Tünde Ilona, Ladamérszki Trisztán, Nagy Norbert, Parkánszki Szandra, Pinczés Dávid, Seper Gréta, Subert Cintia, Szabó Erik, Törös Roland

SZÉ 12/2
Osztályfőnök: Petróczkiné Komenda Erzsébet
Antal Klaudia, Bialkó Bettina, Bialkó Dénes, Boér Boglárka, Bunda-Tóth Máté Zoltán, Dányi Barnabás, Éliás Tamás, Eperjesi József, Farkas Laura, Greisiger Gábor, Gyenesz Ágnes, Herczeg Gábor, Káló Márk, Kavecsánszki Zsolt, Kocsis Dávid, Lakatos Attila, Maklári Martina, Molnár Csaba, Monoki Máté, Petrus Gabriella, Potencsik Patrik, Pusztai Mátyás, Sallai Tamás, Szatmári Noémi Edina, Szőr Gábor Tóth Alexandra, Tokár Zoltán, Turánszky Fanni, Zsarnai Imre

14. K kereskedő
Osztályfőnök: Bogdán Józsefné
Antal Nikoletta, Bodnár Enikő, Budai Melinda, Czékus Ramóna, Czinke Dániel, Demeter Dávid, Gyarmati Orsolya, Kollár Bettina, Mezei Mária Gréta, Molnár Emese, Pásztor Dalma, Répási Bence, Sipos Szabina, Szabó Valentina, Szihalmi Tamás, Terpák Tamás

14. V vendéglátás-szervező – vendéglős
Osztályfőnök: Vida Viktória
Ádám Máté, Ákos Éva, Bihari Evelin, Borz Szabina, Csizmár Emőke Zsófia, Csucsi Bianka, Erdélyi Barbara, Gajdán László, Gergely Balázs, Gulyás Klaudia, Hajnal Tamás, Hegedűs Diána, Herczeg Balázs, Juhász Mónika, Keresztesi Viktor, Krajnyák Hajnalka, Leskovics Ádám, Lőrincz Kinga, Molnár János, Monos Flóra, Nikolett, Nótár Dominik, Puskás Marcell, Szabó Bence, Szondi Csongor, Vanyó Evelin

Esti (KSZE/12.) szakács, cukrász, pincér
Osztályfőnök: Mesterné Imri Éva
Balogh Krisztina, Burinda Fruzsina, Farkas Rita Mónika, Kolozsvári Ádám, Pap Márk, Rehor Ferenc, Czékus Renáta, Csorba Nándor, Forgács Gergő, Katona Róbert, Nagy Ádám, Andervald Kamilla, Ferkovics Fanni, Gyöngyösi Krisztián, Hegedűs Nándor, Jámborné Szőllősi Beatrix, Kunfalvi Norbert Viktorné, Pásztor Katalin Fanni, Szigetiné Orliczki Melinda


ABAÚJSZÁNTÓ

Bárczay János Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12/A
Osztályfőnök: Gergely Attila
Badovszky Botond Patrik, Batyi Ákos, Ferenc Kristóf, Galambos Noémi, Hugai János, Kassai Albert, Kiss Helga, Mikó Benjámin, Nagy Krisztián Levente, Pálóczi Ákos, Petró Tibor, Petrus Ákos, Réti Márk, Tircs Krisztián,
Vajda Richárd Ferenc

11/B
Osztályfőnök: Tóth István
Cziper Dominik, Daróczi Patrik, Firmánszky Botond Gábor, Graholy László, Gulyás Ádám, Hallai Brúnó, Héring Lajos, Horváth István Péter, Hubay Bence, Kerekes Krisztina, Lakatos Erik, Nagy Ákos, Pánczél Alex, Polyák Péter, Ronyecz Patrik Máté, Szigeti-Tarr Gaszton, Szilvási Attila, Szőcs Ádám Márkó, Tama Árpád, Tóth Péter, Törőcsik Patrik, Veres Balázs


EDELÉNY

Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakgimnázium Edelény

12.A
Osztályfőnök: Csiszárik Zsuzsa
Al-Chihabi Nádja, Bódi Júlia, Csóti Barbara, Dobóczi Attila, Dolányi Orsolya, Fazekas Dorina, Feigl Gyula Márk, Fóris Roberta, Hevesi Tamás Gábor, Horkay Patrik, Hubi Gréta Katalin, Kovács Áron, Molnár-Gál Máté, Pálinkás Richárd, Poros Barbara, Rőczei Eszter, Ruszó Petra Magdolna, Sándor Dávid, Sonkoly Vanessa Christina, Tizedes Márk, Tóth Beatrix, Varga Bianka, Zagraj Veronika Bettina

12.B
Osztályfőnök: Smigura Éva
Árvai Attila, Bábás László, Bakos Máté, Beregszászi Roland, Bodnár Ádám, Csabai Tibor, Csihony Kitti, Csipkés Marcell, Drótos Bence, Dudu Ádám, Fehér Félix, Ferencsik Eszter, Fülep Alex, Gajdos Evelin, Girhiny Mariann, Hevér Teodóra Anna, Juszkó Patricia, Kaulics Veronika, Kelemen Tamás, Kertész Gábor, Kléri Kinga, Kovács Donát, Kovács Tamás Gergő, Kuru Cintia, Lénárt Martin, Marcinkó Levente, Molnár Márk, Molnár Norbert, Németh Dávid, Novák László, Pásztor Tamás Zoltán, Rencsisovszki Tamás, Siroki Petra, Szemán Fanni, Varga Szabina, Varró Kornél, Veres Alexandra


ENCS

Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

13. A
Osztályfőnök: Karsainé Pataki Judit
Abkorovics Balázs, Azari Beatrix, Balázs Réka, Bárdos Armand, Bialkó Flóra, Bujnóczki Henrietta, Dolyák Fruzsina, Eperjesi Olívia Barbara, Farkas Martin, Finta Szabolcs, Hegedüs Árpád Máté, Hornyák Balázs, Hrabovszki Anna, Juhász Péter, Karaffa Zsófia, Kerekes Réka, Kléri Ágnes, Lengyel Fruzsina, Losonczi Máté, Paulovics Balázs, Podráczki Mátyás, Sivák Stella Alma, Szeles Mária Magdolna, Szemán Zsófia, Tóth Gábor, Török Enikő, Varga Kitti

12. B
Osztályfőnök: Hronyecz Gabriella
Amriskó Anna Aranka,Aranyosi Elizabet,Benke Kinga, Geletóczki Lilla, Gombár Angelika, Gottfried Donát, Havasi Máté, Horváth Henrietta Anna, Kecskés Noémi, Kiss Gabriella, Kiss Ilona Margit, Kiss Tibor Levente, Lukács Bence, Mátyás András Dávid, Molnár Benedek, Molnár Milán, Nagy Dávid Krisztián, Oláh Bernadett, Oravecz Bianka, Orosz János, Oszlánczi Gábor, Podráczki Rita, Ruszin Bence, Sándor Benjámin Alex, Soltész Martina, Subert Zsófia, Szacsuri Kitti, Szakálos Mátyás, Szobota Kitti, Szücs Alexandra Mónika, Tulipán Mercédesz, Vasas Noémi, Vass Virág

12. C
Osztályfőnök: Dajka Adrienn
Balogh Hajnalka, Bangó Krisztina, Bartus Gábor, Budai Dániel, Dányi Bettina Dalma, Dávid László, Fazekas Blanka, Füleki Richárd József, Galyas Petra, Gottfried Vanda, Hajdú Petronella, Hutka Klaudia, Kocsis Klaudia, Kótai András Dávid, Kovács Boglárka, Kovács Tamás, Kőházi István Tamás, Kurek Szimonetta, Lakatos Márk, Marton Melitta, Mika Kinga, Németh Bence, Orosz Bence, Pecsó Biborka, Tóth Viktor Imre, Tóth Zsanett Fatima


KAZINCBARCIKA

Irinyi János Református Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon

12. A közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Bokorné Ádám Eszter.
Balázs Fruzsina, Blanár Eszter Beáta, Bősi Ádám, Czeglédi Boglárka, Erdélyi Márton Róbert, Fóris Balázs, Fürjes Evelin, Gris Réka, Herman Barbara, Horváth Barbara, Kótai Krisztina, Kovács Bettina, Lipták Bettina, Marczis Marcell Mór, Mida Kitti Adrienn, Mihalik Dóra, Nagy Barbara, Pál Csaba, Pásztor Erika, Posta Fruzsina, Putnoki Raul, Rákay Fruzsina, Rózsa Andrea, Szabó Stella, Szabó Virág, Üveges Amanda, Vizes Gréta, Závodszky Gréta

12. B közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Gaszperné Kondás Judit
Bede Patrik, Csikász Veronika, Dobri Patricia, Horváth Miklós István, Jakab Máté, Kiss Anasztázia, Kiss Nikolett, Kövesdi Klaudia, Lempner Judit, Lenkey Laura, Nagy Melinda, Nagy Olga, Orbán Fanni Katalin, Rendák Tímea, Révai István Tibor, Skaliczki Kitti Ivett, Somogyi Rebeka, Ster Anett, Szabon Rebeka, Vécsei Barbara, Zorger Orsolya

12. C informatika ágazat
Osztályfőnök: Csontos Dénes
Balla Tamás, Berki Henrik, Budai Balázs, Demeter Ákos, Dévai Norbert Csaba, Ferkel Dávid, Garan Marcell, Gombos Bence, Hruska János, Ivády Levente Dániel, Károly Bendegúz, Kubinka Dávid András, Lászka Alexandra, Lévai Erik János, Mikó Patrícia, Nagypál Roland, Oláh Vivien Katalin, Péter Márton, Plavdik Barnabás Szabolcs, Rási Emőke Zsuzsa, Regecz Martin, Roskó Ákos, Soltész Botond, Stelbaczki Tamás, Szalkó Kristóf, Szalkó László István, Tamási Patrik, Tari Tamás, Tóth Máté

12.D informatika ágazat
Osztályfőnök: Kasza László Róbert
Balogh Anita Laura, Bétéri Tamás, Bicskey Bence, Budaházi Vivien, Csajbók Ádám, Csipkés Szabolcs, Dudás Dániel, Elek Márk, Eszlári Gábor, Gál Dániel, Gönczi Gergely, Gyenes Máté, Halász Patrik, Homoki Patrik, Huhák Csaba, Kis Csaba, Kis-Ó Róbert, Kovács Ákos, Orosz Bence, Papp Zoltán, Pogonyi Jakab, Rácz Zoltán, Ráki Dávid Tibor, Szabados Gergő, Szimándli Dániel, Szopkó Dániel, Tóth Fanni, Tóth László, Tóth Tamás, Varga-Kovács Dániel, Zilahi Zsolt

Ózdi Szakképzési Centrum Surányi Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma

11/1
Osztályfőnök: Antal Tamás
Villanyszerelő: Barna Máté Immánuel, Bordás Dávid, Csernikovics Ákos Marcell, Dániel Máté Dénes, Gyirászi Róbert, Horváth Alex, Horváth Dániel, Kálmán Géza Bence, Kiss Csaba, Kopasz Roland, László Szabolcs, Molnár Bence, Sándor Márk, Sivák Attila, Szabó Kevin, Szabó Krisztián, Szűcs Gábor
Karosszérialakatos: Bellér Patrik, Budai Márk, Demeter Bence, Dinea István Gábor, Kuru Ákos, Lakatos Norbert, Lukács József, Magyar Edmond, Pejkó Csaba, Rézműves Elemér Roland, Ruszó Attila, Ruszó Krisztofer Róbert, Takács László, Váradi József

11/2 gépi forgácsoló
Osztályfőnök: Pipoly Imre
Ádám Tamás, Cselei Gergely, Demeter Csaba, Demeter Zoltán, Farkas Roland, Geregúr Erik, Gráczer Attila, Haszon Márk, Kerekes Máté, Molnár Dávid Márk, Nagy Márton Dániel, Németh Imre, Nyíri Milán Martin, Orosz Levente, Rácz Zsolt, Rostás Bence, Rotteridesz Dominik, Seszták Máté, Szvorény András, Váradi Attila, Veres Balázs

11/3 eladó
Osztályfőnök: Kovácsné Gergely Mariann
Csontos Fruzsina, Dányi Vanessza, Gazsó Viktória, Gyenes Kinga, Hankó Éva, Horváth Melinda Eszmeralda, Huszár Alexandra, Jaskó Dorina, Kis Laura, Kovács Annabella, Lahó Rafaella, Szőllősi Brigitta, Szőllősi Mercédesz

11/4 eladó
Osztályfőnök: Toronya Zsuzsanna
Balog Fatime Ivett, Balogh Noémi, Békési Ildikó, Csóka Stefánia, Fodor Evelin, Fülöp Aida, Gruskó Szilvia, Haga Veronika, Horváth Mónika, Kovács Alexandra Emese, Kovács Norbert, Papp Lívia, Szőke Adrienn, Váradi Zsüliett

11/5 pincér
Osztályfőnök: Juhász Andrea
Albók Zoltán, Bitó Alexandra, Csikja Martin, Dankovics Viktória, Hamzók Tímea, Harkály Amira, Horváth Elizabet, Kovács István, Musa Éva, Nagy Tímea, Oláh István Dávid, Prokob Henrietta Titanilla, Sándor Dániel, Simkó Alexandra, Tóth Fanni, Vas Dániel, Vida Csenge

11/6 szakács
Osztályfőnök: Nagy Anna
Balogh Sándor, Beri Beáta Hajnalka, Beri Bianka Terézia, Bordás Ádám Marcell, Demeter Barbara, Drahos Miklós Alex, Enczi Balázs, Ganyi Patrícia, Kis Alexandra, Kovács Csaba József, Lámer Dániel, Molnár Zoltán, Németh Dominik, Sándor Bence, Szendrei Richárd, Varga Adrián

22/A közlekedésgépész ágazat, közoktatási típusú sportiskola
Osztályfőnök: Brassó Istvánné
Ádám Béla László, Balla József, Blága Martin János, Czifra Gergő, Csabai Máté, Csontos Tamás Miklós, Farkas János, Kiss Levente, Kiss Zoltán, Korbély István, Méhész Dániel, Nagy Dávid, Pankotai Dániel, Pitényi Tibor, Polyák Márk Máté, Pukkel Ákos István, Punka Tamás Ádám, Rudák Kornél, Sári Szabolcs, Szemán János Ferenc

12/B
Osztályfőnök: Rédei Dóra
Szépészet ágazat: Babus-Szabó Alexandra, Balogh Andrea, Molnár Petra Eszter, Orgona Zsuzsanna Diána, Szarka Cintia
Villamosipar és elektronika ágazat: Andrejcsik Krisztián, Bíró Roland, Kis Martin, Kurucz Gergely, Lenkey Ákos, Márkus Ákos, Pelles Martin, Sziráczki Martin, Tógyer Attila, Tógyer Csaba, Voda Boldizsár Imre

12/C kereskedelem ágazat
Osztályfőnök: Dalmi Ildikó
Antal Fanni, Bor Anita, Domonkos Evelin, Elek Alexandra, Fajkó Gergő, Kiss Patrik, Krajczár Cintia, Ocsenás Fruzsina Regina, Oláh Tifani, Porcs Erika, Ruszó Anasztázia, Stefán József, Szarka Szabina, Szegedi Emese, Szervonszky Bettina, Szloboda Zsófia, Tar Bianka

12/D vendéglátóipar ágazat
Osztályfőnök: Klementné Bíró Anikó
Ari Martin, Barta Patrícia, Blitzer Levente, Csízi Bianka, Farkas Dzsenifer, Gillányi Roland, Homoki József Gergő, Jónás Enikő, Kardos Roxána Kinga, Kerezsi Martin, Kiss Nikolett, Kovács Gabriella, Mester Loretta, Mohácsi Dorina, Mórucz Krisztina, Palkó András, Pásztor Vivien, Pozsgai Szabolcs Sándor, Rescsánszki Ildikó, Sápi Anna, Simon Kinga, Szegedi Adrienn, Ujlaki Renáta, Váradi Annamária

12/E egészségügy ágazat
Osztályfőnök: Bakó Judit
Csabay Kitti, Dányi Petra, Kasza Rita, Katinszki Viktória, Kiss Renáta, Mocsár Melinda, Pogorisky Anna, Pozsgai Fruzsina, Prógli Fanni, Ruszó Marianna, Sándor Fanni, Sándor Nikolett, Spisák Nikolett, Szabó Adrienn, Szaniszló Máté, Szarka Lili, Székelyföldi Klaudia, Szoboszlai Zsuzsanna, Tamás Dzsenifer, Tar Gerda, Tóth Petra, Tőkés Viktória, Venczel Brigitta

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

12.B matematika-informatika specifikációs osztály
Osztályfőnök: Budai Tímea
Balogh Gabriella, Bíró Levente, Bitó Virág Vanessza, Boda Levente, Csonka Dániel, Dobolán Patrik Olivér, Gyenes Balázs, Gyenes Kristóf Mátyás, Hajtós Csaba, Hankovszki Tamás Áron, Hanuska Gábor, Hauberger Csaba Péter, Hegedűs Dániel, Javora Petra, Kocsis Dorina, Ludva Laura, Marján Márton, Molnár Vanessza Lilla, Pintér Ádám Sándor, Pintér Norbert, Pollák Nikolett, Prága Gabriella, Pucsok Tamás, Regéczy Lili, Sáfrány Máté, Simkó Levente, Smolnicki Szilárd, Szatmári József Tamás, Szőke Norbert, Varga Ádám, Vartek Cintia

12.C történelem-informatika specifikációs osztály
Osztályfőnök: Szegediné Aleva Andrea
Bodnár Gréta, Bojtos Bence, Bokor Ádám Zoltán, Domonkos Mátyás, Dusza Dorina, Filepkó Dominik Lajos, Fodor Máté, Gergely Viktória, Görgényi Ingrid, Görömbei Olívia, Hamik Zsófia, Herczeg Róbert, Huszti Bianka, Jaskó Dániel, Kondás Gyöngyi, Kónya Réka, Kovács Krisztina, Lempochner Boglárka, Oláh Marietta, Pém Mihály Roland, Rescsánszki Lilla, Schvank Boglárka, Szabó Eszter, Szamosi Eszter Krisztina, Tóth Barbara, Tóth Judit, Törő Anikó


MISKOLC

Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Miskolci Tagintézménye

3/11 H-P, hegesztő-pék osztály
Osztályfőnök: Buron András
Pék tanulók: Buri Márkó, Hernádi Patrik, Kállai Dóra, Kopasz Henrietta, Morvai Viktória Adrienne, Németh Ádám, Sarkadi Imre Márk, Sarkadi Virginia, Várkonyi György, Vasas Renáta Nikolett
Hegesztő tanulók: Budai József, Hadi János, Horváth Dávid, Horváth József, Juhász Erik, Kapitány Sándor, Kiss József, Orosz Adrián, Soltész Dániel, Tóth Attila

3/11 E-SZ, eladó-szakács osztály
Osztályfőnök: Ungvári Zoltánné
Eladó tanulók: Andó Viktória, Budai Krisztina, Irhás Nikoletta, Károlyi Eszter Lidia, Kiss Szimonetta, Lakatos Rozalinda, Molnár Vanda, Ruszó Vivien, Sándor Mária, Szegedi Dzsenifer, Szűcs Judit Elvira, Váradi Gábor
Szakács tanulók: Drenyovszi János Lajos, Horváth Vanessza, Lakatos József Ákos, Mata Klaudia Beáta, Mida Amanda Viktória, Moszkál Henrietta, Moszkál Zoltán, Sütő Nikolasz Máté, Teleki Csilla

12. gyakorló ápoló osztály
Osztályfőnök: Veszprémi Balázs Ottóné
Bakaja Tamás Martin, Balogh Alexandra, Gergely Fruzsina, Horváth Mercédesz, Kerekes Krisztina, agyar Vivien, Macsinga Vivien, Mészáros Helga, Németh Dóra, Óvári Tímea, Putnoki Liliána, Rendes Ramóna, Szamkó Anita Liliána, Tóth Zsanett, Váradi Annamária Melinda, Váradi Béla, Váradi Dominika, Váradi Jolán Borostyán


MEZŐKÖVESD

Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma

12. A
Osztályfőnök: Fehérvári Dénes
Baranyi Tamás, Barna Dalma, Barta Réka, Besenyei István, Bukta Renáta, Csáji Cintia, Csirmaz Klára, Dorogi Dávid, Drotár Vanessza, Floszmann Rebeka, Fügedi Levente, Fülöp Kinga, Gulyás Lili, Horváth Tamás, Hudák Eszter, Juhász Péter, Karuczka Szabolcs Levente, Király Eszter Virág, Korpás Klaudia, Kovács Réka, Molnár Zita, Pail Rafael Attila, Pető Fanni Beáta, Szepesi Flóra, Tóth Evelin, Tóth Klaudia, Urbanovics Eszter, Varga Balázs, Verhóczki Szabolcs András

12. C
Osztályfőnök: Vincze Péter
Balog Krisztina, Bari Viktória, Bencsik Zsuzsanna, Bognár Károly, Burcsák László, Csávás Tamás, Csótó Vivien, Detrik Efraim, Farkas Cintia Alexandra, Fónagy Petra, Gál Ferenc Bence, Hortobágyi Ádám János, Hostisóczki Tamás, Kis Gergő, Kiss Klaudia, Lázár Médea, Lőrincz Klaudia, Molnár Máté, Molnár Nikolett, Nagy Domonkos, Pethe Ákos, Piricsi Ádám János, Piricsi Balázs Dániel, Rendes Erik, Szabó Kira, Szajlai Cintia Csilla, Szászi Brigitta, Szepesi Nándor, Tóth Csaba, Varga Zita

12. D
Osztályfőnök: Csigerné Fazekas Csilla
Balázsi István Zsolt, Bartók Dániel, Besenyei Ádám, Bukta Bence, Bukta Bence, Dékány Tamás, Dohány Rajmund, Galgóczi Dániel, Gáspár Klaudia, Gréczi Aliz Grácia, Gulyás Krisztián, Herceg Szilveszter, Juhász Emese, Kalapos Máté, Király Richárd, Koczka Milán, Kriston Bence, Kriston Lilla, Krupa Rebeka, Lévai István, Majnár Rita Marietta, Nagy Adrián, Nagy Barbara Erika, Papp Ingrid, Pető Zsanett, Sipos Fanni,
Szilágyi Gréta Erika, Tanaszi Gergő, Újhelyi Virág, Vályi Melitta

12. E
Osztályfőnök: Kolozsvári Jánosné
Bacsi Alexandra, Balázs Márk Gyula, Bárdos Fanni, Bartók Emese, Bertha Bálint, Czene Erik, Csirmaz Dániel, Csufor Kata, Dobsi Beáta, Hidvégi László, Kormos Krisztián Bence, Labanc Doroti, Magyar Dominika, Marosán Viktória, Mihalóczki Barbara, Molnár Kinga, Murányi Natália, Nagy Jonatán, Pap Máté, Prókai Gergő, Pusomai Enikő, Szabó Klaudia, Szakál Zsanett Zsófia, Szűcs Enikő, Tóbiás Zsanett, Tóth Klaudia, Tóth Patrik


SÁTORALJAÚJHELY

Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

11. B
Osztályfőnök: Váradi Nóra
Balogh Dániel, Béres Gergő, Bulicska Mihály, Fidrám Alexandra, Kalocsai Renátó, Krizsai Péter,Matta Szilvia, Mundér Martin, Oláh Dzsenifer, Pankovics Attila, Páricsi Henriatta Evelin, Rajna Zsanett Vivien, Rontó Zsanett, Setét Szimonetta, Szabó Nikoletta

11. C
Osztályfőnök: Csernátonyiné Pataky Márta
Csontos Gyula, Dancs Gusztáv Zoltán, Fényes Dániel, Gombos Flórián, Gulyás Dezső, Kalocsai Márió, Kiss Márk, Körmöndi József, Márton Roland, Miklós Péter, Oláh Dávid, Panku Kristóf József, Papp Márk Róbert, †Szalai Szilárd

11. D
Osztályfőnök: Kababik Edina
Balogh Dzsenifer, Balogh Nárcisz, Berki Aranka, Horváth Emese, Horváth Kinga, Kertész Viktória, Ónodi Kitti, Ritecz Johanna, Ruha Mónika

12. A
Osztályfőnök: Kveck Gabriella
Bányácski Károly, Bordás Bianka, Burger Kíra Anett, Derczó Ágota, Filep Ákos, Ladányi Csaba, Maksa Dorottya, Markovics Ákos, Pohlot Dávid, Szabó Melinda Kitti, Táncos Alex, Timkó Zsolt, Tóth Róbert Rajmond, Vajóczki Erik István

H/II/2/A
Osztályfőnök: Takács Noémi
Budai Patrik, Kanalas Alex, Kanalas János Imre, Popik Tímea, Rostás Vivien, Szabó Ildikó Anikó


SZERENCS

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

12. A angol tagozat
Osztályfőnök: Jakab Tamás
Ács Fruzsina, Bodnár Bianka, Bodnár Bianka, Bűdi Máté, Demeter Bianka Fruzsina, Éliás Levente, Farmosi Kata, Gaál Eszter, Gulyás Gitta, Harkály István, Hornyák Réka, Hubay Bianka, Kecskés Vanda, Kiss Henrietta, Kiss Martin, Kovács Kristóf, Kőrösi Karolina, Lesku Anett, Miskolczi Ágnes, Molnár Karolina, Müller Fruzsina, Nagy Gábor, Nagy Nikoletta, Pálfalusi Cintia, Pelbárt Enikő, Perecsi Enikő, Recsó Dominik, Teleki Máté, Toplenszki Zalán, Török Ágota, Török Noémi, Urbán Kinga, Varga Levente, Zakar Adrián

12. H hatosztályos tagozat
Osztályfőnök: Reményiné Járai Katalin
Bliszkó Zsófia Flóra, Bogár Bianka, Boros Bence, Czink Helga, Csupi Letícia, Daruka Dániel, Jámbor Zsófia, Kardos Levente, Kontra Kincső, Kormos László, Lezényi Nóra, Nagy Evelin, Nagy Katalin Boglárka, Nagy Martin Raul, Németh Barbara, Papp Máté, Petró Krisztián, Pusztai Zsanett, Radványi Dániel, Szabó Zsolt, Szaniszló Zsófia, Szirmai Alexandra, Tokár László, Vanger Dominika, Vinnai Patrik Tibor, Vitelki Luca

12. KgB közgazdasági-általános-informatika tagozat
Osztályfőnök: Kovács Judit
Barócsi Vanessza, Besenyei Dorina, Bodnár Máté, Csizmár Boglárka Eszter, Dolányi Piroska, Dudás Nikolett, Dula Tibor, Erdei Helga, Halász Péter, Hegedűs Henrietta, Horánszky Fruzsina, Hornyák Noémi, Kahanyecz Enikő, Kardos Réka, Kertész Réka, Kicsi Georgina, Kostyánszki Brigitta, Kovács Dóra, Kovács Róbert László, Mészáros Zsolt, Orosz Gréta, Porosztóczki Gábor, Rabócz Szilvia, Radi Gergely Mihály, Sárai Evelin, Siku Enikő, Szűcs Attila, Takács Márk, Tamás László, Vadász Anita, Váradi Angelika, Vécsi-Deák Erika, Zajácz Márk

12. Ra rendészeti tagozat
Osztályfőnök: Braun Csaba
Benes Vanessza, Bucsu Sándor Márió, Bukovszky Péter, Buri Richárd Tibor, Dvorszki Lilla, Fekete Milán, Gergely Dávid, Gu Kai Martin, Haushel Tünde, Hornyák Dániel, Hubai Alexandra, Hunyadi Mátyás István, Juhász Krisztián, Kiss Ádám, Kmeczkó Eszter Kinga, Molnár János, Nagy Zsanett, Pazicsák Szilárd, Ricsák Erik Domicián, Sárkány Martin László, Schubert László Dániel, Szabó Bence, Szegedi Kinga, Tímár Bence, Tímár Patrik Dominik, Tóth Vivien, Varga Anna, Varga Norbert Ferenc, Zahuczki Panna

12. Rb rendészeti tagozat
Osztályfőnök: Erdélyiné Mészáros Erika Mercédesz
Arkai Erik, Balázsi Máté, Bánóczki Noémi, Bártfay Bence, Bernáth Bence Valentin, Biró Richárd, Farkas István, Hajas Réka, Hankó Mónika Bianka, Lukács Evelin, Magyar Deborah Kinga, Novák Dávid, Oláh Márk, Sarkadi Gréta, Soltész Bence Gergő, Takács Levente, Tóth Tamás, Varga Andrea, Vass Gábor

Szerencsi Szakképzési Centrum Műszaki és Szolgáltatási Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12. A
Bartha Richárd, Csobádi Dalma, Harkály Ivett, Juhász Dalma, Katona Zsuzsanna Tünde, Király Bence, Kovács Márk, Molnár Adrienn Erika, Nagy Béla, Pethő Brigitta, Serfőző Réka, Szabó Zita, Szilágyi Árpád, Sztója Patrik, Tóth Marcell Zsolt, Tóth Virág, Vajtó Cintia

12. B
Árvai Gergő, Erdei Ákos, Ficsor Márk, Fogarasi Bence, Gál Zoltán, Horváth Éva Gina, Juhász Tamás, Jurek Patrik, Kalina Milán, Kállai Lukács Máté, Kerekes Milán Dániel, Kiss Roland, Kozma János, Lucskai Laura, Matisz Márk, Motkó-Vigh Viktor, Ruszó Szabolcs, Spéder Andrea, Szabó Dániel, Vadászi Márió, Vaskó Zoltán, Végső Amarilla

12. E
Bodnár István, Bodnárné Lucskai Melinda, Golenyák Dávid, Gombosné Répási Edit, Hermanné Tóth Éva, Jónás Rebeka, Kovács Kinga, Lapis Melinda Vilma, Szabó Endre József, Szilágyiné Paksi Ágnes, Tolnai Gabriella, Tóth Attila, Vitovics Antónia, Zsíros Tímea

14. FV
Bodnár István, Buri Virág Kamilla, Czinke Bence, Dézsi Zoltán, Horváth Éva, Huszin Ádám, Nagy Attila, Szabó Marcell, Tóth Fanni

11.1
Béres Gábor, Béres Mihály, Buri Roland, Galambosi Bence, Jónás Tibor Martin, Korotki Ádám, Serfőző Norbert, Vadászi Előd, Vadászi Róbert

11.2
Albert Dorina, Balázs Daniella, Balogh Cintia Anita, Béres Judit, Buri Gábor, Kanalas Evelin Mercédesz, Lazur Erik, Rácz Dávid, Rusznyák Vivien, Ulman Zoltán Olivér


SZIKSZÓ

Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola

12. A
Broda Márkó, Csáki Orsolya, Drengublyán Dezideráta Bonaventura, Homonnay Regina, Hornyák Rita, Jakab Viktória, Kemény Helga, Kemény Petra, Kurek Fanni, Magyar Levente, Pohubi Áron Zalán, Sándor Balázs, Stupek Dénes, Tóth Aida, Tóth Boglárka, Varga Bálint, Zubcsik Máté Márk

12. B
Balázs Viktória, Bancsók Petra, Bányai Géza, Horváth Hajnalka, Király Dominika, Lakatos Katalin, Mészáros Viktória, Montvajszki Gergő, Szabó Milán, Tóth Szilárd, Zádori Tímea


TISZAÚJVÁROS

Szerencsi Szakképzési Centrum Brassai Sámuel Szakképző Iskolája, Tiszaújváros

4/12. V ügyviteli titkár
Osztályfőnökök: Dán Krisztina és Pálinkás Rita
Farkas Helga, Gellérfi Edina, Giba Barbara, Konkoly Anita Tünde, Koseczki Petra, Kovács Nikolett, Lakatos Cintia, Matula Lili, Mecsei Brigitta, Sári Brigitta, Sári Henrietta, Sipos Anett, Szabó Malvin, Tóth Emese, Varga Vivien Viktória, Zöldi Kitti

4/12. E elektrotechnika–elektronika
Osztályfőnök: Pázmándi Henriett
Fábián László, Gunyhó Gergely, Halász Zoltán, Kiss Ákos, Kurucz Dávid, Molnár Dénes, Tóth Gergő

3/11. C ipari gépész
Osztályfőnök: Zelei Attila Péter
Balogh Szilveszter, Bederna János, Bodó Zsolt, Czaga Áron Sándor, Farkas László, Halász Bálint, Hásenauer Valentin, Papp Zsolt József, Ragályi János, Varga Tamás

3/11. D villanyszerelő
Osztályfőnök: Molnár Zsuzsa
Balogh Dávid Zsolt, Balogh Gyula, Balogh Zsolt, Berkes Ferenc, Bodnár Csaba, Cziper Ádám, Hangó Zoltán, Horváth Martin Róbert, Károlyi Róbert, Kiss Gyula Raul, Rontó Krisztián, Váradi Róbert, Zsipi Attila

3/11.L központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő
Osztályfőnök: Nagy Tibor
Czirkus János Máté, Káló József, Kiss József, Lakatos Márk, Nagy Márk, Rézműves Rómeó Dániel, Rontó Adrián, Szilvási Ádám Zsolt, Tarsoly Alex

3/11. L hegesztő
Osztályfőnök: Nagy Tibor
Dósa Tibor, Farkas levente, Horváth Bence István, Jakab Máté, Kovács Kornél, Mecsei Tamás József, Szűcs Richárd, Varga Ákos, Zsikin Péter, Zsíros Richárd


TOKAJ

Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

12. A
Osztályfőnök: Bogdán József
Bacsur Boglárka, Bánóczki Fedóra, Bartovics Patrik, Bodnár Flóra, Csoma Zoltán, Drótár Patrícia Veronika, Farkas Lilla, Flosznik Fédra, Gál Boglárka, Hajdu Kinga, Hudák Noémi, Kéri Edit, Kovács Anita, Kovács Bianka Dorottya, Kovács Vivien, Leskó Melissza, Mikó Erik, Nánási Dániel, Nyakas Gréta, Papp Szabolcs, Pirint Fanni, Polyák Lea, Póta Írisz, Rudi Réka, Sütő Attila, Szatmári Simon, Szajkó Szilvia, Szűcs Dóra, Takács Kitti

12. B
Osztályfőnökök: Tóth Ferenc, Keresztúri Zsuzsa
Antóni László, Bancsók Zsolt, Böszörményi Patrik, Csikai Ágnes, Ferenczy Vera Dorottya, Grónás Máté László, Gyarmati Blanka, Hajek Barbara, Hanák Aliz, Harcsa Márton Attila, Horváth Lili, Kristóf Emese, Krajnyák Timea, Krucsai Zsófia Erzsébet, Lakatos Lilla Beáta, Markovics Patrik, Olasz-Szabó Sára, Oldal Viktória, Pénzes Lóránt, Rási Balázs, Sógor Emőke, Soltész Bence Mihály, Szalai Brigitta, Szloboda Béla, Takács Ádám, Toma Ákos, Tóth Máté, Veres Anett, Zempléni Renáta

12. C
Osztályfőnök: Balogh Gáborné
Balogh Tamás, Barabás Alina, Botos Erik József, Dolhai László, Dorogi Kiara Dominika, Erdősi Anett, Fiák Lilla, Filep Krisztina Mária, Gerzsánszki Nikoletta, Gróza Fanni, Hajdú Annamária, Hideg Barbara, Kanyuk Dóra, Kiss Kármen, Kiss Liliána Melitta, Kohári Dávid, Kravjánszki Dániel, Mikó Róbert, Mozgi Milán, Nótár Gyula József, Oláh Andrea, Popovics Csilla, Séra Alexandra, Soltész Kristóf, Szilvási László, Szőllősi Kitti, Tóth Péter Tibor, Zámbor Fruzsina Eszter

12. D
Osztályfőnök: Sztahora Beáta
Babis Eszter, Bacsi Kitti, Bakó Ramóna Blanka, Balatoni Szimonetta Viktória, Balogh Mercédesz, Becskeházi Szabina, Bordás Bianka, Chrabák Erzsébet Johanna, Farkas Krisztina, Godó Zsófia Petra, Gulyás Csilla, Hubai Norbert, Koleszár Zsuzsanna, Kovács Diána, Krajczár Alexa Gitta, Lukács Tünde Dominika, Magyar Viktória, Makkai Ádám, Nagy Bianka Adrienn, Oláh Dániel, Oláh Fanni, Rabóczki Réka, Sotkó Zsófia, Szalánczi Krisztina, Tilk Bianka, Török Bianka, Váradi Réka, Veres Aliz, Vinnai Adrienn Petra

12. E
Osztályfőnökök: Bendik-Asztalos Ildikó, Máté Krisztina
Apjok Kinga, Balogh Malvina, Bendik Edina Kriszta, Bodó Márk, Cseh Mátyás, Csekő Dávid, Derecskei Patrik, Farkas Andrea , Juhász Gábor, Kató András, Kecskedi Fruzsina, Kerekes Patrik, Kiss Milán, Komjáthy Róbert, Kontrás Marcell, Kormány Dénes, Kőszegi Dániel, Krajczár Adrián, Kuti Vendel, Maknyik Márk, Markovics Arnold, Nagy István, Nagy Károly, Németh Bence, Papos Alex, Pásztor László Tamás, Tamás Éva, Tamás Timót László, Tapasztó István, Tóth Máté

12. F
Osztályfőnök: Juhász Zsolt
Bódvai Fanni, Drótos Ádám, Helgert Gréta, Illés László, Kiss Dorina, Koleszár Dávid, Kovács Bence, Kovács Norbert, Lefler Bence, Lipták Tibor, Molnár Norbert Viktor, Nagy Balázs, Németh Dániel, Ocsenás István, Oláh Dóra Borbála, Pintye József, Pristyák Tibor, Sarkadi Lajos, Siska László Márk, Szólya Erik Csaba, Tóth Anasztázia, Tóth Vanessza, Varga János, Vojnár László

Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A
Osztályfőnök: Katona Éva
Bánóczki Nikolett, Búza Nikolett, Fehér Virág, Janó Dóra, Juhász Katalin, Kurucz Veronika, Luczián Kinga, Nagy László Erik, Orosz Martina, Petró Réka, Rontó Dóra, Sinka Tamara, Szabó Eszter, Szabó Norbert, Takács Bence, Tóth Dalma Zita, Tóth Mirella Tamara, Tóth Viktória, Tőzsér Réka, Vágó Szimonetta, Zékány Beatrix

12. B
Osztályfőnök: dr. Kocsis Lajos
Bauer Ivett, Benedek Bence, Chrabák Károly, Horváth Szabina, Jentner Renáta, Kertész Dorina, Király Krisztián, Lengyel Richárd András, Márton Nikoletta Ilona, Mihali Ferenc, Novák Dávid, Oláh Andor Henrik, Pap Ferenc Levente, Páll Vivien, Rozgonyi Zoltán, Skara Regina, Sztahura Martina, Topa Ádám, Veres Anna Patrícia, Zakár Laura

3/11. D
Osztályfőnök: Soltész Nóra
Bárány Ildikó, Czikó János, Deli Milán Dávid, Feczu Brigitta Beáta, Fehér Boglárka, Glonczi Leonetta, Konyecsnyik Marcell, Kristóf Noémi, Monyók Gergő, Nacsa Fruzsina, Ónodi Attila, Ramocsa Ágnes, Sánta Soma Áron, Szatmári József Richard, Székely Bianka, Szendi Szabolcs, Sztahura István, Tokaji Imre, Vida Patrícia, Zagyi Kitti

3/11. E
Osztályfőnök: Dulai Szilvia
Balogh Dóra, Balogh Éva, Bárány Nikoletta, Borai Eszmeralda Zsuzsanna, Bukovenszki Márk, Csikja Gábor, Dolányi Gabriella, Horváth Dzsenifer, Horváth Mónika, Jakab Dávid, Rontó András, Suller Patrik, Suller Roland, Tóth Judit Alexandra

12. F
Osztályfőnök: Csicsek Attila
Balogh Tihamér, Bara Nikolett, Bódi Krisztián, Csóka Zsanett, Fekete Johny, Gertner István, Katona Bernadett, Kóma György, Kovács Gergő, Lakatos László, Merhelik Ákos, Merhelik Gergő, Rozmán Nóra, Soltész Tamás Csaba, Szajkó Alex

Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

11/A
Osztályfőnök: Kéri Ferenc
Balogh Attila, Barna Dávid, Fercsák Félix, Hiller Árpád, Kovács Ádám, Lakomecz László, LehóczkiGergó, Mezei Dominik, Radics Alex, Rontó Adrián, Rontó Gergő Herkules, Szabó Ádám, Takács Péter, Tóth Krisztián, Varga Péter, Zagyi Levente

11/B
Osztályfőnök: Dálnoki Kovács Magdolna
Erdei Bence, Kardos Tamás András, Kovács Kinga Ágnes, Laczkó Sára, Lakatos Vanessza, Pethő Nikolett, Révész Zsolt, Sirai Norbert, Tőrös Attila, Zsigus Alexandra


Miskolc

Miskolci Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnázium

12. A informatika ágazat nyelvi előkészítő évfolyammal
Osztályfőnök: Velenyákné Vanta Anna, Kissné Fodor Tímea volt osztályfőnök
Ancsák Richárd János, Csabai Bence, Fenyvesi Mátyás, Gyenes Richárd János, Gyökös Marcell, Halder Milán, Hegedűs László, Kántor Erik Géza, Koics Marcell, Kónya Tamás, Laboda Dániel, Mátyás Tivadar, Miczán Benjamin, Pályi Ákos, Papp Ákos, Pázmándi Erik, Pétervári László Márk, Rőthi János, Rucskai Krisztián, Ruska Rajmund Máté, Sallai Gábor, Tóth Gergely, Üveges Máté, Zsipi Attila

12. B informatika ágazat
Osztályfőnök: Rozgova Ildikó Ágnes
Bozó Nándor, Demeter Gábor, Gara Ádám, Gecse Tamás Máté, Hadzsi Balázs, Huszár Tamás, Huszti Levente, Ivanics Mátyás, Juhász Gergő, Justyák Szabolcs, Kőházi István Márk, Lacza Zoltán János, Nagy Miklós Máté, Puskás Máté, Simon Sándor, Szabó Balázs László, Szabó Imre, Szeszák Lili, Taksár Dániel, Tamás Csaba, Tamás István Szabolcs, Vámos Achilles, Varga Krisztián

12. C villamosipar és elektronika ágazat
Osztályfőnök: Palencsár Illés
Balázs Péter, Bálint Balázs, Bárány Dávid, Bénó László, Csapkó László, Csengeri Bence, Csízi Olivér, Gyenes Bálint Dániel, Házas Zoltán László, Hidasi Olivér, Kállay Valter, Keczer Péter, Kereszturi Gábor, Kiss Bence Zoltán, Küllős Kristóf, Lakatos Balázs, Nagy Tamás János, Nagy Zoltán Gyula, Novadovszki Tamás, Papp Máté, Pócs Márk, Repei Balázs, Sipos István, Szabó Dávid, Szászfai Ákos, Takács Bence Viktor, Tokár Péter, Zámbó Ádám

12. D villamosipar és elektronika ágazat
Osztályfőnök: Csidey Adrienne
Anga Dávid, Antalóczi Balázs, Balla Nándor Ignác, Bor Zsolt, Cseh Szabolcs András, Darvas Krisztián, Karanyicz Péter, Kárpátfalvi Dávid, Király Gábor, Kónya Tamás Olivér, Lengyel Bálint, Makkai Máté, Nagy Máté, Pásztor Tamás Péter, Révész Ádám József, Rosenthál Gergő, Spekker Dominik, Surányi Marcell, Szarka Levente, Szerafi Balázs, Tilk Márton Ákos, Ugyan Ákos, Váradi Zoltán, Venczel Ádám

ÉM


„Bizony, néha el-elpityeredünk”

Ballagás, búcsúzás, érettségi. Egy teljesen más élet vár a középiskolák végzőseire.



A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .

Putnok.
BOON.HU






hirdetés