„Parádés első 20 perc után 70 perc szenvedés”

© Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 25. fordulójában két mérkőzést rendeztek vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Cserépfalu – Tiszakeszi 4-2 (3-0)

Cserépfalu, 150 néző. V.: Rúsz.

Cserépfalu: Komlóssy – Polgár, Badalik, Baksa, Kis, Barzsó, Kecskés, Urbancsik, Nagy L., Nagy T. (Németh), Mizser. Edző: Csomós János.

Tiszakeszi: M. Varga G. (Bordás) – Lovász, Molnár, Farkas, Dobos, Rémiás, Szakál, Egyed, Nyeste, Tamás, Sepsi (Szabó). Edző: Molnár János.

G.: Mizser (2), Kecskés, Badalik, ill. Egyed (2). Kiállítva: Lovász (8.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 4-2.

Csomós János: – Parádés első 20 perc után 70 perc szenvedés, de annál édesebb a győzelem egy dobogós csapat ellen.

Molnár János: – Az első 15 perc rövidzárlata után megpróbáltunk talpra állni, ami a második félidőben egy kis szerencsével sikerülhetett volna. Gratulálok a csapatnak a hozzáállásához, mert mindent megtettek a pályán a győzelemért.

Vatta – Tiszapalkonya 4-0 (0-0)

Vatta, 100 néző. V.: Certicky.

Vatta: Faragó – Tóth P., K. Tóth, Kerekes, Stumpf Á., Atucsák (Kövesdi), Dancs, Rontó, Szabó, Román, Horváth. Edző: Bubenkó András.

Tiszapalkonya: Ardai – Nótár, Kiss R., Kosina, Farkas, Dudás J., Kiss J., Szakácsi (Dudás R.), Farkas, Veréb, Putnoki (Csibrik). Edző: Csibrik Péter.

G: Román (2) Stumpf Á., Rontó. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi:5-0.

Tóth Péter csapatkapitány: – Teljesen megérdemelten győztünk. Az igazsághoz tartozik, hogy már az első félidőben eldönthettük volna meccset. A továbbiakban sok sikert a palkonyaiaknak.

Csibrik Péter: – A mai mérkőzésen mindent megtettünk a sikerért. Jól játszottunk, helyzeteink voltak, de ahogy lenni szokott az ellenfél kihasználta hibáinkat. Gratulálok a hazai csapatnak. Sok sikert nekik.

– ÉM –

Nyékládháza vs. Harsány - illusztráció
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje. [poll id="1523"] 18. forduló, március 11. V., 14.30: Mezőcsát – Mezőnagymihály V., 14.30: Ónod – Harsány V., 14.30: Tiszapalkonya – Nyékládháza V., 14.30: Hernádnémeti...