„Pár játékosom azt hiszi, hogy függöny, pedig csak felmosó...” - © Fotó: Kozma István
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztályban a korábbról elhalasztott 17. fordulót pótolták be szerdán a csapatok.

Bőcs – Szerencs 2-0 (1-0)

Bőcs, 100 néző. V.: Tiszóczki.

Bőcs: Mertus – Nyircsák G., Pálinkás, Molnár Zs., Macsó, Orosz (Kerekes), Vadász, Balázs (Török), Tóth T., Tóth B., Gaál (Nyircsák A.). Edző: Zsiga Gyula.

Szerencs: Kristóf – Suller (Tóth P.), Margitai, Rábai, Ternyik, Szegedi, Hajdu (Pajger), Kiss K. (Nagy L.), Szabó Á., Buri (Mertz), Berecz. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

G.: Vadász, Balázs. Jók: Macsó, Molnár Zs., Balázs, Vadász, ill. Margitai, Mertz, Berecz. Ifi: 5-1.

Zsiga Gyula: – Felejthető mérkőzésen a játék összképe alapján megérdemelt a győzelmünk. Köszönjük Petra segítségét.

Tóth István: – Alacsony színvonalú mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.

Bogács – Edelény 0-0

Bogács, 100 néző. V.: Tóth M.

Bogács: Sopronyi – Molnár T., Gál, Kovács G., Czeglédi, Dudás, Fuckler, Szeberin, Kovács I. (Sivák), Stefanecz, Hornyák. Játékos-edző: Sivák Sándor.

Edelény: Lövey – Jancsurák (Kecskeméti), Tóth N., Komjáti, Mészáros, Kótai, Fűzi, Hanász, Nadanicsek P. (Bobcsák), Pataki, Huszti (Szabó D.). Edző: Szlifka Csaba.

Jók: az egész csapat, ill. Nadanicsek P., Hanász. Ifi: 3-1.

Sivák Sándor: – A mérkőzés összképe alapján közelebb álltunk a győzelemhez, de az is igaz, hogy az ellenfélnek is volt gólhelyzete. A lehetőségek alapján nyerhettünk volna. Gratulálok a csapatomnak.

Szlifka Csaba: – A végeredmény mutatja a nem túl magas színvonalat. A középpályán gyűrték egymást a csapatok, nekünk a hazaiak több kapufája miatt izgulnunk kellett.

Felsőzsolca – Hidasnémeti 6-1 (0-0)

Felsőzsolca, 100 néző. V:: Majoros.

Felsőzsolca: Roza – Kupcsik, Sikur (Sipos), Boczki, Csendom (Bodnár), Csattos (Heinrich), Lippai, Germán (Burinda), Varga, Szala, Boros (Szárnya). Edző: Sándor Zsolt.

Hidasnémeti: Bóni – Kovács Á., Fülöp, Konya, Kocai, Sztankovics (Petróczi), Hankó R., Hankó N., Bortnyák, Fülöp, Czingely. Edző: Susnyak Ladislav.

G.: Lippai (2), Sikur, Boczki, Csattos, Varga L., ill. Czingely. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 6-0.

felsozsolca_hidasnemeti_focimeccs_12

Sándor Zsolt: – Végre egy olyan Felsőzsolcát láthattunk, amelyet mindig is szerettünk volna. Remélem, hogy erre ráéreztünk és nem engedjük el a továbbiakban sem. Gratulálok a játékosaimnak.

Bóni Tamás, elnök: – Az első félidőben jól megszerveztük a játékunkat. A másodikban az első gól mindent megváltoztatott és ezt a rövid zárlatot a kiváló erőkből álló hazaiak csapat kihasználta. További sikereket a Zsolcának, mi pedig megyünk tovább, hiszen másképpen nem lehet játszani ezt a játékot.

Onga – Gesztely 2-1 (0-0)

Onga, 80 néző. V.: Rendek.

Onga: Kokas – Tóth D., Monyók, Varga Zs. (Lakatos, Stefán), Varga K., Tóth R., Mészáros, Szabó Zs., Matesz, Molnár, Berta. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

Gesztely: Szegő – Mida (Bárdos), Demkó, Gyöngyösi, Bacsó (Erdélyi), Papp, Varga Zs., Tamók (Stipula), Tóth M. (Veres), Nagy M., Hajdú. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Varga Zs. (2), ill. Gyöngyösi. Kiállítva: Kokas (84.). Jók: az egész csapat, ill. Gyöngyösi, Nagy M., Papp. Ifi: 3-0.

Varacskai István: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzés, de nem tudtuk a ziccereinket kihasználni. A másodikban viszont sikerült betalálnunk és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a büntető védésével bemutatkozó ifikapusunknak.

Orlóczki Tibor: – A második félidőben 2-1-nél 11-est hibáztunk és szinte egykapuztunk, de a hazaiaknak sikerült kibekkelni az időt. Pár játékosom azt hiszi, hogy függöny, pedig csak felmosó… Megérdemelt hazai győzelem.

Bánhorváti – Sajóbábony 2-3 (2-0)

Bánhorváti, 150 néző. V.: Jakab.

Bánhorváti: Elek – Hallgató, Rézműves, Mátyás J., Filkóházi (Dávid), Láposi, Kazvinszki, Máthé (Győrfi), Siskó, Márton (Bicskey B.), Bicskey Á. (Dócs). Edző: Kócsi József.

Sajóbábony: Jakab – Kerényi, Sebők (Balogh D.), Kovács Á. (Titkó G.), Lakatos, Komlósi, Tóth I., Icsó (Sipos), Tamás, Erdei Nagy (Bodnár D.), Tátrai. Edző: Huszák Géza.

G.: Filkóházi, Márton, ill. Balogh, Icsó, Kerényi. Jók: az egész csapat, ill. Lakatos, Tátrai, Kovács Á., Kerényi. Ifi: 5-0.

Kócsi József: – Mindkét félidőben megvolt a lehetőségünk, hogy a harmadik gólt megszerezzük, ez azonban nem sikerült. A rutinos vendégcsapat a második félidőben könyörtelenül kihasználta a hibáinkat. További sok sikert a Bábonynak.

Huszák Géza: – Az első félidőben csináltunk két nagy hibát, és kihagytunk egy büntetőt. A szünet után egykapura játszottunk és ennek meglett az eredménye.

Varbó – Ózd 0-7 (0-4)

Varbó, 100 néző. V.: Haraszin.

Varbó: Medve – Asszony, Szőke, Kovács A., Szaniszló, Lubai, Kálló, Ábrahám, Dobos, Antal, Rákos. Játékos-edző: Asszony Béla.

Ózd: Fodor – Marczis, Ádám, Agócs, Nagy Cs. (Ambrus), Péchy (Csák), Zöllei, Szemere (Danyi), El-Sherif (Kurunci), Havasi, Tönkő. Edző: Farkas Simon.

G.: Nagy Cs. (2), Agócs (2), Péchy, Zöllei, Ádám. Jók: az egész csapat, ill. Nagy Cs., Tönkő. Ifi: 0-6.

Kovács Szabolcs, csapatvezető: – Jelen helyzetünkben a csapat maximálisan kitett önmagért és az egyesületért. Gratulálunk a vendégeknek.

Farkas Simon: – Küzdelmes és színvonalas mérkőzésen néhol jó játékkal nyertünk. Gratulálok az ellenfélnek.

Szendrő – Mád 4-5 (3-0)

Szendrő, 100 néző. V.: Szobóczki.

Szendrő: Rézműves – Bényei, Berki, Dányi, Ádám A., Káló K., Beri (Veres), Strekáf (Ihász), Pusi, Djubók, Glonczi. Edző: Veres Lajos.

Mád: Giák – Gáll, Kramcsák, Bakos, Potyka, Bohus, Molnár, Godzsák (Janikó), Szűcs Á., Moroncsik, Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Dányi (2), Strekáf, Ádám A., ill. Bohus (2), Bodnár (2), Bakos. Jók: Káló K., Djubók, Bényei, Ádám A., ill. senki. Ifi: 12-1.

Szaniszló Richárd, elnök: – A ziccerek alapján ha a félidőben 5-6 góllal vezetünk senki nem szólhat semmit. De a sportban nincs „ha”, ezért sajnos ez lett. További sok sikert mádi barátainknak.

Szűcs Ádám: – A sírból hoztuk vissza.

Karcsa – Encs 2-2 (0-1)

Karcsa, 100 néző. V.: Rúsz.

Karcsa: Dankó – Petercsák (Rendes), Rostás, Fodor, Horváth, Kovács M., Váradi I., Matisz, Sveda (Váradi G.), Kovács D., ifj. Petercsák. Játékos-edző: Petercsák Márton.

Encs: Éliás – Molnár L., Leskó, Lencsés, Csengő, Rakaczki (Feka), Kerekes, Kádár (Fülöp), Kontra, Molnár J. (Varga), Pecsenye. Edző: Kocsis Nándor.

G.: Pecsenye (öngól), Váradi I., ill. Lencsés (2). Kiállítva: Kovács D. (51.), Fodor (80.). Jók: Váradi I., ifj. Petercsák, ill. senki. Ifi: 1-5.

Petercsák Márton: – Gratulálok a csapatomnak, kilenc emberrel is nagyot küzdve megérdemelt pontot szereztünk. A hét végén viszont már nem tudom, hogy kit fogok a pályára a küldeni…

Kocsis Nándor: – Nem érdemeltünk egy pontot sem, ilyen teljesítmény után mindenki gondolkodjon el. Gratulálok a megérdemelt karcsai pontszerzéshez.