Portálunkon a ballagók

Portálunkon a ballagók

A középiskolák végzősei számára lassan véget ér a tanév, a hét végén elbúcsúznak iskolájuktól, tanáraiktól, diáktársaiktól, hogy aztán minden energiájukkal az érettségire összpontosíthassanak. Az Észak-Magyarország és a Borsod Online is szeretne hozzájárulni a ballagás emlékezetessé tételéhez, ezért az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is közöljük a megyében ballagó diákok névsorát. Az Észak-Magyarország pénteki lapszámában a miskolci, a szombati újságban pedig a vidéki iskolák ballagóit vesszük sorra. Portálunkra pedig folyamatosan töltjük fel a listát. S ha eme különleges alkalmat szeretnék tovább fokozni, küldjenek fotókat a ballagó osztályról (tabló- vagy csoportképet jpg formátumban), s mi hozzátesszük a névsor mellé, hogy mások is gyönyörködhessenek a búcsúzó diákokban.

Miskolc – Andrássy Gyula Szakközépiskola

XII. a
Gépészet

Osztályfőnök: Demján István
Műhelyosztályfőnök: Madácsi István
Bártfai Cintia, Boldizsár Gergely, Csorba András, Farkas Tamás, Gáll Gergő, Gazdag Richárd, Jákob Norbert, Kolláth Gábor, Kvaszta Nikolett, Ligai Péter, Makranczi Tamás, Mamrus Márk, Menyhért Gábor, Münnich Tamás, Nemesi Tibor, Sárosi Ádám, Simkó Péter, Stelcz Péter, Szilvási András, Szunyog Dávid,Tordai Péter, Tóth Gergő, Varga Zoltán, Vinga Dávid

XII. b
Gépészet

Osztályfőnök: Nagy Győzőné
Műhelyosztályfőnök: Fazekas Lajos
Baffy Gergely, Csizmár Viktor, Homonnai Bálint, Jakó Balázs, Kasnyik Zsolt, Katona Tamás, Kiss László, Kiss Tamás, Kopasz Ádám Gergely, Lovászi Balázs, Molnár Viktor, Munkácsi Ferenc, Palkó Norbert, Rozgonyi Gábor, Rusz Mihály, Sándor Richárd, Sáska Gábor, Sebő Gábor, Svoboda Máté, Szentesi Péter, Takács Tamás, Turai Levente, Varga Béla Tamás

XII. c
Informatika

Osztályfőnök: Kocsis Zoltán
Almási Ákos, Bilánszki Gergő, Bodolai Márton, Bordás Zoltán, Csengeri Gergely Gábor, Daragó István, Deák Norbert Attila, Dudás Csaba, Forster Richárd, Gergely Dávid, Halder Péter, Hutkai Dániel, Illés György, Kállay Alex, Kalotai Ádám, Kiskartali Zoltán, Kiss Norbert, Korály Zoltán, Kupai Zoltán, Maczkó Zoltán, Márkus Dávid, Müller Krisztián, Ökrös Ádám, Papp László, Pásztor Péter, Puskás Attila, Sipos Péter, Soltész Ádám, Székely László, Tóbiás Péter, Tóth Szabolcs, Tóth Tamás, Verebélyi Viktor, Závoczky Tamás

XII. d
Informatika

Osztályfőnök: Pető József
Bakaja Róbert, Bencze Máté, Bristyán László, Csontos Szabolcs, Dorogi László, Ducsai Zsolt, Fajder Ádám, Fejes Gergely, Gyökér Gábor, Herendy Csaba, Illés Ádám, Jónap Péter, Kakszi Gréta Emese, Kálmán Attila, Kisiczki Dávid, Kiss Bernadett, Kiss Szabolcs, Kulcsár Róbert, Lénártfalvi Ádám, Mályi Tibor, Miczán Bettina, Molnár Zoltán, Oprável Ákos, Seres Tibor, Tari Gergely, Töltszéki Szandra, Varsás Csaba, Zorger Andrea

XIII. e
Magyar–szlovák két tanítási nyelvű, informatikai szakirány

Osztályfőnök: Ladányi Béla
Ambruzs Gergő, Balabás Gergely, Czakó László Tamás, Galuska Brigitta, Girhiny Dávid, Gyömbér Csilla, Hegedűs Gábor, Iványi Mónika, Kandrács Gábor, Kositzky Ákos, Pazicsák Gergely, Pázmán Enikő, Petrik Róbert, Petró Tamás, Pintér Annamária, Szedlák Laura, Szitka Kitti, Szűcs Noémi, Tálas Noémi, Tóth Milán, Tőrös Gergely, Varga Petra


Miskolc – Avasi Gimnázium

12/1 osztály
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna
Albók Éva, Arday Péter, Bacsó Bernadett, Bencze Tímea, Cseh Vivien, Dojcsák Alexandra, Feith Réka, Gáspár Zsófia, Gulyás Ágnes Viktória, Győrfi Dóra, Gyurkovics Annamária, Havril Tímea, Juhász Árpád, Kiss Nándor Benő, Kiss Tímea, Kocsis Anna, Kriston Csilla, Lamann Mónika, Marincsák Réka, Mázik Tamás, Minyóczki László, Molnár Levente Milán, Molnár Márton, Papp Viktória, Pokorni Anna Aliz, Restás-Göndör Adrienn, Szabó Blanka Zsanett +, Szakos Nóra, Szemán Szabina, Szombathy Csaba, Sztankó Zombor, Takács Gábor, Vágner Ádám

12/2 osztály
Osztályfőnök: Sramkóné Pozsonyi Judit
Aranyosi Balázs, Babinszki Réka, Boda Orsolya, Csőke Éva, Farkas Ildikó, Farkas Petra, Girhiny Boglárka, Godó Rita, Götz Máté, Győri Nikoletta, Hubai Zsuzsa, Imre Szilvia, Jambrik Balázs, Józsa Tímea, Kender Balázs János, Képes Ákos, Kerekes Orsolya, Kerekes Rita Lilla, Lovász Anita, Lukács Edit, Móré Boglárka, Ocsovai Gabriella, Oprendek Zsófia, Putz Orsolya, Sal Petra, Sviatkó Ádám, Szabó Attila, Széll Katalin, Szőcs Árpád, Tóth Alexandra, Tóth Anett Melinda, Tóth Dániel, Treit Borbála, Wagner Tamás

12/3 osztály
Osztályfőnök: Nagy György
Asztalos Anikó, Balogh Orsolya, Berta Bernadett, Boros Zsolt, Cseh Zsombor, Dankó Tímea, Dendel Nikolett, Dienes Tibor, Divinyi Katalin, Dőri Melinda, Dörnyei Tünde, Hriczó Barbara, Juhász Máté, Kalocsai Anna, Kassai Bernadett, Kiss Laura, Kóczián Zsófia, Koncz Kinga, Kormos Péter, Kovács Zsuzsanna, Mata Eszter, Munkácsi Ádám, Nagy Lilla, Novák Alexandra, Oláh Zsuzsanna Réka, Orosz Tibor, Palla Melinda, Pelyhe Laura, Petrovics Zsuzsanna, Piszkor Balázs, Polgáry Enikő, Soós Dóra, Szedmák Szilvia, Tóth Ádám, Tóth Emese Kinga, Varacskai István, Végvári Cintia, Veréb Dóra, Veres Viktória, Vitelki Anita

12/4 osztály
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán
Balázs Dávid, Bíró Gábor, Bodnár Beáta Valéria, Bubcsó Tímea, Czimer Péter, Csampa Barbara, Fodor Zsolt Alex, Gál Péter, Godó Réka, Grasalkovits Szandra, Hornyák Edina, Horváth Anikó, Jámborfi Dávid, Juhász Dávid, Kaczvinszki Rita, Kálvin Adrienn, Kerékgyártó Tímea, Kovács Nóra, Lippai Árpád, Majoros Anita, Mérő Tamás, Mikecz Emese, Molnár Marcell, Nagy Eszter, Pálmai Zsolt Ágoston, Sebestyén Gitta, Szabó Szandra, Szakács Richárd, Szakos Dániel, Szűcs Gábor, Vásárhelyi Réka

12/5 osztály
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit
Bajusz Balázs, Balajti Adrienn, Báthori Fruzsina, Böszörményi Péter, Cseke Alexandra, Csontos Csilla, Dallos Emese, Deák Enikő, Elek Krisztián, Fehér Gábor, Fónagy András, Gulyás Gergely Áron, Gyöngyösi Anett, Irlanda Máté, Jancsó Anett Ágnes, Kapitány Adrienn, Kardos Eszter, Lénárt Balázs, Lipcsei András, Mészáros Soma, Novák Rea, Osgyáni Virág, Pajk Melitta, Papp Andrea, Perge Krisztina, Pintér Kata, Rácz Ágnes, Ruska Roland Attila, Szabó Péter, Szilágyi Adrienn, Tajti Gábor, Tóth Evelin, Tóth Pálma, Tucsa Viktor, Veréb Csaba


Miskolc – Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola

12. b
Közlekedésgépész szakmacsoport
Osztályfőnök: Kresák Gergely
Balabán Gábor, Bányász Olivér, Belinszky Gábor, Berecz Csaba, Bukulya József, Cseffó István, Dankó János, Dobai Péter, Elek Zoltán, Erdei Zsolt, Fábián Béla Balázs, Gazdik Zoltán, Huszti Gyula, Kiss Ferenc, Kosdi Gergely, Kovács Csaba, Kovács Gábor, Kugler Ferenc, Lénárt Arnold, Lénárt Gábor, Lenyhárt Balázs, Lerch Dávid, Márkus Krisztián, Nagy István Lajos, Oláh Péter, Perger Tamás, Péter Attila, Péter Csaba, Pintér János, Szabó Csaba Róbert, Székely Gábor, Széll Péter Tamás, Szemán Gábor, Sziklai Zoltán, Szögedi Pál, Tasi Zoltán, Varga Lajos, Vaszil Barnabás, Vorona István Gergő, Zagyva Tamás

12. c
Közlekedésüzemi szakmacsoport

Osztályfőnök: Dr. Ladányi Gáborné
Baranyi Rita, Csukerda Nikolett Ildikó, Dányi Beáta Márta, Daruka Noémi Ágnes, Farkas Mária, Fodor Attila, Kapaló Szabolcs, Koren Nóra, Kovacsidisz Renáta, Kristóf Ákos, Kristóf Diána, Mádi Evelin, Máthé Gábor, Németh Ádám Pál, Németh László, Pálházi László, Papp Ágnes, Pásztor Ádám, Potornai Enikő, Puskás Marianna, Sajgó Gábor, Szakálas Judit, Szegedi Ildikó, Szmerek Zsuzsa, Tóth Ádám, Tóth Gyöngyi, Török Gábor, Vaskó István Gábor, Zsebesi Gergő, Zsudel Attila

12. d
Közlekedésüzemi szakmacsoport

Osztályfőnök: Lesinszki Dezsőné
Bényei Tamás László, Beri Noémi, Bordás Tamás, Darab Zoltán, Éliás Edina, Héring Melinda, Hortobágyi Renáta, Juhász Tamás, Kovács Enikő, Kovács Péter, Kristóf Csaba Roland, Lengyel Evelin, Lenkei Gergő, Mikulányi Ildikó, Nyári Zsolt, Pallos Ádám, Rácz Andrea, Simon Zsuzsanna, Sipos Rita, Strobek László, Szilágyi Erika, Szögedi Gergő, Veres Péter, Zsipi Beáta

12. e
Kereskedelem-marketing szakmacsoport

Osztályfőnök: Kovács Lászlóné
Arnóth Máté, Bartók Beáta, Bónyai Bianka, Buchert Erika, Drótos Krisztián, Csízi Erzsébet, Dózsa Tímea, Fichter Tibor, Gál Adrienn, Jobbik Georgina, Kéméndi Szabina, Kerekes Anikó, Klusóczki Szabina, Kocsis László, Krakomperger Csaba, Lestár Brigitta, Lóczi Zsuzsanna, Mórocz György, Nagy Dóra Anett, Német Zsófia, Orosz Eszter, Ördög Tímea,
Regőci Kinga, Rubiczky Szabina, Rutkai Ágnes, Simon Eszter, Szabó Veronika, Szép Anett,
Szép Lilla, Tóth Renáta, Váradi Beáta, Virág László

12. f
Kereskedelem-marketing szakmacsoport

osztályfőnök: Baloghné Erdődi Zsuzsa
Ács Gábor Egon, Bartha Szabina , Birinyi Henriett, Birtalan Szandra, Boros Adrienn, Bódi Levente, Dávid Erik Tamás, Gazdig Judit, Gyarmati Ágnes, Gyenes Júlia Mária, Haraszti Zsófia, Katona Zsolt, Kerülő Judit, Klusóczki Marietta, Kónya Emese, Kótai Nikolett, Lakatos Viktória, Marosvári Katalin, Mató Barbara, Mázik Károly, Molnár Mónika, Muránszky Magdolna, Nagy Dávid, Petrohai Ágnes, Schneider Orsolya, Simon Zsuzsanna, Szabó Kornélia, Szakos Marianna, Szanyi Tímea, Szilágyi Tamás, Szűcs Ádám, Tóth Judit

1/13 f
Postai üzleti asszisztens szak

Osztályfőnök: Vargáné Millik Judit
Aros Gábor, Blaskó Enikő, Bodor Anita, Csoma László, Domby Enikő, Farkas Boglárka, Ferenc Ádám, Fügedi Szandra, Gál Krisztina, Galuska Zsuzsa, Haraszkó Sándor, Holod Alíz, Horváth Nikoletta, Ivánkai Ildikó, János Hajnalka, Kaptás Renáta, Kecskeméti Gábor, Kiss Anita, Kiss Nikolett, Kóczi Nikolett, Kónya Szabina, Lehóczky Nikolett, Nagy Melinda,
Nyeste Annamária, Papp Adrienn, Révész Andrea, Rozmán Zsófia, Simkó Katalin, Sógor Tímea, Szaniszló Ágnes, Szarka Krisztina, Szombati Enikő, Szőke Zsuzsanna, Tóth Renáta, Valánszki Piroska, Váradi Erika, Viszkai Mónika

2/14 a
Osztályfőnök: Csutor József
2/14. A1 Autószerelő szak

Czecz Imre, Csontos József, Csuha László, Feke Gábor, Gerges Máté, Ignácz János, Juhász Gábor, Juhász Tibor, Kinizsi Pál, Kiss Attila, Ládi Zoltán, Nagy Viktor, Simon László, Szedlák Norbert, Szilvási Zoltán, Ujj János

2/14 a2
Közlekedés-üzemviteli, gépjárműüzemi technikus szak

Barta Norbert, Bencze Gábor, Bunkóci János, Gulyás István, Hornyák Pál, Hudák László, Nagy Zsolt, Szabó Zoltán, Sziszák Zsolt, Vandrácsik Zsolt

2/14 e
Osztályfőnök: Kádár Miklós
2/14. e1 Kötöttpályás járművillamossági szerelő szak

Barnóczki Iván, Dvorszki Attila, Erdei Gergő, Fenyvesi Richárd, Hővizi Gyula, Kecskés Tamás, Makó Ferenc, Molnár István, Schmidt Lajos

2/14 e2 Vasútüzemvitel-ellátó szak
Csanálosi Csilla, Csomós Judit, Donga Péter, Ferencz Mariann, Homolya Renáta, Kovács Gabriella, Lencsés Viktor János, Soltész László, Szabó Szilvia Judit, Szatmári Nikolett, Udvari Máté, Vadász Brigitta, Vizes Gabriella

14 g
Banki szakügyintéző szak
Osztályfőnök: Gál Lajos

Árvai Katalin, Bárány Nikolett, Bodnár Beáta, Farkas Katalin, Hajner Zita, Katona Dóra, Kódor Tímea, Kurovics Róbert, Lakatos Dalma, Madarász Viktória, Nagy Zsuzsanna, Nyeső Erika, Otrosinka Renáta

Miskolc – Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola

12. a osztály:
Osztályfőnök: Kádas Marianna

Bene Beáta, Blaskovics Ádám, Csontos Eszter, Ésik Szabolcs, Fűzér Henriett, Havasi Renáta, Kontra Leila, Kovács Zsuzsanna, Lengyel Laura, Mráz Fruzsina, Németh Eszter, Panyi Máté, Plósz Csilla Titanilla, Pozsgai Lídia, Sándor Csilla, Székely Anikó, Szitai Mónika, Tasnádi Elza Ágnes, Várhomoki Eszter, Zubay Eszter

12. b osztály:
Osztályfőnök: Csonka Sándorné

Balázs András Ádám, Bana Viktória, Begala Andrea, Daragó Imola, Dávid István, Földi Evelin, Godzsák Fruzsina, Halász Zsuzsanna, Komáromi Violetta, Koroknai Attila, Lőkös Dániel, Makróczi Renáta, Molnár Sándor, Németi Erzsébet, Nyitrai Péter, Placskó Katinka, Veczán Emese, Vincze László


Miskolc – Berzeviczy Gergely Szakközépiskola

12. A Belkereskedelmi szak

Osztályfőnök: Bálintné Belics Éva

Balogh Máté, Bodnár Gerda, Bóna Ágota, Budai Beáta, Csóka Sándor, Dőri Alex, Fazekas Roland
Frózsi Alexandra, Gazda Renáta, Gyurján Emese, Horváth Szandra, Karcagi Dóra, Kismartoni Rita, Kormos Olívia, Kovács Bálint, Kovalik Dóra, Kuberkó Enikő, Kurmai Melinda, Manzel Gábor, Máté Annamária, Mester Szabolcs, Menyhért Enikő, Minyóczki Szabolcs, Mike Adrienn, Nagy Nóra, Nagy Róbert, Németh Dóra, Olmos Nikolett, Oprendek Teréz, Rausz Rita, Rondzik Csilla, Süti Eszter, Szemán Judit, Szilvási Renáta, Tóth Attila, Tóth Regina, Virágh Bernadett


12. B Külkereskedelmi szak
Osztályfőnök: Frigyik Zsuzsanna

Bálint Zsuzsanna, Bárány Krisztián, Barcsák Nelli, Benyó Viktória, Berczely Gergely, Berki Győző, Bodnár Viktória, Bukor Dóra, Dani Emőke, Danila Rita Eszter, Dékány Zoltán, Fedor Dániel, Gulybán Olivér, Horváth Dimitra, Jobbágy Éva, Jordán Henrietta, Kalóczkai Katalin, Kamenyiczki Kitti, Kékedi Csilla, Kertész Éva, Koleszár Csilla, Kovács Tibor, Kozma Zsolt, Lengyel Mátyás, Lucskai Gabriella, Lugosi Eszter Fanni, Lukács Viktória, Macsuga Ivett, Marosvölgyi Katalin, Mátyus Máté, Nagy Kristóf, Novák Dávid, Palkovics Kitti, Pankucsi Beáta, Román Renáta, Séra Anikó, Szilvási Dorottya Tímea, Vaskó Szilvia Beáta

13. C Két tanítási nyelvű idegenforgalmi szak
Osztályfőnök: Hornyákné Kádár Éva

Agócs Renáta, Bodnár Eszter, Bosnyák Brigitta, Botos Orsolya, Demeter Csaba, Draskóczi Kitti, Flach Eszter, Fodor Brigitta, Fügedi Anett, Gáspár Zsuzsanna, Harencsár Judit, Jaidzisz Larissza, Jászka Balázs, Kiss Viktória, Kiss Zsófia, Konczvald István, Kucsma Daniella, Mácsi Anett, Molnár Tímea, Purzsa Tibor, Plósz Boglárka, Orosz Enikő, Ruszkai Rita, Simon Judit, Stubner Gábor, Sverla Anna, Szecskó Dóra, Sziklai Máté, Szilvai Zsolt, Veres Kinga, Vetési Klaudia, Vojtkó Tímea, Zilai József


Miskolc – Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola

12. a
Osztályfőnök: Mahalek János

Balogh Lajos, Balogh Roland, Belkó Krisztián, Bencs László, Bodnár Gábor, Bodnár Péter, Felföldi László, Gyökeres Vilmos, Hanák Gábor, Héczey Gábor, Jakab János, Kocsis Gábor, Magyar Tamás, Majoros Milán, Miklós Viktor, Nagy Gergő , Nagy Norbert, Nyiri János, Pálnok Nándor, Prokop Ádám, Szabó Viktor, Szűcs Gergő, Takács Gábor, Takács Miklós, Toncsin Tamás Gábor, Tóth József, Urbán László , Váradi József, Vaszily Helga, Zádori László


12. b
Osztályfőnök: Kulik Erika

Bártfai László, Bihari Dezső Alex, Boros Gábor , Budai Szabolcs, Csordás Gergely, Dobrosi Zsolt, Galovics József, Gávai Gábor, Illés Péter László, Kendi Péter, Keresztesi Tamás, Kiss Nándor, Kontra László Viktor, Kovács Máté, Matusz Levente, Nagy István Tibor, Piti Gergő, Recskó Ádám, Rosta Ákos, Sógor Gábor, Szatmári Gábor, Szeghő János, Szilágyi Robin, Szőke Csaba, Tapasztó Dávid, Tóbis Péter, Tóth Gergely, Urbán Zsolt, Varga Csaba


12. c
Osztályfőnök: Szabolcs Géza

Aradi Artemon, Bálint Péter, Bodnár Péter, Böszörményi Sándor, Csécsi Balázs, Czeglédi Viktor, Drótos Gyula, Drovnyák Tamás, Dzsupin Gergő, Erős Tamás Mihály, Fritz Orsolya Veronika, Gogolya László, Hajtós László, Hornyik Máté, Juhász Gábor, Kiss Gergő, Kiss Tamás Tibor, Klusóczki Gergely, Kovács Gábor, Kovács Zoltán, Lakatos Ádám László, Molnár Péter, Móra Tamás, Nagy Bence Levente, Pálfi Tamás, Radomszki Levente, Szász Tamás

12. d
Osztályfőnök: Müllerné Vincze Judit

Czetter István, Dobozy Bence, Dudás Gergő, Fejes Gábor, Fekete Tamás, Forgács Attila, Gál István, Garami Attila, Gerzsenyi Marcell, Gőz Tibor, Jakab Zoltán, Jankó Gergely, Kiss Ádám, Kmecz Imre, Kmeczkó Zalán, Kovács Ádám, Kurucz József, Molnár Csaba, Nagy Péter, Nagy Szabolcs, Nagy Tamás, Pásti Lajos, Pozsgai Ádám, Simkó József, Szabó György, Takács Dávid, Tóth Ádám, Vincze Alex, Volom Zoltán


Miskolc – Debreczeni Márton Szakképző Iskola

12/É
Élelmiszeripari szakmacsoport
Osztályfőnök: Érsek Zsolt

Adu Zorán, Bagi Csaba, Balthes József, Barczi Kitti, Berta Ivett Erzsébet, Borz Ferenc, Cservenka Tamás, Ferencz Annamária, Geiszt Anett, Geréb Bernadett, Geréb Nikoletta, Grulyó Ottó, Hegedűs Tibor, Hornyák Csaba, Horovitz Balázs, Kálló Anita, Keszler József, Kocsorva Brigitta, Lopota Brigitta, Lőrincz Tamás, Pető Zsuzsanna, Petrohai Judit, Rakaczki Szabina, Sági Norbert, Sávoli Andrea, Szabó Katalin Orsolya, Vajtó Valentina, Zilahi Marianna, Zsóka Bálint


12/F
Elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Jakucs Gábor

Beregszászi Tamás, Burai Péter, Csonka Éva, Farkas Gergő, Kovács Richárd, Láda Zsolt, Magyar Zsanett, Makszin László, Németh Enikő, Polenyák Georgina Rella, Putnoki Renáta, Soltész Henrietta, Spirkó Gergő, Sveda Dániel, Szalánczi Anikó
Szőke Krisztián Péter, Turánszky Brigitta, Veres Viktória, Vizes Attila


12/H
Informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Pósalakyné Miskolczi Csilla

Anderkó Barbara, Balogh Richárd, Barna Tamás, Batyi László, Bazsó Tamás, Gombár Attila, Hudák Melinda, Husonyicza Tamás, Kovács Károly, Lakatos Norbert, Mészáros Alex, Nagy Erzsébet, Nagy Tamás, Szász Roland Sándor, Tóth Péter, Zsolnai Viktória Szilvia


12/M
Osztályfőnök: Kamocsainé Vidinszky Emőke

Világbanki mezőgazdasági szakmacsoport
Birinyi Enikő, Majnár Zsolt, Merececzki Veronika, Muszta Gyöngyi Carmen, Nyilas Katalin, Ujj Zsolt

Világbanki élelmiszeripari szakmacsoport
Bajusz András, Barati Barbara, Bistyák Szabolcs, Fábri Krisztina Zsófia, Mészáros Andrea Anita, Oláh Gergő, Orosz István, Pintér Szabina, Sinka Béla, Sztankura Gellér


2/12/g
Osztályfőnök: Nagy Zoltán

Dísznövény- és zöldségtermesztő
Bódi László, Fekete Erzsébet Éva, Horváth Ibolya, Ráti Anna, Turóczi Nóémi, Varga Viktória

Húsipari szakmunkás
Boczki Bertalan, Budai Norbert, Farkas Attila, Jónás Tamás, Kórik Tamás, Laczkó Richárd, Lakatos Krisztián, Nagy Attila, Papp Sándor, Rácz Richárd, Tóth György,
Veres Richárd


2/12/h
Ipari- és kereskedelmihűtőgép-szerelő
Osztályfőnök: Teszárovics László


Béres Norbert, Bredács Ádám, Brindzár Norbert, Budai László, Csupka László, Farkas Ádám, Hizsnyik Péter, Kerékgyártó Márk, Keszthelyi László, Koczán Attila, Kormos Imre, Lakatos András, Lipták Gábor, Major Balázs, Majoros Péter, Németh István, Pásztor Gábor, Simárszki Ádám, Szabó Gyula, Szabó Tibor, Szalai Gábor, Tamók Ferenc


2/12/i
Pék
Osztélyfőnök: Balláné Nagy Ida


Barna Lívia, Barna Zsanett, Berta Gábor, Czibula János, Czirjáki József, Csemer Gábor, Csóka Géza, Dósa Szabina, Ember Nikolett, Farkas István, Gulyás András, Gulyás Milán, Harangi Norbert, Horváth Dávid, Horváth László, Horváth Viktória, Illés József, Juhász Ádám, Kohányi Enikő, Lólé Attila, Lovász Barnabás, Nagy Mónika, Pramperger Csaba, Szamkó Katalin Zsuzsanna, Tóth Henrietta, Vala Gabriella, Veres Gábor, Zvolenszki Péter


3/13/j
Pék-Cukrász
Osztályfőnök: Majzik Lászlóné

Árvai Ádám, Balogh Beatrix, Barna László, Bodgál Éva, Dedics Anett, Fróna Dávid, Fürjész Norbert, Gál István János, Horváth Nikoletta, Jánosik Tímea, Juhász Adrienn, Karóczkai István, Kossuth Katalin, Lojek Valéria, Mitró József, Móré Gábor, Pintér Tamás, Spisák Richárd, Szabó Dóra, Szabó László, Szabó Zsuzsa Tünde, Szamkó Budai Mónika, Szendrei Ágnes, Vasas Zsuzsanna

Miskolc – Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium

Osztály: 2/12/1 OKJ fémforgácsoló, fényező
Osztályfőnök: Juhászné H. Erzsébet

Fémforgácsolók: Árva Zoltán, Balpataki Tamás, Barsi László, Ficsor Ferenc, Filek Miklós, Gulyás Sándor, Halász László, Kapaló Gábor, Kozák Péter, Magyar Krisztián, Nyistyák Richárd, Parzignát Gábor, Sárosi Gábor, Simonyi Ákos, Szávuly Csaba, Ujvári László

Fényezők: Árvai Attila, Béres István, Fülöp Csaba, Hornyák Miklós, Horváth László, Kemény László, Kiss István Ádám, Kocsis Csanád, Kótai Gergő, Mihalik Csaba, Pál Tamás, Pocsai Szilveszter, Restás G. Richárd, Simkó Károly, Sváb Gergő


Osztály: 2/12/2 OKJ kárpitos
Osztályfőnök: Kulik Aladár

Bódog László, Kovács Gergő, Szabó István, Szanyi István, Tóth Róbert, Tóth Gábor


Osztály: 2/12/3 OKJ házvezetőnő, géplakatos
Osztályfőnök: Majorosné Harnos Judit

Házvezetőnő: Babos Brigitta, Bertók Gabriella, Bitó Renáta, Budai Nikoletta, Cselényi Ildikó, Kallósi Kármen, Kavasánszki Anita, Kovács Alexandra, Kovács Krisztina, Váradi Edina Kinga

Géplakatos: Dudu Attila, Galamb György, Kiss Csaba

NC,CNC:
Bodolai Csaba, Bukovenszky Mihály, Csajbók Tamás, Darmos Róbert, Dudás Roland, Halász Zsolt Krisztián, Horváth Norbert, Juhász Ádám, Kollonai Károly, Kurucz Gábor, Markia Péter, Miknyóczki Róbert, Pál Krisztián, Petró Gábor, Süveges Sándor, Szőrös Tihamér, Tóth Péter Tamás

Osztály: 2/12/4 OKJ házvezetőnő, hegesztő
Osztályfőnök: Kissné Krakkai Judit

Házvezetőnő: Balogh Bettina, Csatlós Beáta, Csele Nikoletta, Farkas Vanda, Gönczi Éva, Gulyás Ágnes Erika, Hankó Tímea, Kótai Szilvia, Nagy Annamária, Pásztor Brigitta

Hegesztő: Balogh Dezső, Bányai Dávid, Bodnár Sándor, Gulyás Gergő , Kuru Péter, Lakatos József, Ónodi György, Simon László, Stadler Zsolt, Szabó József, Tyukodi Péter, Vámos Attila, Tóth Gergő

Osztály: 3/13/1 OKJ asztalos
Osztályfőnök: Pakusza Zoltán

Ágoston Krisztián, Balajti Krisztián, Barancsi Barna, Bonta Sándor, Csáti Norbert, Csipi Dávid, Dányi Róbert, Fajcsák Zsolt, Farkas Géza, Ferjancsik István, Füvesi Nándor, Géber Zoltán, Károlyi Attila, Kecsmán Géza, Kinánczi Szabolcs, Kriston József, Máté Péter, Matyasovszki Attila, Mészáros Tibor, Orosz Richárd, Rusznyák Tibor, Somogyi Gyula, Szedlák István, Szűcs Ádám, Terebesi I.Máté, Tóth Mihály, Varga Gábor, Vasvári Zsolt, Vattay Balázs

12. a osztály
Határrendész tagozat
Osztályfőnök: Kascsákné Kovács Rozália

Árva Csilla, Árvai Judit, Batyi Laura, Boholy János Balázs, Dudás Nikolett, Gál László, Gonda Gergely, Hegedűs Adrienn, Kisházi Zoltán, Kiss-Orosz Andrea, Kovács Erzsébet, Kupecz Ágnes Mária, Mida Gergő, Rozim Anita, Sárosi Gábor, Siroki Tamara, Siskó Ákos, Tondora Dávid, Vaszil Dávid, Zentai Edgár

12. a osztály
Faipari orientáció
Osztályfőnök: Kertész Péterné

Bahor Szilvia, Bián Ágnes, Farkas János, Gál Rajmund, Galyas Zita, Halász Viktor, Horváth Ádám, Juhász Gergő, Kálmán Titanilla, Lipcsák Andrea, Lukács Krisztián, Németh Izabella, Szabó Ágnes, Szajkó Balázs, Széles Zsuzsanna, Tóth Tamás, Valah Katalin, Vass István Róbert, Wágner Zsuzsanna, Zsebesi Renáta


12. c osztály
Közbiztonsági tagozat
Osztályfőnök: Dr. Sepsi Mária

Bancsók Béla, Barabás Anita, Berentés Péter, Béres Gábor, Bernáth Ferenc, Czifra Zsolt, Csomó Ágnes, Dudás Zoltán, Furman Péter, Gergely Szandra, Gréczi Dávid, Hadzsi Nikoletta, Ivánkó Lóránt István, Jedlinszki Sándor, Juhász Szabolcs, Kertész Ádám, Kovács, Barbara Mária, Kulcsár Tamás, Lakatos Friderika, Matók Renáta, Mező Sarolta, Rábe Anita, Román Gábor, Szemán Norbert, Tóth Gergely


12. d osztály
Közbiztonsági tagozat
Osztályfőnök: Nagy Róbert

Badovszky Gábor, Balogh Tivadar, Bánki Péter, Egri Péter, Fajt Renáta, Glonczi Veronika, Horváth Alexandra, Hudák Róbert, Iróczki Róbert, Kedves Imre, Kertész Judit, Lukács Gergő, Magyari Enikő, Mészáros Gábor, Miklósi Szabolcs, Nagy Edina, Nagy György, Parzignát Kitti, Szabó Péter Gyula, Toldi Zoltán Miklós, Tóth Dávid, Tóth Hajnalka, Török Péter, Tudja Erika, Vatra Csaba, Veres Viktor

Osztály:
Szakma: Famegmunkáló technikus
Osztályfőnök:Viszlai István

Lakatos Natália, Nagy Attila, Pásztor József, Szegedi Sándor, Tóth Péter

Miskolc – Diósgyőri Gimnázium

12. a Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály
Osztályfőnök: Kun Lajosné

Ádám Tímea, Bányai Péter, Bók Roland, Bollók Gábor, Boros Georgina, Brájer Barbara, Dakó Dávid, Farkas Nándor, Fodor Fruzsina, Fodor Szonja, Földesi András, Füstös Balázs, Holy Kinga, Homoky János, Kis Alexandra, Kiss János, Kovács Ádám, Latorcai Csaba, Lugosi Zsuzsanna, Molnár Tímea, Nagy Viktória, Orosz Edina, Pallós Tibor, Papp Andrea, Rónai Tímea, Sándor Ivett, Szaniszló Szabina, Szárnya Zsolt, Tóbis Anita, Vanczák Gergő, Váradi Eszter, Varga Szilvia, Volyák Henriett, Wingendorf Mónika


12. b Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály
Osztályfőnök: Veres Pálné

Barati Milán, Barcsa Balázs, Bihari István Béla, Boskó Gábor, Csóka Attila, Darvas Tamás, Erős Alexandra Judit, Fekete Anna, Garzó Tibor Gábor, Kiss Dávid Áron, Kós László, Kovács Ádám, Kovács Botond András, Kozaróczy Péter, Körtvélyesi Julianna, Krajecz Enikő, Kublik Zoltán, László Péter, Lengyel Anett, Luong Dávid Thien, Mata Maximilla Marietta, Májerszky Gábor, Mokri-Kovács Máté Attila, Orliczki György, Papp Ildikó, Pataki Tamás, Pém Imre, Petrényi Katalin, Rögler Gábor, Sikerle Alexandra, Szabó Petra Zsuzsanna, Szendrei Beatrix, Szigeti Lóránt, Szirmai Olivér, Szűk Ildikó, Takács Csaba, Tóth Katalin, Veszprémi Tamás


12. c Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiger Jánosné

Árvai Ágnes, Baptiszta Beatrix, Bodnár Dénes, Budai Dávid Lajos, Csellár Adrienn, Csitári István, Fekete Noémi, Furin Lilla, Harangi János, Hutnyik Erika, Joó László, Juhász András, Kalina Attila, Kocsis Nóra, Kóródi Tímea, Kovács Krisztina Gyöngyi, Lőkös Attila, Molnár Tímea, Montvai Ádám, Nagy Péter András, Németh Alinda, Orgován Bence, Pollner Kitti, Publik Fruzsina Julianna, Révész Dalma, Ruskó Balázs, Sápi Kata, Szabó Diána, Szunyogh Ádám, Tarr Tamara, Tomcsányi Renáta, Tóth Barbara, Tóth Eszter, Tóth Orsolya, Zapreskó Dávid


12. h Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Mesterné Csordás Judit

Áfra Júlia, Baranyi Ágnes Tímea, Bíró Zsolt, Czoborczy Anett, Éliás Katalin, File Norbert, Ginovszky Márk, Horváth Anikó, Kalocsai Zita, Kertész Máté, Kosik Tamás, Kronovitter Lilla, Laskay Richárd, Molnár Judit, Nagy Anita, Nyitrai Zsolt, Ónodi Réka, Rácz Anett, Rácz Noémi, Radványi Krisztina, Rakaczki Orsolya, Rézsó Tamás, Soltész Adrienn, Szabó Alexandra, Varga Gabriella


Miskolc – Eötvös József Építőipari, Művészeti Iskola és Kollégium

13/1 osztály
Gázvezeték- és készülékszerelő, vízvezeték-é s központifűtés-szerelő
Osztályfőnök: Czoborczy Péter

Alföldi Arnold, Barna Elemér Sándor, Berta István, Bíró Ferenc, Buszlai András, Cseri Richárd, Csizmadia Krisztián, Domán Dávid Gábor, Géczi Gergely, Hajdú Imre, Horváth Attila, Horváth Iván, Horváth László, Horváth Roland, Jeddi László, Karalyos János, Kardos Zoltán Dávid, Kenyheczi Péter, Keresztúri Gergő Ferenc, Kékedi Roland, Konkoly István, Kopcsó Dávid, Kóhl Viktor, Kovács Péter, Kónya Péter, Kreuch Ádám, Landgráf Sándor, Lassú Róbert, Lukács Zsolt, Nemesnyik Csaba, Németh Gábor Csaba, Szoboszlai Imre, Tímári András

13/2 osztály
Asztalos
Osztályfőnök: Klaj Sándor

Balogh Tibor, Bálint Viktor, Béres Béla, Csabai Nándor, Dávid Norbert, Ecsegi Tóth László, Enczi Gergő, Kalocsai Gábor, Kasza Gergő, Kotogán Ferenc, Kovalcsik Tamás, Kovács Viktor, Krajnyák Norbert, Lipták Péter, Mihály András, PetrovicsPéter, Pinczés Gergő, Potoczki Zoltán, Putnoki András, Simon Zoltán, Széplaki Zoltán, Szilágyi Gábor,
Szilágyi Tamás, Szűcs Attila, Tóth Gábor I., Tóth Gábor II., Tóth Károly, Varga Zoltán, Virág Zsolt

13/3 és 12/3 osztály
Szobafestő-mázoló és tapétázó, vasbeton- és műkőkészítő
Osztályfőnök: Czoborczyné Barna Éva, Király Gyuláné

Aranyosi Tamás, Bajnóczi Gergely, Bodnár Tamás, Buder Viktor, Búri Zsolt, Dodog István, Farkas János, Galamb Dávid, Gulyás László, Hegedűs István, Homolya Norbert, Keszler Krisztián, Kocsis Krisztián, Kovács Gábor, Lévai Szabolcs, Maierschmidt Sándor, Molnár Zoltán, Nagy Nándor, Pál István, Pinczés Ádám, Salamon Gábor, Schlitt István, Soós Krisztián, Szabó Péter, Tamás János, Tricskó Péter, Vámos Gábor, Veres Gergely


13/4 osztály
Kőműves, villanyszerelő
Osztályfőnök: Debreczeni István

Bitó Krisztián, Dienes Gábor, Dobos Tamás, Dósa Gábor , Farkas Norbert, Fazekas István, Kiss Gábor, Korbély Sándor, Kszel Gábor, Molcsányi Tamás, Molnár István, Nagy Viktor, Reinman László, Ruszinkó János, Ruszó József, Sarka Péter, Szabó Péter, Szűcs Pál, Takács Tamás, Váradi Tamás, Veres Sándor, Vozár Attila

12/a osztály
Gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Nagy Magdolna

Almádi Péter, Antalóczy Zoltán, Aranyász Gyula, Asztalos Árpád, Bacsó Levente Péter, Csapó Gábor, Czövek Csaba, Drótos Márk Ádám, Ecsedi Csaba, Kristóf Máté, Nagy Zoltán, Németh Béla, Németh Dénes, Pálinkás Dávid, Sebők Attila, Sipos Laura, Soltész János, Steer Andrea, Szilágyi Gusztáv, Sztollár László, Tóth Bence, Végső Csilla Erika, Vozár Gábor, Zsiros István

12/b
Építészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Hudákyné Miskolczi Zsuzsanna

Boga Melinda, Ferencsovics Tamás, Garami Gabriella, Gréczi Dóra, Hell György, Homovics János, Kaposi Helga, Kántor Adrienn, Kiss Szilárd, Koós Balázs, Lengyel Emese, Lovász Tamás, Mező Gábor, Murányi István, Nagy Tibor, Némethi Tamás, Pallai Zsolt, Ronga István, Puskás Tamás, Sós Zoltán, Székely Szilvia, Takács Anikó, Zsunner Norbert

12/c osztály
Művészeti tagozat
Díszítőfestő, tűzzománcozott dísztárgy készítő, díszítőszobrász
Osztályfőnök: Szőkéné Horpáczi Judit

Biri Fruzsina , Borkúti László, Drozsnyik Renáta, Fodor Szabina , Horváth Ádám, Horváth Ádám Róbert, Horváth Bernadett, Koncz Nikolett, Lengyel Janka, Mohácsi Mária, Nagy Boglárka, Nagy Gábor, Nagy Krisztián, Nikházy Gábor, Orosz Anikó, Simon Zsuzsanna, Szabó Zsuzsanna, Tóth Ádám, Túróczi Adrienn, Üveges Renáta, Vaszil Viktória, Vilk Henrietta, Virág Viktória

Ifjúsági tagozat
I 12/1 osztály
Osztályfőnök: Farkas Imréné

Bajcsi Zsuzsanna, Bárdos Barnabás, Bátori Mónika, Béres Tamás, Brezina Csaba, Győrfi Zoltán, Hanák András, Hegedűs Katalin, Hegedűs Viktória, Horváth Attila, Ignácz Ferenc, Jakubcsák Zoltán, Káveczki Gábor, Kozma Krisztina, Madácsi Katalin, Mészáros Tímea, Milák Péter, Molnár Sándor, Nagy Norbert, Nedeczki Sándor, Takács Zsuzsa, Toronyi Katalin, Tóth Csaba, Zimányi Zsuzsanna, Zsoldos Gábor

Ifjúsági tagozat
I 12/2 osztály
Osztályfőnök: Kerékgyártó Lajos

Budai Balázs, Demjén Ágnes, Demjén Judit, Hornyák Klára, Hriczó Gergely, Ivánkó Margit, Kemény Enikő, Kismarton Edina, Kónya Ottó, Lévai Zsuzsa, Nagy Tímea, Németh Melinda Sarolta, Pásztor József Zoltán, Séra Tamás, Stuller Viktor, Szabó Attila, Szabó Judit, Szoták Dóra, Talpas Ágnes, Tán András, Tóth István Zoltán, Tóth Judit Szilvia, Vígh Sándor

Ifjúsági tagozat
I 12/3 osztály
Osztályfőnök: Nagy Edina, Zsitnyár Judit

Balla Magdolna, Barati Csaba, Bordás Mónika, Boros László, Csehovics Zsolt, Drótár Bernadett, Dudás Krisztina, Ferenczi Zoltán, Filep Réka, Frigyik Gábor, Gédra László, Hamar Adrienn, Kerekes György, Kiss László, Lengyel Zsolt, Majoros György, Matisz Róbert, Mida Norbert, Nagy Csaba, Németi Sándor Tamás, Orgona László, Szemán Norbert, Szűcs Mónika, Tóth Ildikó, Tóth Krisztián, Zíber Anita

Miskolc – Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

12. a
Osztályfőnök: Krajnyákné Juhász Hilda

Aczél Csilla, Balogh Csilla, Balogh Gábor, Beregi Boglárka, Botz Boglárka, Csoma Emese, Dorony Marianna, Gábor Márk, Gajdos Edina, Greisiger Nikolett, Hegedűs Andrea, Hoskó Magdolna, Jenei Dániel, Juhász László, Koleszár Andrea, Kovács Gábor Pál, Krizsán Péter, Labancz Adrienn, Makkai Anita, Mityók Áron, Orosz Alexandra, Poczok Dóra, Pocsai Krisztina, Román Roland, Sárosi Nóra, Simon Felícia, Sír Zsuzsanna, Soltész Anna, Spóring Edina, Szarka Szilvia, Tóth Gábor, Vályi Dóra, Varga Nikolett, Víg György, Vincze Dávid, Vróbel Alexandra

12. b
Osztályfőnök: Németh Mária

Argyelán Attila, Bajnóczy Bianka, Balog Orsolya, Balogh Petronella, Bialkó Márton, Bukszár Máté, Csele Ildikó, Derencsényi Gerda, Dudás Flóra Zsófia, Farkas Dalma, Fodor Emese, Földesi Zsuzsanna, Ghanem Murád Marcell, Girones Marc, Hlavács Vivien, Homonnai Zita, Horváth Zsolt, Jakkel Gergő, Kovács Erika, Kovács Mária, Kurth Judit, Lerch Péter, Lévai Melinda, Lükő Bianka, Medveczky Csilla, Molnár Dávid, Molnár Gyöngyi, Nagy Szilárd, Pataki Zsuzsanna, Pozsga Viktória, Rémiás Katalin, Sarvajcz Kornél, Szilágyi Tibor, Teleki Dániel

12. c
Osztályfőnök: Zolnainé Rem Ilona

Babik Kitti, Bancsók Dóra, Báthory Lívia, Bitó Mónika, Demeter Szabina, Farkas Zsuzsanna, Fási Viktor, Gábor Georgina, Göndör Orsolya, Gyarmati Annamária, Győri Krisztina, Gyuricza Anett, Gyuricskó Beatrix, Hafner Zsolt, Hankóczy Anikó, Hornyák Renáta, Hudáky Zoltán, Kalász István, Koós Máté, Laksai Katalin, László Péter, Majoros Zsolt, Márkuly Adrienn, Molnár Gabriella, Nagy Dóra, Nagy Zita, Nyerják Gábor, Pekó Andrea, Saláta Mária, Schmotzer Adrienn, Schweitzer Adrienn, Sztari Alexa, Vazsita Judit


12. d
Osztályfőnök: Pelikán István

Almási Csilla, Balogh Vivien, Becse Andrea, Begál Adrienn, Bereczki Gina, Csobán Tünde, Gergely Nóra, Gyarmati Zsanett, Gyetkó Kitti, Jablonkai Henrietta, Kassai Erzsébet, Kasza Ivett, Kecskés Péter, Kiss Barbara, Kocsis László, Kovács Nóra, Kriskó Barbara, Krusó János, Lábas Brigitta Kitti, Lakatos Krisztina, Levenda Réka, Malárcsik Szabina, Molnár Eszter, Nemes Gábor, Németh Judit, Orosz Vivien Ágnes, Papp Attila, Silye Lajos, Szabó Adrienn Éva, Szász Ákos, Szemán Gábor

12. e
Osztályfőnök: Nemcsikné Marticsák Éva

Andrejkovics Katalin, Balogh Noémi, Barnóczki Zita, Bodnár Balázs, Bodnár Réka, Budai Éva, Domokos Rita, Fazekas Gabriella, Fürjes-Balogh Alexandra, Géczy Ildikó, Gellért Alexandra Etelka, Hegedűs Judit, Hegedűs Zsófia, Kozma Gábor István, Krajecz Ágnes, Krompák Tünde, Lengyel Zsuzsanna, Lidák Nikolett, Máté Zsolt Máté, Milány Nóra, Moczó Adrienne, Nagy Éva, Nagy Nikolett, Nagy Veronika, Nagy Zsanett, Szász Renáta, Szilvássi Szabolcs, Szoboszlai Judit, Tóth Marianna, Tóth Orsolya, Tóth Zsuzsa Tímea, Vencsellői Mónika


Miskolc – Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola

12. b
Osztályfőnök: Dr. Zákányné Rácz Nóra

Benőcs Boglárka, Csőke Alexandra, Danyi Bernadett, Dienes Tímea, Dobi Judit, Gajdos Krisztián, Görömbölyi Gabriella, Hamernyik Anett, Haraszti Gábor, Harda Nikoletta, Kiss Viktória, Koklucz Rita, Kovács Edina, Kozák Ágnes, Makrai Zsolt, Medve Renáta, Nagy Veronika, Ocsipa Alexandra, Parti-Józsa Eszter, Patonai Katalin, Pusztai Dávid, Ravasz Brigitta, Stima Szandra, Szemán Zita, Székely Ádám, Titkó Gergő, Varga Péter, Várkoly Ádám, Veréb Tímea, Vróbel Péter

12. c
Osztályfőnök: Bartha Lászlóné

Ádám Katalin, Bárány Gergely, Bessenyei Brigitta, Bodnár Tímea, Bódogh Ágnes, Bogár Viktor, Brand Tibor, Cseh Tímea, Dervarics Henrietta, Gulyás Gergely, Holló Adrienn, Hudák Tamás, Juhász Janka, Kiss Gábor, Lalik Orsolya Enikő, Léka Vivien, Mazur Laura, Mertusz Alexandra, Molnár Mónika, Nagy Edit, Ördög Ádám, Pásztor Norbert, Sinka Karolina, Strázsi Beatrix, Szabó Andrea, Szántói Zsolt, Szederkényi Lilla, Uracs Tímea, Urgyán Csilla, Vizsolyi Anett

12. d
Osztályfőnök: Stumpf Beáta

Árvai Éva, Brezsnyák Anett, Budai Dorina, Fischer Mandy Johanna, Forgács Dávid, Gál Ádám József, Izrók Andrea, Jantek Szandra, Kiss Éva, Kispál Zsófia, Kollár Krisztina, Kuczek Anett, Kutas Noémi, Lakatos Zsolt, Leskó Lilla, Magyar Anett, Makó Zoltán Balázs, Molnár Dávid, Nagy Róbert Csaba, Pente Zsófia, Putnoki Nikolett, Samu Adrienn, Simon Csaba, Szabó Krisztina, Szobonya Nikolett, Szőke Brigitta Alexandra, Tarr Zsuzsanna, Tóth Dávid, Üveges Tamás, Végső Anita, Zsupos Tamás

12. e osztály
Osztályfőnök: Ráki Jánosné

Barta Nikolett, Budai Brigitta, Burinda Roland, Csontos Lídia, Danyi Emese, Gönczi Adrienn, Győri Szandra, Hacsa Krisztina, Hanti Gabriella, Hegedűs Anett, Horváth Tímea, Huszár Alexandra, Kiskartali Fruzsina Réka, Majori Rita, Mitró Korinna, Nagy Vivien, Oláh Gergő, Pinczés Vanda, Podhajeczky Nikolett, Seprényi Csilla, Szabó Vince, Szomolya Szabolcs, Szűcs Marianna, Tegda Nikoletta, Tóth Anett, Tóth Enikő, Turi Evelin, Végső Alex, Veres István

13. a osztály
Osztályfőnök: Czingulné Szűcs Szilvia
magyar–angol két tanítási nyelvű
magyar–francia két tanítási nyelvű

Beke Sára, Bódi Alexandra, Czégény Ildikó, Ember Gábor, Gál Kitti, Kis Adrienn, László Adrienn, Liga Melinda, Lukács Erzsébet, Munkácsi Hajnalka, Pogonyi Dorottya, Pribéli Tamara, Rozmán Csaba István, Sloszár Tamara, Soltész Erika, Spisák Dalma, Szatmáry Anett, Szecskó Gergő, Szilágyi Viola, Vass Ágnes, Vercsik Szonja

Miskolc – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12. a osztály
osztályfőnök: Udvarhelyiné Hyross Amelita
pótosztályfőnök: Bodrogi Tamás

Babik Blanka, Bodnár Tamás, Csatlóczki Laura, Dudás Anikó, Farkas Mariann, Fodor Gábor Dénes, Galántay Tamás, Gazdus Viktor, Gáspár Vince, Grunda Marcell, Halász Máté, Hernádi Tibor, Kalmár Kinga, Karkus Kinga, Kolodzey Gábor, Lipták Lídia, Mikó Máté, Muri Noémi, Nagy Balázs, Nagy Eszter, Ördög Norbert, Pulinka Mihály, Strassburger Dániel, Szabó Balázs, Szrenka Melinda, Takács Kitti, Tarr Máté, Tóth Bence, Váradi Gergely, Velkey Róbert, Zörgő Dávid

12. b osztály
osztályfőnök: Novák Mihály
pótosztályfőnök: Kurucz Tamás

Antal Melinda, Bári Adél, Bognár Anna, Borbás Róbert, Czirják Marcell, Fülep Ádám, Hável Tamás, Hizsnyik Gabriella, Kiss Balázs, Kobolák Ákos, Lengyel Ádám, Lukács Judit, Menyhért Ádám, Molnár Bence, Németh Zalán, Nyiri Gábor, Olasz Attila, Pfliegler Balázs, Salai Szabolcs, Sárközy Krisztina, Szabó Zita, Szabó Zoltán, Szőcs Andrea, Tóbiás Borbála, Tóth Dániel, Török Erzsébet, Tresó Gergely, Turcsányi Melinda, Udvarhelyi Bence, Varga Erna, Velkey Éva, Velkey Kristóf

Miskolc – Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola

12. a Műszaki szakterület, informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: dr. Ficsór Józsefné

Balogh László, Bartek Melinda, Bögre Anita, Bori Bianka, Bulla Viktória, Csizi Bence, Czimbalmos Lilla, Domán Nikoletta, Fecske Szabina, Fedor Judit, Forgács Eszter, Gyökér Anikó, Hegedűs Ferenc, Hegedűs Gergely Zoltán, Kakuk Zsuzsanna, Kiss Adrienn, Kiss László, Krajcz Anita, Lakatos Emil, Ludvig Réka, Lukács Erika, Nagy Annamária, Nagy Mónika, Oszterman Anikó, Pásztor Ádám, Péli Tamás János, Retek Attila, Simkó Brigitta, Szabó Kitti, Székely Krisztina, Szilágyi Eszter Zsanett, Tamás Mária, Trajter Renáta, Valkó Károly, Zsupos Gábor

12. b Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Polyákné Horváth Andrea

Bari Rita, Barkóczi Boglárka, Borsos Alexandra, Budai Barbara, Csontos Renáta, Erős Emese, Fazekas Nikoletta, Fejjel Tímea, Győrfi Éva, Kévés Edit, Kiss Krisztina, Kiss Virág Ágnes, Korcsmáros Judit, Kovács Nikolett, Kőnig Alexandra, Molnár Virginia, Mura Adrienn, Murányi Laura, Nagy Tímea, Pálfi Blanka Judit, Páró Barbara, Péter Anita, Petrohai Katalin, Pogány Eszter, Rideg Dolli, Rigely Edit, Soltész Ivett, Stefánkó Nikoletta, Szabó Szilvia, Szakos Tímea, Tarnai Judit, Tóth Bernadett, Varga Beáta, Veres Viktória,

12. c Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Nemeskéri Csilla

Albert Alexandra, Árvai Erika, Bíró Tímea, Csík Anikó, Hopp Nóra, Jancsurák Éva, Kecskeméti Nikolett, Kiss Bernadett, Kiss Melinda, Kótai Kitti, Kótai Zita, Kovács Renáta, Lakatos Edina, Lázár Krisztina, Nagy Adrienn, Nagy Andrea, Pocsai Beáta, Pocsai Nóra , Román Katalin, Solcz Erika, Stark Annamária, Szabó Szonja, Szulics Szimonetta Fruzsina, Szűcs Vivien, Tóth Beáta, Várnai Edit, Veres Dolóresz, Veszprémi Adrienn, Vitelki Erika, Zavarkó Adrienn

12. d Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Kissné Szmola Zsuzsanna

Bodonszki Gergely, Bodnár Edina, Deák Dalma, Domoszlai Tamás, Drabon Viktória Vivien, Drótos Emese, Farkas Mária, Galyas Zsuzsanna, Gyöngy Csaba, Hudák Alexandra, Kiss Judit, Kiszela Nikoletta, Kovács Valéria, Kovács Vivien, Krajnyák István, Krompák Nikoletta, Marosán György, Melnik Anikó, Nagy Péter, Oszterman Eszter, Palla Judit, Rónai Edit, Stoff Erzsébet, Sysol Enikő, Szabó Dóra, Szabó Helén, Szegedi Bettina, Szikla Renáta, Sztankó Miklós, Varga Brigitta, Zsíros Bettina

12.e Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Pál István

Bakos Szilvia Tünde, Bálint Bettina, Bársony Szandra, Borbély Bernadett, Draskóczi Emese, Drótos Judit, Farkas Edit, Farkas Éva, Gerencsér Marianna, Helle Anita, Holló-Vaskó Nikoletta, Kiss Anikó, Lakatos Mária Anett, Lehóczki Beatrix, Móricz Katalin, Négyessy Beatrix, Palkó Beáta, Parázsó Enikő, Posta Beáta, Potoczki Tímea, Riegel Zsuzsanna, Serdült Anita, Simon Eszter, Simon Tünde, Szabó Alíz, Szalina Anita, Szegedi Zsuzsa Nóra,Varga Barbara


Miskolc – Földes Ferenc Gimnázium

Földes Ferenc Gimnázium
12. A osztály történelem–biológia–általános tagozat
Osztályfőnök: Bíró István

Balajti Attila, Balog Klaudia, Balog Tamás, Bencs Edina, Benkő Anita, Bese Gergely, Bikki Balázs, Botos Judit, Buczkó Judit, Dojcsák Ferenc, Erdélyi Bence, Fodor István, Gaál Zsombor, Gál Levente, Galvács Tamás, Garan Bernadett, Géczi Diána, Gelsei Örsi, Havasi Virág, Hegedűs Zsanett, Horváth Soma, Ispánovity Dávid, Juhász Emőke, Kitka Melinda, Kováts Bence, Láng Adrienn, Magyar Fruzsina, Molnár Ivett, Myártin Árpád, Nagy Ariel, Nagy Ferenc, Naszrai Péter, Polgár Edit, Sárosi Bettina, Schubert Éva, Szedlák Norbert, Szemán Ákos, Sziszkosz Nikolett, Török Zsófia, Vatamány Bella, Zámbó Ágnes, Zsuga Márk Péter


12. B osztály kémia–fizika–számítástechnika tagozat
Osztályfőnök: Nyéki Attila

Amriskó Tamás, Apró Anna, Baptiszta Péter, Bálint Ildikó Tünde, Baráti Tamás, Budai Nikolett, Csanádi Dániel, Csontos Zsófia, Fischer Dávid, Halász Gábor, Kiss Ádám, Kiss Bence, Kiss Dénes, Kiss Gabriella Mónika, Kiss Sándor, Kocsis Ádám, Koncz Péter Tamás, Kristóf Tamás, Kurucz István Krisztián, Losonczi István, Lődár Péter, Lődy Tamás, Major Katalin, Matusz Tamás, Medve Attila Ferenc, Orosz Gábor, Pásztor Szabolcs, Petróczki Gábor, Schnek Krisztián, Sebe István, Sepsi Bence, Siklósi Bálint, Simkó Bence, Steierhoffer Gergő, Sváb Emese, Szabó Zsuzsa, Székely Gergely, Szikora Marcell, Szűcs Tibor, Tajti Ferenc, Tordai Zoltán, Tóth Zoltán, Viszolay Ádám

12. C osztály speciális matematika tagozat
Osztályfőnök: Kádas Mihály

Barcsák Csaba, Bögre Lajos Ádám, Csapkó Zoltán, Dargai Gábor, Farkas Ádám László, Fehér Judit, Fésűs Katalin, Gáspár Gergő, Gémes György, Hegedűs Szabolcs, Kalász János, Kiss Dániel, Koczák Tamás, Lapsánszky Viktor, Lengyel Orsolya, Macskás József, Majoros Csilla, Mikulás Ádám, Molnár Levente, Prókaj Dávid, Szalánczi Szabolcs, Szegő Márton, Tatár Dávid, Ujlaki Balázs, Vajda Viktor, Varga Anikó, Varga Dániel, Víg Andrea, Zsámboki Bence, Zsóka Péter


12. E osztály Arany János Tehetséggondozó Program
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné

Árvai Enikő Viktória, Bársony Ádám, Bene Veronika, Bükkhegyi Gergő, Csik Anita, Csikány Barbara, Galajda Ágnes Barbara, Gressai Renáta, Jászberényi Gergő, Kárász Orsolya, Kiss János, Kiss Péter, Kovács Csilla Katalin, Kovács Sándor, Lencsés Judit, Mészáros Gergő, Mórocz Katalin, Nagy Arnold, Nagy Brigitta, Nagy Ildikó, Orosz Boglárka, Pázmándy Kristóf, Pozsonyi Lilla, Tar László, Timkó Ágnes Anita, Tóth Emese, Tóth Nóra, Varga Hajnalka, Varga Henriett, Veres Enikő, Virág Judit

12. H osztály hatosztályos
Osztályfőnök: Kovács Attiláné

Bagi Júlia, Bányai Máté, Barócsi Fruzsina, Bódi Anna, Butykai Ádám, Csaba Judit, Csigó Ádám, Eipl Bálint, Galvács Ádám, Gemzsi Gábor, Glambusz László, Kavecsánszki Réka, Kébel Nóra, Kerekes Laura Éva, Kiss Ádám, Kiss Attila Tamás, Lukács Ádám Zsolt, Madácsi Flóra, Majkut Dalma, Molnár Melinda, Molnár Petra, Nádasdi Zoltán, Németh Viktor, Sándor Zoltán, Sápi Dalma, Sikur Péter, Sillinger Anikó, Szabó Réka, Szedlák Levente, Szemere András, Szűcs Gábor, Tóth Anita, Vágvölgyi Bence, Varga József, Vencel Bettina Lilla

Miskolc – Fráter György Katolikus Gimnázium

12. a

Osztályfőnök: Stefánné Hegedűs Zsuzsanna
Balázs Barbara, Bikki Zsuzsanna, Cseh Dávid, Cseh László, Dányi László, Elek Balázs, Janiga Noémi, Jászka Tamara, Kocsis Lilla, Kovács Péter Tibor, Lukács Márk Ádám, Magyar Ildikó, Obbágy Vivien, Óvári Zoltán, Patik Dávid Tibor, Polyák Andrea, Roja Csaba, Sipkó Enikő, Tengeri Nóra, Tóth Péter, Tóth Rajmund Erik, Váradi Gabriella, Varga Emese, Vizi Gergő

12. b

Osztályfőnök: Grallert László
Szeitzné Viski Erika

Balassa Eszter, Barna Dániel, Berényi Tímea, Bodnár Sebestyén, Bolobás Nikolett, Csumita Mária, Dankó Renátó, Drága Laura, Gál Balázs Sándor, Gál Ildikó, Hegedűs Barbara, Hrabovszky Edit, Kmecz György, Kovács József, Kovács Mária, Majoros Géza, Mariscsák Judit, Molnár Erzsébet, Mondreán Ádám, Sándor Judit, Strázsa Dóra, Tóth Gergő, Tóth Veronika, Vanyó Vivien

12. c

Osztályfőnök: Labancz Dezsőné
Barkóczi Dalma, Bratu Zita, Csehovics Alex, Csurkó Angéla, Derján Anita, Dolhai Janka, Farkas Dorottya, Figeczki Balázs László, Fürjes Péter, Gresó Máté, Juhász László, Kerekes Rita, Lakatos Ágnes, Markovics Máté, Miczán Nikolett, Miklósi Timea, Mikolka Annamária, Musinszki Gréta, Nagy Aliz, Nagy Magdolna, Orosz Orsolya, Ruscsák Erika, Soltész Enikő, Szabó Ádám, Szalay Dávid, Takács Dávid, Tóth Éva, Varga Gábor, Varga Petra, Vaszily Máté, Verpec Edina

Miskolc – Gábor Áron Szakközépiskola és Művészeti Középiskola

12. b
Osztályfőnök: Szabados Zsolt

Abiad Fatima, Bráz Roland, Cseh Tamás, Cseppely Bálint, Csörghe Krisztián, Czuppon Enikő, Demeter Daniella, Farkas Ferenc, Fazekas István, Fehér Ferenc, Gál Tamás, Garami Ákos, Hallgató István, Haviár Zoltán, Hórász Gergő Lajos, Imricskó Péter, Ipacs Károly, Kiss Attila, Kóti Tamás, Maszler József Dávid, Nagy Katalin, Nagy Róbert, Pongó Gábor, Sándor Renáta, Szabados Tamás, Szabó Máté Balázs, Szőke Dániel, Tamás János, Tompa János

12. c
Osztályfőnök: Zay László, Gulyás Györgyi

Fazekas Nikosz, Földesi Orsolya, Gondor Dániel, Gulyás Patricia, Gyenes Zita, Gyöngy Ádám, Heinrich József, Inoka Gergely, Juhász Laura, Kerékgyártó Anna, Kiss Csaba, Kocsis Annamária, Kohányi Gábor, Kovács Ádám, Kovács Judit, Kristóf Gábor, Lehner Mátyás, Magyar Péter, Menyhért Orsolya, Mitelle Ádám, Molnár Nikoletta, Nóta Dávid, Selling Csaba, Szepesi Máté, Szlovacsek Ádám, Tamás Attila, Tóth Anita, Török Brigitta, Vámos Vivien, Varga Roberta, Zupcsán Tamás

12. d
Osztályfőnök: Nagy Mária

Bárány Anett, Csattos Renáta, Dsupin Anita, Galamb Marianna, Gönczi Renáta, Halász Anett, Halász Norbert, Kecskeméti Katalin, Király Gabriella, Kiss Judit, Konczvald Evelin, Kovács Magdolna, Malák Lilla, Nagy Levente, Paksi Sarolta, Szendi Adrienn Eszter, Szobeczki Adrienn, Szöllősi Enikő, Szűcs Fruzsina, Takács Barbara, Takács Petra, Varga Nikoletta, Vass Edina Melinda, Vass Emese, Vinkler Ágnes

12. g
Osztályfőnök: Varsás Erzsébet

Arany Ágnes, Bálint Dániel János, Berzi Barbara, Czifrus Ádám, Doszpoly Ádám, Iklódi Barbara, Imolay Zita, Ipacs Anett, Kállai Tamás, Lajcsák Brigitta, Matiscsák Tamás, Pintér Márk, Pozsa János, Szabó Orsolya, Szabó Zsófia, Szadai Márton, Szaniszló Kata Emese, Szűcs Renáta, Török Anett Zsanett, Uhrin Eszter Alexandra, Zoltay Diána

12. m
Osztályfőnök: Radics Márta

Árvai Tamás, Bánrévi Roland, Bánrévi Tamás, Bódi Bianka, Bodnár Anett, Bognár Csaba, Buckó Alex, Buza Gergő, Csepcsényi Andrea, Derecskei Csilla, Hajzsó Boglárka, Illés Beatrix, Kiss Kollár Edina, Kiss Nikoletta, Kósa Szabó Márta, Lipták Henrietta, Mester Viktória, Ruszkai Orsolya, Ruszó Marietta, Sándor Erika, Somlai Balázs, Szinvavölgyi Zsanett, Tomasovszky Evelin, Tóth Barbara, Varga Beáta, Varga Marietta, Varga Márton

Miskolc – Herman Ottó Gimnázium

12/1 osztály
nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Kulyassa Zsolt

Béres Márton, Bodnár Zsuzsanna, Böszörményi Ádám, Budai Réka, Czeglédi Balázs, Czinege Szabolcs, Császár Dániel, Cseh Péter, Csordás Dóra, Fegyverneki Tamás, Hajdu Botond, Heiszman Gabriella, Holló Dávid, Jakab Mátyás András, Kárpáti Judit Eszter, Kiss Ágnes, Kiss Dániel, Kovács Gergely, Kozma Eszter Lilla, Lakatos Zsófia, Lamos Melinda, Matlák Tímea, Nagy Csaba, Pataki Ádám, Polgári Anita, Rostás Édua, Szalay Ákos, Szeli Anett, Szennyesi Blanka, Tóbis Gergő, Tuncsik Georgina, Varga Gábor, Vasvenszki Gábor, Vidra Ágota

12/2 osztály
nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Gyuricza Judit

Antalfi Réka, Bajáky Péter, Bajusz Dávid, Bonczi Katalin, Czehelszki Emese, Czifrus Dávid, Ferencz Judit, Garbóczy Szabolcs, Havasi Zoltán, Kárpáti Nikolett, Kiss Dávid, Kiss Judit, Mattyasovszky Eszter Ágnes, Mihályi Gábor, Novodomszki Beáta, Papp Levente Miklós, Pászti Lilla, Pásztor Ildikó, Poroszkai Dániel, Rozmaring Zita, Szabadfalvi Ádám, Székely Tamás, Szemmelveisz Péter, Szemmelveisz Tamás, Turánszky Dávid János, Uram Dóra, Varga Dávid, Varga Kata, Veres Péter, Vesza József


12/3 osztály
10 órás német–emelt szintű történelem
Osztályfőnök: Madarász Péter

Bakos Tamás, Balogh Janka, Barcsák Péter, Bárdos Dalma, Bári Krisztián, Cseh Katinka, Cserjési Zsófia, Dapsy Anita, Feczkó Bettina, Fekete Ágnes, Gál Réka, Gémes Helga , Horváth Botond, Karádi Balázs, Karsai Edina, Kavalecz Gergő, Klaj Sándor Kurszán, Kristóf Róbert, Küss Dávid, Malacsek Zsuzsanna, Meixner Ákos, Muri Mihály, Orosz László, Papp Gabriella, Pásztor Anett, Rejtő Ildikó, Sándor Mónika, Szabó Alexandra, Szentiványi Dóra, Szepesi Ildikó, Szilágyi Zsolt József, Török Annamária, Turóczi Petra, Venczel Tibor, Verebélyi Eszter Zsuzsanna


12/4 osztály
emelt matematika–emelt biológia
Osztályfőnök: Bárczi Béláné

Balog Krisztina, Barancsi Balázs, Bársony Tibor, Bencze Eszter, Bíró Adrienn, Bruncszlik Anita, Cservenyák Luca, Debreceni Rita, Demcsik Nikolett, Diószeghy Zsófia, Dobai Szilvia, Drozsdik Emese Judit, Fancsalszki Edina, Gulyás Gyöngyi, Gyarmati Krisztián, Hável Csaba, Jakab Diána, Kispataki Csaba, Koren Gergely, Kóródi Balázs, Leskó Vivien, Létási Norbert, Luci Andrea, Makranczi Kata, Mészáros Csilla, Novotny Zsófia, Pálinkás Anita, Rezsabek László, Selyem Dávid, Sugár Gabriella, Szabados Brigitta, Szaniszló Adrián Marcell, Takács Beáta, Tóth Alexandra, Vad József, Viszoki Csaba


12/5-13/S osztály
magyar–angol és magyar–spanyol két tannyelvű
Osztályfőnök: Kormos Edit

Antal Csaba, Bakos Andrea, Bárány Zsuzsanna, Bárdos Tímea, Bóta Mónika, Csorba János, Ecseki Bettina, Farkas Ida, Fedor Zsanett, Fellegi Zsófia, Godó Bernadett, Hári Anna Réka, Ivancsó Anita, Juhász Anna, Kascsák Máté, Kéki Veronika Rita, Kertész Márk, Kondás Renáta, Kovács Emese, Máté Marcell, Mátyus Péter, Nagy Viktória, Papp Anita, Polányi Dalma Boglárka, Salap Tamás, Szamorodjunk Alex, Szuchy Éva, Szűcs Eszter, Tarsoly Tímea, Tompa Judit Klára, Tóth Emese, Török Eszter, Török Réka, Vágvölgyi Krisztina, Varga Alexandra

Miskolc – Kandó Kálmán Híradástechnikai és Műszeripari Szakközépiskola

12. a
Osztályfőnök: Benics László
Szakterület: elektrotechnika–elektronika szakmacsoportos képzés

Bálint Péter, Bubonyi István, Buzás Gábor, Czingler Dávid, Csorba Gergő, Elek Gábor, Fiderák Judit, Füleki György, Halmi Dávid, Hegedűs Péter Bálint, Holczer Levente, Kajati Krisztián Zsolt, Katulyák Zoltán, Káveczki Ádám, Kocsis Zsolt, Koleszár Zsolt, Kövesdi Gábor, Lencsés Gábor, Lenyhárt Gergő, Lovas Ádám, Mácsi Zoltán, Monyók Zsuzsanna, Pásztor Gábor József, Rácz Endre, Rimóczi Miklós, Ruscsák Dávid, Sebestyén Csaba, Simon Zoltán, Sütő Gábor, Szabó László Márk, Szepessy Tamás, Varga Nikolett,Vásárhelyi Péter Barnabás

12. b
Osztályfőnök: Vasasné Juhász Edit
Szakterület: elektrotechnika–elektronika szakmacsoportos képzés

Baranyai Attila, Budinszki Bertalan Bence, Businszky Csaba, Dojcsák Zsolt, Éles Norbert, Helmeczi Péter, Hirt Gábor, Jónás Róbert, Kiss Ádám, Kiss István, Kocsis Zsolt, Kónya Balázs, Kónya Bence, László Gábor, Lovász Gergő, Madarász Tamás, Nagy Attila, Nagymáté László, Németh Norbert, Oláh Zoltán, Pham Viktor, Sinka Ádám, Takács Richárd István, Tamás Zsolt, Vámos Zoltán, Vinnai Tamás, Zsarnai Gergő

12. c
Osztályfőnök: Kósáné Sándor Mária
Szakterület: informatika szakmacsoportos képzés

Csábrági Csaba, Déri Ádám, Dienes Tamás Norbert, Furman Dávid, Hegedűs Tibor, Heiczman Viktor, Horváth Tibor, Ipacs Zoltán, Kerekes Tamás József, Kocsis Líviusz, Koncsol István, Kovács Attila, Kristóf Erika, Kurucz Ádám, Mátyás Tamás Ádám, Merk-Balázs Walter, Nagy Nikoletta, Orosz Dávid, Papp Balázs, Plopp Máté László, Purzsás Tamás János, Rózsás Tamás, Sánta Levente, Szabó István, Szalontai Gábor, Szihalmi Kitti, Szilágyi Tamás, Szűcs Valéria, Táboros Ádám, Tóth Viktor, Turbucz Péter, Vilmos Richárd, Zsíros Gábor

12. d
Osztályfőnök: Haás László
Szakterület: informatika szakmacsoportos képzés

Batári Zsolt, Belencsák Ádám, Bodnár Attila, Csendes Tibor, Csetneki Edina, Demján Dávid, Dobi László Gábor, Füleki Norbert, Guba Balázs, Gutta István, Horváth Béla Ádám, Jászai Roland, Jurák Dávid, Kacsándi Zsolt Imre, Kiszely Krisztián, Kókai Sándor, Kozma János, Lászka Gergely, Lőrincz Levente, Menyhárt Attila, Mihalik Miklós, Molnár Ákos, Nagy Richárd, Oláh Mária, Omaszta Krisztián, Pamula András, Réthy Róbert, Siegel András, Simkó Róbert, Tóth Csaba, Zsilkó Gábor

Miskolc – Kós Károly Építőipari Szakközépiskola

12. a
Osztályfőnök: Papp Zsolt

Barczi Brigitta, Bazsó Papp Viktor, Bodnár Balázs, Bulátkó Tamás, Buza Virág, Cservák István, Csizmár Judit, Csorba Tibor, Fehér János, Galambos István, Goda Réka, Gyökér Ádám, Hamar István, Herbákm István, Homoki Fanni, Józsa Gábor, Kacsándi Zoltán, Kiss Mihály, Kiss Roland, Klimon Gábor, Kondás Máté, Kósa Gábor, Kovács Csaba, Kovács Gergely, Krajcz Enikő, Mede Tamás, Nógrádi Csaba, Oláh Ákos, Oláh Balázs, Rákay Timea, Resetár Sándor Dániel, Révész Renáta, Riczkó Péter, Springer Dávid, Tóth Adél, Zsebesi Tibor
12. b
Osztályfőnök: Horváth Mártonné

Ádám Dóra, Balázs Ádám, Balla Zoltán, Bárány Timea, Barati Tamás, Benöcs Tamás, Bozó Barbara, Gaál István, Galyas Tibor, Gera Tünde, Hajek Nikolett, Hamar Blanka, Juhász Tamás, Kertész Attila, Kiss Timea, Kocsis Dávid, Kubák Ottó, Lánczi Norbert, Lukács Attila, Müller Attila, Németh Norbert, Pásztor Gergő, Rácz Mihály, Rigler Edgár, Sándor Mónika, Szabó Szabina, Szerencse Attila, Takács László, Tamási Máté, Török Boglárka, Veres Péter, Volf Krisztián, Zugrovics László
12. c
Osztályfőnök: Kota Katalin

Bene Renáta, Fövenyessy Anett, Gilányi Ferenc, Gömze Szabolcs, Györkei Katalin, Gyuricza Erik Tibor, Henczel Ildikó, Hornyák Anikó, Hutóczki Ádám, Kalinszki Tamás, Karászi Kitti, Kassai Balázs, Kassay Gergö, Kertész Péter, Kovács Attila Ádám, Kovács Róbert, Lovas Orsolya, Márton István, Migléczi Viktória, Molnár Zoltán, Nádas Ádám, Roósz Tamás, Sebák Gergö, Szabó Viktória, Székely Jenő, Szotyori Gábor, Sztaroszta Ádám, Tóth Noémi Patricia, Zagyva Zita, Záhorczki Péter
12. d
Osztályfőnök: Andrészki Péter

Bihari Kinga, Busniák Andrea, Bussa Dániel, Czecze András, Csikász Renáta Gabriella, Dányi Ildikó, Dorka László, Hankó Klaudia, Homa Ádám, Hrabovszky Viktor, Karászi Zoltán, Lukács László, Morvai Márta Erzsébet, Nagy Zoltán, Németh Nándor, Némety Péter, Prokop Péter, Ruszó Zoltán, Sándorfi Erzsébet, Szalma Levente, Szőke László, Toma Laura, Tomcsik Júlia, Tompa Gyula, Tóth Réka, Veres István, Vincze Sándor, Zimmermann Ditta, Zlidák Csaba
12. e
Osztályfőnök: Pálkovács Tünde

Bakos Violetta Katalin, Bálint Brigitta, Balogh Szabolcs, Baranyai Tamás, Barnóczki Gábor, Béres Annamária, Bósz Tamás, Buhala Béla Gábor, Csüri István Zsolt, Fürjes Gergely, Hlavács Péter, Hrabovszky Ádám, Iván József, Jablonkai Gábor, Jáger Nelli, Kalácska Krisztián, Kerekes Erika, Koba Ádám, Koren Anett, Lehoczki Márk, Mengyi Attila, Oláh Mária, Ördög Viktor Ádám, Orosz Roland, Pintér Balázs, Posta Anita, Prókai Máté, Turcsányi Zsolt, Urbán Edina, Váradi Viktor

Miskolc – Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

12. a
Matematika–informatika speciális tantervű és általános tantervű
Osztályfőnök: Szabó Renáta

Ábrám András, Amriskó Zsolt, Anger Tímea, Bélteki Péter Bálint, Csáki Fruzsina Erzsébet, Farkas Dóra, Fekete Orsolya, Ignácz Éva, Izsó Balázs, Jáborcsik Levente, Kovalcsik Gergely, Molnár Tímea, Papczun Petra Judit, Pető Csilla, Seszták Adrienn, Szabó Zsófia Sára, Takács Adrienn, Uzsoki András

12. b
Angol speciális tantervű és általános tantervű
Osztályfőnök: Szűcsné Bottka Krisztina

Ábrám Ágoston, Andrási Csaba, Andrási László, Balajthy András, Bartha Réka, Derecichei Mariann, Fedor Milán, Galán Anita, Hricz Krisztina, Ivancsó Beatrix Lilla, Kacsó Kinga, Kondrács Fanni, Kovács Martina Virág, Kvaszta Ferenc, Lénárt Attila, Lévay Ádám, Lipták Judit, Majoros Máté, Marosy Zsuzsanna, Molnár Dalma, Nagy Henrietta, Nagy Zita, Öchlsläger Tamás, Papp Márton, Posta Katinka, Repka Vanda, Ritzl Judit, Szabó Ildikó, Szécsi Ferenc, Szűcs Ádám, Szűcs Viktória Zsuzsanna


12. c
történelem speciális, általános tantervű
Osztályfőnök: dr. Kóczi Rozália

Ács Krisztina, Adorjáni Ildikó, Ambrus Tímea, Bencsik Renáta, Bogdán Ádám, Borbély Anna, Dargai Dalma, Demeter Zoltán, Dezső András, Fekete Fruzsina, Fodor József Benjámin, Fórizs Róbert Tamás, Hornyák Dávid, Kékedi Izabella, Kékedi Viktor, Koncsol Krisztián, Kovács Helga, Majoros Judit, Nagy Anita, Nemes Éva, Nyistyák Dániel, Pál László, Plank Teodóra Éva, Puskás Imola, Rigó Máté Adrián, Sütő Attila, Szintai Marianna, Tóth Attila,Uher Ágnes, Várfalvi Viktória


12. d
informatika, természettudomány
Osztályfőnök: Dóka Erzsébet

Bakos Barbara, Bodnár Zsuzsa, Bogdán Szilvia, Czelvikker Máté, Csontos Tamás, Döme Boglárka, Gál Kata, Gregóczki Gergő, Gyulai Tamás, Huba Levente, Kapczi Attila, Kiss Zoltán, Madarász Gábor, Madarász Nándor, Marcisin Ivett, Martin Ádám, Mester Gábor József, Miskolczy József, Nagy Sándor, Német Gábor, Posgai Beáta, Simon Ákos, Szabó István, Sztrik Adriána, Tóth Barbara, Zöld Magor

Miskolc – Martin János Szakképző Iskola

11/3 Szk
Számítógép-kezelő (-használó)
Osztályfőnök: Soós Ferencné

Bajzát Szabina, Baranyi Alexandra, Csatári István, Csik Botond, Fodor Szabolcs, Forgács Noémi, Gál Erika, Ganyi Barnabás, Horváth Mariann, Jeszenszky Ferenc, Kiss Boglárka, Kiss Dániel, Kiss Richárd, Kókai Attila Koppány, Körmöndi Tünde, Lecó Edina, Lengyel Adrián, Majoros István, Pázmándi Krisztián, Simon Krisztián, Szamkó Richárd, Szűcs Máté, Takács Patrik


11/5 Vi
Virágkötő
Osztályfőnök: Csoma Mária

Balla Tünde, Bobkó Nikoletta, Fónyi Nikoletta, Gajdos Edina, Gyarmati Renáta, Hegedűs Annamária, Herschman Gabriella, Homolya Krisztina, Horváth Apollónia, Kardos Hajnalka, Kocsis Ilona, Lukács Nikoletta, Ónodi Renáta, Petró Kinga, Princz Nelli, Sólyom Melinda, Varga Zsófia, Vaszily Henrietta


11/7 Szt
Száraztészta-készítő
Osztályfőnök: Czakóné Koleszár Mária

Balázs-Dacskó Péter, Balázsfalvi Katalin, Bárány Norbert, Gris Eszter, Hopp Szabina, Kovács Erika, Krajnyák Tamás, Molnár Melinda, Nikházi Zsuzsa, Süveges Edina, Szukup Andrea, Tóth Beáta, Váradi László, Fillér Sándor, Gergely Gábor, Tállai Péter

Miskolc – Miskolci Matura Gimnázium


XII/1
Osztályfőnök: Zemlényi Attila

Barkó Zsanett, Barnóczky Katalin, Demeter Ádám, Feke Milán, Gaál Zsombor, Héczei Péter, Hrubos Bianka, Kalmár Balázs, Kardos Petra, Katona Anna Mária, Kis Gergő, Lakatos Brigitta, Machlik András, Nagy Tamás, Piliczki Milán, Révász Dániel Péter, Sipos Fanni, Stremler Szabolcs, Szegedi Éva, Tóth Róbert, Vajda Barbara, Wisniewski Péter

Miskolc – Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

12. a
Osztályfőnök: Pigay Imréné
Alkalmazott fotográfus

Balogh Júlia Szandra, Bardóczy Laura, Bencs Viktória, Bodonyi Brigitta, Csonka Tamás, Durst Ildikó, HeiszmanAdrienn, Kiss Anita, Kozák Nikoletta, Kriston László, Marosi Tamás, Murvai Brigitta, Nagy Zsuzsanna Gizella, Nagy Zsófia, Ruszó Mónika, Szabó Nóra, Tóth Bettina, Tóth Renáta

Színpadi tánc: Gaburi Nikolett, Hajdu Zsófia, Handa Dalma, Juhász Boglárka, Kasuba Gábor, Pilván Szilárd, Szalay Olimpia,Völgyi Mária

12. b
Osztályfőnök: Szűcs Rajmund
Autószerelő

Bene György, Dulai Károly, Kónya László, Medve Szabolcs, Poczai István, Pántya István, Szabó Sándor, Tóth Tibor, Vizi Norbert, Zalkadi Dávid

Autóelektronikai műszerész
Hunyadi Balázs, Járai András, Kispál Péter, Mazurka Zsolt, Nagy Roland, Orbán Tamás, Palencsár Dávid, Tóth Dávid Zsolt


12. c
Osztályfőnök: Vad Rita

Elektrotechnikai-elektronikai szakmacsoport

Almási József, Borbély Attila, Budai Ádám, Danyi Gabriella, Donga Zoltán, Fehér Gábor, Fenyvesi Roland, Galuska Péter, Gaál Patrik, Hajdu László Levente, Kardos Attila, Kádas Zoltán Zsolt, Király Szilárd, Kiss Róbert, Ladányi László, Lapis Péter, Nagy Péter, Robotka Norbert, Szilágyi Szabolcs, Szilvási Gábor, Száraz Dénes, Sóvágó Ádám, Verbó Ádám, Vitéz Tibor, Vég Dániel

12. d
Osztályfőnök: Fóris Tibor

Fogtechnikus

Ambrus Ágnes, Budavári Itala, Dancs József, Farkas Stella Éva, György Erika, Hegedűs Renáta, Hiba Gergő, Katona Nikolett, Kiss Éva Marianna, Nagy Georgina, Szabó Milán, Szarka Tibor
Kozmetikus
Árva Anett, Babis Flóra Viktória, Bak Edina, Bogdán Katalin Mária, Csók Beatrix, Fodor Nikolett, Glonczi Szilvia, Gyenes Petra, Góré Zsanett Lilla, Háger Mónika, Kalász Renáta, Kecskeméti Zsuzsanna, Kovács Mónika, Majoros Angéla, Majoros Judit, Mészáros Boglárka, Ondó Beáta, Pallay Adrienn, Seszták Fruzsina, Szoboszlai Adrienn, Vadászi Szandra


12. e
Osztályfőnök: Szobota Jolán

Divat-stílustervező; dekoratőr, kirakatrendező
Barsi Barbara, Bán Zsuzsa, Bodolai Boglárka, Csapkovics Anett, Dávid Diána, Géczi Gábor, Halász Julianna, Juhász Ildikó, Kalina Karina Eszter, Kassai Linda, Kékedi Adrienn, Kovács Anett, Kovács Marianna, Kristóf Bernadett, Lovász Eszter, Mátyus Melinda Ilona, Molnár Emese, Nováki Mária, Pázmándi Erika, Rostás Bettina, Sütő Bianka, Szaniszló Gábor, Trapp Anna, Vaszily Roland, Zloch Barbara


Miskolc – Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola

2/12 b
Osztályfőnök: Vécsi Edit

Aranyász Barbara, Barna Szandra, Brevák Ágnes, Buza Gábor, Cserhalmi Andre, Farkas Nikolet, Glonczi Csab, Jobbágy Anett, Kis Adrienn, Kovács Eszter, Kovács Tímea, Lalik Ildikó , Mika Henrietta, Nemes Anita, Papp Ádám, Páva Éva, Poráczki Marietta, Sándor Csilla, Szabó Renáta, Szendi Katalin, Talpas Renáta, Terbócs Tünde, Tóth Gabriella, Varga Beáta, Zsóri Viktória

2/12 c
Osztályfőnök: Bogdán Józsefné

Árva Gábor, Balogh Anikó, Bitó Zsuzsanna, Budai Bettina, Cservák Nikolett, Dósa Nikoletta, Fuczai Julianna, Füzy Tamás, Gáspár István, György Orsolya, Herczeg László, Hódi Balázs , Horváth Géza, Jónás Bettina, Kállai Alex, Katona Alexandra, Kavalecz Gábor, Kmecz Orsolya, Mecsei Irina, Nagy Adrienn, Nagy Alex, Papp Zoltán, Péderi Imre, Sándor Andrea, Smid Donatella, Soltész Adrienn, Szabó Andrea, Szabó Andrea, Szabó Gábor, Szinyei Dalma, Tóth János, Váradi Erika, Varga Nikolettl, Vaskó Judit, Velty Zsuzsanna


2/12 e1
Osztályfőnök: Szabóné Trum Tünde

Alvégi Gergő, Bacsó Beáta, Balogh Ádám, Bihari Bálint, Diószegi Gyula, Doma István, Dvorszki Dénes, Fabriczius Péter, Fórián Ádám, Galuska Ádám, Galyas Szabolcs, Gazda-Doszpoly Balázs, Gédra Balázs, Hebó Barnabás, Kiss Gábor, Koscsó Norbert, Nagy Ádám, Nagy László, Németh Gergő, Novák Adrián Ákos, Novák Béla, Nyíri Erika, Rapcsák Ádám, Rózsahegyi István, Sütő Péter, Szabó Barnabás, Szabó Szabina, Szalánczy Zoltán Botond, Tima Attila, Tolnai Adrienn, Tóth László, Valánszki Erika, Vizi Ádám János


2/12 e2
Osztályfőnök: Kukta Andrea

Boros Péter, Dőri Szabó Dávid, Fürjes Ádám, Homa Bence, Jónás Zoltán, Kalászi Krisztián, Lakatos Gábor, Lestár János, Máté József, Németh Ákos , Orosz Ádám, Rézműves Zsanett, Sárközi Dávid, Szűcs Ferenc Gábor


2/12 g1
Osztályfőnök: Ördög Zsuzsa

Barati Imre, Barna László, Bene Tamás, Farkas Balázs, Fekete Kitti, Fekszi Éva, Gulyás Brigitta, Hangácz Marianna, Hetei Dóra, Horváth Brigitta, Kéki Éva, Kenyhercz Gergő, Kiss József , Majár Szabolcs, Mátrai László, Mida Gizella, Miskolczi Dorián Gergő, Nagy Tibor, Nagy Viktor, Szabó Judit, Tóth Ágnes, Tóth Viktória, Trencsényi Bernadett, Zavadovics Ivett


2/12 g2
Osztályfőnök: Venczel Viktória

Barati Marina, Budai Georgina, Csengeri Tímea, Ferencsák Nikolett, Fésüs Judit, Gergely Gabriella, Hegyi Anna, Hurták Anikó Anna, Jakab Norbert, Juhász Edina, Kazsuba Zsuzsanna, Kerékjártó Tibor, Kiss Anita, Kriskó Erna, Maierschmidt Orsolya, Martin Viktória, Miklósi Eszter, Mogyorósi Judit, Monoczki Alexandra, Nagy Dóra, Oláh Diána, Orosz Zsanett, Poczók Roland, Salamon Klára, Szabó Irén, Szamkó Adrienn, Vasáros Alexandra, Voda Viktor, Zelencz Marietta

12. k
Osztályfőnök: Varga Krisztina

Aranyosi Alexandra, Arnóth Beatrix, Bársony Márió, Bodzási Petra, Burinda Judit, Büdi Judit, Dégi Mariann, Demeter Ádám, Gulyás Gabriella, Helzmann Gabriella, Hocza Erika, Homenszki Ibolya, Hosztafi Szabina B., Kertész Gábor, Kiss Xénia, Kondrák Nóra, Kótaji Nikoletta, Kovács Eszter, Krajnik Edina, Lengyel Bianka, Losonczi Renáta, Migléczi Ágnes, Mihalik Roland, Mikitó László, Nagy Pálma, Németh Gergely, Spisák Judit, Szabó Andrea, Szűcs Éva, Szűcs Helga, Tarjáni Beatrix, Tódor Krisztina, Vantsák Piroska, Viszlai Tímea


12. v
Osztályfőnök: Juhászné Dobó Ildikó

Árvai Nikoletta, Balogh Szabina, Bányai Gábor, Bocsi Nikolett, Böszörményi Anikó Kata, Demeter Gábor, Gnotek Mariannal, Halász Levente, Harangi Mónika, Juhász Anita, Kalászi Gábor, Kiss Ádám, Lénárt Levente, Lippai Tímea, Máté Eszter, Molnár Odett, Nagy-Medgyesi Péter, Nagy Andrea, Nagy János, Nagy Norbert, Novák János , Paál Benjámin Dénes, Péter Zoltán Gergely, Posta István, Szabó Gábor, Szabó Lilla, Vantal Gábor, Varga Emese, Vizi Viktória


14. k
Osztályfőnök: Kissné Szigetvári Barbara, Jósvai Lászlóné

Dvorszki Katalin, Fábián Péter, Faragó Anita, Fazekas Ivett, Fodor Zsuzsa, Frigyik Krisztina, Fülöp Adrienn, Gulyás Judit, Kabdebon Tímea, Kapás Klára, Kékedi Judit, Kiss Beáta, Kiss Tünde, Kotán Csilla, Lakatos Bernadett, Lengyel Anikó, Leskó Petra, Orosz Orsolya, Palágyi Alexandra, Stefán Mónika, Tassi Krisztina, Varga Katalin, Varga Marianna, Veres Renáta


14.V
Osztályfőnök: Ágfalviné Pető Mariann

Alvégi Róbert, Antal László, Balázs Beáta, Balogh László, Baranyai Tímea, Barsi Imre, Bódi Zoltán, Bukovinszki Bence, Csathó Hedvig, Csizmár Roland, Dányi Péter Krisztián, Deli Anita, Ferenczi Csaba, Firkó József, Gadó Zsuzsanna, Gömöri Tamás, Gyenes Anita, Kassai Gergő, Koleszár Tibor, Kovács Anita, Kozmóczki István Nimród, Kuremszki Csaba, Orosz Valéria, Poczetnyik Ádám, Spisák László, Szabó Gergő, Szabó Zsolt Gergő, Szegfű Zsófia, Szentmihályi Edit, Váradi Andrea

Miskolc – Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Rákosné Szőke Ágnes

Asztalos Gyöngyi Szandra, Bolha Judit, Cselényi Nikolett, Csuka Nikoletta, Czúz Imre, Dul Ivonn Anna, Fazekas Fruzsina, Fülöp Petra, Garan Anna, Iván Eszter, Kapitány Dóra, Kárpáti Nóra, Kis Balázs, Kmecz Kitti, Kolozsi-Tóth Máté, Labancz Norbert, Laczkó Janka, Lerch Judit, Lipták Szilvia, Major Zoltán, Molnár Péter, Novák Gergely, Novák Réka, Nyikita Lilla, Nyitrai Dorottya, Ormos Fanni Krisztina, Papp Eszter, Papp Máté, Petrik Nóra, Petró Diána, Pusztai Gábor, Schwaitzer Zsuzsa, Sipos Laura, Takács Erika, Tóth Anikó, Trungel Enikő, Urbán Zsuzsa, Varga Katalin


12. C
Osztályfőnök: Mihályfi Tibor

Bálint Bernadett, Balogh Máté János, Bánfalvy Eszter,Bártfai Diána, Botkó Anett, Bujtor Klára Éva, Czeglédi Tibor, Dumetovics János, Fekete-Gálfi Imola, Gazda Zsuzsa, Halász Márk, Handa Eszter Zsófia, Hencz Balázs, Jenei Gábor, Józsa Lilla, Juhász Zsófia, Kiss Olivér, Kohári Adrienn, Kovács Szandra, Kővári Lilla, Lipcsik Balázs, Lopota Tamás, Loss Gábor, Lukács Ramóna, Markó Éva, Márton Gábor Csaba, Mitró Alexandra, Molnár Anikó, Nagy Orsolya, Potyka Dorottya, Ravasz Tibor, Rohonka Zsolt, Schachinger Rita, Sinai Ágnes, Szegedi Tamás, Tatár Balázs János, Tóth Balázs, Tóth Noémi


12. D
Osztályfőnök: Ardayné Mares Mária

Ádám Orsolya, Babály Attila, Balogh Adrienn, Bertalan Ágnes, Bodnár Zita, Borbély Renáta, Csrefkó Tamás, Fekete Judit, Ferenczi Dénes, Gyurján Eliza, Horváth Zsófia, Huszág Márk, Kassa Zsófia, Kavalecz Éva, Kecskeméti Nikolett, Kóti Ádám, Kovács Ádám, Kovács Tamás Dávid, Kozma Ádám, Kurmai Viktória, Mag Gergely András, Migróczi Emese, Molnár Sándor, Papp Renáta, Resetár Anna, Ruszkai Tamás, Sergely Renáta, Sproha Vivien, Szaniszló Máté, Sztrik Eszter, Teráz Lilla, Tóth Ádám, Tóth Krisztina, Török Viktor, Vajtó Csilla, Végh Renáta, Visi Péter

13. B
osztályfőnök: Kissné Trembeczki Nóra

Angyal Szilvia, Bacsó Barbara, Bodnár Andrea, Buzás Gabriella, Dobos Kornélia, Hitró Ágnes, Hitró Enikő, Horváth Lilla, Kiss Kata, Kiss Laura, Kolmont Fruzsina, Kosztelnik Fruzsina, Kovács Eszter, Kovács Katalin, Kovács Szilvia, Mándoki Anna, Masa Zsuzsanna, Molnár Eszter, Nagy Viktória, Paszternák Ádám, Pethő Zsuzsanna, Sturm Andrea, Szilvási György, Tóth Emese, Varga Vivien