PSŻ Lechma Poznań vs. Speedway Miskolc élőben a BOON-on!

Miskolc – A salakmotoros lengyel I. liga rájátszásában, az alsóház 4. fordulójában a PSŻ Lechma Poznań vendége volt a Speedway Miskolc csapata. A két együttes 16 órától csapott össze vasárnap.

PSŻ Lechma Poznań

60 : 30

Speedway Miskolc

15.
 Adam Skórnicki  1

Lengyel siker zárta a meccset.

Némi szépségtapasz a Miskolcnak, hogy Magosi lett a mezőny legeredményesebb versenyzője, 13 ponttal.

60 : 30

4 : 2

Tabaka József  0
 Robert Miśkowiak  3
 Magosi Norbert  2

14.
 Nagy Róbert  1 A házigazdák magabiztos versenyzéssel hozták a futamot, Nagy pedig eggyel gyarapította pontjai számát.

13.
 Mateusz Szczepaniak  2 Ez a menet sima lett: a lengyelek már a rajt elhúztak és a végéig már nem is hibáztak.

51 : 27

5 : 1

Tabaka József  1

12.
 Lőrincz Attila  1 Újabb döntetlen: Magosi lett a második, míg Lőrincz a harmadik, igaz Świdziński a 3. helyről motorhiba miatt esett ki.

46 : 26

3 : 3

Piotr Świdziński  d

11.
 Damian Celmer  0 Végig izgalmas csatát láthatott a publikum. Nagy meg tudta előzni Celmert, viszont Tabaka hiába támadott, a 2. helyen ért végül célba.

43 : 23

3 : 3

Bencze Zsolt >>> Tabaka József  2
 Adam Skórnicki  3
 Nagy Róbert  1

10.
 Lőrincz Attila  0 Magosi lerajtolta a mezőnyt és az első helyét mgabiztosan meg is tartotta a végéig, mindez döntetlent ért.

40 : 20

3 : 3

Robert Miśkowiak  1
 Tihanyi Sándor >>> Magosi Norbert  3

09.
 Tabaka József  3 Az első magyar futamgyőzelem: melyet a Tabaka-Nagy duó hozott össze. Előbbi nyert, utóbbi 3. lett.

37 : 17

2 : 4

Damian Celmer  d
 Norbert Kościuch  2

08.
 Adam Skórnicki  3 Magosi óriási csatát vívott Szewczykowskival, a második helyet remek motorozással sikerült megtartania, 2 ponttal segítve ezzel a Speedway Miskolcot.

35 : 13

4 : 2

Bencze Zsolt  0
 Piotr Świdziński >>> Adrian Szewczykowski  1

07.
 Norbert Kościuch  2 Celner is felirakozott a futamgyőztesek közé, míg a mieinknek ismét csak 1 pont jutott.

31 : 11

5 : 1

Tihanyi Sándor  1
 Damian Celmer  3
 Lőrincz Attila  0

06.
 Nagy Róbert  1 Remekül rajtolt a magyar kettős, ám Skórnicki a 2. kanyarban megelőzte őket, Tabakék megtartották a pozíciójukat, ami döntetlent ért.

26 : 10

3 : 3

Piotr Świdziński  0
 Adam Skórnicki  2

05.
 Mateusz Szczepaniak  2 Sajnos ezúttal Magosi sem tudott beleszólni a küzdelembe, a lengyelek begyűjtötték a maximális pontot.

23 : 7

5 : 1

Magosi Norbert  1

04.
 Tihanyi Sándor  1 Újabb hazai “söprés”: rajt-cél győzelmet arattak Szewczykowskiék

18 : 6

5 : 1

Lőrincz Attila  t
 Piotr Świdziński >>> Adrian Szewczykowski  3

03.
 Robert Miśkowiak  2 Lendületben a lengyelek, Tabaka lett a harmadik, Nagy pont nélkül zárt.

13 : 5

5 : 1

Nagy Róbert  0
 Mateusz Szczepaniak  3

02.
 Piotr Świdziński  2 A miskolci szempontból “lyukas” futamban nem történt csoda: Lőrincz hrmadikként 1 ponttal zárt.

8 : 4

5 : 1

Lőrincz Attila  1
 Adrian Szewczykowski  3
 -

01.
 Magosi Norbert  3 Magosi kissé “ünneprontóan” kezdte a 7000 néző előtt megrendezett versenyt, ugynais megnyerte az első futamot.